ksquares - en to oc translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
oc: Noms dels jogaires

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
oc: Color

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
oc: Aisit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
oc: Mejan

en: Display
oc: Visualizar

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
oc: Jòc novèl

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
oc: Jogaires

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
oc: Largor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
oc: Nautor :

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
oc: Marcas
