kstars - en to lt translation catalogue (2338 entries)

en: Sky
lt: Dangus

en: Messier Object
lt: Mesjė objektas

[ctx: Object with extra attached URLs]
en: Object w/ Links
lt: Saitų turintis objektas

en: Star Name
lt: Žvaigždės pavadinimas

en: Planet Name
lt: Planetos pavadinimas

[ctx: Constellation Name]
en: Constell. Name
lt: Žvaigždyno pavadinimas

[ctx: Constellation Line]
en: Constell. Line
lt: Žvaigždyno linijos

[ctx: Constellation Boundary]
en: Constell. Boundary
lt: Žvaigždyno riba

[ctx: Highlighted Constellation Boundary]
en: Constell. Boundary Highlight
lt: Paryškintos žvaigždyno ribos

[ctx: refers to the band of stars in the sky due to the Galactic plane]
en: Milky Way
lt: Paukščių Taką

en: Equator
lt: Pusiaujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEcliptic)
en: Ecliptic
lt: Ekliptika

en: Horizon
lt: Horizontas

en: Compass Labels
lt: Kompaso žymės

en: Info Box Text
lt: Tekstas informaciniame langelyje

en: Info Box Selected
lt: Pasirinkimas informaciniame langelyje

en: Info Box Background
lt: Fonas informaciniame langelyje

en: Target Indicator
lt: Taikinio indikatorius

en: User Labels
lt: Naudotojo etiketės

en: Planet Trails
lt: Planetų pėdsakai

en: Angular Distance Ruler
lt: Kampinio nuotolio liniuotė

en: Observing List Label
lt: Stebėjimo sąrašo žymė

en: Satellites
lt: Palydovai

en: Supernovae
lt: Supernova

[ctx: use default color scheme]
en: Default Colors
lt: Numatytos spalvos

[ctx: use 'star chart' color scheme]
en: Star Chart
lt: Žvaigždėlapis

[ctx: use 'night vision' color scheme]
en: Night Vision
lt: Naktinė rega

en: Local color scheme file could not be opened.
    Scheme cannot be recorded.
lt: Nepavyko atverti spalvų derinio vietinio failo.
    Įrašyti spalvų derinį neis.

en: Local color scheme index file could not be opened.
    Scheme cannot be recorded.
lt: Nepavyko atverti spalvų derinio indeksų vietinio failo.
    Įrašyti spalvų derinį neis.

[ctx: use field-of-view for binoculars]
en: 7x35 Binoculars
lt: 7⨯35 žiūronai

[ctx: use 1-degree field-of-view indicator]
en: One Degree
lt: Vienas laipsnis

[ctx: use Radiotelescope HPBW]
en: 30m at 1.3cm
lt: 1,3cm ties 30m

en: No FOV
lt: Nerodyti regos lauko

en: Could not upload image to remote location: %1
lt: Nepavyksta įkelti paveikslėlio į tinklą: %1

en: Could not export image: URL %1 invalid
lt: Nepavyksta nusiųsti paveikslėlio: netinkamas URL %1

en: Invert colors
lt: Invertuoti spalvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddScope) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddDSLRLens) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SavePreset)
en: Save
lt: Įrašyti

en: Save the image to disk
lt: Įrašyti paveikslą į diską

en: Loading of the image %1 failed.
lt: Paveikslo %1 įkelti nepavyko.

en: A file named "%1" already exists. Overwrite it?
lt: Failas pavadinimu „%1“ jau egzistuoja. Perrašyti failą?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: Saving of the image %1 failed.
lt: Paveikslo %1 įrašyti nepavyko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, webManagerYesR)
en: Yes
lt: Taip

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, webManagerNoR)
en: No
lt: Ne

en: Warning
lt: Dėmesio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelB)
en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, solutionTable)
en: Error
lt: Klaida

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, catalogInfo) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Info
lt: Informacija

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: N
lt: Š

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NNE
lt: ŠŠR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NE
lt: ŠR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: ENE
lt: RŠR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: E
lt: R

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: ESE
lt: RPR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SE
lt: PR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SSE
lt: PPR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: S
lt: P

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SSW
lt: PPV

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SW
lt: PV

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: WSW
lt: VPV

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: W
lt: V

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: WNW
lt: VŠV

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NW
lt: ŠV

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NNW
lt: ŠŠV

en: &Next >
lt: T&oliau >

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: Crop region will be scaled to [ %1 * %2 ]
lt: Apkirptos srities dydis priderinsimas prie [%1⨯ %2]

en: Crop region: [%1,%2  %3x%4]
lt: Apkirpti sritį: [%1, %2 — %3 ⨯ %4]

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ThumbnailEditor)
en: Thumbnail Editor
lt: Miniatiūros rengyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CropLabel)
en: Crop region: [0,0  200 x 200]
lt: Apkirpti sritį: [0,0  200 ⨯ 200]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MessageLabel)
en: (crop region will be scaled to 200x200)
lt: (apkirpimo srities dydis bus nustatytas 200⨯200)

en: Loading images...
lt: Įkeliami paveikslai...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SearchLabel)
en: Search results:
lt: Rasta:

en: Failed to load image at %1
lt: Nepavyko įkelti paveikslo iš %1

en: Failed to load image
lt: Nepavyko įkelti paveikslo

en: Choose Thumbnail Image
lt: Parinkite miniatiūros paveikslą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ThumbnailPicker)
en: Thumbnail Picker
lt: Miniatiūros parinkiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Specify image location:
lt: Nurodykite paveikslo vietą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Current thumbnail:
lt: Veikiamoji miniatiūra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditButton)
en: Edit Ima&ge...
lt: Redaguoti &paveikslą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, UnsetButton)
en: Unset Image
lt: Neparinkti paveikslo

note: i18n? i18nc("Asteroid name (optional)", "Pluto"); i18nc("Asteroid name (optional)", "Pluto") i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SunBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Sun
lt: Saulė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMercury) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Mercury)
en: Mercury
lt: Merkurijus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowVenus) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Venus)
en: Venus
lt: Venera

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Earth
lt: Žemė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MoonBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Moon
lt: Mėnulis

note: i18n? i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMars) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Mars)
en: Mars
lt: Marsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowJupiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Jupiter)
en: Jupiter
lt: Jupiteris

en: Ganymede
lt: Ganimedas

en: Io
lt: Ija

en: Callisto
lt: Kalista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSaturn) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Saturn)
en: Saturn
lt: Saturnas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUranus) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Uranus)
en: Uranus
lt: Uranas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNeptune) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Neptune)
en: Neptune
lt: Neptūnas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationLabelBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
lt: Vietovė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fieldoFviewLabel_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Rotation:
lt: Sukimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: days
lt: dienos

en: Xplanet binary path is empty in config panel.
lt: Konfigūracijos skydelyje nenurodytas Xplanet programos vykdomasis failas.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Taisa

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (help) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, helpB)
en: &Help
lt: Ži&nynas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar) i18n: ectx: ToolBar (kstarsToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (processToolBar)
en: Process ToolBar
lt: Procesų priemonių juosta

note: i18n: ectx: Menu (time)
en: T&ime
lt: &Laikas

note: i18n: ectx: Menu (focus)
en: &Pointing
lt: Nu&kreipti

note: i18n: ectx: Menu (projection)
en: &Projection
lt: &Projekcija

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Prie&monės

note: i18n: ectx: Menu (devices)
en: &Devices
lt: Įren&giniai

note: i18n: ectx: Menu (data)
en: &Data
lt: &Duomenys

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (infopanel)
en: &Info Boxes
lt: &Informaciniai laukeliai

note: i18n: ectx: Menu (statusbar)
en: &Statusbar
lt: &Būsenos juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
lt: Rodyti priemonių juostą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, raLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text
en: RA:
lt: Rekascensija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, epochLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EpochLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EpochLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, epochCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EpochCheckBatch
en: Epoch:
lt: Epocha:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Planets
lt: Planetos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Constellations
lt: Žvaigždynai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroids) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Asteroids
lt: Asteroidai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowComets) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Comets
lt: Kometos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Galaxies
lt: Galaktikos

en: Nebulae
lt: Ūkai

en: text
lt: tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: prope
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, magUnknown)
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Import File
lt: Importuoti failą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, DataURL)
en: Enter import data filename
lt: Įrašykite įkeliamų duomenų failo pavadinimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, DataURL)
en: To import an existing data file, enter its filename here.  You will then describe the contents of the file below.  You can leave the filename blank to construct a catalog file with a valid header, but no data.
lt: Čia įveskite įkeliamo egzistuojančio duomenų failo pavadinimą.  Po to, žemiau, apibūdinkite failo duomenų struktūrą.  Failo pavadinimo laukelį palikus tuščią, bus sukurtas katalogo failas, kuriame bus tinkama antraštės, bet nebus duomenų.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, DataFileBox)
en: Contents of the imported data file
lt: Importuoto duomenų failo turinys.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, DataFileBox)
en: When you select a data file in the above line, its contents are displayed here.
lt: Čia bus rodomas aukščiau esančiame laukelyje nurodyto duomenų failo turinys.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Describe Data Fields
lt: Apibūdinkite duomenų struktūros laukelius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <b>Catalog fields:</b>
lt: <b>Katalogo laukeliai:</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: <b>Available fields:</b>
lt: <b>Esami laukeliai:</b>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, Epoch)
en: The coordinate epoch for the catalog
lt: Kataloge pateikiamų koordinačių epocha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Catalog name prefix:
lt: Katalogo pavadinimo prefiksas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Symbol color:
lt: Simbolio spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Coordinate epoch:
lt: Koordinačių epocha:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PreviewButton)
en: Preview &Output
lt: Išvesties &peržiūra:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, CatalogURL)
en: Enter the filename for the output catalog file
lt: Įrašykite objektų katalogo išvesties failo pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Catalog name:
lt: Katalogo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Save catalog as:
lt: Įrašyti katalogą kaip:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, CatalogName)
en: Enter a name for the catalog
lt: Pavadinkite katalogą

en: Show image of
lt: Rodyti paveikslą, priskirtą

en: The URL is not valid. Would you like to open a browser window
    to the Google search engine?
lt: Neteisingas URL. Ar interneto naršyklėje
    atverti Google paieškos sistemos tinklapį?

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: Browse Google
lt: Naudotis Google paieška

en: Do Not Browse
lt: Nenaršyti

en: Show webpage about
lt: Rodyti tinklapį apie

en: object
lt: objektas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, TypeBox)
en: Resource Type
lt: Išteklių tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ImageRadio)
en: Image
lt: Paveikslas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, InfoRadio)
en: Information
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, DescBox)
en: Text describing the linked resource
lt: Tekstas, aprašantis saistomą išteklių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DescLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, URLBox)
en: The URL which will be displayed by this item
lt: Šiam elementui priskiriamas URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, URLButton)
en: Open URL in a browser window
lt: URL atverti naršyklės lange

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, URLButton)
en: You can verify the entered URL by opening it in a browser window with this button
lt: Įvestą URL galima patikrinti jį atveriant naršyklės lange. Tam reikia paspausti šį mygtuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, URLButton)
en: Check URL
lt: Patikrinti URL

en: Degrees
lt: Laipsniai

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Text
lt: Tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, decCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: p
en: Dec:
lt: Deklinacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Author:
lt: Autorius:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, object_group) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, alignTable)
en: Object
lt: Objektas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_object) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditButton)
en: Edit...
lt: Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove_object) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RemoveButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDriverB) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetColor)
en: Color:
lt: Spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, solutionTable) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rAGuideEnabled) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, racal) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_01) i18n: ectx: 
en: RA
lt: Rektascensija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Major Axis
lt: Didžioji ašis

en: Minor Axis
lt: Mažoji ašis

en: Position Angle
lt: Pozicinis kampas

en: Flux
lt: Srautas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget)
en: Version
lt: Versija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: Import Catalog...
lt: Importuoti katalogą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, colorButton)
en: Colors
lt: Spalvos

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabGeneral)
en: General
lt: Bendri

[ctx: the star is a multiple star]
en: multiple
lt: daugianarė

[ctx: the star is a variable star]
en: variable
lt: kintamoji

en: G5 star
lt: G5 žvaigždė

en: Dwarf planet
lt: Nykštukinė planeta

[ctx: distance in Astronomical Units]
en: %1 AU
lt: %1 av

[ctx: angular size in arcminutes]
en: %1 arcmin
lt: %1′

[ctx: angular size in arcseconds]
en: %1 arcsec
lt: %1″

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domeAzimuthPositionLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabPosition)
en: Position
lt: Padėtis

en: RA (%1):
lt: Rektascensija (%1):

en: Circumpolar
lt: Nenusileidžia

en: Never rises
lt: Nepateka

[ctx: Not Applicable]
en: N/A
lt: Netaikoma

en: Links
lt: Saitai

en: Advanced
lt: Sudėtingesnės

en: Log
lt: Žurnalas

en: Record here observation logs and/or data on %1.
lt: Čia galima vesti %1 stebėjimo žurnalą.

en: Are you sure you want to remove the %1 link?
lt: Ar tikrai pašalinti saitą %1?

en: Delete Confirmation
lt: Pašalinimo patvirtinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Names)
en: Primary Name, Other Names
lt: Pirminis pavadinimas, kiti pavadinimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Magnitude)
en: 0.0 mag
lt: 0,0 mag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngSizeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_19)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngSize)
en: 0.0 arcmin
lt: 0,0′

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSHelpLabel, DistanceLabel)
en: Distance:
lt: Atstumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSHelpLabel, MagLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Magnitude:
lt: Ryškis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, IllumLabel)
en: Illumination:
lt: Fazė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Distance)
en: 0.0 pc
lt: 0,0 pc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ObsListButton)
en: Add to Observing List
lt: Įtraukti į stebimųjų sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, CenterButton)
en: Center in Map
lt: Į lango centrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PerihelionLabel)
en: Perihelion:
lt: Perihelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OrbitIDLabel)
en: Orbit ID:
lt: Orbitos identifikatorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OrbitID)
en: Orbit ID
lt: Orbitos identifikatorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DiameterLabel)
en: Diameter:
lt: Skersmuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Diameter) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Dimensions)
en: 0.0 km
lt: 0,0 km

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Rotation)
en: 0.0 h
lt: 0,0 h

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OrbitClass)
en: Class
lt: Klasė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Albedo) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, targetDrift) i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, AltGeoBox)
en: 0.0
lt: 0,0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DimensionsLabel)
en: Dimensions:
lt: Išmatavimai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PeriodLabel)
en: Period:
lt: Periodas:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DetailsDatabase)
en: Details - Online Databases
lt: Išsamiau — internetinės duomenų bazės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ADVTree)
en: Choose Online Database
lt: Parinkite internetinę duomenų bazę

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DetailsLinks)
en: Details - Resource Links
lt: Išsamiau — išteklių saitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, InfoTitle)
en: Information Links
lt: Informacijos saitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ImagesTitle)
en: Image Links
lt: Paveikslų saitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ViewButton)
en: View Resource
lt: Rodyti išteklių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddLinkButton)
en: Add Link...
lt: Pridėti saitą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditLinkButton)
en: Edit Link...
lt: Keisti saitą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RemoveLinkButton)
en: Remove Link
lt: Pašalinti saitą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LogTitle)
en: User Log
lt: Naudotojo žurnalas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DetailsPosition)
en: Details - Position Data
lt: Išsamiau — pozicijos duomenys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CoordTitle) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, coordinatesR) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Coordinates)
en: Coordinates
lt: Koordinatės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Airmass)
en: 0.00
lt: 0,00

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RALabel)
en: RA (2000.0):
lt: Rektascensija (2000,0)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AzLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, azLabel)
en: Azimuth:
lt: Azimutas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AirmassLabel)
en: Airmass:
lt: Oro masė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AltLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elLabel)
en: Altitude:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, HALabel)
en: Hour angle:
lt: Valandinis kampas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RSTTitle)
en: Rise/Set/Transit
lt: Teka/Laida/Tranzitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TimeSetLabel)
en: Set time:
lt: Laidos laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TimeTransitLabel)
en: Transit time:
lt: Tranzito laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TimeRiseLabel)
en: Rise time:
lt: Tekos laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AzSetLabel)
en: Azimuth at set:
lt: Laidos azimutas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AltTransitLabel)
en: Altitude at transit:
lt: Tranzito aukštis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AzRiseLabel)
en: Azimuth at rise:
lt: Tekos azimutas:

en: Full legend
lt: Visi sutartiniai ženklai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, legendGroupBox)
en: Legend Configuration
lt: Sutartinių ženklų konfigūracija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, legendOrientationLabel)
en: Legend orientation:
lt: Sutartinių ženklų pasukimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, legendTypeLabel)
en: Legend type:
lt: Sutartinių ženklų tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, legendPositionLabel)
en: Legend position:
lt: Sutartinių ženklų padėtis:

en: Any
lt: Bet kas

en: Solar System
lt: Saulės sistema

en: Open Clusters
lt: Padrikieji spiečiai

en: Globular Clusters
lt: Kamuoliniai spiečiai

en: Gaseous Nebulae
lt: Difuziniai ūkai

en: Planetary Nebulae
lt: Planetiškieji ūkai

en: Details...
lt: Išsamiau...

en: Andromeda Galaxy
lt: Andromedos galaktika

en: Aldebaran
lt: Aldebaranas

en: No object named %1 found.
lt: Objektas pavadinimu %1 nerastas.

en: Bad object name
lt: Klaidingas objekto pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SearchLabel)
en: Filter by name:
lt: Filtruoti pagal pavadinimą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, FilterTypeLabel)
en: Filter by type:
lt: Filtruoti pagal tipą:

en: The Right Ascension value must be between 0.0 and 24.0.
lt: Rektascensijos vertė turi būti intervale nuo 0,0 iki 24,0.

en: The Declination value must be between -90.0 and 90.0.
lt: Deklinacijos turi būti intervale nuo -90,0 iki 90,0.

en: Invalid Coordinate Data
lt: Klaidingos koordinatės

en: The Azimuth value must be between 0.0 and 360.0.
lt: Azimuto vertė turi būti intervale nuo 0,0 iki 360,0.

en: The Altitude value must be between -90.0 and 90.0.
lt: Aukščio vertė turi būti intervale nuo -90,0 iki 90,0.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, rdTab)
en: RA/Dec
lt: Rektascensija/Deklinacija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, decLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_7)
en: Declination
lt: Deklinacija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, raLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: Right Ascension
lt: Rektascensija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, epochBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EpochTarget)
en: 2000.0
lt: 2000,0

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, aaTab)
en: Az/Alt
lt: Azimutas/Aukštis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_PAHOrigErrorAz) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Az:
lt: Azimutas:

en: 1000 yards
lt: 1000 jardų

en: 1000 meters
lt: 1000 metrų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelUnits)
en: feet
lt: pėda

en: meters
lt: metrai

en: inch
lt: col.

[ctx: F-Number or F-Ratio of optical system]
en: F-Number:
lt: F skaičius:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FOVDialog)
en: Edit FOV Symbols
lt: Keisti regos lauko simbolius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, NewButton)
en: Add a new FOV symbol
lt: Pridėti naują regos lauko simbolį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, NewButton)
en: Add a new field-of-view (FOV) symbol to the list.  You can define the size, shape, and color of the new symbol.
lt: Pridėti į sąrašą naują regos lauko simbolį.  Galima nurodyti naujojo simbolio dydį, formą ir spalvą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewButton)
en: New...
lt: Naujas...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, EditButton)
en: Modify the highlighted FOV symbol
lt: Modifikuoti pažymėtą regos lauko simbolį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, EditButton)
en: Press this button to modify the highlighted FOV symbol.  You can change its size, shape and color.
lt: Paspaudus šį mygtuką bus galima modifikuoti pažymėtą regos lauko simbolį.  Bus galima keisti jo dydį, formą ir spalvą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, RemoveButton)
en: Remove highlighted FOV symbol
lt: Pašalinti pažymėtą regos lauko simbolį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, RemoveButton)
en: Press this button to remove the highlighted FOV symbol from the list.
lt: Paspaudus šį mygtuką bus pašalintas pažymėtasis regos lauko simbolis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DSTLabel)
en: DST rule:
lt: Vasaros laiko taisyklė:

en: One city matches search criteria | %1 cities match search criteria
lt[0]: Vienas miestas atitinka paieškos kriterijus
lt[1]: %1 miestai atitinka paieškos kriterijus
lt[2]: %1 miestų atitinka paieškos kriterijus
lt[3]: %1 miestas atitinka paieškos kriterijus

en: Are you sure you want to remove %1?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti „%1“?

en: Remove City?
lt: Pašalinti miestą?

en: This city already exists in the database.
lt: Toks miestas jau yra duomenų bazėje.

en: Error: Duplicate Entry
lt: Klaida: įrašai dubliuojasi

en: All fields (except province) must be filled to add this location.
lt: Šią vietovę įtraukiant į sąrašą, visi jos laukeliai (išskyrus provinciją) turi būti užpildyti.

en: Fields are Empty
lt: Laukeliai tušti

en: Could not parse the Latitude/Longitude.
lt: Neina suprasti platumos/ilgumos.

en: Bad Coordinates
lt: Klaidingos koordinatės

en: Daylight Saving Time Rules
lt: Vasaros laiko taisyklės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, CityGroupBox)
en: Choose City
lt: Parinkite miestą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountryFiltLabel)
en: Country filter:
lt: Filtras pagal valstybę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CityFiltLabel)
en: City filter:
lt: Filtras pagal miestą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ProvinceFiltLabel)
en: Province filter:
lt: Filtras pagal regioną:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountLabel)
en: 0 cities match search criteria
lt: Pagal paieškos požymius miestų nerasta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, EditGroupBox)
en: View/Edit Location Data
lt: Rodyti/Keisti vietovės duomenis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewCityLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CityLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewProvinceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ProvinceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Province:
lt: Regionas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewCountryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_3)
en: Country:
lt: Valstybė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LongLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LongGeoLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LongGeoCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: 
en: Longitude:
lt: Ilguma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LatLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LatGeoLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LatGeoCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: 
en: Latitude:
lt: Platuma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TZLabel)
en: UT offset:
lt: UT poslinkis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ClearFieldsButton)
en: &Clear Fields
lt: Iš&valyti laukelius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AddCityButton)
en: Add City
lt: Įtraukti miestą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, UpdateButton)
en: Update City
lt: Atnaujinti miestą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, RemoveButton)
en: Remove City
lt: Pašalinti miestą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewFOV)
en: New FOV Indicator
lt: Naujas regėjimo lauko simbolis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, FOVName)
en: Name for FOV symbol
lt: Regos lauko simbolio pavadinimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, FOVName)
en: The name of the field-of-view (FOV) symbol.  This name appears in the FOV menu and in the "Edit FOV Symbols" tool.
lt: Regos lauko pavadinimas.  Šis pavadinimas bus rodomas regos lauko meniu ir priemonėje „Keisti regos lauko simbolius“.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Eyepiece)
en: Eyepiece
lt: Okuliaras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Telescope focal length:
lt: Teleskopo židinio nuotolis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, TLength1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, TLength2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, LinearFOV) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, RTDiameter)
en: Telescope focal length, in millimeters
lt: Teleskopo židinio nuotolis, milimetrais

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, TLength1)
en: Enter the telescope focal length, in millimeters.
    
    This is one of the data fields required for defining a field-of-view (FOV) symbol which matches the field-of-view of a telescope eyepiece.
lt: Įveskite teleskopo židinio nuotolį (milimetrais).
    
    Tai vienas iš duomenų, pagal kuriuos kuriamas regos lauko simbolis, kuris atitinka teleskopo okuliaro regėjimo lauką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7_2)
en: Eyepiece focal length:
lt: Okuliaro židinio nuotolis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, EyeLength)
en: Eyepiece focal length, in millimeters
lt: Okuliaro židinio nuotolis, milimetrais

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, EyeLength)
en: Enter the eyepiece focal length, in millimeters.
    
    This is one of the data fields required for defining a field-of-view (FOV) symbol which matches the field-of-view of a telescope eyepiece.
lt: Įveskite okuliaro židinio nuotolį (milimetrais).
    
    Tai vienas iš duomenų, pagal kuriuos kuriamas regos lauko simbolis, kuris atitinka teleskopo okuliaro regėjimo lauką.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, EyeFOV)
en: field-of-view of the eyepiece, in arcminutes
lt: Okuliaro regos laukas, laipsnio minutėmis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, EyeFOV)
en: Enter the eyepiece field-of-view angle, in arcminutes.
    
    This is one of the data fields required for defining a field-of-view (FOV) symbol which matches the field-of-view of a telescope eyepiece.
lt: Įveskite okuliaro regos lauko kampą (laipsnio minutėmis).
    
    Tai vienas iš duomenų, pagal kuriuos kuriamas regos lauko simbolis, kuris atitinka teleskopo okuliaro regėjimo lauką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngDistLabel_4)
en: degrees
lt: laipsniais

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ComputeEyeFOV) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ComputeCameraFOV) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ComputeBinocularFOV)
en: Compute field-of-view from above data fields
lt: Pagal pateiktus duomenis apskaičiuoti regos lauką

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ComputeEyeFOV)
en: This button will compute the field-of-view (FOV) angle for a specific eyepiece/telescope combination.  You must first specify the focal lengths of the telescope and eyepiece, and the FOV angle of the eyepiece in the above entry fields.
    
    The computed FOV angle (in arcminutes) will be displayed in the "Field of view" edit box.
lt: Paspaudus šį mygtuką, pagal nurodytą okuliaro ir teleskopo kombinaciją bus apskaičiuotas regos lauko kampas.  Aukščiau esančiuose laukeliuose turi būti nurodyti teleskopo ir okuliaro židinių nuotoliai, bei okuliaro okuliaro regos lauko kampas.
    
    Apskaičiuotasis regos lauko kampas (laipsnio minutėmis) bus pateiktas įvesties laukelyje „Regos laukas“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ComputeEyeFOV) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ComputeCameraFOV) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ComputeBinocularFOV)
en: Compute FOV
lt: Apskaičiuoti regos lauką

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Camera
lt: Kamera

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, TLength2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, LinearFOV) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, RTDiameter)
en: Enter the telescope focal length, in millimeters.
    
    This is one of the data fields required for defining a field-of-view (FOV) symbol which matches the field-of-view of a camera mounted on a telescope.
lt: Įveskite teleskopo židinio nuotolį, milimetrais.
    
    Tai vienas iš duomenų, pagal kuriuos kuriamas regos lauko simbolis, kuris atitinka prie teleskopo pritvirtintos kameros regos lauką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_22) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text),
en: pixels
lt: pikseliai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, cameraPixelSizeW) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, cameraPixelSizeH) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, WaveLength)
en: Size of chip or film, in millimeters
lt: Lusto ar foto juostelės dydis, milimetrais

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, cameraPixelSizeW) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, cameraPixelSizeH) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, WaveLength)
en: Enter the physical size of the CCD chip or film negative.
    
    This is one of the data fields required for defining a field-of-view (FOV) symbol which matches the field-of-view of a camera mounted on a telescope.
lt: Įveskite CCD lusto ar foto juostelės dydį.
    
    Tai vienas iš duomenų, pagal kuriuos kuriamas regos lauko simbolis, kuris atitinka prie teleskopo pritvirtintos kameros regos lauką.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ComputeCameraFOV)
en: This button will compute the field-of-view (FOV) angle for a specific camera/telescope combination.  You must first specify the focal length of the telescope and the size of the CCD chip or film negative.
    
    The computed FOV angle (in arcminutes) will be displayed in the "Field of view" edit box.
lt: Paspaudus šį mygtuką, pagal nurodytą kameros ir teleskopo kombinaciją bus apskaičiuotas regos lauko kampas.  Aukščiau esančiuose laukeliuose turi būti nurodyti teleskopo židinio nuotolis ir CCD lusto ar foto juostelės dydis.
    
    Apskaičiuotasis regos lauko kampas (laipsnio minutėmis) bus pateiktas įvesties laukelyje „Regos laukas“.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Binocular
lt: Žiūronai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15_3)
en: Field of View:
lt: Regos laukas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_31)
en: At a distance of:
lt: Atstumu:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ComputeBinocularFOV)
en: This button will compute the field-of-view (FOV) angle for a binocular.  You must specify the linear FOV as mentioned on the binocular.
    
    The computed FOV angle (in arcminutes) will be displayed in the "Field of view" edit box.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus apskaičiuotas žiūronų regos lauko kampas.  Jūs privalote nurodyti žiūrono tiesinį regos lauko kampą (jis dažniausiai būna užrašytas ant žiūronų korpuso).
    
    Apskaičiuotasis regos lauko kampas (laipsnio minutėmis) bus pateiktas įvesties laukelyje „Regos laukas“.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Radio Telescope
lt: Radijo teleskopas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2_3)
en: Radio Telescope diameter:
lt: Radijo teleskopo skersmuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Wavelength:
lt: Bangos ilgis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ComputeHPBW)
en: Compute radiotelescope HPBW from above data fields
lt: Pagal pateiktus duomenis apskaičiuoti radijo teleskopo HPBW

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ComputeHPBW)
en: This button will compute the Half Power Beam Width (HPBW) angle for a specific radiotelescope and observing wavelength combination, assuming no multibeam receiver is available at the telescope.  You must first specify the diameter of the radiotelescope and the observing wavelength.
    
    The computed HPBW angle (in arcminutes) will be displayed in the "Field of view" edit box.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus apskaičiuotas radijo teleskopo pusės galios spindulio pločio kampo ir stebimos bangos ilgio santykis, darant prielaidą, kad radijo teleskopas yra tik vieno spindulio.  Aukščiau esančiuose laukeliuose turi būti nurodyti teleskopo skersmuo ir stebimo bangos ilgis.
    
    Apskaičiuotasis HPBW kampas (laipsnio minutėmis) bus pateiktas įvestie laukelyje „Regos laukas“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ComputeHPBW)
en: Compute HPBW
lt: Apskaičiuoti HPBW

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: arcmin
lt: ′

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fieldoFviewLabel)
en: Field of view:
lt: Regos laukas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fieldoFviewLabel_3)
en: Offset Y:
lt: Poslinkis Y:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, FOVEditX)
en: Desired field-of-view size, in arcminutes
lt: Reikiamas regos laukas, laipsnio minutėmis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, FOVEditX)
en: Enter the desired angular size for the field-of-view (FOV) symbol.
    
