ksquares - en to sl translation catalogue (72 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (NumOfPlayers), group (Game Settings)
en: Number of Players
sl: Število igralcev

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
sl: Imena igralcev

note: i18n: ectx: label, entry (HumanList), group (Game Settings)
en: Human or AI
sl: Človek ali računalnik

note: i18n: ectx: label, entry (BoardWidth), group (Game Settings)
en: Width of board
sl: Širina igralne površine

note: i18n: ectx: label, entry (BoardHeight), group (Game Settings)
en: Height of board
sl: Višina igralne površine

note: i18n: ectx: label, entry (QuickStart), group (Game Settings)
en: Quick start the game
sl: Hitro zaženi igro

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
sl: Težavnost

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Difficulty), group (AI)
en: How difficult the AI should be
sl: Kakšna naj bo težavnost

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
sl: Barva črte

note: i18n: ectx: label, entry (IndicatorLineColor), group (Display)
en: Indicator Line Color
sl: Barva nakazovalne črte

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
sl: Barva poudarjene črte

en: Player %1
sl: Igralec %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Current Player
sl: Trenutni igralec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
sl: Lahko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
sl: Srednje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Hard
sl: Težko

[ctx: @title:window]
en: Scores
sl: Dosežki

en: Player Name
sl: Ime igralca

en: Completed Squares
sl: Dokončanih kvadratov

en: Start a new game with the current settings
sl: Začni novo igro s trenutnimi nastavitvami

en: Display
sl: Prikaz

en: Computer Player
sl: Računalniški igralec

en: Take it in turns to draw lines.
    If you complete a squares, you get another go.
sl: Izmenično rišite črte.
    Če naredite kvadrat, ste spet vi na potezi.

en: (C) 2006-2007 Matt Williams
sl: © 2006-2007 Matt Williams

en: Original creator and maintainer
sl: Izvorni ustvarjalec in vzdrževalec

en: Many patches and bugfixes
sl: Ogromno popravkov

en: Hard AI
sl: Težka umetna inteligenca

en: Run game in demo (autoplay) mode
sl: Zaženi igro v predstavitvenem načinu (samopredvajanje)

[ctx: default name of player]
en: Player %1
sl: Igralec %1

[ctx: @title:window]
en: New Game
sl: Nova igra

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
sl: Nova igra

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Settings for the players in the game
sl: Nastavitve igralcev v igri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sl: Igralci

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: The name of the fourth player
sl: Ime četrtega igralca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
sl: Četrti igralec:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerFourHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerThreeHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerOneHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: Should this player be controlled by a human
sl: Ali naj s tem igralcem igra človek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerFourHuman)
en: Hum&an?
sl: Člove&k?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerThreeHuman)
en: Hu&man?
sl: Člo&vek?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: The name of the third player
sl: Ime tretjega igralca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
sl: Tretji igralec:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: The name of the second player
sl: Ime drugega igralca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
sl: Drugi igralec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerOneHuman)
en: &Human?
sl: &Človek?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">How many players will be in the game</p></body></html>
sl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Koliko igralcev bo v igri?</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: Number of players:
sl: Število Igralcev:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: The name of the first player
sl: Ime prvega igralca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
sl: Prvi igralec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: H&uman?
sl: Č&lovek?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for the game board
sl: Nastavitve igralne površine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
sl: Igralna površina

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelWidth)
en: The number of squares the area is wide
sl: Število kvadratkov po širini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
sl: Širina:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelHeight)
en: The number of squares the area is high
sl: Število kvadratkov po višini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
sl: Višina:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Settings for the game
sl: Nastavitve igre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
sl: Nastavitve igre

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Partially fill in the board automatically before the game starts
sl: Delno napolni desko preden se igra začne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Quick start
sl: Hitri začetek

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_ai)
en: AI Settings
sl: Nastavitve računalnika

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_difficulty)
en: How difficult it will be to beat the computer
sl: Kako težko bo premagati računalnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_difficulty)
en: AI difficulty:
sl: Težavnost:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
sl: Nastavitve prikaza

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for colors
sl: Nastavitve barv

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
sl: Barve

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn lines
sl: Barva narisanih črt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Standard line color:
sl: Barva običajnih črt:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Color of the indicator lines
sl: Barva nakazovalne črte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Indicator line color:
sl: Barva nakazovalne črte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Highlight color:
sl: Barva poudarjene črte:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
sl: Rezultati

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, scoreTable)
en: Scoreboard
sl: Rezultati
