ksquares - en to lv translation catalogue (81 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (NumOfPlayers), group (Game Settings)
en: Number of Players
lv: Spēlētāju skaits

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
lv: Spēlētāju vārdi

note: i18n: ectx: label, entry (HumanList), group (Game Settings)
en: Human or AI
lv: Cilvēks vai MI

note: i18n: ectx: label, entry (BoardWidth), group (Game Settings)
en: Width of board
lv: Laukuma platums

note: i18n: ectx: label, entry (BoardHeight), group (Game Settings)
en: Height of board
lv: Laukuma augstums

note: i18n: ectx: label, entry (QuickStart), group (Game Settings)
en: Quick start the game
lv: Ātrā spēle

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
lv: Grūtības pakāpe

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Difficulty), group (AI)
en: How difficult the AI should be
lv: Cik grūti būs spēlēt pret MI

note: i18n: ectx: label, entry (BackgroundColor), group (Display)
en: Background Color
lv: Fona krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (CenterDotColor), group (Display)
en: Center Dot Color
lv: Mezglu punktu krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (FeintLineColor), group (Display)
en: Feint Line Color
lv: Raustīto līniju krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
lv: Līniju krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (IndicatorLineColor), group (Display)
en: Indicator Line Color
lv: Indikatora līnijas krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
lv: Izcelšanas krāsa

en: Player %1
lv: %1. spēlētājs

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Current Player
lv: Pašreizējais spēlētājs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
lv: Viegli

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
lv: Vidēji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Hard
lv: Grūti

[ctx: @title:window]
en: Scores
lv: Punkti

en: Player Name
lv: Spēlētāja vārds

en: Completed Squares
lv: Aizpildītās rūtis

en: Start a new game with the current settings
lv: Sākt jaunu spēli ar pašreizējiem iestatījumiem

[ctx: @title:tab]
en: Display
lv: Izskats

[ctx: @title:tab]
en: Computer Player
lv: Datora spēlētājs

en: Take it in turns to draw lines.
    If you complete a squares, you get another go.
lv: Zīmē vienu līniju katrā gājienā.
    Iegūsti papildu gājienu, ja pabeidz zīmēt rūtiņu.

en: (C) 2006-2007 Matt Williams
lv: (C) 2006—2007 Matt Williams

en: Original creator and maintainer
lv: Sākotnējās versijas veidotājs un uzturētājs.

en: Many patches and bugfixes
lv: Daudzi ielāpi un kļūdu labojumi

en: Hard AI
lv: Grūtais MI

en: Run game in demo (autoplay) mode
lv: Palaist spēli demonstrācijas (automātiskas izspēles) režīmā

[ctx: default name of player]
en: Player %1
lv: %1. spēlētājs

[ctx: @title:window]
en: New Game
lv: Jauna spēle

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
lv: Jauna spēle

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Settings for the players in the game
lv: Spēlētāju iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
lv: Spēlētāji

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: The name of the fourth player
lv: Ceturtā spēlētāja vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
lv: 4. spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerFourHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerThreeHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerOneHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: Should this player be controlled by a human
lv: Vai šo spēlētāju kontrolēs cilvēks?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerFourHuman)
en: Hum&an?
lv: Cilvē&ks?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerThreeHuman)
en: Hu&man?
lv: Cil&vēks?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: The name of the third player
lv: Trešā spēlētāja vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
lv: 3. spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: The name of the second player
lv: Otrā spēlētāja vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
lv: 2. spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerOneHuman)
en: &Human?
lv: &Cilvēks?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">How many players will be in the game</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Cik spēlētāju spēlēs</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: Number of players:
lv: Spēlētāju skaits:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: The name of the first player
lv: Pirmā spēlētāja vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
lv: 1. spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: H&uman?
lv: Ci&lvēks?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for the game board
lv: Spēles laukuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
lv: Spēles laukums

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelWidth)
en: The number of squares the area is wide
lv: Cik rūtiņu plats ir laukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
lv: Platums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelHeight)
en: The number of squares the area is high
lv: Cik rūtiņu augsts ir laukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
lv: Augstums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Settings for the game
lv: Spēles iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
lv: Spēles iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Partially fill in the board automatically before the game starts
lv: Automātiski daļēji aizpilda spēles laukumu pirms spēles sākuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Quick start
lv: Ātrais starts

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_ai)
en: AI Settings
lv: MI iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_difficulty)
en: How difficult it will be to beat the computer
lv: Cik grūti ir uzveikt datoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_difficulty)
en: AI difficulty:
lv: MI spēcīgums:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
lv: Izskata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for colors
lv: Krāsu iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
lv: Krāsas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn background
lv: Izkrāsot uzzīmēto fonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn center dot
lv: Uzzīmētā centra punkta krāsa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Center dot color:
lv: Centra punkta krāsa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the feintly drawn lines
lv: Raustīto līniju krāsa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feint line color:
lv: Raustītājs līnijas krāsa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn lines
lv: Uzzīmēto līniju krāsa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Standard line color:
lv: Standarta līniju krāsa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Color of the indicator lines
lv: Indikatora līniju krāsa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Indicator line color:
lv: Indikatora līnijas krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Highlight color:
lv: Izcelšanas krāsa:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
lv: Punkti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, scoreTable)
en: Scoreboard
lv: Labākie rezultāti