    You can either enter a value directly, or use the "Eyepiece" or "Camera" Tabs to compute an angular size for specific eyepieces or cameras.
lt: Įveskite reikiamą regos lauko simbolio kampinį dydį.
    
    Galima tiesiog įvesti vertę, arba ją apskaičiuoti pagal „Okuliaras“ ar „Kamera“ kortelėse nurodytą okuliarą ar kamerą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fieldoFviewLabel_2)
en: Offset X:
lt: Poslinkis X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en:  x
lt:  ⨉

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, ColorButton)
en: Select color for the field-of-view symbol
lt: Parinkite regos lauko simbolio spalvą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, ColorButton)
en: Select a color for the field-of-view (FOV) symbol.
lt: Parinkite regos lauko simbolio spalvą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, ShapeBox)
en: Select a shape for the field-of-view symbol
lt: Parinkite regos lauko simbolio formą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, ShapeBox)
en: Select a shape for the field-of-view (FOV) symbol.  The possible shapes are:
    
    Circle, Square, Crosshairs, Bullseye.
lt: Parinkite regos lauko simbolio formą.  Galimos formos:
    
    apskritimas, kvadratas, taikiklis, taikinys.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, apertureShape) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DefaultCursor)
en: Circle
lt: Apskritimas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox)
en: Crosshairs
lt: Taikiklis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox)
en: Bullseye
lt: Taikinys

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox)
en: Semitransparent circle
lt: Pusiau permatomas skritulys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Shape:
lt: Forma:

en: UTC Now
lt: Dabartinis UTC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NowButton)
en: Now
lt: Dabar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DownloadTitle)
en: Download Extra Data Files
lt: Atsiųsti papildomus duomenų failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, DownloadButton)
en: Download Extra Data...
lt: Atsiųsti papildomus duomenis...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, GeoTitle)
en: Choose Your Home Location
lt: Nurodykite Jūsų vietovę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, CityFilter)
en: Filter the list by city name
lt: Sąrašą filtruoti pagal miesto pavadinimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, CountryFilter)
en: Filter the list by country name
lt: Sąrašą filtruoti pagal valstybės pavadinimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ProvinceFilter)
en: Filter the list by province name
lt: Sąrašą filtruoti pagal regiono pavadinimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, CityListBox)
en: The list of cities which match the present search filters.
lt: Miestų sąrašas, kuris atitinka nurodytus paieškos filtrų kriterijus.

en: Image received.
lt: Paveikslas gautas.

en: Invalid URL: %1
lt: Klaidingas URL: %1

en: Unable to write to file %1
lt: Nepavyksta įrašyti į failą %1

en: Could Not Open File
lt: Nepavyksta atverti failo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopB) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, PAHStopB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PAHStopB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopFocusB)
en: Stop
lt: Stabdyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, nothingR)
en: &Nothing
lt: &Nieko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, FilterPosLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Filter:
lt: Filtras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, decLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dec0Label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dec1Label) i18n: ectx: property (te
en: Declination:
lt: Deklinacija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Speed:
lt: Greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_PAHOrigErrorAlt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Alt:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, PAHStartB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PAHStartB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startB)
en: Start
lt: Pradėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAc1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAc2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAc3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptureLogging) i18n: ectx: property (text
en: Capture
lt: Įrašyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAsetup)
en: Setup
lt: Konfigūracija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_GuideLogging) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, guideB) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, guideStepCheck)
en: Guide
lt: Orientyras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statsLabel) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, solveInfo) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, statForm)
en: Statistics
lt: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, temperatureStepLabel)
en: Step:
lt: Žingsnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Count:
lt: Kiekis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, temperatureToLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: To:
lt: Iki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Time:
lt: Laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exposureLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exposureLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Exposure:
lt: Išlaikymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minLabel_2)
en: Mean:
lt: Vidurkis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileFilterS) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Filter)
en: Filter
lt: Filtras

en: Waiting...
lt: Laukiama...

en: Focusing...
lt: Fokusuojama...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showINDIMessages)
en: Display INDI status messages in the status bar
lt: Būsenos juostoje rodyti INDI būsenos pranešimus

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kcfg_showINDIMessages) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showINDIMessages)
en: Display incoming INDI status messages in KStars status bar
lt: KStars būsenos juostoje rodyti INDI atsiunčiamus būsenos pranešimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showINDIMessages)
en: INDI messages in status &bar
lt: INDI pranešimus &būsenos juostoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Port
lt: Prievadas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, externalConnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectHostB)
en: Connect
lt: Užmegzti ryšį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, externalDisconnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectHostB)
en: Disconnect
lt: Nutraukti ryšį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextB)
en: &Next
lt: &Toliau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shutterClosed)
en: Close
lt: Užverti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, convFilter)
en: Custom
lt: Naudotojo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, multiAlgo) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NoneButton)
en: None
lt: Nėra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, multiAlgo)
en: Auto
lt: Automatinė

en: Downloading...
lt: Atsiunčiama...

en: unnamed
lt: be pavadinimo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Delay in seconds between consecutive images
lt: Periodas (sekundėmis) tarp sekos paveikslų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Delay:
lt: Periodas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, exposureLabel_2)
en: Set the exposure time in seconds for individual images, if applicable
lt: Jei tai įmanoma, nustatykite kiekvieno paveikslo išlaikymo laiką (sekundėmis).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Directory:
lt: Aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Prefix:
lt: Prefiksas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_12)
en: Frame:
lt: Rėmas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2_5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, FilterPosLabel)
en: Number of images to capture
lt: Kiek paveikslų gauti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, coolerOnB)
en: On
lt: Įjungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, coolerOffB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offR)
en: Off
lt: Išjungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable)
en: Bin
lt: Dvej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, limitsB) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LimitGroup)
en: Limits
lt: Ribos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetGeometryY)
en: x
lt: ⨉

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setRawAngleB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setPositionAngleB)
en: Set
lt: Nustatyti

en: In Progress
lt: Vykdoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLabel)
en: Mode:
lt: Veiksena:

en: Calibration
lt: Kalibravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DitherEnabled)
en: Dither
lt: Papildymas

[ctx: North]
en: N
lt: Š

[ctx: South]
en: S
lt: P

[ctx: West]
en: W
lt: V

[ctx: East]
en: E
lt: R

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, runningStateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButtonBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RunButtonBatch)
en: Run
lt: Paleisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, magnitudeR)
en: Magnitude
lt: Ryškis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_19)
en: Algorithm
lt: Algoritmas

en: %1 is online.
lt: %1 prisijungęs.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, indiControlPanelB)
en: INDI Control Panel
lt: INDI valdymo skydas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ClearButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Clear)
en: Clear
lt: Išvalyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, degLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FovUnit)
en: deg
lt: laipsniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, parkB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, domePark)
en: Park
lt: Parkas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, motionAbortButton)
en: Abort
lt: Nutraukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoscaleValuesCB)
en: Auto Scale
lt: Automatinė skalė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DefaultDSSImageSizeUnitLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DSSPaddingUnitLabel)
en: arcminutes
lt: laipsnio minutėmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, INDIWebManagerPortLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, externalGuidePortLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remotePortLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, 
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remoteHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, externalGuideHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Host:
lt: Serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, weatherLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Weather:
lt: Oras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackStepCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckTrack)
en: Track
lt: Sekti

en: Calibrate
lt: Kalibruoti

en: Complete.
lt: Baigta.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, fitsHeaderDialog)
en: FITS Header
lt: FITS antraštė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Keyword
lt: Bazinis žodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Value
lt: Vertė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Comment
lt: Komentaras

en: Linear Scale
lt: Tiesinė skalė

en: Logarithmic Scale
lt: Logaritminė skalė

en: Square Root Scale
lt: Kvadratinės šaknies skalė

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FITSHistogramUI)
en: Histogram
lt: Histograma

en: Save Changes to FITS?
lt: Įrašyti FITS pakeitimus?

en: The current FITS file has unsaved changes.  Would you like to save before closing it?
lt: Dabartiniame FITS faile yra neįrašytų pakeitimų. Įrašyti pakeitimus prieš užveriant failą?

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayGroup)
en: Display
lt: Rodyti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Sources
lt: Šaltiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Driver:
lt: Tvarkyklė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDriverB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewEyepiece) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewLens) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewFilter)
en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Cannot start INDI server: port error.
lt: Neina paleisti INDI tarnybos: prievado klaida.

en: Failed to open INDI Driver file: %1
lt: Nepavyksta atverti INDI tvarkyklės failo: %1

en: Error: the port number is invalid.
lt: Klaida: klaidingas prievado numeris.

en: Host: %1 Port: %2 already exists.
lt: Serveris: %1 Prievadas: %2 jau egzistuoja.

en: You need to disconnect the client before removing it.
lt: Prieš šalinant klientą, jį būtina atjungti.

en: Are you sure you want to remove the %1 client?
lt: Ar iš tikro norite pašalinti klientą %1?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DriverManager)
en: Device Manager
lt: Įtaisų tvarkytuvė

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, LocalTab)
en: Local/Server
lt: Vietinis/Serverio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget)
en: Device
lt: Įrenginys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Mode
lt: Režimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, serverLogBox)
en: Server Log
lt: Serverio žurnalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, localR)
en: Local
lt: Vietinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, serverR)
en: Server
lt: Serverio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runServiceB)
en: Run Service
lt: Paleisti tarnybą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopServiceB)
en: Stop Service
lt: Stabdyti tarnybą

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clientTab)
en: Client
lt: Klientas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, h)
en: Hosts
lt: Serveriai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyB)
en: Modify...
lt: Modifikuoti...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection
lt: Ryšys

en: No INDI devices currently running. To run devices, please select devices from the Device Manager in the devices menu.
lt: Šiuo metu nėra veikiančių INDI įrenginių. Įrenginys paleidžiamas įrenginių tvarkytuvės įrenginių meniu pasirinkus norimą įrenginį.

en: Add Host
lt: Pridėti serverį

en: Modify Host
lt: Modifikuoti serverį

en: INDI DATA STREAM
lt: INDI DUOMENŲ SRAUTAS

en: Cannot open file %1 for reading
lt: Nepavyksta atverti failo %1 skaitymui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTimeUpdate)
en: Time
lt: Laikas

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Data file saved to %1
lt: Duomenys įrašyti į %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, videoLabel_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, videoLabel_3)
en: Default INDI video port
lt: Numatytasis INDI video prievadas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, fitsLabel)
en: Specify where new FITS images are saved once captured and downloaded
lt: Nurodykite kur įrašyti naujai gautus ir atsiųstus FITS paveikslus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fitsLabel)
en: Default FITS directory:
lt: Numatytasis FITS aplankas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useTimeUpdate)
en: Synchronize KStars date and time automatically from the update source.
lt: KStars datą ir laiką automatiškai sinchronizuoti su nurodytu šaltiniu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Specify range of ports that INDI Server will bind to when starting new drivers
lt: Nurodykite su INDI serveriu saistytinų prievadų rėžį, kurie bus saistomi startuojant naujas valdykles

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTargetCrosshair)
en: Display the telescope position on the sky map
lt: Žvaigždėlapyje rodyti kur link nukreiptas teleskopas

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTargetCrosshair) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showTargetCrosshair)
en: Display a telescope marker on the sky map in order to track the telescope motion across the sky.
lt: Žvaigždėlapyje rodyti kur nukreiptas teleskopas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, selectDirB)
en: Play/Pause
lt: Leisti/Pristabdyti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, streamForm)
en: Video Stream
lt: Video srautas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, telescopeWizard)
en: Telescope Wizard
lt: Teleskopo vediklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelB)
en: &Cancel
lt: &Atsisakyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backB)
en: &Back
lt: &Atgal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelPageLabel)
en: <h3>1. Telescope Model</h3>
    
    Please select your telescope model from the list below. Click next after selecting a model.
lt: <h3>1. Teleskopo modelis</h3>
    
    Iš žemiau esančio sąrašo parinkite Jūsų teleskopo modelį. Kai tai padarysite, spauskite „Toliau“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <b>Tip</b>
    <br>Some non-Meade telescopes support a subset of the LX200 command set. Select <tt>LX200 Basic</tt> to control such devices.
lt: <b>Patarimas</b>
    <br>Kai kurie ne „Meade“ teleskopai suderinami su LX200 komandų poaibiu. Tiems įrenginiams valdyti galima parinkti <tt>LX200 Basic</tt>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, telescopePageInfo)
en: <h3>2. Align Your Telescope</h3>
    
    You need to align your telescope before you can control it properly from KStars. Please refer to your telescope manual for alignment instructions.
    <br><br>
    After a successful alignment, connect your telescope's RS232 interface to your computer's serial or USB port.
    <br><br><br>Click next to continue.
lt: <h3>2. Suderinkite teleskopą</h3>
    
    Kad su KStars teleskopas būtų valdomas tinkamai, jį būtina suderinti. Derindami teleskopą, vadovaukitės to teleskopo gidu.
    <br><br>
    Tinkamai suderinę teleskopą, prijunkite teleskopo RS232 sąsają prie kompiuterio nuosekliosios ar USB jungties.
    <br><br><br>Tęsime kai paspausite „Toliau“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPageLabel)
en: <h3>3. Verify Local Settings</h3>
    
    Verify if the following time, date, and location settings are correct. If any of the settings are incorrect, you can correct them via the <tt>Set time</tt> and <tt>Set Location</tt> buttons.
lt: <h3>3. Patikrinkite vietovės nuostatas</h3>
    
    Patikrinkite ar pateiktas laikas, data ir vietovė yra teisingi.  Netikslumus galima ištaisyti paspaudus mygtukus <tt>Nustatyti laiką</tt> ir <tt>Nustatyti vietovę</tt>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: <b>Location</b>
lt: <b>Vietovė</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeLabel)
en: <b>Time</b>
lt: <b>Laikas</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateLabel)
en: <b>Date</b>
lt: <b>Data</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setTimeB)
en: Set Time...
lt: Nustatyti laiką...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setLocationB)
en: Set Location...
lt: Nustatyti vietovę...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: <b>Port:</b>
lt: <b>Prievadas:</b>

en: Please wait while KStars scan communication ports for attached telescopes.
    This process might take few minutes to complete.
lt: Luktelėkite kol KStars ieškos prie ryšio prievadų prijungtų teleskopų.
    Šis procesas gali užtrukti keletą minučių.

en: Please wait while KStars tries to connect to your telescope...
lt: Luktelėkite kol KStars užmegs ryšį su teleskopo...

en: Sorry. KStars failed to detect any attached telescopes, please check your settings and try again.
lt: KStars nepavyko rasti prijungto ar prijungtų teleskopų, patikrinkite nuostatas ir bandykite vėl.

en: Rise time: %1
lt: Teka: %1

[ctx: the time at which an object falls below the horizon]
en: Set time: %1
lt: Laida: %1

en: No rise time: Circumpolar
lt: Tekos laiko nėra: nuolat virš horizonto

en: No set time: Circumpolar
lt: Laidos laiko nėra: nuolat virš horizonto

en: No rise time: Never rises
lt: Tekos laiko nėra: nuolat už horizonto

en: No set time: Never rises
lt: Laidos laiko nėra: nuolat už horizonto

en: Transit time: %1
lt: Aukščiausiame taške: %1

en: Empty sky
lt: Tuščias dangus

[ctx: Sloan Digital Sky Survey]
en: Show SDSS Image
lt: Rodyti „SDSS“ paveikslą

[ctx: Digitized Sky Survey]
en: Show DSS Image
lt: Rodyti „DSS“ paveikslą

en: star
lt: žvaigždė

en: Solar system object
lt: Saulės sistemos objektas

en: satellite
lt: palydovas

en: Center && Track
lt: Į lango centrą ir sekti

en: Angular Distance To...            [
lt: Kampinis atstumas iki...            [

en: Remove Label
lt: Panaikinti etiketę

en: Attach Label
lt: Pridėti etiketę

en: Select this object
lt: Pažymėti šį objektą

[ctx: Show Detailed Information Dialog]
en: Details
lt: Išsamiau

en: Remove Trail
lt: Pašalinti pėdsaką

en: Add Trail
lt: Pridėti pėdsaką

en: Stop &Tracking
lt: Nebe&sekti

note: i18n: ectx: label, entry (PositionTimeBox), group (GUI)
en: Position of the time InfoBox.
lt: Laiko informacinio laukelio vieta.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PositionTimeBox), group (GUI)
en: The screen coordinates of the Time InfoBox.
lt: Informacinio laukelio, rodančio laiką, koordinatės lange.

note: i18n: ectx: label, entry (PositionFocusBox), group (GUI)
en: Position of the focus InfoBox.
lt: Fokuso informacinio laukelio vieta.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PositionFocusBox), group (GUI)
en: The screen coordinates of the Focus InfoBox.
lt: Informacinio laukelio, rodančio kur randasi fokusas, koordinatės lange.

note: i18n: ectx: label, entry (PositionGeoBox), group (GUI)
en: Position of the geographic InfoBox.
lt: Vietovės informacinio laukelio vieta.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PositionGeoBox), group (GUI)
en: The screen coordinates of the Geographic Location InfoBox.
lt: Informacinio laukelio, rodančio vietovę, koordinatės lange.

note: i18n: ectx: label, entry (ShadeTimeBox), group (GUI)
en: Is the time InfoBox in the "shaded" state?
lt: Rodyti laiko informacinio laukelio šešėlį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShadeTimeBox), group (GUI)
en: If true, the Time InfoBox will show only its top line of data.
lt: Jei taip, tai laiko informaciniame laukelyje bus rodoma tik viršutinė duomenų eilutė.

note: i18n: ectx: label, entry (ShadeFocusBox), group (GUI)
en: Is the focus InfoBox in the "shaded" state?
lt: Rodyti fokuso informacinio laukelio šešėlį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShadeFocusBox), group (GUI)
en: If true, the Focus InfoBox will show only its top line of data.
lt: Jei taip, tai fokuso informaciniame laukelyje bus rodoma tik viršutinė duomenų eilutė.

note: i18n: ectx: label, entry (ShadeGeoBox), group (GUI)
en: Is the geographic InfoBox in the "shaded" state?
lt: Rodyti vietovės informacinio laukelio šešėlį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShadeGeoBox), group (GUI)
en: If true, the Geographic Location InfoBox will show only its top line of data.
lt: Jei taip, tai vietovės informaciniame laukelyje bus rodoma tik viršutinė duomenų eilutė.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowInfoBoxes), group (GUI)
en: Meta-option to toggle display of all InfoBoxes
lt: Visų informacinių laukelių rodymo ar slėpimo metaparinktis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowInfoBoxes), group (GUI)
en: Toggles display of all three InfoBoxes.
lt: Rodo ar slepia visus informacinius laukelius.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTimeBox), group (GUI)
en: Display the time InfoBox?
lt: Rodyti laiko informacinį laukelį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTimeBox), group (GUI)
en: Toggles display of the Time InfoBox.
lt: Rodo arba slepia laiko informacinį laukelį.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFocusBox), group (GUI)
en: Display the focus InfoBox?
lt: Rodyti fokuso informacinį laukelį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowFocusBox), group (GUI)
en: Toggles display of the Focus InfoBox.
lt: Rodo arba slepia fokuso informacinį laukelį.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowGeoBox), group (GUI)
en: Display the geographic InfoBox?
lt: Rodyti vietovės informacinį laukelį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowGeoBox), group (GUI)
en: Toggles display of the Geographic Location InfoBox.
lt: Rodo arba slepia vietovės informacinį laukelį.

note: i18n: ectx: label, entry (StickyTimeBox), group (GUI) i18n: ectx: label, entry (StickyFocusBox), group (GUI)
en: Time InfoBox anchor flag
lt: Laiko informacinio laukelio prieraišos vieta

note: i18n: ectx: label, entry (StickyGeoBox), group (GUI)
en: Geographic InfoBox anchor flag
lt: Vietovės informacinio laukelio prieraišos vieta

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatusBar), group (GUI)
en: Display the statusbar?
lt: Rodyti būsenos juostą?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowStatusBar), group (GUI)
en: Toggle display of the status bar.
lt: Rodo arba slepia būsenos juostą.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAltAzField), group (GUI)
en: Display Alt/Az coordinates in the statusbar?
lt: Būsenos juostoje rodyti aukščio/azimuto koordinates?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAltAzField), group (GUI)
en: Toggle display of the Horizontal coordinates of the mouse cursor in the status bar.
lt: Būsenos juostoje rodo arba slepia pelės žymeklio horizontaliąsias koordinates.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowRADecField), group (GUI)
en: Display RA/Dec coordinates in the statusbar?
lt: Būsenos juostoje rodyti rektascensijos/deklinacijos koordinates?

note: i18n: ectx: label, entry (WindowWidth), group (GUI)
en: Width of main window, in pixels
lt: Pagrindinio lango plotis (pikseliais)

note: i18n: ectx: label, entry (WindowHeight), group (GUI)
en: Height of main window, in pixels
lt: Pagrindinio lango aukštis (pikseliais)

note: i18n: ectx: label, entry (RunStartupWizard), group (GUI)
en: Run Startup Wizard when KStars launches?
lt: KStars starto metu rodyti paleisties vediklį?

note: i18n: ectx: label, entry (CatalogFile), group (Catalogs)
en: Filenames of defined custom object catalogs.
lt: Naudotojo objektų katalogų failų pavadinimai.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CatalogFile), group (Catalogs)
en: List of the filenames of custom object catalogs.
lt: Naudotojo objektų katalogų failų pavadinimų sąrašas.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCatalog), group (Catalogs)
en: List of toggles for displaying custom object catalogs.
lt: Rodomų arba slepiamų naudotojo objektų katalogų sąrašas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCatalog), group (Catalogs)
en: List of integers toggling display of each custom object catalog (any nonzero value indicates the objects in that catalog will be displayed).
lt: Skaičių, priskirtų rodomiems arba slepiamiems naudotojo objektų katalogams, sąrašas (jei skaičius didesnis už nulį, tai to katalogo objektai bus rodomi).

note: i18n: ectx: label, entry (useGeographicUpdate), group (indi)
en: Automatically updates geographic location?
lt: Automatiškai naujinti geografinę vietovę?

note: i18n: ectx: label, entry (useTimeUpdate), group (indi)
en: Automatically updates time and date?
lt: Automatiškai naujinti datą ir laiką?

note: i18n: ectx: label, entry (showTargetCrosshair), group (indi)
en: Draw crosshairs at telescope position in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti teleskopo taikiklį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showTargetCrosshair), group (indi)
en: Toggle display of crosshairs centered at telescope's pointed position in the KStars sky map.
lt: KStars žvaigždėlapyje rodo arba slepia teleskopo taikiklį, t.y. rodo kur nukreiptas teleskopas.

note: i18n: ectx: label, entry (showINDIMessages), group (indi)
en: Display INDI messages in the statusbar?
lt: Būsenos juostoje rodyti INDI pranešimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (showINDIMessages), group (indi)
en: Toggle display of INDI messages in the KStars statusbar.
lt: KStars būsenos juostoje rodo arba slepia INDI pranešimus.

note: i18n: ectx: label, entry (fitsDir), group (indi)
en: FITS Default directory
lt: FITS numatytasis aplankas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (fitsDir), group (indi)
en: The default location of saved FITS files
lt: Numatytasis aplankas, į kurį rašomi FITS failai

note: i18n: ectx: label, entry (serverPortStart), group (indi)
en: INDI Server Start Port
lt: INDI serverio pradinis prievadas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (serverPortStart), group (indi)
en: INDI server will attempt to bind with ports starting from this port
lt: INDI serveris nustatys saitus su prievadais pradedant nuo šio prievado

note: i18n: ectx: label, entry (serverPortEnd), group (indi)
en: INDI Server Final Port
lt: INDI serverio galutinis prievadas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (serverPortEnd), group (indi)
en: INDI server will attempt to bind with ports ending with this port
lt: INDI serveris nustatys saitus su prievadais baigiant šiuo prievadu

note: i18n: ectx: label, entry (indiServer), group (indi) i18n: ectx: whatsthis, entry (indiServer), group (indi)
en: PATH to indiserver binary
lt: KELIAS iki „indiserver“ vykdomojo failo

note: i18n: ectx: label, entry (indiDriversDir), group (indi) i18n: ectx: whatsthis, entry (indiDriversDir), group (indi)
en: PATH to indi drivers directory
lt: KELIAS iki INDI tvarkyklių aplanko

note: i18n: ectx: label, entry (CityName), group (Location)
en: City name of geographic location.
lt: Geografinės vietovės miesto pavadinimas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CityName), group (Location)
en: The City name of the current geographic location.
lt: Esamos geografinės vietovės miesto pavadinimas.

note: i18n: ectx: label, entry (ProvinceName), group (Location)
en: Province name of geographic location.
lt: Geografinės vietovės regiono pavadinimas.

note: i18n: ectx: label, entry (CountryName), group (Location)
en: Country name of geographic location.
lt: Geografinės vietovės valstybės pavadinimas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CountryName), group (Location)
en: The Country name of the current geographic location.
lt: Esamos geografinės vietovės valstybės pavadinimas.

note: i18n: ectx: label, entry (Longitude), group (Location)
en: Geographic Longitude, in degrees.
lt: Geografinė ilguma (laipsniais).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Longitude), group (Location)
en: The longitude of the current geographic location, in decimal degrees.
lt: Esamos geografinės vietovės ilguma, laipsniais.

note: i18n: ectx: label, entry (Latitude), group (Location)
en: Geographic Latitude, in degrees.
lt: Geografinė platuma (laipsniais).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Latitude), group (Location)
en: The latitude of the current geographic location, in decimal degrees.
lt: Esamos geografinės vietovės platuma, laipsniais.

note: i18n: ectx: label, entry (Elevation), group (Location)
en: Elevation above sea level of geographic location, in meters.
lt: Geografinės vietovės aukštis virš jūros lygio, metrais.

note: i18n: ectx: label, entry (TimeZone), group (Location)
en: Time Zone offset of geographic location, in hours.
lt: Geografinės vietovės vietinio ir Grinvičo laikų skirtumas, valandomis.

note: i18n: ectx: label, entry (DST), group (Location)
en: Two-letter code for daylight savings time rule used by geographic location.
lt: Geografinėje vietovėje taikomos vasaros laiko taisyklės dviejų raidžių kodas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DST), group (Location)
en: Two-letter code that determines the dates on which daylight savings time begins and ends (you can view the rules by pressing the "Explain DST Rules" button in the Geographic Location window).
lt: Dviejų raidžių kodas, kuris nurodo kada įvedamas vasaros laikas, ir kada atšaukiamas (taisykles galima pažiūrėti geografinės vietovės lange paspaudus mygtuką „Vasaros laiko taisyklių paaiškinimai“).

note: i18n: ectx: label, entry (UseAnimatedSlewing), group (View)
en: Use animated slewing effects when changing focus position?
lt: Pakitus fokusui, rodyti sklandžią fokuso keitimo animaciją?

note: i18n: ectx: label, entry (FadePlanetTrails), group (View)
en: Fade planet trails to background color?
lt: Planetos pėdsaką palaipsniui sulieti su fonu?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FadePlanetTrails), group (View)
en: If true, trails attached to solar system bodies will fade into the background sky color.
lt: Jei taip, tai saulės sistemos objektų pėdsakai palaipsniui susilies su žvaigždėlapio fono spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (FocusRA), group (View)
en: Right Ascension of focus position
lt: Fokuso pozicijos rektascensija

note: i18n: ectx: label, entry (FocusDec), group (View)
en: Declination of focus position
lt: Fokuso pozicijos deklinacija

note: i18n: ectx: label, entry (FocusObject), group (View)
en: Name of focused object
lt: Objekto, kuris yra fokuse, pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (IsTracking), group (View)
en: Is tracking engaged?
lt: Sekimas vykdomas?

note: i18n: ectx: label, entry (HideOnSlew), group (View)
en: Hide objects while moving?
lt: Judinant, slėpti objektus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideOnSlew), group (View)
en: Toggle whether KStars should hide some objects while the display is moving, for smoother motion.
lt: Nurodykite, rodyti objektus ar juos slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.  Jei judinat objektai slepiami, tai judesys bus sklandesnis.

note: i18n: ectx: label, entry (HideCBounds), group (View) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HideCBounds)
en: Hide constellation boundaries while moving?
lt: Judinant, slėpti žvaigždynų ribas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideCBounds), group (View)
en: Toggle whether constellation boundaries are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti žvaigždynų ribas ar jas slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (HideCLines), group (View) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HideCLines)
en: Hide constellation lines while moving?
lt: Judinant, slėpti žvaigždynų linijas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideCLines), group (View)
en: Toggle whether constellation lines are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti žvaigždynų linijas ar jas slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (SkyCulture), group (View)
en: Sky culture
lt: Dangus kultūroje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SkyCulture), group (View)
en: Choose sky culture.
lt: Parinkite pagal kokią kultūrą rodyti dangų.

note: i18n: ectx: label, entry (HideCNames), group (View) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HideCNames)
en: Hide constellation names while moving?
lt: Judinant, slėpti žvaigždynų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideCNames), group (View)
en: Toggle whether constellation names are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti žvaigždynų pavadinimus ar juos slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (HideMilkyWay), group (View)
en: Hide Milky Way contour while moving?
lt: Judinant, slėpti Paukščių Tako kontūrus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideMilkyWay), group (View)
en: Toggle whether the Milky Way contour is hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti Paukščių Tako kontūrus ar juos slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (HideOther), group (View)
en: Hide extra objects while moving?
lt: Judinant, slėpti papildomus objektus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideOther), group (View)
en: Toggle whether extra objects are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti papildomus objektus ar juos slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (HidePlanets), group (View)
en: Hide solar system objects while moving?
lt: Judinant, slėpti Saulės sistemos objektus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HidePlanets), group (View)
en: Toggle whether solar system objects are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti Saulės sistemos objektus ar juos slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (HideStars), group (View) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HideStars)
en: Hide faint stars while moving?
lt: Judinant, slėpti blankias žvaigždes?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideStars), group (View)
en: Toggle whether faint stars are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti blankias žvaigždes ar jas slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (HideLabels), group (View)
en: Hide object name labels while moving?
lt: Judinant, slėpti objektų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideLabels), group (View)
en: Toggle whether name labels are hidden while the display is in motion.
lt: Nurodykite, rodyti objektų pavadinimus ar juos slėpti, kai judinamas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAsteroids), group (View)
en: Draw asteroids in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti asteroidus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAsteroids), group (View)
en: Toggle whether asteroids are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti asteroidus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAsteroidNames), group (View)
en: Label asteroid names in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti asteroidų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAsteroidNames), group (View)
en: Toggle whether asteroid name labels are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti asteroidų pavadinimus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowComets), group (View)
en: Draw comets in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti kometas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowComets), group (View)
en: Toggle whether comets are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti kometas ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCometNames), group (View)
en: Label comet names in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti kometų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCometNames), group (View)
en: Toggle whether comet name labels are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti kometų pavadinimus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCBounds), group (View)
en: Draw constellation boundaries in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti žvaigždynų ribas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCBounds), group (View)
en: Toggle whether constellation boundaries are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti žvaigždynų ribas ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHighlightedCBound), group (View)
en: Highlight the central constellation boundary in the sky map?
lt: Paryškinti lango centre esančio žvaigždyno ribas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowHighlightedCBound), group (View)
en: Toggle whether constellation boundary containing the central focus point is highlighted in the sky map.
lt: Nurodykite, paryškinti lango centre esančio žvaigždyno ribas ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCLines), group (View)
en: Draw constellation lines in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti žvaigždynų linijas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCLines), group (View)
en: Toggle whether constellation lines are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti žvaigždynų linijas ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCNames), group (View)
en: Draw constellation names in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti žvaigždynų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCNames), group (View)
en: Toggle whether constellation name labels are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti žvaigždynų pavadinimus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowDeepSky), group (View)
en: Draw "deep sky" objects in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti tolimojo kosmoso objektus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowDeepSky), group (View)
en: Toggle whether deep-sky objects are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti tolimojo kosmoso objektus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowEcliptic), group (View)
en: Draw ecliptic line in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti ekliptikos liniją?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowEcliptic), group (View)
en: Toggle whether the ecliptic line is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti ekliptikos liniją ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowEquator), group (View)
en: Draw equator line in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti pusiaujo liniją?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowEquator), group (View)
en: Toggle whether the equator line is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti pusiaujo liniją ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowGround), group (View)
en: Draw opaque ground in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti nepermatomą Žemės paviršių?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowGround), group (View)
en: Toggle whether the region below the horizon is opaque.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti nepermatomą Žemės paviršių ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowHorizon), group (View)
en: Draw horizon line in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti horizonto liniją?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowHorizon), group (View)
en: Toggle whether the horizon line is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti horizonto liniją ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFlags), group (View)
en: Draw flags in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti ženklelius?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowFlags), group (View)
en: Toggle whether flags are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti ženklelius ar ne?

