kdegames - en to sq translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
sq: Emrat e Lojtarëve

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
sq: Vështirësia

en: Player %1
sq: Lojtari %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
sq: E Lehtë

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
sq: Mesatare

en: Display
sq: Ekrani

en: Computer Player
sq: Lojtari i Kompjuterit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
sq: Lojë e Re

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
sq: Lojtarët

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
sq: Lojtari 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
sq: Lojtari 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
sq: Lojtari 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
sq: Lojtari 1 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
sq: Gjerësia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
sq: Lartësia:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
sq: Parametrat e Lojës

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
sq: Parametrat e Ekranit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
sq: Ngjyrat

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
sq: Pikët

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, scoreTable)
en: Scoreboard
sq: Tabela e pikëve
