ksquares - en to lt translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
lt: Žaidėjų vardai

note: i18n: ectx: label, entry (BoardHeight), group (Game Settings)
en: Height of board
lt: Lentos aukštis

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
lt: Sudėtingumas

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
lt: Linijos spalva

note: i18n: ectx: label, entry (IndicatorLineColor), group (Display)
en: Indicator Line Color
lt: Indikatoriaus linijos spalva

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
lt: Žymėjimo spalva

en: Player %1
lt: Žaidėjas %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Current Player
lt: Dabartinis žaidėjas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
lt: Lengvas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
lt: Vidutinis

en: Player Name
lt: Žaidėjo vardas

[ctx: default name of player]
en: Player %1
lt: Žaidėjas %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
lt: Naujas žaidimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
lt: Žaidėjai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
lt: Žaidėjas 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
lt: Žaidėjas 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
lt: Žaidėjas 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
lt: Žaidėjas 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: H&uman?
lt: Žmogus?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
lt: Žaidimo lenta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
lt: Plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
lt: Žaidimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
lt: Vaizdo nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
lt: Spalvos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
lt: Rezultatai