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOther), group (View)
en: Draw extra deep-sky objects in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti papildomus tolimojo kosmoso objektus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOther), group (View)
en: Toggle whether extra objects are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti papildomus tolimojo kosmoso objektus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMilkyWay), group (View)
en: Draw Milky Way contour in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Paukščių Tako kontūrus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowMilkyWay), group (View)
en: Toggle whether the Milky Way contour is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Paukščių Tako kontūrus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (FillMilkyWay), group (View)
en: Fill Milky Way contour? (false means use outline only)
lt: Rodyti Paukščių Tako kontūrų užpildą? (jei ne, bus rodomi tik kontūrai)

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSolarSystem), group (View)
en: Meta-option for all planets in the sky map.
lt: Visų žvaigždėlapio planetų metaparinktis.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowSolarSystem), group (View)
en: Meta-option to control whether all major planets (and the Sun and Moon) are drawn in the sky map.
lt: Metaparinktis, nurodanti ar žvaigždėlapyje rodomos visos pagrindinės planetos (taip pat Saulė ir Mėnulis).

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPlanetImages), group (View)
en: Draw planets as images in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje planetas rodyti paveikslėlių pavidalu?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowPlanetImages), group (View)
en: Toggle whether major planets (and the Sun and Moon) are rendered as images in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje pagrindines planetas (taip pat Saulę ir Mėnulį) rodyti jų paveikslėlių pavidalu ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPlanetNames), group (View)
en: Label planet names in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti planetų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowPlanetNames), group (View)
en: Toggle whether major planets (and the Sun and Moon) are labeled in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti pagrindinių planetų (taip pat Saulės ir Mėnulio) pavadinimus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSun), group (View)
en: Draw Sun in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Saulę?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowSun), group (View)
en: Toggle whether the Sun is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Saulę ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMoon), group (View)
en: Draw Moon in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Mėnulį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowMoon), group (View)
en: Toggle whether the Moon is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Mėnulį ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMercury), group (View)
en: Draw Mercury in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Merkurijų?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowMercury), group (View)
en: Toggle whether Mercury is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Merkurijų ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowVenus), group (View)
en: Draw Venus in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Venerą?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowVenus), group (View)
en: Toggle whether Venus is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Venerą ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMars), group (View)
en: Draw Mars in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Marsą?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowMars), group (View)
en: Toggle whether Mars is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Marsą ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowJupiter), group (View)
en: Draw Jupiter in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Jupiterį?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowJupiter), group (View)
en: Toggle whether Jupiter is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Jupiterį ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSaturn), group (View)
en: Draw Saturn in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Saturną?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowSaturn), group (View)
en: Toggle whether Saturn is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Saturną ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowUranus), group (View)
en: Draw Uranus in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Uraną?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowUranus), group (View)
en: Toggle whether Uranus is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Uraną ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNeptune), group (View)
en: Draw Neptune in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Neptuną?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowNeptune), group (View)
en: Toggle whether Neptune is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Neptūną ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPluto), group (View)
en: Draw Pluto in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti Plutoną?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowPluto), group (View)
en: Toggle whether Pluto is drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti Plutoną ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStars), group (View)
en: Draw stars in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti žvaigždes?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowStars), group (View)
en: Toggle whether stars are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti žvaigždes ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStarMagnitudes), group (View)
en: Label star magnitudes in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti žvaigždžių ryškius?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowStarMagnitudes), group (View)
en: Toggle whether star magnitude (brightness) labels are shown in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti žvaigždžių ryškius ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStarNames), group (View)
en: Label star names in the sky map?
lt: Žvaigždėlapyje rodyti žvaigždžių pavadinimus/

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowStarNames), group (View)
en: Toggle whether star name labels are shown in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti žvaigždžių pavadinimus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (SlewTimeScale), group (View)
en: Minimum timescale for forced-slewing mode
lt: Minimalus laiko mastelis priverstinio slinkimo režimui.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SlewTimeScale), group (View)
en: The timescale above which slewing mode is forced on at all times.
lt: Jei laiko mastelis didesnis nei šis, tai priverstinio slinkimo režimas bus įgalinamas nuolatos.

note: i18n: ectx: label, entry (BoxBGMode), group (View)
en: InfoBoxes Background fill mode
lt: Informacinių laukelių fono užpildo būdas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BoxBGMode), group (View)
en: The background fill mode for the on-screen information boxes: 0="no BG"; 1="semi-transparent BG"; 2="opaque BG"
lt: Lange rodomų informacinių laukelių fono užpildo būdas: 0 — permatomas; 1 — pusiau permatomas; 2 — nepermatomas.

note: i18n: ectx: label, entry (Projection), group (View)
en: Mapping projection algorithm
lt: Projekcijos algoritmas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Projection), group (View)
en: Algorithm for the mapping projection.
lt: Dangaus sferos projektavimo į plokščią paviršių algoritmas.

note: i18n: ectx: label, entry (UseAbbrevConstellNames), group (View)
en: Use abbreviated constellation names?
lt: Rodyti žvaigždynų pavadinimų santrumpas?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAbbrevConstellNames), group (View)
en: Use official IAU abbreviations for constellation names.
lt: Rodyti žvaigždynų pavadinimų santrumpas (pagal IAU)

note: i18n: ectx: label, entry (UseLatinConstellNames), group (View)
en: Use Latin constellation names?
lt: Rodyti lotyniškus žvaigždynų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseLatinConstellNames), group (View)
en: Use Latin constellation names.
lt: Rodyti lotyniškus žvaigždynų pavadinimus.

note: i18n: ectx: label, entry (UseLocalConstellNames), group (View)
en: Use localized constellation names?
lt: Rodyti lietuviškus žvaigždynų pavadinimus?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseLocalConstellNames), group (View)
en: Use localized constellation names (if localized names are not available, default to Latin names).
lt: Rodyti lietuviškus žvaigždynų pavadinimus (jei lietuviškų nėra, tai bus rodomi lotyniški).

note: i18n: ectx: label, entry (UseAltAz), group (View)
en: Use horizontal coordinate system?
lt: Naudoti horizontaliąją koordinačių sistemą?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAltAz), group (View)
en: Display the sky with horizontal coordinates (when false, equatorial coordinates will be used).
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus naudojamos horizontaliosios koordinatės (jei ne — pusiaujinės).

note: i18n: ectx: label, entry (UseAutoLabel), group (View)
en: Automatically label focused object?
lt: Jei objektas yra fokuse, rodyti jo pavadinimą?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAutoLabel), group (View)
en: Toggle whether a centered object automatically gets a name label attached.
lt: Nurodykite, objektui esant fokuse, rodyti jo pavadinimą ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (UseAutoTrail), group (View)
en: Automatically add trail to centered solar system body?
lt: Jei objektas yra lango centre, rodyti jo pėdsaką?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAutoTrail), group (View)
en: Toggle whether a centered solar system object automatically gets a trail attached, as long as it remains centered.
lt: Nurodykite, kol objektas yra lango centre, rodyti jo pėdsaką ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (UseHoverLabel), group (View)
en: Add temporary label on mouse hover?
lt: Virš objekto užvedus pelę, rodyti jo pavadinimą?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseHoverLabel), group (View)
en: Toggle whether the object under the mouse cursor gets a transient name label.
lt: Nurodykite, pelės žymeklį užvedus virš objekto, rodyti jo pavadinimą ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (UseRefraction), group (View)
en: Correct positions for atmospheric refraction?
lt: Naudoti atmosferinės refrakcijos korekciją?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseRefraction), group (View)
en: Toggle whether object positions are corrected for the effects of atmospheric refraction (only applies when horizontal coordinates are used).
lt: Nurodykite, koreguoti objektų pozicijas dėl atmosferinės refrakcijos (tik kai naudojamos horizontaliosios koordinatės) ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (UseAntialias), group (View)
en: Use antialiasing when drawing the screen?
lt: Glodinti lange rodomą vaizdą?

note: i18n: ectx: label, entry (ZoomFactor), group (View)
en: Zoom Factor, in pixels per radian
lt: Didinimo vertė, pikseliais radianui

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ZoomFactor), group (View)
en: The zoom level, measured in pixels per radian.
lt: Didinimas, išreikštas pikseliais radianui.

note: i18n: ectx: label, entry (MagLimitAsteroid), group (View) i18n: ectx: property (toolTip), widget (MagnitudeSpinBox, kcfg_MagLimitAsteroid)
en: Faint limit for asteroids
lt: Blyškiausi asteroidai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MagLimitAsteroid), group (View)
en: The faint magnitude limit for drawing asteroids.
lt: Mažesnio ryškio, nei nurodytasis, asteroidai nerodomi.

note: i18n: ectx: label, entry (AsteroidLabelDensity), group (View)
en: Label density for asteroid names
lt: Asteroidų pavadinimų tankis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AsteroidLabelDensity), group (View)
en: Controls the relative number of asteroid name labels drawn in the map.
lt: Kontroliuoja žvaigždėlapyje rodomų asteroidų pavadinimų santykinį kiekį.

note: i18n: ectx: label, entry (MagLimitDrawDeepSky), group (View)
en: Faint limit for deep-sky objects
lt: Blyškiausi tolimojo kosmoso objektai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MagLimitDrawDeepSky), group (View)
en: The faint magnitude limit for drawing deep-sky objects, when fully zoomed in.
lt: Mažesnio ryškio, nei nurodytasis, tolimojo kosmoso objektai nerodomi.

note: i18n: ectx: label, entry (MagLimitDrawDeepSkyZoomOut), group (View)
en: Faint limit for deep-sky objects when zoomed out
lt: Blyškiausi tolimojo kosmoso objektai, kai didinimas mažiausias

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MagLimitDrawDeepSkyZoomOut), group (View)
en: The faint magnitude limit for drawing deep-sky objects, when fully zoomed out.
lt: Kai didinimas yra mažiausias, mažesnio ryškio, nei nurodytasis, tolimojo kosmoso objektai nerodomi.

note: i18n: ectx: label, entry (MagLimitDrawStar), group (View)
en: Faint limit for stars
lt: Blyškiausios žvaigždės

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MagLimitDrawStar), group (View)
en: The faint magnitude limit for drawing stars, when fully zoomed in.
lt: Kai didinimas maksimalus, mažesnio ryškio, nei nurodytasis, žvaigždės nerodomos

note: i18n: ectx: label, entry (StarDensity), group (View)
en: Density of stars in the field of view
lt: Žvaigždžių tankis regėjimo lauke

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StarDensity), group (View)
en: Sets the density of stars in the field of view
lt: Nustato žvaigždžių tankį regėjimo lauke

note: i18n: ectx: label, entry (MagLimitDrawStarZoomOut), group (View)
en: Faint limit for stars when zoomed out
lt: Blyškiausios žvaigždės, kai didinimas mažiausias

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MagLimitDrawStarZoomOut), group (View)
en: The faint magnitude limit for drawing stars, when fully zoomed out.
lt: Kai didinimas mažiausias, mažesnio ryškio, nei nurodytasis, žvaigždės nerodomos.

note: i18n: ectx: label, entry (MagLimitHideStar), group (View)
en: Faint limit for stars when slewing
lt: Blyškiausios žvaigždės, kai slenkama

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MagLimitHideStar), group (View)
en: The faint magnitude limit for drawing stars, when the map is in motion (only applicable if faint stars are set to be hidden while the map is in motion).
lt: Kai žvaigždėlapis slenkamas, mažesnio ryškio, nei nurodytasis, žvaigždės nerodomos (tik tada, kai nurodyta slenkant žvaigždėlapį slėpti blyškias žvaigždes).

note: i18n: ectx: label, entry (StarLabelDensity), group (View)
en: Relative density for star name labels and/or magnitudes
lt: Žvaigždžių pavadinimų ir/arba ryškių santykinis tankis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StarLabelDensity), group (View)
en: The relative density for drawing star name and magnitude labels.
lt: Rodomų žvaigždžių pavadinimų ir/arba ryškių santykinis tankis.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFontScaling), group (View) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetFontSize)
en: Label font size
lt: Pavadinimo šrifto dydis

note: i18n: ectx: label, entry (MaxRadCometName), group (View)
en: Maximum distance from Sun for labeling comets, in AU
lt: Rodomų kometų maksimalus nuotolis iki Saulės, astronominiais vienetais

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MaxRadCometName), group (View)
en: The maximum solar distance for drawing comets.
lt: Rodomos tik tos kometos, kurių nuotolis iki Saulės yra mažesnis nei nurodytasis.

note: i18n: ectx: label, entry (ObsListSymbol), group (ObservingList)
en: Use symbols to label observing list objects
lt: Objektus, iš stebimųjų sąrašo, išryškinti simboliais

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ObsListSymbol), group (ObservingList)
en: Objects in the observing list will be highlighted with a symbol in the map.
lt: Stebimųjų sąraše esantys objektai žvaigždėlapyje bus išryškinami simboliais.

note: i18n: ectx: label, entry (ObsListText), group (ObservingList)
en: Use text to label observing list objects
lt: Rodyti objektų, iš stebimųjų sąrašo, pavadinimus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ObsListText), group (ObservingList)
en: Objects in the observing list will be highlighted with a colored name label in the map.
lt: Žvaigždėlapyje bus rodomi stebimųjų sąraše esančių objektų pavadinimai.

note: i18n: ectx: label, entry (StarColorMode), group (Colors)
en: Mode for rendering stars
lt: Žvaigždžių vaizdavimo būdas

note: i18n: ectx: label, entry (StarColorIntensity), group (Colors)
en: Saturation level of star colors
lt: Žvaigždžių spalvų sodrumas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StarColorIntensity), group (Colors)
en: The color saturation level of stars (only applicable when using "realistic colors" mode).
lt: Žvaigždžių spalvų sodrumo lygis (taikomas tik jei žvaigždžių vaizdavimo režimas yra „realios spalvos“).

note: i18n: ectx: label, entry (AngularRulerColor), group (Colors)
en: Color of angular distance ruler
lt: Kampinio nuotolio liniuotės spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AngularRulerColor), group (Colors)
en: The color for the angular-distance measurement ruler.
lt: Kampinio nuotolio liniuotės spalva

note: i18n: ectx: label, entry (BoxBGColor), group (Colors)
en: Background color of InfoBoxes
lt: Informacinių laukelių fono spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BoxBGColor), group (Colors)
en: The background color of the on-screen information boxes.
lt: Lange rodomų informacinių laukelių fono spalva.Kampinio nuotolio liniuotės spalva

note: i18n: ectx: label, entry (BoxGrabColor), group (Colors)
en: Text color of InfoBoxes when grabbed with mouse
lt: Pele tempiamo informacinio laukelio teksto spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BoxGrabColor), group (Colors)
en: The text color for the on-screen information boxes, when activated by a mouse click.
lt: Lange rodomų informacinių laukelių teksto spalva, tada kai jie tempiami pele.

note: i18n: ectx: label, entry (BoxTextColor), group (Colors)
en: Text color of InfoBoxes
lt: Informacinių laukelių teksto spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (BoxTextColor), group (Colors)
en: The normal text color of the on-screen information boxes.
lt: Lange rodomų informacinių laukelių teksto įprasta spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (CBoundColor), group (Colors)
en: Color of constellation boundaries
lt: Žvaigždynų ribų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CBoundColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry (CBoundHighColor), group (Colors)
en: The color for the constellation boundary lines.
lt: Žvaigždynų ribų linijų spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (CBoundHighColor), group (Colors)
en: Color of highlighted constellation boundary
lt: Paryškinto žvaigždyno ribų spalva

note: i18n: ectx: label, entry (CLineColor), group (Colors)
en: Color of constellation lines
lt: Žvaigždyno linijų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CLineColor), group (Colors)
en: The color for the constellation figure lines.
lt: Žvaigždyno žvaigždes jungiančių linijų spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (CNameColor), group (Colors)
en: Color of constellation names
lt: Žvaigždynų pavadinimų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CNameColor), group (Colors)
en: The color for the constellation names.
lt: Žvaigždynų pavadinimų teksto spalva

note: i18n: ectx: label, entry (CompassColor), group (Colors)
en: Color of cardinal compass labels along horizon
lt: Pagrindinių kompasų žymių, rodomu ties horizontu, spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CompassColor), group (Colors)
en: The color for the cardinal compass point labels.
lt: Ties horizontu rodomų kompaso žymių teksto spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (EclipticColor), group (Colors)
en: Color of ecliptic line
lt: Ekliptikos spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EclipticColor), group (Colors)
en: The color for the ecliptic line.
lt: Ekliptikos linijos spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (EquatorColor), group (Colors)
en: Color of equator line
lt: Pusiaujo spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EquatorColor), group (Colors)
en: The color for the equator line.
lt: Pusiaujo linijos spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (SpecialObjectColor), group (Colors)
en: Color of objects with extra links available
lt: Objektų, turinčių papildomų saitų, spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SpecialObjectColor), group (Colors)
en: The color for objects which have extra URL links available.
lt: Papildomų URL saitų turinčių objektų spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (HorizonColor), group (Colors)
en: Color of horizon line
lt: Horizonto spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HorizonColor), group (Colors)
en: The color for the horizon line and opaque ground.
lt: Horizonto linijos ir nepermatomo Žemės paviršiaus spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (MilkyWayWColor), group (Colors)
en: Color of Milky Way contour
lt: Paukščių Tako spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MilkyWayWColor), group (Colors)
en: The color for the Milky Way contour.
lt: Paukščių Tako kontūrų spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (StarNameColor), group (Colors)
en: Color of star name labels
lt: Žvaigždžių pavadinimų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StarNameColor), group (Colors)
en: The color for star name labels.
lt: Žvaigždžių pavadinimų teksto spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (PlanetNameColor), group (Colors)
en: Color of planet name labels
lt: Planetų pavadinimų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlanetNameColor), group (Colors)
en: The color for solar system object labels.
lt: Saulės sistemos planetų pavadinimų teksto spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (PlanetTrailColor), group (Colors)
en: Color of planet trails
lt: Planetų pėdsakų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlanetTrailColor), group (Colors)
en: The color for solar system object trails.
lt: Saulės sistemos planetų pėdsakų spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (SkyColor), group (Colors)
en: Color of sky
lt: Dangaus spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SkyColor), group (Colors)
en: The color for the sky background.
lt: Žvaigždėlapio fono spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (TelescopeTargetColor), group (Colors)
en: Color of telescope symbols
lt: Teleskopo simbolių spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TelescopeTargetColor), group (Colors)
en: The color for telescope target symbols.
lt: Teleskopo simbolių, kurie rodo kur nukreiptas teleskopas, spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (UserLabelColor), group (Colors)
en: Color of user-added labels
lt: Naudotojo etikečių spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserLabelColor), group (Colors)
en: The color for user-added object labels.
lt: Objektams naudotojo priskirtų etikečių teksto spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetPath), group (Xplanet)
en: Path to xplanet binary
lt: Kelias iki „xplanet“ vykdomojo failo

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetPath), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetPath)
en: Xplanet binary path
lt: Kelias iki Xplanet vykdomojo failo

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetWidth), group (Xplanet) i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetWidth), group (Xplanet)
en: Width of xplanet window
lt: Xplanet lango plotis

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetHeight), group (Xplanet) i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetHeight), group (Xplanet)
en: Height of xplanet window
lt: Xplanet lango aukštis

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabel), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetLabel)
en: Show label
lt: Rodyti pavadinimą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetLabel), group (Xplanet)
en: If true, display a label in the upper right corner.
lt: Jei taip, tai pavadinimas bus rodomas viršutiniame dešiniajame kampe.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelLocalTime), group (Xplanet) i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelGMT), group (Xplanet)
en: Show GMT label
lt: Rodyti Grinvičo laiką

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetLabelLocalTime), group (Xplanet)
en: Show local time.
lt: Rodyti vietinį laiką.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetLabelGMT), group (Xplanet)
en: Show GMT instead of local time.
lt: Vietoj vietinio rodyti Grinvičo laiką.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelString), group (Xplanet)
en: Planet string
lt: Planetos etiketė

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetFontSize), group (Xplanet)
en: Font Size
lt: Šrifto dydis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetFontSize), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetFontSize)
en: Specify the point size.
lt: Nurodykite taško dydį.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetColor), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_XplanetColor)
en: Label color
lt: Etiketės spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetColor), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_XplanetColor)
en: Set the color for the label.
lt: Nurodykite etiketės spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetDateFormat), group (Xplanet)
en: Date format
lt: Datos formatas

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelTL), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelTL)
en: Top left
lt: Viršuje kairėje

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelTR), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelTR)
en: Top right
lt: Viršuje dešinėje

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelBR), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelBR)
en: Bottom right
lt: Apačioje dešinėje

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelBL), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelBL)
en: Bottom left
lt: Apačioje kairėje

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetGlare), group (Xplanet)
en: Sun Glare
lt: Saulės tviskėjimas

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetRandom), group (Xplanet)
en: Random latitude and longitude
lt: Atsitiktinė platuma ir ilguma

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetRandom), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetRandom)
en: Place the observer above a random latitude and longitude
lt: Stebėtoją perkelia į atsitiktinę platumą ir ilgumą

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLatLong), group (Xplanet)
en: Latitude-Longitude
lt: Ilguma-platuma

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetLatLong), group (Xplanet)
en: Place the observer above the specified longitude and latitude
lt: Stebėtoją perkelia į nurodytą platumą ir ilgumą

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLatitude), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetLatitude)
en: Latitude in degrees
lt: Platuma laipsniais

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLongitude), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetLongitude)
en: Longitude in degrees
lt: Ilguma laipsniais

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetProjection), group (Xplanet) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabProjection)
en: Projection
lt: Projekcija

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetBackground), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetBackground)
en: Use background
lt: Piešti foną

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetBackground), group (Xplanet)
en: Use a file as the background image, with the planet to be superimposed upon it. This option is only meaningful with the -projection option. A color may also be supplied.
lt: Planetų fone piešti faile laikomą paveikslą. Ši parinktis prasminga tik jei naudojama parinktis „-projection“. Be to, galima nurodyti ir spalvą.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetBackgroundImage), group (Xplanet)
en: Use background image
lt: Fone piešti paveikslą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetBackgroundImage), group (Xplanet)
en: Use a file as the background image.
lt: Fone piešti faile laikomą paveikslą.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetBackgroundImagePath), group (Xplanet)
en: Background image path
lt: Foninio paveikslo failas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetBackgroundImagePath), group (Xplanet)
en: The path of the background image.
lt: Paveikslo failas, kuris bus rodomas fone.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetBackgroundColor), group (Xplanet)
en: Use background color
lt: Foną užpildyti spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetBackgroundColor), group (Xplanet)
en: Use a color as the background.
lt: Visą foną užpildyti kokia nors spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetBackgroundColorValue), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_XplanetBackgroundColorValue)
en: Background color
lt: Fono spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetBackgroundColorValue), group (Xplanet)
en: The color of the background.
lt: Spalva, kuria bus užpildomas fonas.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetMagnitude), group (Xplanet)
en: Base magnitude
lt: Bazinis ryškis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetMagnitude), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetMagnitude)
en: A star of the specified magnitude will have a pixel brightness of 1. The default value is 10. Stars will be drawn more brightly if this number is larger.
lt: Bus rodomos tik tos žvaigždės, kurių ryškis lygus arba mažesnis nei nurodytas. Tad, norint matyti daugiau žvaigždžių, reikia didinti bazinio ryškio vertę. Numatytoji vertė yra 10.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetArcFile), group (Xplanet)
en: Arc file
lt: Naudoti lankų failą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetArcFile), group (Xplanet)
en: If checked, use an arc file to be plotted against the background stars.
lt: Jei pažymėtai, tai fono skliaute, kuriame rodomos žvaigždės, bus brėžiami lankai. Duomenys lankų braižymui bus imami iš nurodyto failo.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetArcFilePath), group (Xplanet)
en: Path to arc file
lt: Lankų failas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetArcFilePath), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetArcFilePath)
en: Specify an arc file to be plotted against the background stars.
lt: Nurodykite lankų failą. Pagal šiame faile esančius duomenis fono skliaute bus brėžiami lankai.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetConfigFile), group (Xplanet)
en: Config file
lt: Naudoti konfigūracijos failą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetConfigFile), group (Xplanet)
en: If checked, use a config file.
lt: Jei pažymėta, tai papildomi konfigūracijos duomenys bus imami iš nurodyto failo.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetConfigFilePath), group (Xplanet)
en: Path to config file
lt: Konfigūracijos failas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetConfigFilePath), group (Xplanet)
en: Use the specified configuration file.
lt: Naudoti nurodytą konfigūracijos failą.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetFOV), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetFOV)
en: If checked, use kstars's FOV.
lt: Jei pažymėtą, tai regos lauko kampas bus nustatytas toks pat, kaip ir Kstars programoje.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetMarkerFile), group (Xplanet)
en: Use marker file
lt: Naudoti žymeklių failą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetMarkerFile), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetMarkerFile)
en: If checked, use the specified marker file.
lt: Jei pažymėta, tai bus naudojamas nurodytas žymeklių failas.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetMarkerFilePath), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetMarkerFilePath)
en: Marker file path
lt: Žymeklių failas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetMarkerFilePath), group (Xplanet)
en: Specify a file containing user-defined marker data to display against the background stars.
lt: Nurodykite žymeklio failą. Pagal šiame faile esančius duomenis fono skliaute bus rodomi žymekliai.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetMarkerBounds), group (Xplanet)
en: Write marker bounds
lt: Įrašyti žymeklių ribas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetMarkerBounds), group (Xplanet)
en: If checked, write coordinates of the bounding box for each marker in a file.
lt: Jei pažymėta, tai kiekvieno žymeklio ribų koordinatės bus įrašytos į nurodytą failą.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetMarkerBoundsPath), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetMarkerBoundsPath)
en: Marker bounds file path
lt: Žymeklių ribų failas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetMarkerBoundsPath), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetMarkerBoundsPath)
en: Write coordinates of the bounding box for each marker to this file.
lt: Kiekvieno žymeklio ribų koordinates įrašyti į šį failą.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetStarmap), group (Xplanet)
en: Star map
lt: Naudoti žvaigždėlapis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetStarmap), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetStarmap)
en: If checked, use star map file to draw the background stars.
lt: Jei pažymėta, tai foniniame skliaute bus rodomos žvaigždės.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetStarmapPath), group (Xplanet) i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetStarmapPath), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetStarmapPath) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetStarmapPath)
en: Star map file path
lt: Žvaigždėlapio failas

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetQuality), group (Xplanet)
en: Output file quality
lt: Išvesties kokybė

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetQuality), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetQuality)
en: This option is only used when creating JPEG images. The quality can range from 0 to 100. The default value is 80.
lt: Ši parinktis naudojama tik tada, kai kuriami JPEG paveikslai. Kokybės vertę galima nustatyti nuo 0 iki 100, numatytoji yra 80.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowSatellites), group (Satellites) i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowVisibleSatellites), group (Satellites)
en: Toggle whether satellite tracks are drawn in the sky map.
lt: Nurodykite, žvaigždėlapyje rodyti palydovų pėdsakus ar ne.

