kde5 - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: KDE version of ssh-askpass
bs: KDE verzija ssh-askpass

en: Ksshaskpass allows you to interactively prompt users for a passphrase for ssh-add
bs: Ksshaskpass vam omogućava da interaktivno pita korisnike za lozinku za ssh-add

en: Current author
bs: Trenutni autor

en: Original author
bs: Prvobitni autor

[ctx: Name of a prompt for a password]
en: Prompt
bs: Pitaj

en: Please enter passphrase
bs: Molim unesite lozinku
