ksquares - en to sk translation catalogue (71 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (NumOfPlayers), group (Game Settings)
en: Number of Players
sk: Počet hráčov

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
sk: Mená hráčov

note: i18n: ectx: label, entry (HumanList), group (Game Settings)
en: Human or AI
sk: Človek alebo počítač

note: i18n: ectx: label, entry (BoardWidth), group (Game Settings)
en: Width of board
sk: Šírka dosky

note: i18n: ectx: label, entry (BoardHeight), group (Game Settings)
en: Height of board
sk: Výška dosky

note: i18n: ectx: label, entry (QuickStart), group (Game Settings)
en: Quick start the game
sk: Rýchle spustenie hry

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
sk: Obtiažnosť

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Difficulty), group (AI)
en: How difficult the AI should be
sk: Akú obtiažnosť má mať počítačový hráč

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
sk: Farba čiary

note: i18n: ectx: label, entry (IndicatorLineColor), group (Display)
en: Indicator Line Color
sk: Farba čiary indikátora

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
sk: Farba zvýraznenia

en: Player %1
sk: Hráč %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Current Player
sk: Aktuálny hráč

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
sk: Jednoduchá

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
sk: Stredná

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Hard
sk: Ťažká

[ctx: @title:window]
en: Scores
sk: Skóre

en: Player Name
sk: Meno hráča

en: Completed Squares
sk: Dokončené štvorce

en: Start a new game with the current settings
sk: Spustiť novú hru s aktuálnym nastavením

en: Display
sk: Zobrazenie

en: Computer Player
sk: Počítačový hráč

en: Take it in turns to draw lines.
    If you complete a squares, you get another go.
sk: V jednotlivých ťahoch je potrebné kresliť čiary.
    Ak dokončíte štvorec, získate ťah naviac.

en: Original creator and maintainer
sk: Pôvodný tvorca a správca

en: Many patches and bugfixes
sk: Množstvo opráv a hlásení chýb

en: Hard AI
sk: Ťažká UI

en: Run game in demo (autoplay) mode
sk: Spustiť hru v demo režime

[ctx: default name of player]
en: Player %1
sk: Hráč %1

[ctx: @title:window]
en: New Game
sk: Nová hra

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
sk: Nová hra

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Settings for the players in the game
sk: Nastavenie hráčov v hre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sk: Hráči

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: The name of the fourth player
sk: Meno štvrtého hráča

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
sk: Hráč 4:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerFourHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerThreeHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerOneHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: Should this player be controlled by a human
sk: Či ná byť hráč riadený človekom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerFourHuman)
en: Hum&an?
sk: Člo&vek?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerThreeHuman)
en: Hu&man?
sk: Člov&ek?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: The name of the third player
sk: Meno tretieho hráča

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
sk: Hráč 3:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: The name of the second player
sk: Meno druhého hráča

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
sk: Hráč 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerOneHuman)
en: &Human?
sk: Č&lovek?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">How many players will be in the game</p></body></html>
sk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Koľko hráčov bude hrať</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: Number of players:
sk: Počet hráčov:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: The name of the first player
sk: Meno prvého hráča

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
sk: Hráč 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: H&uman?
sk: Člove&k?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for the game board
sk: Nastavenie hracej dosky

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
sk: Hracia doska

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelWidth)
en: The number of squares the area is wide
sk: Počet štvorcov na šírku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
sk: Šírka:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelHeight)
en: The number of squares the area is high
sk: Počet štvorcov na výšku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
sk: Výška:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Settings for the game
sk: Nastavenie pre hru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
sk: Nastavenie hry

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Partially fill in the board automatically before the game starts
sk: Automaticky čiastočne zaplniť dosku pred spustením hry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Quick start
sk: Rýchly štart

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_ai)
en: AI Settings
sk: Nastavenie počítačového hráča

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_difficulty)
en: How difficult it will be to beat the computer
sk: Ako obtiažne bude poraziť počítač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_difficulty)
en: AI difficulty:
sk: Obtiažnosť počítačového hráča:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
sk: Nastavenia zobrazovania

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for colors
sk: Nastavenie farieb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
sk: Farby

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn lines
sk: Farba kreslených čiar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Standard line color:
sk: Farba štandardnej čiary:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Color of the indicator lines
sk: Farba indikačných čiar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Indicator line color:
sk: Farba čiary indikátora:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Highlight color:
sk: Farba zvýraznenia:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
sk: Skóre

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, scoreTable)
en: Scoreboard
sk: Výsledková tabuľa