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Western
lt: Vakarų

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ANTLIA
lt: SIURBLYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: APUS
lt: ROJAUS PAUKŠTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: AQUARIUS
lt: VANDENIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: AQUILA
lt: ERELIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ARA
lt: AUKURAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ARIES
lt: AVINAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: AURIGA
lt: VEŽĖJAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: BOOTES
lt: JAUČIAGANIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CAELUM
lt: SKAPTUKAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CAMELOPARDALIS
lt: ŽIRAFA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANCER
lt: VĖŽYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANES VENATICI
lt: SKALIKAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANIS MAJOR
lt: ŠUO

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANIS MINOR
lt: ŠUNELIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CAPRICORNUS
lt: OŽIARAGIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CARINA
lt: KILIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CASSIOPEIA
lt: KASIOPĖJA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CENTAURUS
lt: KENTAURAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CEPHEUS
lt: CEFĖJAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CETUS
lt: BANGINIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CHAMAELEON
lt: CHAMELEONAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CIRCINUS
lt: SKRIESTUVAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: COLUMBA
lt: BALANDIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: COMA BERENICES
lt: BERENIKĖS GARBANOS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CORONA AUSTRALIS
lt: PIETINIS VAINIKAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CORONA BOREALIS
lt: ŠIAURĖS VAINIKAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CORVUS
lt: VARNAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CRATER
lt: TAURĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CRUX
lt: KRYŽIUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CYGNUS
lt: GULBĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DELPHINUS
lt: DELFINAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DORADO
lt: AUKSINĖ ŽUVIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DRACO
lt: SLIBINAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EQUULEUS
lt: ŽIRGELIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ERIDANUS
lt: ERIDANAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FORNAX
lt: KROSNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GEMINI
lt: DVYNIAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GRUS
lt: GERVĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HERCULES
lt: HERAKLIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HOROLOGIUM
lt: LAIKRODIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HYDRA
lt: HIDRA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HYDRUS
lt: PIETINĖ HIDRA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: INDUS
lt: INDĖNAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LACERTA
lt: DRIEŽAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEO
lt: LIŪTAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEO MINOR
lt: LIŪTUKAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEPUS
lt: KIŠKIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LIBRA
lt: SVARSTYKLĖS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LUPUS
lt: VILKAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LYNX
lt: LŪŠIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MENSA
lt: STALKALNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MICROSCOPIUM
lt: MIKROSKOPAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MONOCEROS
lt: VIENARAGIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MUSCA
lt: MUSĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NORMA
lt: KAMPAINIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OCTANS
lt: OKTANTAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OPHIUCHUS
lt: GYVATNEŠYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ORION
lt: ORIONAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PAVO
lt: POVAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PEGASUS
lt: PEGASAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PERSEUS
lt: PERSĖJAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PHOENIX
lt: FENIKSAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PICTOR
lt: TAPYTOJAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PISCES
lt: ŽUVYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PISCIS AUSTRINUS
lt: PIETINĖ ŽUVIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PUPPIS
lt: LAIVAGALIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PYXIS
lt: KOMPASAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: RETICULUM
lt: TINKLELIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SAGITTA
lt: STRĖLĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SAGITTARIUS
lt: ŠAULYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCORPIUS
lt: SKORPIONAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCULPTOR
lt: SKULPTORIUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCUTUM
lt: SKYDAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SERPENS CAPUT
lt: GYVATĖS GALVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SERPENS CAUDA
lt: GYVATĖS UODEGA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SEXTANS
lt: SEKSTANTAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TAURUS
lt: TAURAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TELESCOPIUM
lt: TELESKOPAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TRIANGULUM
lt: TRIKAMPIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TRIANGULUM AUSTRALE
lt: PIETINIS TRIKAMPIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TUCANA
lt: TUKANA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: URSA MAJOR
lt: GRĮŽULO RATAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: URSA MINOR
lt: GRĮŽULO RATELIAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VELA
lt: BURĖS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VIRGO
lt: MERGELĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VOLANS
lt: SKRAIDANČIOJI ŽUVIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VULPECULA
lt: LAPUTĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Chinese
lt: Kinų

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NORTHERN DIPPER
lt: ŠIAURINIS SAMTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CURVED ARRAY
lt: LENKTA RIKIUOTĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: COILED THONG
lt: SUSUKTAS DIRŽAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WINGS
lt: SPARNAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CHARIOT
lt: VEŽIMAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TAIL
lt: UODEGA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WINNOWING BASKET
lt: SIETAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DIPPER
lt: SAMTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DRUM
lt: BŪGNAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: THREE STEPS
lt: TRYS ŽINGSNIAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: IMPERIAL GUARDS
lt: IMPERATORIŠKIEJI SARGYBINIAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HORN
lt: RAGAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WILLOW
lt: GLUOSNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: IMPERIAL PASSAGEWAY
lt: IMPERATORIŠKASIS KORIDORIUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: KITCHEN
lt: VIRTUVĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: RIVER TURTLE
lt: UPĖS VĖŽLYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: STOMACH
lt: PILVAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GREAT GENERAL
lt: DIDIS GENEROLAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WALL
lt: SIENA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEGS
lt: KOJOS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROOT
lt: ŠAKNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: RAMPARTS
lt: TVIRTOVĖS PYLIMAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FLYING CORRIDOR
lt: SKRIEJANTIS KORIDORIUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OUTER FENCE
lt: IŠORINĖ TVORA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FORD
lt: BRASTA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SEVEN EXCELLENCIES
lt: SEPTYNIOS EKSCELENCIJOS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MARKET
lt: TURGUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FIVE CHARIOTS
lt: PENKI VEŽIMAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROLLED TONGUE
lt: SUSUKTAS LIEŽUVIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NET
lt: TINKLAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TOILET
lt: DRABUŽIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCREEN
lt: SKYDAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SOLDIERS' MARKET
lt: KAREVIŲ TURGUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SQUARE GRANARY
lt: KVADRATINĖ KLĖTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: THREE STARS
lt: TRYS ŽVAIGŽDĖS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FOUR CHANNELS
lt: KETURI KANALAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WELL
lt: ŠALTINIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SOUTH RIVER
lt: PIETINĖ UPĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NORTH RIVER
lt: ŠIAURINĖ UPĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FIVE FEUDAL KINGS
lt: PENKI FEODALŲ VALDOVAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ORCHARD
lt: VAISIŲ SODAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MEADOWS
lt: PIEVOS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CIRCULAR GRANARY
lt: APVALI KLĖTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PURPLE PALACE
lt: KARALIŠKIEJI RŪMAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EXTENDED NET
lt: IŠTIESTAS TINKLAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ARSENAL
lt: ARSENALAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HOOK
lt: KABLYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SUPREME PALACE
lt: SVARBIAUSIEJI RŪMAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: JADE WELL
lt: IŠSEKES ŠALTINIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LANCE
lt: ŽEBERKLAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: BOAT
lt: VALTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MAUSOLEUM
lt: MOUSOLIEJUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DOG
lt: ŠUO

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EARTH GOD'S TEMPLE
lt: ŽEMĖS DIEVO ŠVENTYKLA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: BOW AND ARROW
lt: LANKAS IR STRĖLĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PESTLE
lt: GRŪSTUVAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MORTAR
lt: MORTYRA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROOFTOP
lt: KRAIGAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: THUNDERBOLT
lt: ŽAIBAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CHARIOT YARD
lt: VEŽIMO AIKŠTELĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GOOD GOURD
lt: GERAS MOLIŪGAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROTTEN GOURD
lt: SUPUVĘS MOLIŪGAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ENCAMPMENT
lt: STOVYKLA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: THUNDER AND LIGHTNING
lt: GRIAUSTISNIS IR ŽAIBAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PALACE GATE
lt: RUMŲ VARTAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EMPTINESS
lt: TUŠTUMA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WEAVING GIRL
lt: MOJUOJANTI MERGAITĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GIRL
lt: MERGAITĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OX
lt: JAUTIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HEART
lt: ŠIRDIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROOM
lt: KAMBARYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SPRING
lt: SPYRUOKLĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ESTABLISHMENT
lt: ĮKŪRIMAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FLAIL
lt: SPRAGILAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SPEAR
lt: IETIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: RIGHT FLAG
lt: DEŠINIOJI VĖLIAVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEFT FLAG
lt: KAIRIOJI VĖLIAVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DRUMSTICK
lt: BŪGNO LAZDELĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: BOND
lt: RYŠYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WOMAN'S BED
lt: MOTERS LOVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WESTERN DOOR
lt: VAKARINĖS DURYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EASTERN DOOR
lt: RYTINĖS DURYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FARMLAND
lt: ŪKIO ŽEMĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: STAR
lt: ŽVAIGŽDĖ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GHOSTS
lt: VAIDUOKLIAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: XUANYUAN
lt: HUANJIUANIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TRIPOD
lt: TRIKOJIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NECK
lt: SPRANDAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MARKET OFFICER
lt: TURGAUS PAREIGŪNAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Egyptian
lt: Egiptiečių

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LION
lt: LIŪTAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TRIANGLE
lt: TRIKAMPIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HORUS
lt: HORAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Inuit
lt: Inuitų

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Korean
lt: Korėjiečių

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EAST ROAD
lt: RYTŲ KELIAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CHAMBERLAIN
lt: RŪMŲ VALDYTOJAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SEED
lt: SĖKLA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MOON
lt: MĖNULIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: KINGS
lt: VALDOVAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OLD MAN
lt: SENOLIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FIVE EMPERORS
lt: PENKI IMPERATORIAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: YEARS
lt: METAI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LORD
lt: LORDAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Lakota
lt: Lakotų

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ANIMAL
lt: GYVŪNAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TURTLE
lt: VĖŽLYS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Maori
lt: Maorių

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Navaro
lt: Navarų

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Norse
lt: Skandinavų

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Polynesian
lt: Polinezijos

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DOLPHIN
lt: DELFINAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Tupi-Guarani
lt: Tupių-gvaranių

[ctx: Sky Culture]
en: Chinese
lt: Kiniečių

[ctx: Sky Culture]
en: Egyptian
lt: Egipto

[ctx: Sky Culture]
en: Korean
lt: Korėjiečių

[ctx: Sky Culture]
en: Maori
lt: Maorių

[ctx: City in Spain]
en: Valéncia
lt: Valencija

[ctx: City in Poland]
en: Varsovia
lt: Varšuva

[ctx: City in Vatican]
en: Vaticano
lt: Vatikanas

[ctx: City in Italy]
en: Venice
lt: Venecija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Comet Impact Scars (HST)
lt: Dėmės po susidūrimo su kometa (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Galilean Satellites (HST)
lt: Galilėjo palydovai (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Global Dust Storm (HST)
lt: Globali smėlio audra (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Jupiter and Io (HST)
lt: Jupiteris ir Ija (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show APOD Image
lt: Rodyti „APOD“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show APOD Image (Radar)
lt: Rodyti „APOD“ paveikslą (radaras)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show APOD Image (Venera lander)
lt: Rodyti „APOD“ paveikslą (nusileidimo aparatas Venera)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Collage of Saturn and moons
lt: Rodyti Saturno ir palydovų koliažą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image
lt: Rodyti „HST“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1995)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (1995)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1996)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (1996)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1998)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (1998)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1999)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (1999)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2001)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (2001)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2002)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (2002)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2003)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (2003)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2004)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (2004)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Aurora)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (pašvaistė)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (detail)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (detalės)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Detail)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (detalės)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Hubble V)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (Hablas V)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Hubble X)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (Hablas X)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (SN 2004dj)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (supernova 2004dj)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (stars in M 31)
lt: Rodyti „HST“ paveikslą (žvaigždės Andromedos galaktikoje)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST (Rings and Moons)
lt: Rodyti „HST“ (žiedai ir palydovai)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show KPNO AOP Image
lt: Rodyti „KPNO AOP“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show MGS Image
lt: Rodyti „MGS“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NASA Mosaic
lt: Rodyti „NASA“ mozaiką

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NOAO Image
lt: Rodyti „NOAO“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NOAO Image (Halpha)
lt: Rodyti „NOAO“ paveikslą (H-alfa spinduliai)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NOAO Image (Optical)
lt: Rodyti „NOAO“ paveikslą (regimieji spinduliai)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show SEDS Image
lt: Rodyti „SEDS“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Spitzer Image
lt: Rodyti „Spitzer“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Sun Image
lt: Rodyti Saulės paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Viking Lander Image
lt: Rodyti „Viking Lander“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Voyager 1 Image
lt: Rodyti „Voyager 1“ paveikslą

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Total Eclipse Image
lt: Pilno užtemimo paveikslas

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Triple Eclipse (HST)
lt: Trigubas užtemimas (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Comet Shoemaker-Levy 9
lt: Kometa „Shoemaker-Levy 9“

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Daily Solar Images
lt: Kasdieniai saulės paveikslai

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: NASA Mars Missions
lt: NASA Marso misijos

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: SEDS Information Page
lt: SEDS informacinis tinklapis

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Apollo Program
lt: Apolo programa

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Cassini Mission
lt: „Cassini“ misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The "face" on Mars
lt: „Veidas“ Marse

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Galileo Mission
lt: „Galileo“ misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Magellan Mission
lt: „Magellan“ misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Mariner 10 Mission
lt: „Mariner 10“ misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Mars Society
lt: Marso bendruomenė

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Voyager Missions
lt: „Voyager“ misijos

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Whole Mars Catalog
lt: Viso Marso katalogas

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Welcome to Mars!
lt: Sveiki atvyke į Marsą!

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Wikipedia Page
lt: „Wikipedia“ tinklapis

[ctx: star name]
en: Sirius
lt: Sirijus

[ctx: star name]
en: Canopus
lt: Kanopas

[ctx: star name]
en: Arcturus
lt: Arktūras

[ctx: star name]
en: Rigel Kentaurus
lt: Tolimanas

[ctx: star name]
en: Capella
lt: Kapela

[ctx: star name]
en: Rigel
lt: Rygelis

[ctx: star name]
en: Procyon
lt: Prokionas

[ctx: star name]
en: Achernar
lt: Achernaras

[ctx: star name]
en: Betelgeuse
lt: Betelgeizė

[ctx: star name]
en: Hadar
lt: Hadaras

[ctx: star name]
en: Altair
lt: Altayras

[ctx: star name]
en: Acrux
lt: Akruksas

[ctx: star name]
en: Aldebaran
lt: Aldebaranas

[ctx: star name]
en: Spica
lt: Spika

[ctx: star name]
en: Antares
lt: Antaris

[ctx: star name]
en: Pollux
lt: Poluksas

[ctx: star name]
en: Fomalhaut
lt: Fomalhautas

[ctx: star name]
en: Mimosa
lt: Mimoza

[ctx: star name]
en: Deneb
lt: Denebas

[ctx: star name]
en: Regulus
lt: Regulas

[ctx: star name]
en: Adhara
lt: Adara

[ctx: star name]
en: Castor
lt: Kastoras

[ctx: star name]
en: Gacrux
lt: Gakruksas

[ctx: star name]
en: Shaula
lt: Šaulė

[ctx: star name]
en: Bellatrix
lt: Belatriksė

[ctx: star name]
en: Alnath
lt: Alnatas

[ctx: star name]
en: Miaplacidus
lt: Miaplacidas

[ctx: star name]
en: Alnilam
lt: Alnilamas

[ctx: star name]
en: Al Na'ir
lt: Alnairas

[ctx: star name]
en: Alnitak
lt: Alnitakas

[ctx: star name]
en: Regor
lt: Regoras

[ctx: star name]
en: Alioth
lt: Alijotas

[ctx: star name]
en: Mirfak
lt: Mirfakas

[ctx: star name]
en: Dubhe
lt: Dubhė

[ctx: star name]
en: Wezen
lt: Alvazas

[ctx: star name]
en: Alkaid
lt: Alkaidas

[ctx: star name]
en: Avior
lt: Avioras

[ctx: star name]
en: Menkalinan
lt: Menkalina

[ctx: star name]
en: Peacock
lt: Povas

[ctx: star name]
en: Polaris
lt: Šiaurinė

[ctx: star name]
en: Mirzam
lt: Mirzamas

[ctx: star name]
en: Alphard
lt: Alfardas

[ctx: star name]
en: Hamal
lt: Hamalis

[ctx: star name]
en: Al Gieba
lt: Algieba

[ctx: star name]
en: Diphda
lt: Difda

[ctx: star name]
en: Nunki
lt: Sadira

[ctx: star name]
en: Menkent
lt: Menkentas

[ctx: star name]
en: Alpheratz
lt: Alferatas

[ctx: star name]
en: Saiph
lt: Saifas

[ctx: star name]
en: Mirach
lt: Mirakas

[ctx: star name]
en: Kocab
lt: Kocha­bas

[ctx: star name]
en: Rasalhague
lt: Ras Alhagas

[ctx: star name]
en: Algol
lt: Algolis

[ctx: star name]
en: Almach
lt: Alamakas

[ctx: star name]
en: Navi
lt: Segina

[ctx: star name]
en: Naos
lt: Naosas

[ctx: star name]
en: Aspidiske
lt: Turajas

[ctx: star name]
en: Alphecca
lt: Alfeka

[ctx: star name]
en: Mizar
lt: Micaras

[ctx: star name]
en: Sadr
lt: Sadiras

[ctx: star name]
en: Schedar
lt: Šedyras

[ctx: star name]
en: Eltanin
lt: Etaminas

[ctx: star name]
en: Caph
lt: Kafas

[ctx: star name]
en: Dschubba
lt: Dšuba

[ctx: star name]
en: Merak
lt: Merakas

[ctx: star name]
en: Enif
lt: Enifas

[ctx: star name]
en: Ankaa
lt: Anka

[ctx: star name]
en: Phecda
lt: Fekda

[ctx: star name]
en: Scheat
lt: Šeatas

[ctx: star name]
en: Alderamin
lt: Alderaminas

[ctx: star name]
en: Gienah
lt: Gienachas

[ctx: star name]
en: Markab
lt: Markabas

[ctx: star name]
en: Menkab
lt: Menkaras

[ctx: star name]
en: Zozma
lt: Zosma

[ctx: star name]
en: Graffias
lt: Akrabas

[ctx: star name]
en: Arneb
lt: Arnebas

[ctx: star name]
en: Zuben el Chamali
lt: Kifa Borealis

[ctx: star name]
en: Unukalhai
lt: Unukas

[ctx: star name]
en: Sheratan
lt: Šeratanas

[ctx: star name]
en: Ruchbah
lt: Rukba

[ctx: star name]
en: Muphrid
lt: Mufridas

[ctx: star name]
en: Tarazed
lt: Tarazedas

[ctx: star name]
en: Zuben El Genubi
lt: Kifa Australis

[ctx: star name]
en: Kelb al Rai
lt: Kebalas

[ctx: star name]
en: Cursa
lt: Kursa

[ctx: star name]
en: Kornephoros
lt: Korneforas

[ctx: star name]
en: Ras Algethi
lt: Ras Algetis

[ctx: star name]
en: Rastaban
lt: Rastabanas

[ctx: star name]
en: Nihal
lt: Nihalas

[ctx: star name]
en: Algenib
lt: Algenibas

[ctx: star name]
en: Alcyone
lt: Alkionė

[ctx: star name]
en: Vindemiatrix
lt: Vindemiatriksė

[ctx: star name]
en: Deneb Algiedi
lt: Deneb Algedi

[ctx: star name]
en: Al Niyat
lt: Alniatas

[ctx: star name]
en: Sadalsud
lt: Sadalsudė

[ctx: star name]
en: Sadalmelik
lt: Sadalmelikė

[ctx: star name]
en: Zaurak
lt: Zaurakas

[ctx: star name]
en: Maaz
lt: Almazas

[ctx: star name]
en: Seginus
lt: Seginas

[ctx: star name]
en: Dabih
lt: Dabihas

[ctx: star name]
en: Albireo
lt: Albirėjas

[ctx: star name]
en: Altais
lt: Altajas

[ctx: star name]
en: Kaou Pih
lt: Aldhibahas

[ctx: star name]
en: Sulaphat
lt: Sulafatas

[ctx: star name]
en: Megrez
lt: Megrecas

[ctx: star name]
en: Heze
lt: Hezė

[ctx: star name]
en: Nekkar
lt: Nekaras

[ctx: star name]
en: Sheliak
lt: Šeliakas

[ctx: star name]
en: Baham
lt: Bahamas

[ctx: star name]
en: Ain
lt: Ainė

[ctx: star name]
en: Zawijah
lt: Zavija

[ctx: star name]
en: Atlas
lt: Atlantas

[ctx: star name]
en: Primus Hyadum
lt: Hiada 1

[ctx: star name]
en: Alshain
lt: Alšainas

[ctx: star name]
en: Electra
lt: Elektra

[ctx: star name]
en: Maia
lt: Maja

[ctx: star name]
en: Merope
lt: Meropė

[ctx: star name]
en: Taygeta
lt: Taigeta

[ctx: star name]
en: Pleione
lt: Plejonė

[ctx: star name]
en: Asterope
lt: Asteropė

[ctx: Satellite group name]
en: Weather
lt: Orai

[ctx: Satellite group name]
en: Iridium
lt: Iridis

[ctx: Satellite group name]
en: Experimental
lt: Ekperimentinis

[ctx: Satellite group name]
en: Engineering
lt: Inžinerija

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Gamma-ray
lt: Gama spinduliai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: X-ray
lt: Rentgeno spinduliai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: EUV
lt: Ekstreminiai ultravioletiniai spinduliai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: UV
lt: Ultravioletiniai spinduliai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Optical
lt: Regimieji spinduliai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Infrared
lt: Infraraudonieji spinduliai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Radio
lt: Radijo bangos

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: High Energy Astrophysical Archive (HEASARC)
lt: Aukštosios energijos astrofizikos archyvas (HEASARC)

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Recent X-Ray Missions
lt: Dabartinės „rentgeno spindulių“ misijos

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Past X-ray Mission
lt: Buvusios „rentgeno spindulių“ misijos

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Gamma-Ray Missions
lt: „Gama spindulių“ misijos

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Other Missions
lt: Kitos misijos

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Popular Catalog Choices
lt: Populiarių katalogų rinkinys

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Multiwavelength Catalogs
lt: Daugelio bangų ilgių katalogai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: NASA Extragalactic Database (NED)
lt: NASA užgalaktinė duomenų bazė (NED)

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Positions
lt: Pozicijos

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: NASA Astrophysics Data System (ADS)
lt: NASA astrofizikos duomenų sistema (ADS)

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Astronomy and Astrophysics
lt: Astronomija ir astrofizika

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Instrumentation
lt: Instrumentai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Physics and Geophysics
lt: Fizika ir geofizika

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Astrophysics preprints
lt: Astrofizikos išankstiniai spaudiniai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Multimission Archive at Space Telescope (MAST)
lt: „Space Telescope“ daugelio misijų archyvas (MAST)

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Images
lt: Paveikslai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Spectra
lt: Spektrai

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Other
lt: Kita

en: Catalogs
lt: Katalogai

en: Guides
lt: Vedikliai

en: Could not open file %1
lt: Neina atverti failo %1

en: The selected script contains unrecognized elements, indicating that it was not created using the KStars script builder. This script may not function properly, and it may even contain malicious code. Would you like to execute it anyway?
lt: Pasirinktame scenarijuje yra nežinomų elementų, tai reiškia, kad jis sukurtas ne su KStars scenarijaus rengykle. Šis scenarijus gali funkcionuoti netinkamai, be to, jame gali būti kenkėjiškas kodas. Vis tiek jį paleisti?

en: Script Validation Failed
lt: Scenarijaus patikra žlugo

en: Run Nevertheless
lt: Nepaisant to, paleisti

en: Running script: %1
lt: Vykdomas scenarijus: %1

en: Script finished.
lt: Scenarijus baigtas

en: You can save printer ink by using the "Star Chart" color scheme, which uses a white background. Would you like to temporarily switch to the Star Chart color scheme for printing?
lt: Naudojant spalvų derinį „Žvaigždėlapis“, kuriame fonas yra baltas, bus taupomas spausdintuvo dažas. Ar spausdinant spalvų derinį laikinai pakeisti į „Žvaigždėlapis“?

en: Switch to Star Chart Colors?
lt: Spalvų derinį pakeisti į „Žvaigždėlapis“?

en: Switch Color Scheme
lt: Keisti spalvų derinį

en: Do Not Switch
lt: Nekeisti

en: Engage &Tracking
lt: Pradėti &sekimą

[ctx: The user should enter an angle for the field-of-view of the display]
en: Enter Desired Field-of-View Angle
lt: Įveskite norimą regėjimo lauko kampą

en: Enter a field-of-view angle in degrees:
lt: Regėjimo lauko kampą įveskite laipsniais:

en: Critical File Not Found: %1
lt: Nerastas svarbus failas: %1

en: Reading time zone rules
lt: Įkeliamos laiko juostų taisyklės

en: Loading city data
lt: Įkeliami miestų duomenys

en: Loading sky objects
lt: Įkeliami dangaus objektai

en: Loading Image URLs
lt: Įkeliamos paveikslėlių internetinės nuorodos

en: Could not set time: %1 / %2 / %3 ; %4:%5:%6
lt: Nepavyksta nustatyti laiko: %3 - %2 - %1 ; %4:%5:%6

en: Could not set location named %1, %2, %3
lt: Nepavyksta nustatyti vietovės pavadinimu %1, %2, %3

en: Custom image-links file could not be opened.
    Link cannot be recorded for future sessions.
lt: Nepavyko atverti naudotojo paveikslų saitų failo.
    Saitas kitiems seansams nebus įrašytas.

en: Custom information-links file could not be opened.
    Link cannot be recorded for future sessions.
lt: Nepavyko atverti naudotojo informacinių saitų failo.
    Saitas kitiems seansams nebus įrašytas.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: zenith
lt: zenitas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: north
lt: šiaurė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: east
lt: rytai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: south
lt: pietūs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: west
lt: vakarai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: northeast
lt: šiaurės rytai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: southeast
lt: pietryčiai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: southwest
lt: pietvakariai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: northwest
lt: šiaurės vakarai

en: Download New Data...
lt: Atsisiųsti naujų duomenų...

en: Downloads new data
lt: Atsiųs naujų duomenų

en: &Save Sky Image...
lt: Įrašyti dangau&s atvaizdą...

en: &Run Script...
lt: Paleisti s&cenarijų...

en: Set Time to &Now
lt: Dabarti&niu laiku

[ctx: set Clock to New Time]
en: &Set Time...
lt: Nustatyti &laiką...

en: Stop &Clock
lt: Pri&stabdyti laikrodį

en: &Zenith
lt: &Zenitas

en: &North
lt: Šia&urė

en: &East
lt: &Rytai

en: &South
lt: &Pietūs

en: &West
lt: &Vakarai

en: &Find Object...
lt: &Objekto paieška...

en: &Default Zoom
lt: &Numatytas mastelis

en: &Zoom to Angular Size...
lt: &Didinimas pagal kampą...

en: &Lambert Azimuthal Equal-area
lt: &Lamberto azimutinė lygiaplotė

en: &Azimuthal Equidistant
lt: &Azimutinė lygiatarpė

en: &Orthographic
lt: &Ortografinė

en: &Equirectangular
lt: &Cilindrinė lygiatarpė

en: &Stereographic
lt: &Stereografinė

en: &Gnomonic
lt: &Gnominė

[ctx: Show the information boxes]
en: Show &Info Boxes
lt: Rodyti &informacinius langelius

[ctx: Show time-related info box]
en: Show &Time Box
lt: Rodyti &laiką

[ctx: Show focus-related info box]
en: Show &Focus Box
lt: Rodyti kas yra &fokuse

[ctx: Show location-related info box]
en: Show &Location Box
lt: Rodyti &vietovę

en: Show Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

en: Show View Toolbar
lt: Dangaus rodymo priemonių juosta

en: Show Statusbar
lt: Rodyti būsenos juostą

en: Show Az/Alt Field
lt: Rodyti azimuto/aukščio laukelį

en: Show RA/Dec Field
lt: Rodyti rektascensijos/deklinacijos laukelį

en: C&olor Schemes
lt: Spalvų &deriniai

en: &Classic
lt: &Klasikinis

en: &Star Chart
lt: &Žvaigždėlapis

en: &Night Vision
lt: &Naktinė rega

en: &Moonless Night
lt: Naktis be &mėnulio

en: &FOV Symbols
lt: &Regos lauko simboliai

[ctx: Location on Earth]
en: &Geographic...
lt: &Vietovė...

en: Startup Wizard...
lt: Paleisties vediklis...

en: Calculator
lt: Skaičiuoklis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AltVsTime)
en: Altitude vs. Time
lt: Aukštis pagal laiką

en: What's up Tonight
lt: Šią naktį

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkyCalendar)
en: Sky Calendar
lt: Dangaus kalendorius

en: Script Builder
lt: Scenarijaus rengyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFlags)
en: Flags
lt: Ženkleliai

en: Telescope Wizard...
lt: Teleskopo vediklis...

en: Device Manager...
lt: Įtaisų tvarkytuvė...

en: INDI Control Panel...
lt: INDI valdymo skydas...

en: Time step control
lt: Laiko periodo valdymas

[ctx: Toggle Stars in the display]
en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Toggle stars
lt: Ar rodyti žvaigždes

[ctx: Toggle Deep Sky Objects in the display]
en: Deep Sky
lt: Tolimasis kosmosas

en: Toggle deep sky objects
lt: Ar rodyti tolimojo kosmoso objektus

[ctx: Toggle Solar System objects in the display]
en: Solar System
lt: Saulės sistema

en: Toggle Solar system objects
lt: Ar rodyti saulės sistemos objektus

[ctx: Toggle Constellation Lines in the display]
en: Const. Lines
lt: Žvaigždynų linijos

en: Toggle constellation lines
lt: Ar rodyti žvaigždynų linijas

[ctx: Toggle Constellation Names in the display]
en: Const. Names
lt: Žvaigždynų pavadinimai

en: Toggle constellation names
lt: Ar rodyti žvaigždynų pavadinimus

[ctx: Toggle Constellation Boundaries in the display]
en: C. Boundaries
lt: Žvaigždynų ribos

en: Toggle constellation boundaries
lt: Ar rodyti žvaigždynų ribas

[ctx: Toggle Milky Way in the display]
en: Milky Way
lt: Paukščių Taką

en: Toggle milky way
lt: Ar rodyti paukščių taką

[ctx: Toggle the opaque fill of the ground polygon in the display]
en: Ground
lt: Žemės paviršius

en: Toggle opaque ground
lt: Ar rodyti horizontą

[ctx: Toggle flags in the display]
en: Flags
lt: Ženkleliai

en: Toggle flags
lt: Ar rodyti ženklelius

[ctx: Toggle satellites in the display]
en: Satellites
lt: Palydovai

[ctx: Toggle supernovae in the display]
en: Supernovae
lt: Supernova

en: Edit FOV Symbols...
lt: Keisti regos lauko simbolius...

en:  Welcome to KStars
lt:  Jus sveikina KStars

en: nothing
lt: nieko

en: Initial Position is Below Horizon
lt: Pradinė pozicija yra už horizonto

en: The initial position is below the horizon.
    Would you like to reset to the default position?
lt: Pradinė pozicija yra už horizonto.
    Ar poziciją atstatyti į numatytąją?

en: Reset Position
lt: Atstatyti poziciją

en: Do Not Reset
lt: Palikti esamą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Pluto
lt: Plutonas

en: Dec (%1):
lt: Deklinacija (%1):

en: Desktop Planetarium
lt: Darbalaukio planetariumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Description
lt: Aprašymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lt: Pridėti

en: Server Port
lt: Serverio prievadas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SetTime)
en: Set Time
lt: Nustatyti laiką

en: Month
lt: Mėnuo

en: Constellation Lines
lt: Žvaigždynų linijos

en: Constellation Names
lt: Žvaigždynų pavadinimai

en: Milky Way
lt: Paukščių Taką

[ctx: Northeast]
en: NE
lt: ŠR

[ctx: Southeast]
en: SE
lt: PR

[ctx: Southwest]
en: SW
lt: PV

[ctx: Northwest]
en: NW
lt: ŠV

en: Welcome to KStars. Please stand by while loading...
lt:  Jus sveikina KStars. Palaukite kol pasikraus...

