ksquares - en to mai translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
mai: खेलाड़ी क' नाम

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
mai: कठिनता

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
mai: रेखा रँग

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
mai: रँग उभारू

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
mai: आसान

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
mai: मध्यम

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
mai: नवीन खेल

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
mai: खेलाड़ी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
mai: चओड़ाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
mai: उँचाइ:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
mai: जमावट देखाबू

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
mai: रँग

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Highlight color:
mai: रंग उभारू:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
mai: अंक