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Abort
lt: Nutraukti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Alignment
lt: Lygiavimas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Camera Model
lt: Fotoaparato modelis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Centering
lt: Centravimas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Comet
lt: Kometa

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Communication
lt: Bendravimas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Compress
lt: Suspausti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Contrast
lt: Kontrastas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Dark
lt: Tamsus

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Date
lt: Data

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Date/Time
lt: Data/Laikas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Date/Time/Location
lt: Data/Laikas/Vietovė

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Device
lt: Įrenginys

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Direction
lt: Kryptis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Disable
lt: Uždrausti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Duration (s)
lt: Trukmė (s)

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: East
lt: Rytai

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Enable
lt: Įgalinti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Exec
lt: Vykdyti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Factory
lt: Gamykla

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Fan
lt: Ventiliatorius

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Feed
lt: Kanalas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter Wheel
lt: Filtrų keitiklis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Find
lt: Ieškoti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Flat
lt: Plokščias

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Fluorescent
lt: Florescencinis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Frame Rate
lt: Kadrų dažnis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Full
lt: Pilnas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: GPS Status
lt: GPS būsena

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: GPS System
lt: GPS sistema

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Goto
lt: Eiti į

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Guide
lt: Orientyras

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Height
lt: Aukštis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Image Info
lt: Nuotraukos informacija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Info
lt: Informacija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Jupiter
lt: Jupiteris

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Left
lt: Kairėje

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Luminosity
lt: Šviesumas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Mars
lt: Marsas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Model
lt: Modelis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Moon
lt: Mėnulis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Motion
lt: Padėtis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Mounting
lt: Montuojama

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Neptune
lt: Neptūnas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Noise Reduction
lt: Triukšmo mažinimas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: North
lt: Šiaurė

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Offset
lt: Poslinkis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Park
lt: Parkas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Pluto
lt: Plutonas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Polar
lt: Polinis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Port
lt: Prievadas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Ports
lt: Prievadai

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Property
lt: Savybė

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: STAR
lt: ŽVAIGŽDĖ

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Saturn
lt: Saturnas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Set
lt: Nustatyti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Sidereal Time
lt: Siderinis laikas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Sidereal
lt: Siderinis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Simulation
lt: Simuliacija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site Name
lt: Srities vardas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Sleep
lt: Užmigdyti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Solar System
lt: Saulės sistema

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Solar
lt: Saulės

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Telescope
lt: Teleskopas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Telescopes
lt: Teleskopai

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Transformation
lt: Transformacija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: UTC Offset
lt: UTC poslinkis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: UTC Time
lt: UTC laikas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Update GPS
lt: Atnaujinti GPS

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Uranus
lt: Uranas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Venus
lt: Venera

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Video Stream
lt: Video srautas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: West
lt: Vakarai

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: White Balance
lt: Baltos balansas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Whiteness
lt: Baltumas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Width
lt: Plotis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: reset
lt: pradžių_pradžia

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: undefined
lt: neapibrėžta

en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Artwork
lt: Grafika

en: Could not parse image format of %1; assuming PNG.
lt: Neina sužinoti paveikslo %1 formato; tarsime kad tai PNG.

en: Script executed.
lt: Scenarijus įvykdytas.

en: Could not execute script.
lt: Nepavyksta paleisti scenarijaus.

en: Using CPU date/time instead.
lt: Kaip alternatyva, naudojama CPU data/laikas.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Scope) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TelescopeCheck)
en: Telescope
lt: Teleskopas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, Type)
en: Refractor
lt: Refraktorius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, Type)
en: Newtonian
lt: Niutono

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, Type)
en: Maksutov
lt: Maksutovo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3) i18n: ectx: property (text), wi
en: Model:
lt: Modelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label31_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label31) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label5)
en: Vendor:
lt: Tiekėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scopeApertureText)
en: Aperture:
lt: Skersmuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Unit:
lt: Vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FovUnit)
en: rad
lt: radianai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label51)
en: Factor:
lt: Veiksnys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Equipment:
lt: Priemonės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comments:
lt: Komentarai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Language:
lt: Kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, raLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ra0Label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ra1Label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RaLabel) i18n: ectx: property (text)
en: Right ascension:
lt: Rektascensija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Observer
lt: Stebėtojas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Telescope:
lt: Teleskopas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Lens:
lt: Lęšiai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NextButton)
en: Next >
lt: Toliau >

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseRefraction)
en: Correct coordinates of objects for the effects of the atmosphere
lt: Koreguoti objektų koordinates, taip įvertinant Žemės atmosferos reiškinį — atmosferinę refrakciją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseRefraction)
en: The atmosphere bends light passing through it, like a lens.  If this item is checked, this "atmospheric refraction" will be simulated in the sky map.  Note that this correction is only applied when using the Horizontal coordinate system.
lt: Žemės atmosfera, tartum lęšis, laužia šviesos spindulius.  Įgalinus šią parinktį, žvaigždėlapyje bus simuliuojama minėtoji atmosferinė refrakcija.  Ši korekcija taikoma tik tada, kai naudojamos horizontaliosios koordinatės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRefraction)
en: Correct for atmospheric refraction
lt: Atmosferinės refrakcijos korekcija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseHoverLabel)
en: Show name label of centered object?
lt: Jei objektas yra lango centre, rodyti jo pavadinimą?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseHoverLabel)
en: If checked, a name label will be temporarily attached to an object while it is centered in the display.  You can attach a more persistent label to any object using the right-click popup menu.
lt: Jei taip, kol objektas yra lango centre, tol bus rodomas jo pavadinimas.  Bet kuriam objektui galima priskirti ir daugiau nuolatinių etikečių, tai galima padaryti meniu, kuris iššaukiamas dešiniuoju pelės spustelėjimu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoLabel)
en: Attach label to centered object
lt: Rodyti lango centre esančio objekto pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseHoverLabel)
en: Attach temporary label when hovering mouse
lt: Rodyti po pele esančio objekto pavadinimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseAntialias)
en: Select this for smoother (but slower) graphics
lt: Šitai įgalinus, vaizdas bus glodesnis (tačiau lėčiau piešiamas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseAntialias)
en: Use antialiased drawing
lt: Naudoti glodinimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseAnimatedSlewing)
en: Show slewing motion when focus changes?
lt: Pakitus fokusui, rodyti sklandžią fokuso keitimo animaciją?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseAnimatedSlewing)
en: If checked, changing the focus position will result in a visible animated "slew" to the new position.  Otherwise, the display will center on the new position instantaneously.
lt: Jei taip, tai pakitus fokusui žvaigždėlapis sklandžiai suksis link naujojo fokuso.  Antraip, žvaigždėlapis link naujojo fokuso pasisuks šuoliu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseAnimatedSlewing)
en: Use animated slewing
lt: Naudoti sklandų slinkimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnSlew)
en: Do not draw all objects while the map is moving?
lt: Kai žvaigždėlapis slenkamas, nerodyti objektų?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnSlew)
en: When the map is in motion, smooth animation is compromised if the program has too many objects to draw on the map; check this item to temporarily hide some of the objects while the display is in motion.
lt: Žvaigždėlapiui judant, lėta animacija yra kompromisas jei programa turi piešti ypatingai daug objektų; įjunkite šią parinktį, kad judant vaizdui, daugelis objektų būtų laikinai slepiami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnSlew)
en: Hide objects while moving
lt: Slenkant, slėpti objektus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelHideTimeStep)
en: Also hide if time step larger than:
lt: Taip pat slėpti, jei laiko periodas didesnis nei:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideStars)
en: If checked, then fainter stars will be hidden when the map is in motion.
lt: Jei taip, tai slenkant žvaigždėlapį, blyškesnės žvaigždės, nei nurodyta, bus slepiamos.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (MagnitudeSpinBox, kcfg_MagLimitHideStar)
en: Stars fainter than this will not be drawn while the map is moving.
lt: Slenkant žvaigždėlapį, blyškesnės žvaigždės, nei nurodyta, bus slepiamos.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HidePlanets)
en: Hide solar system bodies while moving?
lt: Slenkant žvaigždėlapį, slėpti Saulės sistemos objektus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HidePlanets)
en: If checked, then all solar system bodies will be hidden when the map is in motion.
lt: Jei taip, tai slenkant žvaigždėlapį, Saulės sistemos objektai bus slepiami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HidePlanets) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SolarSystemButton)
en: Solar system
lt: Saulės sistemą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideLabels)
en: Object labels
lt: Objektų pavadinimus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideCLines)
en: If checked, then constellation lines will be hidden when the map is in motion.
lt: Jei taip, tai slenkant žvaigždėlapį, žvaigždynų linijos bus slepiamos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideCLines)
en: Constellation lines
lt: Žvaigždynų linijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideCBounds)
en: Constellation boundaries
lt: Žvaigždynų ribas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideCNames)
en: If checked, then constellation names will be hidden when the map is in motion.
lt: Jei taip, tai slenkant žvaigždėlapį, žvaigždynų pavadinimai bus slepiami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideCNames)
en: Constellation names
lt: Žvaigždynų pavadinimus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ObsListOptions)
en: Observing List Labels
lt: Stebimųjų sąrašo įrašai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStarNames)
en: Show &name
lt: Rodyti &pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStarMagnitudes)
en: Show ma&gnitude
lt: Rodyti &ryškį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelDensity) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DeepSkyLabelDensityLabel)
en: Label density:
lt: Pavadinimų tankis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelMagDeepSkyZoomOut)
en: Faint limit zoomed out:
lt: Ryškio riba, kai didinimas mažiausias:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelMagDeepSky)
en: Faint limit zoomed in:
lt: Ryškio riba, kai didinimas didžiausias:

[ctx: use 'moonless night' color scheme]
en: Moonless Night
lt: Naktis be mėnulio

[ctx: use realistic star colors]
en: Real Colors
lt: Tikrosios spalvos

[ctx: show stars as red circles]
en: Solid Red
lt: Gryna raudona

[ctx: show stars as black circles]
en: Solid Black
lt: Gryna juoda

[ctx: show stars as white circles]
en: Solid White
lt: Gryna balta

en: New Color Scheme
lt: Naujas spalvų derinys

en: Enter a name for the new color scheme:
lt: Įveskite naujo spalvų derinio pavadinimą:

en: Local color scheme index file could not be opened.
    Scheme cannot be removed.
lt: Neina atverti vietinio spalvų derinio failo.
    Derinys nebus pašalintas.

en: Could not delete the file: %1
lt: Nepavyksta pašalinti failo: %1

en: Error Deleting File
lt: Failo šalinimo klaida

en: Could not find an entry named %1 in colors.dat.
lt: Faile „colors.dat“ įrašas, pavadinimu %1, nerastas.

en: Scheme Not Found
lt: Derinys nerastas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, ColorPalette)
en: Current color settings
lt: Dabartinių spalvų nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, ColorPalette)
en: The list of all customizable colors in the program.  Next to each item is a square showing the color it is currently set to.  Click on any item to change its color.
lt: Sąrašas programoje naudojamų spalvų, kurias galima keisti.  Šalia kiekvieno įrašo yra kvadratėlis, kuriame pateikiama tam įrašui priskirta spalva.  Paspaudus ant įrašo bus galima keisti jam priskirtą spalvą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: InfoBox BG mode:
lt: Informacinių laukelių fono tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BoxBGMode)
en: No Fill
lt: Permatomas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BoxBGMode)
en: Transparent
lt: Skaidrus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BoxBGMode)
en: Opaque
lt: Nepermatomas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Star color mode:
lt: Žvaigždžių spalvų režimas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_StarColorMode)
en: Set the star color mode
lt: Nurodykite žvaigždžių spalvų režimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_StarColorMode)
en: There are four ways to draw stars on the map.  By default, stars are circles with a white core and a rim which is tinted to reflect the star's actual color.  You may also choose to draw the stars as solid white, red, or black circles, to match the needs of your overall color scheme.
lt: Yra keli žvaigždžių žvaigždėlapyje rodymo būdai.  Numatytasis žvaigždžių pateikimo būdas — baltos spalvos skritulys su tos žvaigždės tikrosios spalvos apvadu.  Kad žvaigždės derintųsi prie norimo spalvų derinio, galima nurodyti kad žvaigždės būtų piešiamos kaip grynos baltos, raudonos ar juodos spalvos skrituliai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Star color intensity:
lt: Žvaigždės spalvos grynį:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_StarColorIntensity)
en: Set the intensity of star colors
lt: Nurodykite žvaigždės spalvos grynį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_StarColorIntensity)
en: When using the realistic-color star mode, this option will set the saturation level of the star's colors.  A higher value means more intense colors.
lt: Kai piešiamos realių spalvų žvaigždės, ši parinktis nurodo žvaigždžių spalvų grynį.  Aukštesnė vertė atitinka intensyvesnes spalvas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preset Color Schemes
lt: Numatytieji spalvų deriniai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, PresetBox)
en: List of preset color schemes
lt: Numatytųjų spalvų derinių sąrašas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, PresetBox)
en: List of all known color schemes.  Several are provided by default, and you may also define your own.
lt: Visų numatytųjų spalvų derinių sąrašas.  Be jų, galima sukurti ir naujų.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AddPreset)
en: Create a new preset color scheme using current settings
lt: Sukurti naują spalvų derinį pagal esamas nuostatas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AddPreset)
en: After changing the colors to a scheme that you like, press this button to create a new scheme using those colors.  Your scheme will appear here in the list of presets, and will also be available in the "Settings" menu of the main window.
lt: Paspaudus šį mygtuką, pagal sąraše esančias spalvas bus sukurtas naujas spalvų derinys. Naujasis derinys atsiras šiame derinių sąraše, bei bus rodomas pagrindinio lango menių „Nuostatos“.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, RemovePreset)
en: Remove a preset color scheme
lt: Pašalinti numatytąjį spalvų derinį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, RemovePreset)
en: Press this button to remove the highlighted color scheme.  This will only work on your custom color schemes.
lt: Paspaudus šį mygtuką, pažymėtasis spalvų derinys bus pašalintas.  Šalinti galima tik naudotojo spalvų derinius.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCLines)
en: Show constellation lines?
lt: Rodyti žvaigždynų linijas?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCLines)
en: If checked, constellation lines will be drawn on the sky map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomos žvaigždynų linijos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCLines)
en: &Constellation lines
lt: Žvaigždynų &linijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelSkyCulture)
en: Sky culture:
lt: Dangus kultūroje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, SkyCultureComboBox)
en: Choose sky culture
lt: Parinkite pagal kokią kultūrą rodyti dangų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, SkyCultureComboBox)
en: Here, you can choose how constellations are represented
lt: Čia galima parinkti žvaigždynų pateikimo būdą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCBounds)
en: Constellation &boundaries
lt: Žvaigždynų &ribos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlightedCBound)
en: Highlight central constellation boundary
lt: Paryškinti lango centre esančio žvaigždyno ribas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCNames)
en: Draw constellation names?
lt: Rodyti žvaigždynų pavadinimus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCNames)
en: If checked, constellation names will be drawn on the sky map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi žvaigždynų pavadinimai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCNames)
en: Constellation &names
lt: Žvaigždynų &pavadinimai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConstellOptions)
en: Constellation Name Options
lt: Žvaigždynų pavadinimų nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_UseLatinConstellNames)
en: Use Latin constellation names
lt: Rodyti lotyniškus žvaigždynų pavadinimus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_UseLatinConstellNames)
en: Select this to use Latin constellation names on the sky map
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi lotyniški žvaigždynų pavadinimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseLatinConstellNames)
en: L&atin
lt: Loty&niški

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_UseLocalConstellNames)
en: Use Localized constellation names
lt: Rodyti lietuviškus žvaigždynų pavadinimus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_UseLocalConstellNames)
en: Select this to use constellation names from your locality (if available)
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi lietuviški žvaigždynų pavadinimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseLocalConstellNames)
en: Localized
lt: Lietuviški

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_UseAbbrevConstellNames)
en: Use IAU abbreviations
lt: Rodyti santrumpas (pagal IAU)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_UseAbbrevConstellNames)
en: Select this to use abbreviations from the International Astronomical Union as constellation labels
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomos žvaigždynų pavadinimų santrumpos, pagal Tarptautinę Astronomų Sąjungą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseAbbrevConstellNames)
en: Abbre&viated
lt: San&trumpos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEcliptic)
en: Draw Ecliptic?
lt: Rodyti ekliptiką?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEcliptic)
en: If checked, the ecliptic will be drawn on the sky map.  The ecliptic is a great circle on the sky that the Sun appears to follow over the course of one year.  All other solar system bodies roughly follow the ecliptic as well.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodoma ekliptika.  Ekliptika — tai didysis dangaus sferos apskritimas, kurį per metus nubrėžia Saulės skritulio centras.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FillMilkyWay)
en: Use filled Milky Way contour?
lt: Rodyti Paukščių Tako kontūro užpildą?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_FillMilkyWay)
en: If checked, the Milky Way contour will be shown filled.  Otherwise, only the outline will be drawn.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Paukščių Tako užpildas.  Antraip, bus rodomos tik Paukščių Tako kontūrų linijos.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHorizon)
en: Draw horizon?
lt: Rodyti horizontą?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHorizon)
en: If checked, a line representing the local horizon will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus Žemės horizontą simbolizuojanti linija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHorizon)
en: Hori&zon (line)
lt: &Horizontas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMilkyWay)
en: Draw the Milky Way contour?
lt: Rodyti Paukščių Tako kontūrus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMilkyWay)
en: If checked, a contour representing the Milky Way will be drawn on the sky map
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi Paukščių Tako kontūrai.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFlags)
en: Draw flags?
lt: Rodyti ženklelius?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFlags)
en: If checked, flags will be drawn on the sky map
lt: Jei pažymėta, tai žvaigždėlapyje bus rodomi ženkleliai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEquatorialGrid)
en: If checked, a grid of lines will be drawn every 2 hours in Right Ascension and every 20 degrees in Declination.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas koordinačių tinklelis, kurio linijos bus kas 2 valandas rektascensijos ašimi, bei kas 20 laipsnių deklinacijos ašimi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGround)
en: Draw opaque ground?
lt: Rodyti nepermatomą Žemės paviršių?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGround)
en: If checked, the area below the horizon will be filled in, to simulate the ground beneath you.  Note that the ground is never drawn when using the Equatorial coordinate system.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas srities, esančios žemiau horizonto, užpildas, kuris simbolizuoja Žemės paviršių.  Užpildas nebus rodomas jei koordinačių sistema — pusiaujinė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGround)
en: Opaque &ground
lt: Nepermatomas Žemės &paviršius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEquator)
en: Draw Celestial equator?
lt: Rodyti dangaus pusiaują?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEquator)
en: If checked, the celestial equator will be drawn in the sky map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas dangaus pusiaujas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEquator)
en: Celestial e&quator
lt: Dangaus &pusiaujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSatellitesLabels)
en: Show labels
lt: Rodyti žymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSolarSystem)
en: Show solar system objects
lt: Rodyti Saulės sistemos objektus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MajorBodiesBox)
en: Sun, Moon && Planets
lt: Saulė, Mėnulis ir planetos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSaturn)
en: Draw Saturn?
lt: Rodyti Saturną?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSaturn)
en: If checked, Saturn will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Saturnas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlanetImages)
en: Draw major bodies as images?
lt: Pagrindinius objektus vaizduoti paveikslėliais?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlanetImages)
en: If checked, then the planets, the Sun and the Moon will be shown as bitmap images on the map
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi planetų, Saulės ir Mėnulio paveikslėliai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlanetImages)
en: Use images
lt: Rodyti paveikslėlius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMars)
en: Draw Mars?
lt: Rodyti Marsą?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMars)
en: If checked, Mars will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Marsas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlanetNames)
en: Attach Name labels to the major solar system bodies?
lt: Rodyti pagrindinių Saulės sistemos objektų pavadinimus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlanetNames)
en: If checked, name labels will be attached to the planets, the Sun and the Moon
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi planetų, Saulės ir Mėnulio pavadinimai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlanetNames)
en: Use name labels
lt: Rodyti pavadinimus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showAllPlanets)
en: Select all major bodies
lt: Pažymėti visus pagrindinius kūnus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showAllPlanets)
en: Press this to select all planets, the Sun and the Moon to be drawn in the map
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus pažymėtos visos planetos, Saulė bei Mėnulis, ir jie bus rodomi žvaigždėlapyje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAllPlanets)
en: Select All
lt: Pažymėti visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showNonePlanets)
en: Unselect all major bodies
lt: Panaikinti visų pagrindinių kūnų žymėjimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showNonePlanets)
en: Press this button to unselect all planets, the Sun and the Moon so that they will not be drawn on the map
lt: Paspaudus ši mygtuką, bus panaikintas visų planetų, Saulės bei Mėnulio žymėjimas, ir jie nebus rodomi žvaigždėlapyje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showNonePlanets)
en: Select None
lt: Panaikinti žymėjimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowVenus)
en: Draw Venus?
lt: Rodyti Venerą?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowVenus)
en: If checked, Venus will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodoma Venera.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSun)
en: Draw the Sun?
lt: Rodyti Saulę?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSun)
en: If checked, the Sun will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodoma Saulė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSun)
en: The sun
lt: Saulė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowJupiter)
en: Draw Jupiter?
lt: Rodyti Jupiterį?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowJupiter)
en: If checked, Jupiter will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Jupiteris.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoon)
en: Draw the Moon?
lt: Rodyti Mėnulį?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoon)
en: If checked, the Moon will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Mėnulis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoon)
en: The moon
lt: Mėnulis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMercury)
en: Draw Mercury?
lt: Rodyti Merkurijų?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMercury)
en: If checked, Mercury will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Merkurijus.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNeptune)
en: Draw Neptune?
lt: Rodyti Neptūną?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNeptune)
en: If checked, Neptune will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Neptūnas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUranus)
en: Draw Uranus?
lt: Rodyti Uraną?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUranus)
en: If checked, Uranus will be drawn on the map.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas Uranas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MinorBodiesBox)
en: Minor Planets
lt: Mažosios planetos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroids)
en: Draw asteroids?
lt: Rodyti asteroidus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroids)
en: If checked, asteroids will be drawn on the map
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi asteroidai.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowComets)
en: Draw comets?
lt: Rodyti kometas?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowComets)
en: If checked, comets will be drawn on the map
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomos kometos.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCometNames)
en: Show names of comets near the Sun
lt: Rodyti netoli Saulės esančių kometų pavadinimus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCometNames)
en: If checked, the comets near the Sun will have name labels attached.  Comets vary in brightness in their orbits, so a faint magnitude is not effective in this case.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi netoli Saulės skriejančių kometų pavadinimai.  Kometai skriejant orbita, kinta jos ryškis, tad, šiuo atveju, naudoti minimalų ryškį nėra efektyvu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (MagnitudeSpinBox, kcfg_MagLimitAsteroid)
en: Set the faintest magnitude for drawing asteroids
lt: Nurodykite minimalų ryškį. Mažesnio, nei nurodytasis, ryškio asteroidai bus slepiami.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_MaxRadCometName)
en: Maximum distance for comet names
lt: Maksimalus atstumas kometoms su pavadinimais

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_MaxRadCometName)
en: Set the maximum distance from the Sun for a comet to have a name label, in Astronomical Units (AU).  1 AU is the distance between the Earth and the Sun, approximately 150 million km
lt: Nurodykite maksimalų kometos atstumą iki saulės (astronominiais vienetais), kai dar rodomas kometos pavadinimas. Astronominis vienetas — tai Vidutinis atstumas tarp Žemės ir Saulės centrų. Lygus 149 597 870 km arba 499 šviesos sekundėms.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: AU
lt: av

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroidNames)
en: Attach name labels to asteroids?
lt: Rodyti asteroidų pavadinimus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroidNames)
en: If checked, then name labels will be attached to asteroids
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomi asteroidų pavadinimai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroidNames)
en: Show names
lt: Rodyti pavadinimus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, TrailsBox)
en: Orbit Trails
lt: Orbitų pėdsakai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoTrail)
en: Auto-trail tracked bodies
lt: Rodyti sekamų objektų pėdsakus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoTrail)
en: If checked then any solar system body will have a temporary trail attached while it is centered in the display.
lt: Jei taip, žvaigždėlapyje bus rodomas lango centre esančio Saulės sistemos objekto pėdsakas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoTrail)
en: Always show trail when tracking a solar system body
lt: Sekant Saulės sistemos objektą, visada rodyti jo pėdsaką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FadePlanetTrails)
en: Fade trail color into the background?
lt: Pėdsako spalvą palaipsniui sulieti su fono spalva?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_FadePlanetTrails)
en: If checked, the color of the planet trail will be blended into the background sky color.
lt: Jei taip, planetos pėdsako spalva palaipsniui bus suliejama su dangaus fono spalva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadePlanetTrails)
en: Fade trails to background color
lt: Pėdsakus palaipsniui sulieti su fonu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ClearAllTrails)
en: Clear all orbit trails
lt: Pašalinti visus orbitų pėdsakus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ClearAllTrails)
en: Press this to clear all orbit trails that you may have attached to solar system bodies using the right-click popup menu.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus pašalinti visi orbitų pėdsakai, kuriuos naudotojas aktyvavo meniu, iššauktu dešiniuoju pelės paspaudimu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ClearAllTrails)
en: Remove All Trails
lt: Pašalinti visus pėdsakus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Earth satellite tracks
lt: Žemės palydovų pėdsakai

en: Names:
lt: Vardai:

en: Could not upload file
lt: Nepavyksta nusiųsti failo

en: Open Cluster
lt: Padrikasis spiečius

en: Globular Cluster
lt: Kamuolinis spiečius

en: Gaseous Nebula
lt: Difuzinis ūkas

en: Planetary Nebula
lt: Planetiškasis ūkas

en: Supernova Remnant
lt: Supernovos liekanos

en: Galaxy
lt: Galaktika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dateCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DateCheckBatch) i18
en: Date:
lt: Data:

en: Power:
lt: Galia:

en: Go to next Wizard page
lt: Rodyti tolesnį vediklio lapą

en: Go to previous Wizard page
lt: Rodyti ankstesnį vediklio lapą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subtitleLabel)
en: Subtitle:
lt: Subtitrai:

en: Loading asteroids
lt: Įkeliami asteroidai

en: Loading comets
lt: Įkeliamos kometos

en: Constellation Boundaries
lt: Žvaigždynų ribos

en: Star HD%1 not found.
lt: HD%1 žvaigždė nerasta.

en: Loading constellation names
lt: Įkeliami žvaigždynų pavadinimai

en: Creating horizon
lt: Kuriamas horizontas

en: Loading %1
lt: Įkeliama %1

note: i18n("Loading Milky Way")); Magellanic clouds loadContours("lmc.dat", i18n("Loading Large Magellanic Clouds")); loadContours("smc.dat", i18n("Loading Small Magellanic Clouds")); summary();
en: Loading Milky Way
lt: Įkeliamas Paukščių Takas

en: Loading Large Magellanic Clouds
lt: Įkeliami Didieji Magelano Debesys

en: Loading Small Magellanic Clouds
lt: Įkeliami Mažieji Magelano Debesys

en: Loading solar system
lt: Įkeliama Saulės sistema

en: Loading stars
lt: Įkeliamos žvaigždės

en: Requested Position Below Horizon
lt: Užklausta pozicija yra žemiau horizonto

en: The requested position is below the horizon.
    Would you like to go there anyway?
lt: Užklausta pozicija yra žemiau horizonto.
    Vistiek vaizdą nukreipti jos link?

en: Go Anyway
lt: Vistiek nukreipti

en: Keep Position
lt: Likti esamoje pozicijoje

en: Sloan Digital Sky Survey image provided by the Astrophysical Research Consortium [free for non-commercial use].
lt: „Sloan Digital Sky Survey“ paveikslas, kurį parūpino „Astrophysical Research Consortium“ [laisvo naudojimo, išskyrus komercijoje].

en: Angular distance: %1
lt: Kampinis nuotolis: %1

en: No object selected.
lt: Nėra pažymėtų objektų.

en: Object Details
lt: Išsamiau apie objektą

[ctx: Jupiter's moon Io]
en: Io
lt: Ija

[ctx: Jupiter's moon Ganymede]
en: Ganymede
lt: Ganimedas

[ctx: Jupiter's moon Callisto]
en: Callisto
lt: Kalista

[ctx: moon phase, 100 percent illuminated]
en: Full moon
lt: Pilnatis

[ctx: moon phase, 0 percent illuminated]
en: New moon
lt: Jaunatis

[ctx: moon phase, half-illuminated and growing]
en: First quarter
lt: Priešpilnis

[ctx: moon phase, half-illuminated and shrinking]
en: Third quarter
lt: Delčia

[ctx: moon phase between new moon and 1st quarter]
en: Waxing crescent
lt: Jaunatis

[ctx: moon phase between 1st quarter and full moon]
en: Waxing gibbous
lt: Priešpilnis

[ctx: moon phase between full moon and 3rd quarter]
en: Waning gibbous
lt: Pilnatis

[ctx: moon phase between 3rd quarter and new moon]
en: Waning crescent
lt: Delčia

en: unknown
lt: nežinoma

en: Star
lt: Žvaigždė

en: Catalog Star
lt: Katalogo žvaigždė

en: Planet
lt: Planeta

en: Comet
lt: Kometa

en: Asteroid
lt: Asteroidas

en: Satellite
lt: Palydovas

en: Unknown Type
lt: Nežinomas tipas

en: Show HST Image
lt: Rodyti „HST“ paveikslą

en: %1: Hubble Space Telescope, operated by STScI for NASA [public domain]
lt: %1: Hablo kosminis teleskopas, kurį, „NASA“ užsakymu, valdo „STScl“ [viešo naudojimo].

en: Show Spitzer Image
lt: Rodyti „Spitzer“ paveikslą

en: %1: Spitzer Space Telescope, courtesy NASA/JPL-Caltech [public domain]
lt: %1: Spitzer kosminis teleskopas, „NASA/JPL-Caltech“produktas [viešo naudojimo]

en: Show SEDS Image
lt: Rodyti „SEDS“ paveikslą

en: %1: SEDS, http://www.seds.org [free for non-commercial use]
lt: %1: SEDS, http://www.seds.org [laisvo naudojimo, išskyrus komercijoje]

en: Show KPNO AOP Image
lt: Rodyti „KPNO AOP“ paveikslą

en: %1: Advanced Observing Program at Kitt Peak National Observatory [free for non-commercial use; no physical reproductions]
lt: %1: Pažangaus Stebėjimo Programa Kit Viršūnės Nacionalinėje Observatorijoje [laisvo naudojimo, išskyrus komercijoje; materialios reprodukcijos draudžiamos]

en: Show NOAO Image
lt: Rodyti „NOAO“ paveikslą

en: %1: National Optical Astronomy Observatories and AURA [free for non-commercial use]
lt: %1: Nacionalinės Optinės Astronomijos Observatorijos ir AURA [laisvo naudojimo, išskyrus komercijoje]

en: %1: Very Large Telescope, operated by the European Southern Observatory [free for non-commercial use; no reproductions]
lt: %1: Ypač Didelis teleskopas, randasi Pietų Europos observatorijoje [laisvo naudojimo, išskyrus komercijoje; reprodukcijos draudžiamos]

en: Show
lt: Rodyti

en: unnamed object
lt: objektas be pavadinimo

en: lat and LST parameters should only be used in KSPlanetBase objects.
lt: „lat“ ir „LST“ parametrai turi būti naudojami tik KSPlanetBase objektuose.

en: alpha
lt: alfa

en: gamma
lt: gama

en: zeta
lt: dzeta

en: theta
lt: teta

en: iota
lt: jota

en: kappa
lt: kapa

en: mu
lt: miu

en: nu
lt: niu

en: xi
lt: ksi

en: omicron
lt: omikron

en: rho
lt: ro

en: upsilon
lt: ipsilon

en: phi
lt: fi

en: Error parsing TimeZoneRule, setting to empty rule.
lt: Neina suprasti laiko juostos taisyklės, taisyklė nebus taikoma.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The KStars Handbook includes the AstroInfo Project, a series
    			of informative articles about Astronomy.
    		</p>
lt: 		<p>KStars vadove yra „AstroInfo“ projektas — tai serija
    			informatyvių straipsnių apie astronomiją.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>There are three on-screen "Info Boxes" which show data related to the
    			time/date, your geographic location, and the current central position on the
    			sky (the focus).  You can drag these boxes with the mouse, and "shade" them
    			by double-clicking them to show more (or less) information.  You can hide
    			them altogether in the Settings->Info Boxes menu.
    		</p>
lt: 		<p>Lange rodomi trys informaciniai laukeliai, kuriuose pateikiama
    			data ir lakas, geografinė vietovė, bei lango centre rodomo objekto
    			pavadinimas.  Juos su pele galima nutempti į norimą vietą, o pelės
    			dvikarčiu spustelėjimu galima keisti juose pateikiamos informacijos
    			kiekį.  Laukelių matomumą galima keisti menių punkte
    			„Nuostatos → Informaciniai laukeliai“.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>KStars has a full-screen mode; you can toggle this mode using the
    			"fullscreen" toolbar button, or by pressing Ctrl+Shift+F.
    		</p>
lt: 		<p>KStars gali būti rodomas viso ekrano režimu, tam priemonių juostoje reikia
    			paspausti viso ekrano mygtuką, arba klavišų Vald+Lyg2+F kombinaciją.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The N,S,E,W keys will point the display at the North,
    			South, East and West points on the Horizon.  The Z key will point the
    			display at the Zenith.
    		</p>
lt: 		<p>Paspaudus N,S,E, ar W klavišą, bus rodoma,atitinkamai, horizonto
    			šiaurė, pietūs, rytai, vakarai.  Paspaudus Z klavišą, bus rodomas zenitas.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The 0-9 keys will center the display on one of the major solar system
    			bodies.  0 centers on the Sun, 3 centers on the Moon; the rest are the eight
    			planets, in order of their distance from the Sun.
    		</p>
lt: 		<p>Paspaudus kažkurį iš klavišų nuo 0 iki 9, bus rodomas tam klavišui priskirtas
    			pagrindinis Saulės sistemos kūnas.  Paspaudus 0 bus rodoma Saulė, 3 — Mėnulis,
    			4 — Marsas, ir t.t. pagal Saulės sistemos planetų eilę.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>Click and Drag with the mouse to slew the skymap to a new position on
    			the sky.
    		</p>
lt: 		<p>Norėdami pasukti žvaigždėlapį, virš jo nuspauskite pelę ir ją vilkite.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>Double-click with the mouse to center the display on the location
    			of the mouse cursor.  If you double-click on an object, KStars will
    			automatically begin tracking it.
    		</p>
lt: 		<p>Žvaigždėlapio vieta, kurioje dukart spustelėjot pelę, bus rodoma
    			lango centre.  Jei dukart spustelėjot ant objekto, tai jis bus dar ir sekamas.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The status bar displays the current sky coordinates of the mouse cursor,
    			in both Equatorial and Horizontal coordinate systems.
    		</p>
lt: 		<p>Būsenos juostoje pateikiamos pelės žymeklio koordinatės,
    			pusiaujinėse ir horizontaliųjų koordinačių sistemose.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The display can be zoomed in or out by spinning your mouse's scroll wheel,
    			or by dragging the mouse up or down with the middle mouse button pressed.  You
    			can also use the +/- keys, or the "Zoom In"/"Zoom Out" items in the toolbar and
    			in the View menu.  The Zoom Level can be set manually using the "Zoom to Angular
    			Size" item in the View menu (Shift+Ctrl+Z), and you can set it graphically by
    			holding down the Ctrl button while dragging the mouse to define a rectangle for
    			the new window boundaries.
    		</p>
lt: 		<p>Didinimą galima keisti sukant pelės ratuką, arba, nuspaudus vidurinį pelės
    			mygtuką, pelę velkant aukštyn arba žemyn.  Didinimą t.p. galima keisti
    			+/- klavišais, arba priemonių juostos mygtukais „Didinti“ ar „Mažinti“, arba
    			parinkus menių punktą „Rodymas“.  Be to, didinimą galima nustatyti menių punkte
    			„Rodymas → Didinimas pagal kampą...“ (Lyg2+Vald+Z), arba grafiškai:
    			nuspauskite Vald klavišą ir pele nurodykite Jus dominančios dangaus srities ribas.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>To switch between Equatorial and Horizontal coordinate
    			systems, use the "View->Coordinates" menu item, or press the spacebar.
    		</p>
lt: 		<p>Pusiaujinę koordinačių sistemą perjungti į horizontaliąją, ir atvirkščiai, galima
    			spaudžiant tarpo klavišą, arba parinkus menių punktą „Rodymas → Projekcija“.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>To set the Time and Date, type Ctrl+S, use the "Time->Set Time" menu item,
    			or press the "time" toolbar button.  Note that dates in KStars can be very
    			remote; you can use any year between -50,000 and +50,000.
    		</p>
lt: 		<p>Datą ir laiką galima nustatyti paspaudus klavišų Vald+S kombinaciją, parinkus
    			menių punktą „Laikas → Nustatyti laiką...“, arba priemonių juostoje spustelėjus
    			mygtuką su laikrodžiu.  KStars datą leidžia parinkti gan plačiose ribose:
    			nuo -50 000 iki +50 000 metų
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can use Ctrl+E or the "Time->Set Time to Now" menu item to synchronize
    			the simulation clock with your CPU clock.
    		</p>
lt: 		<p>Paspaudus klavišų Vald+E, arba parinkus menių punktą „Laikas → Dabartiniu laiku“,
    			KStars laikas bus suvienodintas su kompiuterio laiku.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Spin Box in the Toolbar allows you to adjust the time step
    			used by the KStars clock; setting it to "1.0 sec" provides "real time".
    			Note: negative values make time run backwards.
    		</p>
lt: 		<p>Su priemonių juostoje esančiu suktuku galima nustatyti KStars laikrodžio
    			periodą.  Nustačius 1 s periodą, laikrodis eis „realiu“ laiku.
    			Pastaba: nustačius neigiamą vertę, laikas bėgs į praeitį.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can advance the simulation clock forward or backward by a single
    			time step by pressing the "&gt;" or "&lt;" keys.
    		</p>
lt: 		<p>Kstars laikrodį pavaryti vienu žingsniu pirmyn arba atgal, galima
    			paspaudus „&gt;“ arba „&lt;“ klavišą.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>When you click your mouse in the map, the object in the sky nearest
    			the mouse cursor is identified in the status bar.
    		</p>
lt: 		<p>Spustelėjus pelę šalia objekto, būsenos juostoje bus pateiktas
    			to objekto pavadinimas.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>When you hold the mouse cursor still for a moment, the nearest object
    			will be identified by a temporary name label that automatically fades
    			out when you move the mouse again.
    		</p>
lt: 		<p>Jei pelės žymeklį trumpam palaikysite greta kokio nors objekto,
    			ties objektu bus parodytas jo pavadinimas, kuris, atitraukus pelės žymeklį,
    			palaipsniui susilies su fonu.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>Right-click with the mouse to open a popup menu of detailed options
    			for a particular object, including links to images and information on
    			the Internet.
    		</p>
lt: 		<p>Ant dominančio objekto spustelėjus dešinįjį pelės mygtuką,
    			atsiras iškylantis menių, su išsamesnėm to objekto parinktim, bei
    			saitais su paveikslais bei informacija internete.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The deep-sky objects with a special color (the default is Red)
    			have extra URL links available in their popup menu.
    		</p>
lt: 		<p>Tolimojo kosmoso objektų, kurie nuspalvinti tam tikra spalva
    			(numatytoji — raudona), iškylančiame meniu yra papildomų URL saitų.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>By default, stars in KStars are displayed with realistic colors.
    			A star's color depends on its temperature; cooler stars are red,
    			while hotter stars are blue.
    		</p>
lt: 		<p>Iš anksto yra numatyta, kad KStars žvaigždėlapyje rodomos
    			realios žvaigždžių spalvos. Žvaigždžių spalva priklauso nuo jų
    			temperatūros: šaltos žvaigždės yra raudonos, karštos — mėlynos.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can attach a name label to any object in the sky.  Toggle the 
    			label in the popup menu, or by clicking on the object and then 
    			pressing "L".
    		</p>
lt: 		<p>Bet kuriam objektui danguje galima pridėti etiketę.  Tam reikia
    			objekto iškylančiame meniu parinkti punktą „Pridėti žymę“, arba
    			pele spustelėjus ant objekto ir paspaudus klavišą „L“.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The KStars Astrocalculator (Ctrl+C) gives you direct access to many 
    			of the calculations that KStars does behind-the-scenes.
    		</p>
lt: 		<p>KStars astro skaičiuokliu galima atlikti įvairius skaičiavimus.Jį atversite,
    			pasirinkę meniu punktą „Priemonės → Skaičiuoklis...“, arba paspaudę
    			klavišų Vald+C kombinaciją.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The AAVSO Light Curve Generator tool (Ctrl+V) connects to a server at the
    			American Association of Variable Star Observers, and constructs a
    			lightcurve for any of the 6000+ variable stars that they monitor
    			on a daily basis.
    		</p>
lt: 		<p>Naudojant AAVSO spindesio kreivės generatorių (Vald+V), galima sukurti
    			daugiau nei 6 000 kintamųjų žvaigždžių spindesio kreivę.  Ši priemonė
    			naudojasi Amerikos Kintamųjų Žvaigždžių Stebėtojų Asociacijos serveriuose
    			talpinama ir nuolat atnaujinama kintamųjų žvaigždžių duomenų baze.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Altitude vs. Time tool (Ctrl+A) will plot altitude curves for any group
    			of objects that you select.  This is a great tool for planning
    			observing sessions.
    		</p>
lt: 		<p>Priemonė „Aukštis pagal kampą“ (Vald+A) nubrėš Jus dominančio
    			objekto aukščio priklausomybės nuo laiko kreivę.  Tai puiki priemonė
    			planuojant stebėjimus.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Solar System Viewer tool (Ctrl+Y) shows an overhead view of the solar
    			system, showing the positions of the major planets for the current
    			simulation date.
    		</p>
lt: 		<p>„Saulės sistema“ priemonėje (Vald+Y) pateikiamas bendras Saulės sistemos
    			vaizdas — Saulės sitemos kūnų padėtis duotu KStars laiku.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Jupiter Moons tool (Ctrl+J) shows the relative positions of Jupiter's
    			four largest moons (Io, Europa, Ganymede and Callisto), as seen from
    			Earth, and as a function of time.
    		</p>
lt: 		<p>„Jupiterio palydovai“ priemonėje (Vald+J) sužinosite koks pagrindinių
    			Jupiterio palydovų (Ijos, Europos, Ganimedo ir Kalistos) išsidėstymo vaizdas
    			matomas iš Žemės, nurodytu laiku.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can export the sky image to a file using the "Save Sky Image"
    			item in the File menu, or by pressing Ctrl+I.  In addition, you can
    			run KStars from a command prompt with the "--dump" argument to save a
    			sky image to disk without even opening the program window.  This can
    			be used to generate dynamic wallpaper for your KDE desktop.
    		</p>
lt: 		<p>KStars rodomą vaizdą gali įrašyti į failą, tam reikia parinkti meniu punktą
    			„Failas → Įrašyti dangaus atvaizdą“, arba paspaudus klavišų Vald+I kombinaciją.
    			Be to, jei komandų eilutėje KStars paleisite su „--dump“ parametru, tai dangaus
    			atvaizdas bus įrašytas į diską net netvėrus programos lango.  Tai gali būti
    			naudojama kuriant dinaminį KDE darbalaukio foną.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>To add your own custom image/information URLs to
    			any object, select "Add Link..." from the object's popup menu.
    		</p>
lt: 		<p>Jei kokiam nors objektui norite priskirti paveikslo ar informacijos
    			URL saitą, tai to objekto informaciniame lange „Išsamiau apie objektą“,
    			skiltyje „Saitai“ paspauskite mygtuką „Pridėti saitą...“.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can adjust dozens of display options by clicking the
    			"configure" Toolbar button, or selecting the "Settings->Configure KStars..."
    			menu item.
    		</p>
lt: 		<p>Priemonių juostoje paspaudus konfigūravimo mygtuką, arba parinkus
    			meniu punktą „Nuostatos → Konfigūruoti KStars...“ bus galima derinti
    			daugelį KStars vaizdo nustatymų.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The on-screen Info Boxes can be hidden or shown using the
    			"Settings->Info Boxes" menu.
    		</p>
lt: 		<p>Rodyti lange informacinius laukelius, ar juos slėpti, galima
    			nurodyti meniu punkte „Nuostatos → Informaciniai laukeliai“.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Toolbars can be hidden or shown using the "Settings->Toolbars" menu.
    		</p>
lt: 		<p>Priemonių juostos gali būti rodomos arba slepiamos. Tai galima nustatyti
    			meniu punkte „Nuostatos → Priemonių juostos“.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can easily switch between predefined color schemes by selecting
    			the scheme from the "Settings->Color Schemes" menu.
    		</p>
lt: 		<p>Meniu punkte „Nusatymai → Spalvų deriniai“ galite
    			lengvai perjungti spalvų derinį.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can define your own Color Schemes.  Adjust the colors
    			in the Configuration Window's "Colors" Tab, and then press the "Save
    			Current Colors" button. Your Color Scheme will appear in the list in
    			all future sessions.
    		</p>
lt: 		<p>Jūs galite sukurti savo spalvų derinį.  Pirma, KStars konfigūracijos
    			lange, skiltyje „Spalvos“, nustatykite Jums tinkamas spalvas, ir po to
    			paspauskite mygtuką „Įrašyti dabartines spalvas...“.  Naująjį spalvų
    			derinį rasite ir kitą kart paleidę KStars.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Advanced tab of the KStars Configuration window allows you to fine-tune
    			the behavior of KStars. You can specify whether to correct for atmospheric
    			refraction, and whether to use animated slewing. You can also specify which
    			objects are hidden while the display is in motion.
    		</p>
lt: 		<p>KStars konfigūracijos lange, skiltyje „Sudėtingesnės“, galima keisti
    			KStars elgseną.  Ten galima nurodyti ar naudoti atmosferos refrakcijos
    			korekciją, ar naudoti sklandžią žvaigždėlapio sukimo animaciją, arba, kokius
    			objektus slėpt, kai sukamas žvaigždėlapis, ir kt.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The line in the sky that the Sun and all the Planets seem to follow
    			is called the Ecliptic.
    		</p>
lt: 		<p>Dangaus linija, kuria juda Saulė ir visos planetos, vadinama ekliptika.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>Object positions in KStars include the effects of precession, nutation,
    			aberration, atmospheric refraction, and light travel time (for planets).
    		</p>
lt: 		<p>KStars apskaičiuodama objektų pozicijas įvertina precesiją, nutaciją,
    			aberaciją, atmosferinę refrakciją, ir šviesos sklidimo laiką (planetoms).
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The large group of galaxies between Leo, Virgo and Coma Berenices
    			is called the Virgo Cluster of Galaxies.
    		</p>
lt: 		<p>Didelė galaktikų grupė, tarp Liūto, Berenikės Garbanos ir Mergelės
    			žvaigždynų, vadinama Mergelės galaktikų spiečiumi.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The large group of clusters and nebulae near the south celestial pole
    			are objects in the Large Magellanic Cloud, which is a dwarf galaxy in
    			orbit around the Milky Way.
    		</p>
lt: 		<p>Arti pietų pusrutulio dangaus poliaus esanti didelė spiečių ir ūkų
    			grupė priklauso Didžiajam Magelano Debesiui — tai nykštukinė galaktika,
    			kuri yra artimiausia mūsų galaktikos palydovė.
    		</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>The Messier Catalog is a list of 110 of the brightest non-stellar objects
    			in the sky.  It includes such famous objects as the Orion Nebula (M 42), the
    			Andromeda Galaxy (M 31), and the Pleiades (M 45).
    		</p>
lt: 		<p>Mesje kataloge yra 110 šviesiausių tolimojo kosmoso objektų,
    			tokių kaip Oriono ūkas (M 42), Andromedos galaktika (M 31), ir
    			Plejadės (M 45).
    		</p>

en: Local Time
lt: Vietinis laikas

en: &Print...
lt: S&pausdinti...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nameBox)
en: Name of plotted object
lt: Rodomo objekto pavadinimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nameBox)
en: There are two ways to use this field:  
    
    1. Simply type the name of a known object and press the "Plot" button (or press Enter).  The object's Altitude vs. Time curve will be added to the plot, and its coordinates will be displayed below.
    
    2. Type a name label for a custom object.  You will also need to specify the RA and Dec coordinates of the object, and then press the "Plot" button to add its curve to the plot.
lt: Yra du šio laukelio panaudojimo būdai:  
    
    1. Tiesiog įveskite žinomo objekto pavadinimą ir paspauskite mygtuką „Brėžti“ (arba klavišą „Įvesti“).  Bus nubrėžta objekto aukščio priklausomybė nuo laiko, be to, žemiau bus pateiktos jo koordinatės.
    
    2. Įveskite bet kokį objekto pavadinimą, bei nurodykite to objekto rektascensiją ir deklinaciją. Paspaudus mygtuką „Brėžti“, bus nubrėžta tojo objekto kreivė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Obj1FindButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, FindButton)
en: Find Object...
lt: Objekto paieška...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Plot
lt: Brėžti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFieldsButton)
en: Clear Fields
lt: Išvalyti laukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearListB)
en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocalTimeLabel)
en: Local time:
lt: Vietinis laikas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Date && Location
lt: Data ir vietovė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cityButton)
en: Choose City...
lt: Miesto pasirinkimas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Long.:
lt: Ilguma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Lat.:
lt: Platuma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Update)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, OptionName)
en: List of adjustable options
lt: Keičiamų parinkčių sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Value:
lt: Vertė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, TreeButton)
en: Show Tree View of options
lt: Rodyti parinkčių medį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, TreeButton)
en: Press this button to select a View Option from a Tree list, in which they are grouped by subject.  Also shown are a short description of each option, and the data type of the option's value (string, integer, float or boolean).
lt: Paspaudus šį mygtuką, medyje bus galima pažymėti rodymo parinktį. Medis sugrupuotas pagal temą, be to rodomas parinkties aprašymas ir parinkties vertės tipas (tekstas, sveikasis ar plaukiojančio kablelio skaičius, arba loginis).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, OptionValue)
en: value for selected option
lt: pažymėtos parinkties vertė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Option:
lt: Parinktis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Image width:
lt: Paveikslo plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Image height:
lt: Paveikslo aukštis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, FindButton)
en: Select object from a list
lt: Parinkite objektą iš sąrašo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, FindButton)
en: Opens the Find Object dialog, which allows you to select an object from the list of known objects.  When an object has been selected, its name will appear in the "dir" box at left.
lt: Bus atvertas objekto paieškos dialogas, kuriame bus galima objektą parinkti iš žinomų objektų sąrašo.  Parinkus objektą, jo pavadinimas bus pateiktas kairiajame laukelyje „Kryptis“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Dir:
lt: Kryptis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, FocusEdit)
en: Target object or direction
lt: Paskirties objektas arba kryptis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, FocusEdit)
en: Select a direction or object to center on.  The combo box provides a list of known directions including cardinal compass points on the horizon, as well as the Zenith.  You may also enter the name of a known object here, or select an object from the list of known objects by pressing the "Object" button.
lt: Nurodykite kryptį arba objektą, kurį rodyti lango centre.  Išskleidžiamajame sąraše galima parinkti žinomą kryptį, tarp jų pagrindines kompaso kryptis horizonte, bei zenitą.  Čia galima įvesti žinomo objekto pavadinimą, arba paspaudus mygtuką „Objektas“, objektą parinkti iš žinomų objektų sąrašo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, UsePrintDialog)
en: Show print dialog
lt: Rodyti spausdinimo dialogą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, UseChartColors)
en: Use star chart colors
lt: Naudoti spalvų derinį „Žvaigždėlapis“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Color name:
lt: Spalvos pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Color value:
lt: Spalvos vertė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, CountryName)
en: Country name
lt: Valstybė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, CityName)
en: City name
lt: Miestas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ProvinceName)
en: Province name
lt: Regionas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, FindCityButton)
en: Open the Set Location tool
lt: Atverti priemonę „Nustatyti vietovę“

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, FindCityButton)
en: Press this button to open the Set Location dialog, which will allow you to choose a location from our list of over 2500 cities around the word.  Once a location has been selected, the City, Province and Country fields will be filled in.
lt: Paspaudus šį mygtuką bus atvertas vietovės nustatymo dialogas, kuriame vietovę bus galima parinkti iš daugiau nei 2500 pasaulio miestų sąrašo. Parinkus vietovę, bus užpildyti laukeliai „Miestas“, „Regionas“ ir „Valstybė“.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, CheckTrack)
en: Toggle Tracking on/off
lt: Įjungti arba išjungti sekimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CheckTrack)
en: If checked, the sky will remain focused on its current position or object as time passes.  This is called "Tracking".  Note that tracking is automatically engaged whenever an object is centered at the focus point.  So, if you use "lookToward" with an object name, you do not need to engage tracking.  
    
    If unchecked, then Tracking will be forced off, even if an object has been centered.  As time passes, the sky will then appear to drift by (due to the rotation of the Earth).
lt: Jei taip, ši žvaigždėlapio pozicija arba objektas nuolatos bus rodomas lango centre.  Tai vadinamasis „Sekimas“. Sekimas įjungiamas automatiškai, kai objektas atsiduria fokuso taške.  Taigi, įvykdžius „lookToward“ su objekto pavadinimu, sekimo įjungti neprireiks.
    
    Antraip, sekimas nebus vykdomas, nors objektas ir butų rodomas lango centre. Bėgant laikui, dangaus skliautas slinks (dėl Žemės sukimosi).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <font color="#00007f">Sec:</font>
lt: <font color="#00007f">Sekundės:</font>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, DelayBox)
en: Pause delay in seconds
lt: Pristabdymo trukmė, sekundėmis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, DelayBox)
en: Enter the number of seconds that the script should pause before executing the remaining commands.
lt: Įveskite laiko trukmę (sekundėmis), kurią scenarijus turės delsti prieš vykdydamas tolesnę komandą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key:
lt: Klavišas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, WaitKeyEdit)
en: Wait for this key to be pressed
lt: Laukti kol bus paspaustas šis klavišas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, WaitKeyEdit)
en: The script execution will pause until the user presses the key specified here.  
    
    Only simple keys can currently be used; you cannot use modifier keys such as Ctrl or Shift.  Type "space" to specify the spacebar, otherwise use the key itself.
lt: Scenarijaus vykdymas bus pristabdytas iki tol, kol naudotojas paspaus čia nurodytą klavišą.
    
    Šiuo metu galima naudoti tik paprastus klavišus; modifikatoriai, tokie kaip „Vald“ ar „Lyg2“, negalimi.  Nurodant tarpo klavišą galima įrašyti „space“, arba spustelėti patį tarpo klavišą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Zoom level:
lt: Didinimas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ZoomBox)
en: New Zoom level
lt: Nauja didinimo vertė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, ZoomBox)
en: Set the Zoom level for the display.  You can incrementally change this value using "ZoomIn" and "ZoomOut".  
    
    The Zoom level specifies the number of pixels which span one radian of arc.  Reasonable values should be between 300 and 10,000,000.
lt: Nustatykite vaizdo didino vertę.  Šia vertę galima keisti žingsniais, įvykdant „ZoomIn“ arba „ZoomOut“.
    
    Didinimo vertė — tai pikselių kiekis tenkantis vienam kampo radianui.  Prasmingos vertės būtų nuo 300 iki 10 000 000.

en: <QT><H2>KStars Astrocalculator</H2><P>The KStars Astrocalculator contains several <B>modules</b> which perform a variety of astronomy-related calculations.  The modules are organized into several categories: <UL><LI><B>Time calculators: </B>Convert between time systems, and predict the timing of celestial events</LI><LI><B>Coordinate converters: </B>Convert between various coordinate systems</LI><LI><B>Solar system: </B>Predict the position of any planet, from a given location on Earth at a given time</LI></UL></QT>
lt: <QT><H2>KStars astro skaičiuoklis</H2><P>KStars astro skaičiuoklyje yra keletas <B>modulių</B>, kuriais galima atlikti įvairius astronominius skaičiavimus.  Moduliai suskirstyti į kategorijas: <UL><LI><B>Laiko skaičiuoklius: </B>Laiko sistemų keitimui, astronominių įvykių pranašavimui</LI><LI><B>Koordinačių keitikliai: </B>Įvairių koordinačių sistemų keitimui</LI><LI><B>Saulės sistema: </B>Stebint iš nurodytos vietovės, nurodytu laiku, planetų koordinačių apskaičiavimui</LI></UL></QT>

en: <QT>Section which includes algorithms for computing time ephemeris<UL><LI><B>Julian Day:</B> Julian Day/Calendar conversion</LI><LI><B>Sidereal Time:</B> Sidereal/Universal time conversion</LI><LI><B>Almanac:</B> Rise/Set/Transit timing and position data for the Sun and Moon</LI><LI><B>Equinoxes & Solstices:</B> Equinoxes, Solstices and duration of the seasons</LI></UL></QT>
lt: <QT>Algoritmų kategorija, kuriais apskaičiuojamos laiko efemeridės<UL><LI><B>Julijaus diena:</B> keitimas tarp Julijaus dienos ir kalendoriaus</LI><LI><B>Siderinis laikas:</B> keitimas tarp siderinio ir universalaus laikų</LI><LI><B>Almanachas:</B> tekos, laidos ir tranzito laikai, bei Saulės ir Mėnulio pozicijų duomenys</LI><LI><B>Lygiadieniai ir saulėgrįžos:</B> lygiadieniai, saulėgrįžos ir sezonų trukmė</LI></UL></QT>

en: <QT>Section with algorithms for the conversion of different astronomical systems of coordinates<UL><LI><B>Galactic:</B> Galactic/Equatorial coordinates conversion</LI><LI><B>Apparent:</B> Computation of current equatorial coordinates from a given epoch</LI><LI><B>Ecliptic:</B> Ecliptic/Equatorial coordinates conversion</LI><LI><B>Horizontal:</B> Computation of azimuth and elevation for a given source, time, and location on the Earth</LI><LI><B>Angular Distance:</B> Computation of angular distance between two objects whose positions are given in equatorial coordinates</LI><LI><B>Geodetic Coords:</B> Geodetic/XYZ coordinate conversion</LI><LI><B>LSR Velocity:</B> Computation of the heliocentric, geocentric and topocentric radial velocity of a source from its LSR velocity</LI></UL></QT>
lt: <QT>Algoritmų kategorija, kuriais keičiamos įvairios astronominių koordinačių sistemos<UL><LI><B>Galaktinės:</B> konversija tarp galaktinių ir pusiaujo koordinačių</LI><LI><B>Matomos:</B> pagal nurodytą epochą apskaičiuojamos dabartinės pusiaujinės koordinatės</LI><LI><B>Ekliptinės:</B> konversija tarp ekliptinių ir pusiaujinių koordinačių</LI><LI><B>Horizontaliosios:</B> apskaičiuojamos nurodyto objekto azimutą ir aukštį, nurodytai vietovei ir nurodytam laikui</LI><LI><B>Kampinis nuotolis:</B> apskaičiuoja kampinį atstumą tarp dviejų objektų, kurių koordinatės nurodytos pusiaujinėje koordinačių sistemoje</LI><LI><B>Geodezinės koordinatės:</B> konversija tarp geodezinių ir XYZ koordinačių</LI><LI><B>LSR greitis:</B> pagal objekto LSR greitį apskaičiuoja jo heliocentrinį, geocentrinį ir topocentrinį radialinį greitį</LI></UL></QT>

en: <QT>Section with algorithms regarding information on solar system bodies coordinates and times<UL><LI><B>Planets Coords:</B> Coordinates for the planets, moon and sun at a given time and from a given position on Earth </LI></UL></QT>
lt: <QT>Algoritmų kategorija, kuriais apskaičiuojamos Saulės sistemos kūnų koordinatės ir laikai<UL><LI><B>Planetų koordinatės:</B> apskaičiuoja planetų, Mėnulio ir Saulės koordinates nurodytai stebėtojo vietovei ir nurodytam laikui</LI></UL></QT>

en: Calculator modules
lt: Skaičiuoklio moduliai

en: Time Calculators
lt: Laiko skaičiuokliai

note: i18n("Julian Day"))->setIcon(0,jdIcon);
en: Julian Day
lt: Julijaus diena

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcSidTimeDlg)
en: Sidereal Time
lt: Siderinis laikas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcDayLengthDlg) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Almanac
lt: Almanachas

en: Equinoxes & Solstices
lt: Lygiadieniai ir saulėgrįžos

en: Coordinate Converters
lt: Koordinačių keitikliai

en: Equatorial/Galactic
lt: Pusiaujinės/Galaktinės

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcApCoordDlg)
en: Apparent Coordinates
lt: Matomos koordinatės

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcAltAz) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Horizontal Coordinates
lt: Horizontaliosios koordinatės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Ecliptic Coordinates
lt: Ekliptinės koordinatės

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcAngDistDlg)
en: Angular Distance
lt: Kampinis nuotolis

en: Geodetic Coordinates
lt: Geodezinės koordinatės

en: LSR Velocity
lt: LSR greitis

en: Planets Coordinates
lt: Planetų koordinatės

en: Conjunctions
lt: Jungtys

en: Separation
lt: Skyrimas

en: Maximum separation entered is not a valid angle. Use the What's this help feature for information on how to enter a valid angle
lt: Įvestoji maksimalaus išsiskyrimo kampo vertė yra klaidinga. Kaip tinkamai įvesti kampą sužinosite pasinaudoję priemone „Kas tai“.

en: Please select an object to check conjunctions with, by clicking on the 'Find Object' button.
lt: Paspaudę mygtuką „Objekto paieška“, nurodykite objektą, su kuriuo apskaičiuojamos galimos jungtys.

en: Please select two different objects to check conjunctions with.
lt: Nurodykite du skirtingus objektus, tarp kurių apskaičiuojamos galimos jungtys.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ModeSelector)
en: Conjunction
lt: Jungtis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ModeSelector)
en: Opposition
lt: Opozicija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, LocationButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Location) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, LocationBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, LocationButtonBatch)
en: Greenwich, United Kingdom
lt: Grinvičas, Jungtinė Karalystė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Ending on:
lt: Baigiasi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: and
lt: ir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Starting on:
lt: Prasideda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Show conjunctions/oppositions for:
lt: Rodyti šio objekto jungtis/opozicijas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Between objects:
lt: Tarp objektų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum allowed separation:
lt: Didžiausias leistinas išsiskyrimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ComputeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RunButtonBatch)
en: Compute
lt: Skaičiuoti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Conjunctions / Oppositions
lt: Jungtys / opozicijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, VEquinoxText)
en: Vernal equinox:
lt: Pavasario lygiadienis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SSolsticeText)
en: Summer solstice:
lt: Vasaros saulėgrįža:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AEquinoxText)
en: Autumnal equinox:
lt: Rudens lygiadienis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, WSolsticeText)
en: Winter solstice:
lt: Žiemos saulėgrįža:

[ctx: Right Ascension]
en: RA
lt: Rektascensija

[ctx: Declination]
en: Dec
lt: Deklinacija

en: Epoch
lt: Epocha

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Label
lt: Pavadinimas

en: Telescope %1 is offline. Please connect and retry again.
lt: Teleskopas %1 nepasiekiamas. Prijunkite ir bandykite dar kartą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Icon:
lt: Ženkliukas:

[ctx: Azimuth]
en: Az
lt: Azimutas

[ctx: Altitude]
en: Alt
lt: Aukštis

en: offset from Jupiter (arcmin)
lt: atstumas iki Jupiterio (laipsnio minutės)

en: time since now (days)
lt: laikotarpis nuo šiandienos (dienos)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, interact) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Interactive Mode
lt: Interaktyvusis režimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date and time:
lt: Data ir laikas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Equatorial Coordinates (J2000)
lt: Pusiaujinės koordinatės (J2000,0)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ObjectButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, FirstObjectButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SecondObjectButton)
en: Select Object...
lt: Pažymėti objektą...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, FirstPositionBox)
en: First position
lt: Pirmoji pozicija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SecondPositionBox)
en: Second position
lt: Antroji pozicija

en: Could not open file %1.
lt: Neina atverti failo %1.

en: Invalid file: %1
lt: Klaidingas failas: %1

en: Invalid file
lt: Klaidingas failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngDistLabel)
en: Angular distance:
lt: Kampinis nuotolis:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, batch) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Batch Mode
lt: Automatizuotas režimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Select Fields in Input File
lt: Įvesties faile pažymėkite laukelius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ra0CheckBatch)
en: Initial right ascension:
lt: Pradinė rektascensija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dec0CheckBatch)
en: Initial declination:
lt: Pradinė deklinacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ra1CheckBatch)
en: Final right ascension:
lt: Galutinė rektascensija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dec1CheckBatch)
en: Final declination:
lt: Galutinė deklinacija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Fields in Output File Plus Result
lt: Laukeliai išvesties faile plius rezultatas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Files
lt: Failai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Input file:
lt: Įvesties failas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Output file:
lt: Išvesties failas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Catalog Coordinates
lt: Kataloginės koordinatės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Target Time && Date
lt: Paskirties laikas ir data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NowButton)
en: Reset to Now
lt: Dabartiniu laiku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, UTCheckBatch)
en: UT:
lt: Universalusis laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ApCoordLabel)
en: Apparent coordinates:
lt: Matomos koordinatės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Dec)
en: +00d 00' 00.0"
lt: +00° 00′ 00,0″

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RA)
en: 00h 00m 00.0s
lt: 00h 00m 00,0s

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Show in Output File
lt: Rodyti išvesties faile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allRadioBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, AllRadioBatch)
en: All parameters
lt: Visi parametrai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, inputRadioBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, InputRadioBatch)
en: Only parameters in input file
lt: Tik įvesties failo parametrai

en: Does not rise
lt: Nepateka

en: Does not set
lt: Nenusileidžia

[ctx: %1 is a location on earth]
en: Almanac for %1
lt: Almanachas, skirtas %1

en: computed by KStars
lt: apskaičiavo KStars

en: Results of Almanac calculation
lt: Almanacho sudarymo rezultatai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunTransitAltLabel)
en: Altitude at noon:
lt: Aukštis vidurdienį:

[ctx: Sky object passing below the horizon]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunSetLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Set:
lt: Laida:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DayLengthLabel)
en: Day length:
lt: Dienos trukmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunRiseAzLabel)
en: Sunrise azimuth:
lt: Saulėtekio azimutas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunRiseLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Rise:
lt: Teka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunTransitLabel)
en: Noon:
lt: Vidurdienis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunSetAzLabel)
en: Sunset azimuth:
lt: Saulėlydžio azimutas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonTransitAltLabel)
en: Transit altitude:
lt: Tranzito aukštis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonRiseAzLabel)
en: Moon rise azimuth:
lt: Mėnulio tekos azimutas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonTransitLabel)
en: Transit:
lt: Tranzitas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonSetAzLabel)
en: Moon set azimuth:
lt: Mėnulio laidos azimutas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LunarPhaseLabel)
en: Phase:
lt: Fazė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LunarPhase)
en: Waxing gibbous (75%)
lt: Priešpilnis (75%)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Batch mode
lt: Automatizuotas režimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Input file:
lt: Įvesties failas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output file:
lt: Išvesties failas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Equatorial Coordinates
lt: Pusiaujinės koordinatės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3alactic)
en: Galactic Coordinates
lt: Galaktinės koordinatės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Select Parameters in Input File
lt: Pažymėkite įvesties faile esančius parametrus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, epochCheckBatch) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, galLongCheckBatch) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, galLatCheckBatch) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, decCheckBatch) i18n: ectx: property (toolT
en: If checked, value will be read from input file. If not, value will be read from adjacent box
lt: Jei taip, vertė bus skaitoma iš įvesties failo. Antraip, vertė bus nuskaityta iš gretimo laukelio.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, epochBoxBatch)
en: 1950.0
lt: 1950,0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, galLongCheckBatch)
en: Gal. long.:
lt: Galaktinė ilguma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, galLatCheckBatch)
en: Gal. lat.:
lt: Galaktinė platuma:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Select Parameters for Output File
lt: Pažymėkite parametrus išvesties failui

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Select Filenames
lt: Pažymėkite failų pavadinimus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Select Input Coordinates
lt: Pažymėkite įvesties koordinates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cartRadio)
en: Cartesian
lt: Dekarto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, spheRadio)
en: Geographic
lt: Geografinės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Select Ellipsoid Model
lt: Parinkite elipsoido modelį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Compute)
en: Convert
lt: Konvertuoti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Cartesian Coordinates
lt: Dekarto koordinatės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Geographic Coordinates
lt: Geografinės koordinatės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AltGeoLabel)
en: Elevation (meters):
lt: Aukštis (metrais):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AltGeoCheckBatch)
en: Elev. (m):
lt: Aukštis (m):

en: Results of Julian day calculation
lt: Julijaus dienų skaičiavimo rezultatai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Julian day:
lt: Julijaus diena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Modified Julian day:
lt: Modifikuota Julijaus diena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Input parameter:
lt: Įvesties parametras:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputComboBatch)
en: Date and time
lt: Data ir laikas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputComboBatch)
en: Julian day
lt: Julijaus diena

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputComboBatch)
en: Modified Julian day
lt: Modifikuota Julijaus diena

en: Incorrect number of fields in line %1:
lt: %1 eilutėje yra klaidingas laukelių kiekis:

en: Present fields %1.
lt: Yra %1 laukelių.

en: Required fields %1.
lt: Reikia %1 laukelių.

en: Unknown planet
lt: Nežinoma planeta

en:  in line %1:
lt:  %1 eilutėje:

en: Line %1 contains an invalid time
lt: %1 eilutėje įrašytas klaidingas laikas

en: Line %1 contains an invalid date:
lt: %1 eilutėje įrašyta klaidinga data:

en: Errors found while parsing some lines in the input file
lt: Analizuojant įvesties failą, rasta klaidų

en: Errors in lines
lt: Klaidos eilutėse

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Input Parameters
lt: Įvesties parametrai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, PlanetCheckBatch)
en: Solar system body:
lt: Saulės sistemos kūnas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Heliocentric Ecliptic Coordinates
lt: Heliocentrinės ekliptinės koordinatės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Distance (AU):
lt: Atstumas (av):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Geocentric Ecliptic Coordinates
lt: Geocentrinės ekliptinės koordinatės

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: Select Coordinate System for Output File
lt: Parinkite koordinačių sistemą išvesties failui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HelioEclCheckBatch)
en: Heliocentric ecliptic
lt: Heleocentrinės ekliptinės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EquatorialCheckBatch)
en: Equatorial
lt: Pausiaujinės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, GeoEclCheckBatch)
en: Geocentric ecliptic
lt: Geocentrinės ekliptinės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HorizontalCheckBatch)
en: Horizontal
lt: Horizontaliosios

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Other Parameters for Output File
lt: Kiti parametrai išvesties failui

en: Location strings consist of the comma-separated names of the city, province and country.  If the string contains spaces, enclose it in quotes so it gets parsed properly.
lt: Vietovių eilutėse įrašyti miestų, regionų ir valstybių pavadinimai, kurie atskirti kableliais.  Jei pavadinime yra tarpo simbolių, tada pavadinimą reikia apgaubti kabutėmis.

en: Hint for writing location strings
lt: Patarimas dėl vietovių eilučių rašymo

en: local time
lt: vietinis laikas

en: sidereal time
lt: siderinis laikas

en: date
lt: data

en: location
lt: vietovė

en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

en: %1, %2 and %3
lt: %1, %2 ir %3

en: Specify %1 in the input file.
lt: Įvesties faile nurodykite %1.

en: Results of Sidereal time calculation
lt: Siderinio laiko skaičiavimo rezultatai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SiderealTimeLabel)
en: Sidereal time:
lt: Siderinis laikas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ComputeComboBatch)
en: Compute sidereal time
lt: Apskaičiuoti siderinį laiką

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ComputeComboBatch)
en: Compute standard time
lt: Apskaičiuoti standartinį laiką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DateCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LocationCheckBatch)
en: Read from input file
lt: Skaityti iš įvesties failo

en: Sun's Declination
lt: Saulės deklinacija

en: # Timing of Equinoxes and Solstices
lt: # Lygiadienių ir saulėgrįžų laikai

en: # computed by KStars
    #
lt: # apskaičiavo KStars
    #

en: # Vernal Equinox		Summer Solstice			Autumnal Equinox		Winter Solstice
    #
lt: # Pavasario lygiadienis		Vasaros saulėgrįža			Rudens lygiadienis		Žiemos saulėgrįža
    #

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcEquinox)
en: Equinoxes and Solstices
lt: Lygiadieniai ir saulėgrįžos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Equinoxes and solstices for the year:
lt: Metų lygiadieniai ir saulėgrįžos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, VEquinox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SSolstice) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AEquinox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, WSolstice)
en: 1 Jan 2007  00:00
lt: 2007 sausio 1  00:00

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Target position:
lt: Objekto kryptis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Radial velocities:
lt: Radialiniai greičiai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Heliocentric:
lt: Heliocentrinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Geocentric:
lt: Geocentrinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Topocentric:
lt: Topocentrinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ElevationCheckBatch)
en: Elevation (m):
lt: Aukštis (m):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, InputVelocityCheckBatch)
en: Input velocity:
lt: Įveskite greitį:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputVelocityComboBatch)
en: Heliocentric
lt: Heliocentrinis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputVelocityComboBatch)
en: Geocentric
lt: Geocentrinis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputVelocityComboBatch)
en: Topocentric
lt: Topocentrinis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, overview)
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: Magnitude]
en: Mag
lt: Ryškis

en: Added %1 to observing list.
lt: %1 įtrauktas į stebimųjų sąrašą.

en: Could not open file %1.  Try a different filename?
lt: Failo %1 neina atverti.  Bandyti atverti failą kitokiu pavadinimu?

en: Try Different
lt: Bandyti kitą

en: Do Not Try
lt: Nebandyti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, OpenButton)
en: Load an observing list from disk
lt: Stebimųjų sąrašą įkelti iš disko

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, SaveButton)
en: Save the current observing list to disk
lt: Dabartinį stebimųjų sąrašą įrašyti į diską

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, SaveAsButton)
en: Save the current observing list to disk, specifying the filename
lt: Nurodžius stebimųjų sąrašo failo pavadinimą, jį įrašyti į diską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SetLocation)
en: Choose
lt: Pasirinkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, DeleteAllImages)
en: Delete all Images
lt: Trinti visus paveikslėlius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, WizardButton) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ObsListWizard)
en: Observing List Wizard
lt: Stebimųjų sąrašo vediklis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, WizardButton)
en: The list wizard helps you construct observing lists based on filtering by object type, position on the sky, and magnitude.
lt: Vediklis padės sudaryti stebimųjų sąrašus, kurie remiasi filtravimu pagal objekto tipą, vietą danguje, ir ryškį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, GotoButton)
en: Center
lt: Į lango centrą

[ctx: Show the selected object in the telescope]
en: Scope
lt: Sritis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, RegionList)
en: in a rectangular region
lt: stačiakampės srities

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, RegionList)
en: in a circular region
lt: apskritos srities

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, RegionList)
en: all over the sky
lt: viso dangaus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Open clusters
lt: Padrikieji spiečiai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Globular clusters
lt: Kamuoliniai spiečiai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Gaseous nebulae
lt: Difūzinis ūkas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Planetary nebulae
lt: Planetiškasis ūkas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Sun, moon, planets
lt: Saulė, Mėnulis, planetos

en: Illegal circle specified, no region selection possible.
lt: Nurodytas klaidingas apskritimas, pažymėti sritį neis.

en: Your observing list currently has 1 object | Your observing list currently has %1 objects
lt[0]: Šiuo metu, stebimųjų sąraše yra %1 objektas
lt[1]: Šiuo metu, stebimųjų sąraše yra %1 objektas
lt[2]: Šiuo metu, stebimųjų sąraše yra %1 objektas
lt[3]: Šiuo metu, stebimųjų sąraše yra %1 objektas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, RegionList)
en: by constellation
lt: žvaigždyno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, WelcomeText)
en: <html><head></head><body><p>Welcome to the Observing List Wizard</p><p></p><p>With this tool, you can construct an observing list by filtering the list of all objects in various ways.  First, you will select objects by <span style=" font-weight:600;">type</span>.  Next, you can select only those objects which occupy a specific <span style=" font-weight:600;">region on the sky</span>.  You can further trim the observing list by selecting objects in a specified <span style=" font-weight:600;">magnitude range</span>.  Finally, you can choose to keep only those objects which are <span style=" font-weight:600;">observable on a particular date</span>.</p><p></p><p>Press the <span style=" font-weight:600;">Next</span> button to get started by selecting which object types you would like to be present in your observing list.</p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Jus sveikina stebimųjų sąrašo vediklis</p><p></p><p>Šia priemone galima sukurti stebimųjų sąrašą, kuris bus gautas įvairiais būdais filtruojant pagrindinį sąrašą.  Pirma, objektus reiks pažymėti pagal <span style=" font-weight:600;">tipą</span>.  Toliau, bus galima pažymėti tik tuos objektus, kurie yra specifinėje <span style=" font-weight:600;">dangaus srityje</span>.  Po to, sąrašą bus galima sumažinti, nurodant objektų <span style=" font-weight:600;">ryškių diapazoną</span>.  Ir pagaliau, bus galima išskirti tik tuos objektus, kurie <span style=" font-weight:600;">matomi tik konkrečią datą</span>.</p><p></p><p>Pradėsite, kai paspausite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką: reiks nurodyti kokio tipo objektai turės būti naujajame sąraše.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ObjTypeLabel)
en: <html><head></head><body><p>Select objects by type</p><p></p><p>Highlight the object types you want to include in your observing list in the box below.  You can highlight more than one item in the list.  The buttons along the right can be used to quickly choose some common selections.</p><p></p><p>When you are finished, press the <span style=" font-weight:600;">Next</span> button.</p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Nurodykite objektų tipus</p><p></p><p>Pažymėkite kokio tipo objektus įtraukti į būsimąjį stebimųjų sąrašą.  Žymėti galima ir daugiau nei vieną tipą.  Mygtukais, kurie išdėstyti dešinėje, galima parinkti kažkurią iš bendrųjų išrankų.</p><p></p><p>Baigę paspauskite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AllButton)
en: Select all items in the list
lt: Pažymėti visus sąrašo elementus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AllButton)
en: All
lt: Visi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, NoneButton)
en: Clear all selected items in the list
lt: Panaikinti visų sąrašo elementų žymėjimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, DeepSkyButton)
en: Select all "deep-sky" object types in the list
lt: Pažymėti visus sąraše esančius tolimojo kosmoso objektus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, DeepSkyButton)
en: Deep sky
lt: Tolimasis kosmosas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SolarSystemButton)
en: Select all solar system object types in the list
lt: Pažymėti visus sąraše esančius Saulės sistemos objektų tipus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RegionSelectText)
en: <html><head></head><body><p>Select by region</p><p></p><p>Next, you can limit your object list to only those objects which occupy a specific region on the sky.  There are three ways to specify the region for your list:  by <span style=" font-weight:600;">constellation</span>, by specifying a <span style=" font-weight:600;">rectangular region</span>, or by specifying a <span style=" font-weight:600;">circular region</span>.  You may also skip selecting by a region, which will include objects from <span style=" font-weight:600;">all over the sky</span>.</p><p></p><p>Make your selection below, and press <span style=" font-weight:600;">Next</span>.</p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Nurodykite sritį</p><p></p><p>Toliau, galima nurodyti, kad sąraše liktų tik tie objektai, kurie yra specifinėje dangaus srityje.  Sritį galima nurodyti trejopai: nurodant <span style=" font-weight:600;">žvaigždyną</span>, <span style=" font-weight:600;">stačiakampę sritį</span>, arba <span style=" font-weight:600;">apskritą sritį</span>.  Regiono galima ir nenurodyti, tada sąraše liks <span style=" font-weight:600;">visame danguje</span> esantys objektai.</p><p></p><p>Nurodę dangaus sritį, spauskite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RegionSelectLabel)
en: I wish to select objects:
lt: Žymėti objektus iš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ConstellationText)
en: <html><head></head><body><p>Select objects in one or more constellations</p><p></p><p>In the list below, highlight the constellations you want to use for your observing list.  Only objects that occupy the selected constellations will be included in the list.</p><p></p><p>When you are finished, press <span style=" font-weight:600;">Next</span> to continue.</p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Pažymėti objektus, esančius viename ar keliuose žvaigždynuose</p><p></p><p>Žemiau pateiktame sąraše pažymėkite žvaigždynus.  Sąraše liks tik tie objektai, kurie yra pažymėtuose žvaigždynuose.</p><p></p><p>Baigę žymėti žvaigždynus, paspauskite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RectangularRegionText)
en: <html><head></head><body><p>Select objects in a rectangular region</p><p></p><p>On this page, you can limit your observing list to those objects which occupy a particular rectangular region on the sky.  Specify the rectangular region by selecting the right ascension (RA) and declination (Dec) limits that define the region.</p><p></p><p>When you are finished, press <span style=" font-weight:600;">Next</span> to continue.</p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Pažymėti objektus, esančius stačiakampėje srityje</p><p></p><p>Čia galima nurodyti, kad sąraše liktų tik tie objektai, kurie yra konkrečioje stačiakampėje dangaus srityje.  Stačiakampė sritis nurodoma, įvedant jos ribų rektascensijas ir deklinacijas.</p><p></p><p>Nurodę sritį, spauskite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: to
lt: iki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DecLabel)
en: Dec limits:
lt: Deklinacijos ribos: nuo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RALabel)
en: RA limits:
lt: Rektascensijos ribos: nuo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CircularRegionText)
en: <html><head></head><body><p>Select objects in a circular region</p><p></p><p>On this page, you can limit your observing list to those objects which occupy a particular circular region on the sky.  Specify the circular region by selecting the right ascension (RA) and declination (Dec) coordinates for the center of the circle, and the size of the circle's radius, in Degrees.</p><p></p><p>When you are finished, press <span style=" font-weight:600;">Next</span> to continue.</p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Pažymėti objektus, esančius apskritoje srityje</p><p></p><p>Čia galima nurodyti, kad sąraše liktų tik tie objektai, kurie yra konkrečioje apskritoje dangaus srityje.  Apskrita sritis nurodoma, įvedant jos centro rektascensiją ir deklinaciją, bei jos kampinį dydį (laipsniais).</p><p></p><p>Nurodę sritį, spauskite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CenterRALabel)
en: center RA:
lt: centro rektascensija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CenterDecLabel)
en: center Dec:
lt: centro deklinacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RadiusLabel)
en: Radius (in Degrees):
lt: Kampinis dydis (laipsniais):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ObserveOnDateText)
en: <html><head></head><body><p>Select objects observable on a date:</p><p></p><p>On this page, you can limit your observing list to only those objects which can be observed on a particular date (and from a particular location on Earth).  To filter your list in this way, check the checkbox below, and then select the desired date.  If you leave this box unchecked, then your list will include objects regardless of when they are observable (this is the default).  You may also change the geographic location used to determine whether objects are observable.</p><p></p><p>When you are finished, press <span style=" font-weight:600;">Next</span> to continue.</p><p></p></body></html>
lt: <html><head></head><body><p>Pažymėti objektus, matomus konkrečią datą:</p><p></p><p>Čia galima nurodyti, kad sąraše palikti tik tuos objektus, kuriuos galima stebėti tik konkrečią datą (ir iš konkrečios Žemės vietovės).  Jei norite, kad sąrašas būtų atsijotas šiuo būdu, pažymėkite žymimąjį langelį ir nurodykite datą.  Nepažymėjus žymimojo langelio, į sąrašą bus įtraukti objektai, neatsižvelgiant į tai, kada jie matomi.  Be to, galima nurodyti ir geografinę vietovę, nuo kurios priklauso objektų matomumas.</p><p></p><p>Tęsite, kai paspausite <span style=" font-weight:600;">Toliau</span> mygtuką.</p><p></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: From:
lt: Nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationText)
en: From:
lt: Nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SelectByDate)
en: Select objects which are observable on:
lt: Pažymėti objektus, kurie matomi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SelectByMagnitude)
en: Select objects brighter than:
lt: Pažymėti objektus, kurių ryškis didesnis nei:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, IncludeNoMag)
en: Include objects which have no defined magnitude
lt: Įtraukti objektus, kurių ryškiai nežinomi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountLabel)
en: Your observing list currently has 0 objects.
lt: Naujasis stebimųjų sąrašas kol kas tuščias.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update Count
lt: Atnaujinti kiekį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Option Name
lt: Parinkties pavadinimas

[ctx: axis label for x-coordinate of solar system viewer. AU means astronomical unit.]
en: X-position (AU)
lt: X koordinatė (av)

[ctx: axis label for y-coordinate of solar system viewer. AU means astronomical unit.]
en: Y-position (AU)
lt: Y koordinatė (av)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, TodayButton)
en: Today
lt: Šiandien

en: Point the display at the specified location. %1 can be the name of an object, a cardinal point on the compass, or 'zenith'.
lt: Į lango centrą atsuka nurodytą žvaigždėlapio tašką. %1 gali būti objekto pavadinimas, konkreti kompaso kryptis, arba zenitas.

en: Add a name label to the object named %1.
lt: Objektui, pavadinimu %1, priskiria etiketę su to objekto pavadinimu.

en: Remove the name label from the object named %1.
lt: Pašalina objektui, pavadinimu %1, priskirtą etiketę.

en: Add a trail to the solar system body named %1.
lt: Rodo objekto, pavadinimu %1, pėdsaką.

en: Remove the trail from the solar system body named %1.
lt: Neberodo objekto, pavadinimu %1, pėdsaką.

en: Point the display at the specified RA/Dec coordinates.  RA is expressed in Hours; Dec is expressed in Degrees.
lt: Į lango centrą atsuka nurodytą žvaigždėlapio tašką. Taško rektascensijos koordinatė nurodoma valandomis, o deklinacijos — laipsniais.

en: Point the display at the specified Alt/Az coordinates.  Alt and Az are expressed in Degrees.
lt: Į lango centrą atsuka nurodytą žvaigždėlapio tašką. Taško aukščio ir azimuto koordinatės nurodomos laipsniais.

en: Increase the display Zoom Level.
lt: Padidina rodymo mastelį.

en: Decrease the display Zoom Level.
lt: Sumažina rodymo mastelį.

en: Set the display Zoom Level to its default value.
lt: Rodymo mastelį padaro tokį, kaip yra numatyta.

en: Set the display Zoom Level manually.
lt: Rodymo mastelį padaro tokį, kaip nurodyta.

en: Set the system clock to the specified Local Time.
lt: KStars vietinį laiką nustato tokį, kaip nurodyta.

en: Pause script execution for specified number of seconds.
lt: Sekundėmis nurodytam laikotarpiui pristabdo scenarijaus vykdymą.

en: Halt script execution until the specified key is pressed.  Only single-key strokes are possible; use 'space' for the spacebar.
lt: Pristabdo scenarijaus vykdymą iki tol, kol bus nuspaustas nurodytas klavišas.  Nurodyti galima tik vieną klavišą, jokių kombinacijų; nurodydami tarpo klavišą, įveskite „space“.

en: Set whether the display is tracking the current location.
lt: Priklausomai kaip nurodyta, seka, arba ne, lango centre rodomą žvaigždėlapio tašką.

en: Change view option named %1 to value %2.
lt: Rodymo parinkties, pavadinimu %1, vertę pakeičia į %2.

en: Set the geographic location to the city specified by city, province and country.
lt: Pagal nurodytą miestą, regioną ir valstybę nustato stebėtojo geografinę vietovę.

en: Set the color named %1 to the value %2.
lt: Spalvos, pavadinimu %1, vertę pakeičia į %2.

en: Load the color scheme specified by name.
lt: Įkelia nurodyto pavadinimo spalvų derinį.

en: Export the sky image to the file, with specified width and height.
lt: Nurodyto pločio ir aukščio dangaus atvaizdą įrašo į failą.

en: Print the sky image to a printer or file.  If %1 is true, it will show the print dialog.  If %2 is true, it will use the Star Chart color scheme for printing.
lt: Dangaus atvaizdą spausdina spausdintuvu arba į failą.  Jei %1 vertė yra „taip“, tai bus parodytas spausdinimo dialogas.  Jei %2 vertė yra „taip“, tai spausdinimui laikinai bus įjungtas spausdintuvo dažą taupantis spalvų derinys, pavadinimu „Žvaigždėlapis“.

en: Halt the simulation clock.
lt: Sustabdo simuliacijos laikrodį.

en: Start the simulation clock.
lt: Paleidžia simuliacijos laikrodį.

en: Set the timescale of the simulation clock to specified scale.  1.0 means real-time; 2.0 means twice real-time; etc.
lt: Simuliacijos laikrodžio periodą nustato tokį, kaip nurodyta.  1,0 reikš „realiu laiku“; 2,0 reikš dvigubai greičiau nei „realiu laiku“; ir t.t

en: Functions
lt: Funkcijos

en: InfoBoxes
lt: Informaciniai langeliai

en: Toggle display of all InfoBoxes
lt: Rodyti arba slėpti visus informacinius laukelius

en: bool
lt: loginis

en: Toggle display of Time InfoBox
lt: Rodyti arba slėpti laiko informacinį laukelį

en: Toggle display of Geographic InfoBox
lt: Rodyti arba slėpti vietovės informacinį laukelį

en: Toggle display of Focus InfoBox
lt: Rodyti arba slėpti fokusavimo informacinį laukelį

en: (un)Shade Time InfoBox
lt: Rodyti arba slėpti laiko informacinio laukelio šešėlį

en: (un)Shade Geographic InfoBox
lt: Rodyti arba slėpti vietovės informacinio laukelio šešėlį

en: (un)Shade Focus InfoBox
lt: Rodyti arba slėpti fokusavimo informacinio laukelio šešėlį

en: Toolbars
lt: Priemonių juostos

en: Toggle display of main toolbar
lt: Rodyti arba slėpti pagrindinę priemonių juostą

en: Toggle display of view toolbar
lt: Rodyti arba slėpti rodymo priemonių juostą

en: Show Objects
lt: Rodyti objektus

en: Toggle display of Stars
lt: Rodyti arba slėpti žvaigždes

en: Toggle display of all deep-sky objects
lt: Rodyti arba slėpti tolimojo kosmoso objektus

en: Toggle display of all solar system bodies
lt: Rodyti arba slėpti visus Saulės sistemos kūnus

en: Toggle display of Sun
lt: Rodyti arba slėpti Saulę

en: Toggle display of Moon
lt: Rodyti arba slėpti Mėnulį

en: Toggle display of Mercury
lt: Rodyti arba slėpti Merkurijų

en: Toggle display of Venus
lt: Rodyti arba slėpti Venerą

en: Toggle display of Mars
lt: Rodyti arba slėpti Marsą

en: Toggle display of Jupiter
lt: Rodyti arba slėpti Jupiterį

en: Toggle display of Saturn
lt: Rodyti arba slėpti Saturną

en: Toggle display of Uranus
lt: Rodyti arba slėpti Uraną

en: Toggle display of Neptune
lt: Rodyti arba slėpti Neptūną

en: Toggle display of Asteroids
lt: Rodyti arba slėpti asteroidus

en: Toggle display of Comets
lt: Rodyti arba slėpti kometas

en: Show Other
lt: Rodyti kitką

en: Toggle display of constellation lines
lt: Rodyti arba slėpti žvaigždynų linijas

en: Toggle display of constellation boundaries
lt: Rodyti arba slėpti žvaigždynų ribas

en: Toggle display of constellation names
lt: Rodyti arba slėpti žvaigždynų pavadinimus

en: Toggle display of Milky Way
lt: Rodyti arba slėpti Paukščių Taką

en: Toggle display of the coordinate grid
lt: Rodyti arba slėpti koordinačių tinklelį

en: Toggle display of the celestial equator
lt: Rodyti arba slėpti dangaus pusiaują

en: Toggle display of the ecliptic
lt: Rodyti arba slėpti ekliptiką

en: Toggle display of the horizon line
lt: Rodyti arba slėpti horizonto liniją

en: Toggle display of the opaque ground
lt: Rodyti arba slėpti nepermatomą Žemės paviršių

en: Toggle display of star name labels
lt: Rodyti arba slėpti žvaigždžių pavadinimus

en: Toggle display of star magnitude labels
lt: Rodyti arba slėpti žvaigždžių ryškius

en: Toggle display of asteroid name labels
lt: Rodyti arba slėpti asteroidų pavadinimus

en: Toggle display of comet name labels
lt: Rodyti arba slėpti kometų pavadinimus

en: Toggle display of planet name labels
lt: Rodyti arba slėpti planetų pavadinimus

en: Toggle display of planet images
lt: Rodyti arba slėpti planetų paveikslėlius

en: Show Latin constellation names
lt: Rodyti lotyniškus žvaigždynų pavadinimus

en: Show constellation names in local language
lt: Rodyti lietuviškus žvaigždynų pavadinimus

en: Show IAU-standard constellation abbreviations
lt: Rodyti žvaigždynų pavadinimų santrumpas (pagal IAU)

en: Hide Items
lt: Slėpti elementus

en: Toggle whether objects hidden while slewing display
lt: Kai žvaigždėlapis sukamas, slėpti objektus, arba ne

en: Timestep threshold (in seconds) for hiding objects
lt: Laiko periodo slenkstis (sekundėmis); objektai slepiami, kai laiko periodas yra didesnis už čia nurodytą

en: double
lt: realusis skaičius

en: Hide faint stars while slewing?
lt: Sukant, slėpti blyškias žvaigždes?

en: Hide solar system bodies while slewing?
lt: Sukant, slėpti Saulės sistemos objektus?

en: Hide Milky Way while slewing?
lt: Sukant, slėpti Paukščių Taką?

en: Hide constellation names while slewing?
lt: Sukant, slėpti žvaigždynų pavadinimus?

en: Hide constellation lines while slewing?
lt: Sukant, slėpti žvaigždynų linijas?

en: Hide constellation boundaries while slewing?
lt: Sukant, slėpti žvaigždynų ribas?

en: Hide coordinate grid while slewing?
lt: Sukant, slėpti koordinačių tinklelį?

en: Skymap Options
lt: Žvaigždėlapio parinktys

en: Use Horizontal coordinates? (otherwise, use Equatorial)
lt: Naudoti horizontaliasias koordinates? (antraip, bus naudojamos pusiaujinės)

en: Set the Zoom Factor
lt: Nustatyti vaizdo mastelį

en: Select angular size for the FOV symbol (in arcmin)
lt: Parinkite regos lauko simbolio kampinį dydį (laipsnio minutėmis)

en: Select shape for the FOV symbol (0=Square, 1=Circle, 2=Crosshairs, 4=Bullseye)
lt: Parinkite regos simbolio formą (0 — kvadratas, 1 — apskritimas, 2 — taikiklis, 3 — taikinys)

en: int
lt: sveikasis skaičius

en: Select color for the FOV symbol
lt: Parinkite regos lauko simbolio spalvą

en: string
lt: tekstas

en: Use animated slewing? (otherwise, "snap" to new focus)
lt: Naudoti sklandų sukimą? (antraip, posūkis vyks šuoliu)

en: Correct for atmospheric refraction?
lt: Naudoti atmosferinės refrakcijos korekciją?

en: Automatically attach name label to centered object?
lt: Jei objektas yra lango centre, rodyti jo pavadinimą?

en: Attach temporary name label when hovering mouse over an object?
lt: Virš objekto užvedus pelę, rodyti jo pavadinimą?

en: Planet trails fade to sky color? (otherwise color is constant)
lt: Planetos pėdsaką palaipsniui sulieti su fonu? (antraip, visas pėdsakas bus tos pačios spalvos)

note: i18n( "magnitude of faintest star drawn on map when zoomed in" ) << i18n( "double" ); new QTreeWidgetItem( opsLimit, fields ); fields.clear(); fields << "magLimitDrawStarZoomOut" << i18n( "magnitude of faintest star drawn on map when zoomed out" ) << i18n( "double" ); TODO: We have disabled the foll
en: magnitude of faintest star labeled on map
lt: rodomi tik tų žvaigždžių pavadinimai, kurių ryškiai lygūs ar didesni nei nurodytasis

en: magnitude of brightest star hidden while slewing
lt: sukant, bus rodomos tik tos žvaigždės, kurių ryškiai didesni už nurodytąjį

en: magnitude of faintest asteroid drawn on map
lt: rodomi tik tie asteroidai, kurių ryškiai didesni nei nurodytasis

en: magnitude of faintest asteroid labeled on map
lt: rodomi tik tų asteroidų pavadinimai, kurių ryškis didesnis nei nurodytasis

en: comets nearer to the Sun than this (in AU) are labeled on map
lt: rodomi tik tų kometų pavadinimai, kurių nuotolis (av) iki Saulės yra mažesnis nei nurodytasis

en: Could not download remote file.
lt: Neina atsisiųsti nutolusio failo.

en: Download Error
lt: Siuntimo klaida

en: Save Changes to Script?
lt: Įrašyti pakeistą scenarijų?

en: The current script has unsaved changes.  Would you like to save before closing it?
lt: Šiame scenarijuje yra pokyčių, kurie dar neįrašyti.  Ar prieš užveriant scenarijų, jį įrašyti?

en: Could not parse script.  Line was: %1
lt: Neina suprasti scenarijaus.  Neaiškumai eilutėje: %1

en: true
lt: taip

en: Function index out of bounds.
lt: Funkcijos indeksas ne rėžyje.

en: false
lt: ne

en: Mismatch between function and Arg widget (expected %1.)
lt: Neatitikimas tarp funkcijos ir argumento valdiklio (tikėtasi %1).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, NewButton)
en: New Script
lt: Naujas scenarijus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, NewButton)
en: Discards current script and starts a new one.  Will prompt to save any unsaved changes in the current script.
lt: Bus atmestas veikiamasis scenarijus ir pradėtas naujas.  Jei veikiamajame scenarijuje yra kokių nors pakeitimų, tai bus paklausta ar juos įrašyti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, OpenButton)
en: Opens an existing script.  Will prompt to save any unsaved changes in the current script.
lt: Atvers egzistuojantį scenarijų.  Jei veikiamajame scenarijuje yra kokių nors pakeitimų, tai bus paklausta ar juos įrašyti.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SaveButton)
en: Save Script
lt: Įrašyti scenarijų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, SaveButton)
en: Save the current script.  If the script has not been saved before, this is equivalent to "Save As..."
lt: Veikiamasis scenarijus bus įrašytas.  Jei prieš tai scenarijus nebuvo įrašytas, ši komanda veiks kaip ir „Įrašyti kaip...“.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SaveAsButton)
en: Save Script As...
lt: Įrašyti scenarijų kaip...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, SaveAsButton)
en: Saves the script to a file, allowing you to first specify the filename and a name for the script.
lt: Nurodžius scenarijaus pavadinimą ir jo failo pavadinimą, jis bus įrašytas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, RunButton)
en: Test Script
lt: Testuoti scenarijų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, RunButton)
en: Executes the script in the KStars main window.  You may want to reposition the Script Builder tool so that the Sky map is visible.
lt: Pagrindiniame KStars lange paleis ši scenarijų.  Prieš tai patartina pakeisti scenarijaus rengyklės lango vietą, kad būtų matomas žvaigždėlapis.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Current Script
lt: Veikiamasis scenarijus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, ScriptListBox)
en: This shows the list of commands present in the current working script.  Highlighting any command will present a widget where you can specify its arguments below.  Use the action buttons at right to copy, remove, or change the position of the selected command.
lt: Parodys veikiamojo scenarijaus komandų sąrašą. Pažymėjus kuria nors komandą, bus galima keisti jos parametrus. Su veiksmo mygtukais, dešinėje, pažymėtąją komandą galima kopijuoti, pašalinti arba keisti jos vietą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AddButton)
en: Add Function
lt: Pridėti funkciją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AddButton)
en: If a function is highlighted in the "Function Browser" box, this button will add it to the current working script.  The new function is inserted directly after the highlighted function in the "Current Script" box.
lt: Jei „Funkcijų naršyklė“ langelyje yra pažymėta kokia nors funkcija, tai paspaudus šį mygtuką, toji funkcija bus įtraukta į veikiamąjį scenarijų.  Naujoji funkcija bus įterpta po „Veikiamasis scenarijus“ langelyje pažymėtos funkcijos.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, RemoveButton)
en: Remove Function
lt: Pašalinti funkciją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, RemoveButton)
en: If a function is highlighted in the "Current Script" box, this button will remove it from the script.
lt: Jei „Veikiamasis scenarijus“ langelyje yra pažymėta kokia nors funkcija, tai paspaudus šį mygtuką, toji funkcija bus pašalinta iš scenarijaus.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, CopyButton)
en: Copy Function
lt: Kopijuoti funkciją

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, CopyButton)
en: If a function is highlighted in the "Current Script" box, this button will add a duplicate of the function.
lt: Jei „Veikiamasis scenarijus“ langelyje yra pažymėta kokia nors funkcija, tai paspaudus šį mygtuką, į scenarijų bus įterptas tosios funkcijos dublikatas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, UpButton)
en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, UpButton)
en: If a function is highlighted in the "Current Script" box, this button will move it up one position in the script.
lt: Jei „Veikiamasis scenarijus“ langelyje yra pažymėta kokia nors funkcija, tai paspaudus šį mygtuką, toji funkcija scenarijuje bus perkelta viena pozicija aukštyn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, DownButton)
en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, DownButton)
en: If a function is highlighted in the "Current Script" box, this button will move it down one position in the script.
lt: Jei „Veikiamasis scenarijus“ langelyje yra pažymėta kokia nors funkcija, tai paspaudus šį mygtuką, toji funkcija scenarijuje bus perkelta viena pozicija žemyn.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Function Arguments
lt: Funkcijos argumentai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Function Browser
lt: Funkcijų naršyklė

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, FuncDoc)
en: Function Help
lt: Funkcijos žinynas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTextEdit, FuncDoc)
en: If a function is highlighted in the Function Browser, this area will show some brief documentation about the function.
lt: Šiame langelyje rodoma funkcijų naršyklėje pažymėtosios funkcijos trumpa dokumentacija.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, ScriptName)
en: Enter name for the script
lt: Įveskite scenarijaus pavadinimą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, ScriptName)
en: Enter a name for the script.  This is not the file name, just a short descriptive line of text.
lt: Įveskite scenarijaus pavadinimą.  Tai ne failo pavadinimas, o trumpas, scenarijų apibūdinantis tekstas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, AuthorName)
en: Enter author's name
lt: Įveskite autoriaus vardą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Script name:
lt: Scenarijaus pavadinimas:

en: Print the Sky Calendar
lt: Spausdinti dangaus kalendorių

[ctx: A planet rises from the horizon]
en: %1 rises
lt: %1 teka

[ctx: A planet sets from the horizon]
en: %1 sets
lt: %1 leidžiasi

[ctx: A planet transits across the meridian]
en: %1 transits
lt: %1 tranzitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Year:
lt: Metai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
lt: Intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scopeVendorText)
en: Vendor:
lt: Tiekėjas:

en: Size: %1
lt: Dydis: %1

en: at %1
lt: vietovėje %1

en: The night of %1
lt: %1 naktį

en: Star Clusters
lt: Žvaigždžių spiečiai

en: circumpolar
lt: nenusileidžia

en: does not rise
lt: nepateka

en: Moon rises at: %1 on %2
lt: Mėnulis teka: %1 momentu %2

en: Moon sets at: %1 on %2
lt: Mėnulis leidžiasi: %1 momentu %2

en: No Object Selected
lt: Nėra pažymėtų objektų

en: Object Not Found
lt: Objektas nerastas

en: Rises at: %1
lt: Teka: %1

en: Transits at: %1
lt: Tranzitas: %1

en: Sets at: %1
lt: Leidžiasi: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DateLabel)
en: The night of DATE
lt: DATE naktį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, DateButton)
en: Choose a new date
lt: Nurodykite naują datą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, DateButton)
en: Change Date...
lt: Keisti datą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationLabel)
en: at LOCATION
lt: stebint iš LOCATION

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, LocationButton)
en: Choose a new geographic location
lt: Nurodykite naują geografinę padėtį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, LocationButton)
en: Change Location...
lt: Keisti vietovę...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Show objects which are up:
lt: Pateikti objektus, kurie matomi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: Choose time interval
lt: Nurodykite laiko intervalą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: In the Evening
lt: vakare

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: In the Morning
lt: ryte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: Any Time Tonight
lt: visą naktį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Time of moon rise
lt: Laikas, kada teka Mėnulis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Displays the time at which the moon rises on the selected date.
lt: Pateikia Mėnulio tekos laiką, nurodytą datą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Moon rise:  13:19
lt: Mėnulis teka:  13:19

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, NightDurationLabel)
en: Duration of night for selected date
lt: Nakties trukmė, nurodytą datą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, NightDurationLabel)
en: Displays the duration between sunset and sunrise for the selected date.
lt: Pateikia laiko trukmę nuo saulėlydžio iki saulėtekio, nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NightDurationLabel)
en: Night duration: 11:00 hours
lt: Nakties trukmė: 11:00 valandų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, SunSetLabel)
en: Time of sunset
lt: Laikas, kada leidžiasi Saulė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, SunSetLabel)
en: Displays the time of sunset for the selected date.
lt: Pateikia saulėlydžio laiką, nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunSetLabel)
en: Sunset:  19:15
lt: Saulėlydis:  19:15

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Time of moon set
lt: Laikas, kada leidžiasi Mėnulis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Displays the time at which the moon sets on the selected date.
lt: Pateikia Mėnulio laidos laiką, nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Moon set: 04:27
lt: Mėnulis leidžiasi: 04:27

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, SunRiseLabel)
en: Time of sunrise
lt: Laikas, kada teka Saulė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, SunRiseLabel)
en: Displays the time of sunrise for the selected date.
lt: Pateikia saulėtekio laiką, nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunRiseLabel)
en: Sunrise:  07:15
lt: Saulėtekis:  07:15

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, MoonIllumLabel)
en: Moon's illumination fraction
lt: Saulės apšviestos Mėnulio dalies dydis, matomas iš Žemės

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, MoonIllumLabel)
en: Displays the illumination fraction of the Moon for the selected date.
lt: Pateikia Saulės apšviestos Mėnulio dalies dydį, matomą iš Žemės nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonIllumLabel)
en: Moon illum: 42%
lt: Mėnulio fazė: 42%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Select a category:
lt: Pažymėkite kategoriją:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16)
en: Matching objects:
lt: Matomi objektai:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ObjectBox)
en: Object Name
lt: Objekto pavadinimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, ObjectRiseLabel)
en: Displays the time at which the highlighted object rises above the horizon on the selected date.
lt: Pateikia laiką, kada pažymėtasis objektas teka nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ObjectRiseLabel)
en: Rises at:  22:12
lt: Teka:  22:12

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, ObjectTransitLabel)
en: Displays the time at which the highlighted object transits across the local meridian on the selected date.
lt: Pateikia kiek laiką, kada pažymėtasis objektas kerta vietos meridianą, nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ObjectTransitLabel)
en: Transits at:  03:45
lt: Aukščiausiame taške:  03:45

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, ObjectSetLabel)
en: Displays the time at which the highlighted object sets below the horizon on the selected date.
lt: Pateikia laiką, kada pažymėtasis objektas pasislepia už horizonto, nurodytą datą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ObjectSetLabel)
en: Sets at:  08:22
lt: Leidžiasi: 08:22

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, CenterButton)
en: Center this object in the sky display
lt: Šį objektą, žvaigždėlapyje, rodyti lango centre

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, CenterButton)
en: Center the sky display on this object, and begin tracking it.  Equivalent to the "Center and Track" item in the popup menu.
lt: Šį objektą rodyti lango centre ir jį sekti.  Ši komanda tokia pat kaip ir „Į centrą ir sekti“ iškylančiame menių.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, CenterButton)
en: Center Object
lt: Objektą į lango centrą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, DetailButton)
en: Open the Object Details window
lt: Išsamiau apie objektą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, DetailButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ObslistButton)
en: Open the Details window for the highlighted object.
lt: Atvers langą su išsamesne informacija apie pažymėtąjį objektą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ObslistButton)
en: Add to List
lt: Įtraukti į sąrašą

en: Angle value in degrees.
lt: Kampo vertė laipsniais.

en: Angle value in hours.
lt: Kampo vertė, valandomis.

en: This box displays an angle in degrees. The three numbers displayed are the angle's degrees, arcminutes, and arcseconds.
lt: Šiame langelyje pateikiamas kampas laipsniais. Trys skaičiai — tai kampo laipsniai, minutės ir sekundės.

en: This box displays an angle in hours. The three numbers displayed are the angle's hours, minutes, and seconds.
lt: Šiame langelyje pateikiamas kampas valandomis. Trys skaičiai — tai kampo valandos, minutės ir sekundės.

en:   You may enter a simple integer, or a floating-point value, or space- or colon-delimited values specifying degrees, arcminutes and arcseconds
lt:   Galima įvesti sveikąjį skaičių, arba slankaus kablelio skaičių, arba tarpu ar dvitaškiu atskirtas vertes, išreikštas laipsniais, minutėmis ir sekundėmis

en: Enter an angle value in degrees.  The angle can be expressed as a simple integer ("12"), a floating-point value ("12.33"), or as space- or colon-delimited values specifying degrees, arcminutes and arcseconds ("12:20", "12:20:00", "12 20", "12 20 00.0", etc.).
lt: Kampo vertę įveskite laipsniais. Kampą galima išreikšti sveikuoju skaičiumi („12“), arba slankaus kablelio skaičiumi („12,33“), arba tarpu ar dvitaškiu atskirtas vertes, išreikštas laipsniais, minutėmis ir sekundėmis („12:20“, „12:20:00“, „12 20“, „12 20 00,0“, ir t.t.).

en:   You may enter a simple integer, or a floating-point value, or space- or colon-delimited values specifying hours, minutes and seconds
lt:   Galima įvesti sveikąjį skaičių, arba slankaus kablelio skaičių, arba tarpu ar dvitaškiu atskirtas vertes, išreikštas valandomis, minutėmis ir sekundėmis

en: Enter an angle value in hours.  The angle can be expressed as a simple integer ("12"), a floating-point value ("12.33"), or as space- or colon-delimited values specifying hours, minutes and seconds ("12:20", "12:20:00", "12 20", "12 20 00.0", etc.).
lt: Kampo vertę įveskite valandomis. Kampą galima išreikšti sveikuoju skaičiumi („12“), arba slankaus kablelio skaičiumi („12,33“), arba tarpu ar dvitaškiu atskirtas vertes, išreikštas valandomis, minutėmis ir sekundėmis („12:20“, „12:20:00“, „12 20“, „12 20 00,0“, ir t.t.).

[ctx: angular size in arcminutes]
en: %1 x %2 arcmin
lt: %1 ⨉ %2 minutės

[ctx: Local Time]
en: LT:
lt: Vietinis laikas:

[ctx: Universal Time]
en: UT:
lt: Universalusis laikas:

[ctx: Sidereal Time]
en: ST:
lt: Siderinis laikas:

[ctx: Julian Day]
en: JD:
lt: Julijaus diena:

[ctx: Longitude]
note: i18nc("Longitude", "Long:") + ' ' + QLocale().toString(geo->lng()->Degrees(), 3) + "   " + i18nc("Latitude", "Lat:") + ' ' + QLocale().toString(geo->lat()->Degrees(), 3);
en: Long:
lt: Ilguma:

[ctx: Latitude]
en: Lat:
lt: Platuma:

[ctx: seconds]
en: secs
lt: s

[ctx: second]
en: sec
lt: s

[ctx: minutes]
en: mins
lt: min

en: hour
lt: val.

[ctx: hours]
en: hrs
lt: val.

[ctx: sidereal day]
en: sid day
lt: sid. para

en: day
lt: para

en: week
lt: sav.

[ctx: weeks]
en: wks
lt: sav.

en: month
lt: mėn.

[ctx: months]
en: mths
lt: mėn.

en: year
lt: m.

[ctx: years]
en: yrs
lt: m.

en: Adjust time step
lt: Nustatyti laiko periodą

en: Adjust time step units
lt: Laiko periodo vienetai

en: Set the timescale for the simulation clock.  A setting of "1 sec" means the clock advances in real-time, keeping up perfectly with your CPU clock.  Higher values make the simulation clock run faster, lower values make it run slower.  Negative values make it run backwards.
    
    There are two pairs of up/down buttons.  The left pair will cycle through all available timesteps in sequence.  Since there are a large number of timesteps, the right pair is provided to skip to the next higher/lower unit of time.  For example, if the timescale is currently "1 min", the right up button will make it "1 hour", and the right down button will make it "1 sec"
lt: Simuliatoriaus laiko periodo nustatymas.  Periodą nustačius „1 s“simuliacija vyks realiu greičiu.  Esant didesniam periodui simuliacijos metu laikas lėks greičiau, mažesniam — lėčiau. Nurodžius neigiamą vertę — laikas eis į praeitį.
    
    Čia yra dvi mažinimo/didinimo mygtukų poros. Kairiąją pora galima keisti laiko periodo dydį, dešiniąją — laiko periodo vienetus. Pavyzdžiui, jei laiko periodas yra „1 min“, tai paspaudus dešinįjį didinimo mygtuką periodas pasikeis į „1 val.“, o jei dešinįjį mažinimo — „1 s“.

[ctx: Map projection method]
en: Rectangular
lt: Stačiakampis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetPath)
en: Xplanet path:
lt: Kelias iki Xplanet:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetPath)
en: Enter here the path of xplanet binary.
lt: Įveskite kelią iki Xplanet vykdomojo failo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetGeometryX)
en: Window size:
lt: Lango dydis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetWidth)
en: Set the width of window
lt: Nurodykite lango plotį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetHeight)
en: Set the height of window
lt: Nurodykite lango aukštį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetFOV)
en: Use kstars's FOV?
lt: Regos lauko kampą naudoti tokį pat kaip ir Kstars programoje?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetFOV)
en: Use kstars's FOV
lt: Naudoti Kstars regos lauko kampą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetMagnitude)
en: Base magnitude:
lt: Bazinis ryškis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetMagnitude)
en: A star of the specified magnitude will have a pixel brightness of 1
lt: Bus rodomos tik tos žvaigždės, kurių ryškis lygus ar mažesnis už nurodytą vertę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetConfigFile)
en: Config file:
lt: Konfigūracijos failas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetConfigFilePath)
en: Config file path
lt: Konfigūracijos failas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetConfigFilePath)
en: Use the specified configuration file
lt: Naudoti nurodytą konfigūracijos failą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetStarmap)
en: Use custom star map?
lt: Naudoti naudotojo žvaigždėlapį?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetStarmap)
en: Star map:
lt: Žvaigždėlapis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetArcFile)
en: Arc file:
lt: Lankų failas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetArcFilePath)
en: Arc file path
lt: Lankų failas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetGlare)
en: Radius of the glare around the Sun.
lt: Saulės tviskesio spindulys.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetQuality)
en: Output file quality:
lt: Išvesties kokybė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetQuality)
en: JPEG Quality
lt: JPEG kokybė

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabLabel)
en: Labels and markers
lt: Pavadinimai ir žymekliai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Labels
lt: Pavadinimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelGMT)
en: GMT
lt: Grinvičo laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetLabelString)
en: Label string:
lt: Pavadinimo tekstas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetLabelString)
en: Specify the text of the first line of the label.
lt: Įveskite tekstą, kuris bus rodomas pirmoje pavadinimo eilutėje.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetLabelString)
en: Specify the text of the first line of the label. By default, it says something like "Looking at Earth".  Any instances of %t will be replaced by the target name, and any instances of %o will be replaced by the origin name.
lt: Nurodykite kokį tekstą pateikti pirmoje etiketės eilutėje. Numatyta, kad tai bus kažkas panašaus į „Žvelgiama į Žemę“. Kiekviena simbolių %t seka bus pakeista stebimo taikinio pavadinimu, ir kiekviena simbolių %o seka bus pakeista taško (objekto), iš kurio stebima, pavadinimu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetDateFormat)
en: Date format:
lt: Datos formatas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetDateFormat)
en: Specify the format for the date/time label.
lt: Nurodykite formatą, kuri bus naudojamas datos/laiko laukelyje.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetDateFormat)
en: Specify the format for the date/time label.  This format string is passed to strftime(3).  The default is "%c %Z", which shows the date, time, and time zone in the  locale’s  appropriate date and time representation.
lt: Nurodykite etiketėje rodomos datos/laiko formatą. Šis formato tekstas bus siunčiamas į strftime(3). Numatytasis yra „%c %Z“: lokalėje apibrėžtu formatu rodoma data, laikas ir laiko juosta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetFontSize)
en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelLabelPos)
en: Label position:
lt: Pavadinimo padėtis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetLabel)
en: Show label?
lt: Rodyti pavadinimą?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetLabel)
en: If checked, display a label in the upper right corner.
lt: Jei pažymėta, tai pavadinimas bus rodomas viršutiniame kairiajame kampe.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Markers
lt: Žymekliai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetMarkerFile)
en: Use marker file?
lt: Naudoti žymeklių failą?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetMarkerFile)
en: Use marker file:
lt: Žymeklių failas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetMarkerFilePath)
en: Specify a file containing user defined marker data to display against the background stars.
lt: Nurodykite žymeklio failą, pagal jame esančius duomenis fono skliaute bus rodomi žymekliai.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetMarkerBounds)
en: Write marker bounds in a file
lt: Žymeklių ribų koordinates įrašyti į failą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetMarkerBounds)
en: Write coordinates of the bounding box for each marker in a file.
lt: Kiekvieno žymeklio ribų koordinates įrašyti į failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetMarkerBounds)
en: Write marker bounds to:
lt: Žymeklių ribas įrašyti į:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLatLong)
en: Place the observer above latitude
lt: Stebėtoją perkelti į nurodytą platumą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetLatitude)
en: Render the target body as seen from above the specified latitude (in degrees).  The default value is 0.
lt: Rodo taikinio objektą taip, lyg jis būtų stebimas iš taško, kuris randasi nurodytoje platumoje (laipsniais). Numatytoji platumos vertė yra 0.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetLongitude)
en:  and longitude
lt:  ir ilgumą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_XplanetLongitude)
en: Place the observer above the specified longitude (in degrees).  Longitude is positive going east, negative going west (for the earth and moon), so for example Los Angeles is at -118 or 242.  The default value is 0.
lt: Stebėtoją perkelia į nurodytą ilgumą (laipsniais). Ilguma būna teigiama jei einama į rytus, ir neigiama einant į vakarus (galioja Žemei ir Mėnuliui), pavyzdžiui Klaipėdos ilguma yra 21 arba -339. Numatytoji ilgumos vertė yra 0.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: in degrees
lt: laipsniais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetProjection)
en: Projection:
lt: Projekcija:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_XplanetProjection)
en: The projection type
lt: Projekcijos tipas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_XplanetProjection)
en: The default is  no projection.  Multiple bodies will not be shown if this option is specified, although shadows will still be drawn.
lt: Numatyta projekcijos nenaudoti. Daugelis objektų, jei naudojama kokia nors projekcija, rodomi nebus, matysis tik jų šešėliai.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxBackground)
en: Background
lt: Fonas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetBackground)
en: Use background?
lt: Piešti foną?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetBackground)
en: If checked, use a file or a color as background.
lt: Jei pažymėta, fone bus rodomas paveikslas arba spalva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetBackgroundImage)
en: Background image:
lt: Fono paveikslas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetBackgroundImagePath)
en: Use this file as the background image
lt: Fono paveikslą įkelti iš šio failo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetBackgroundImagePath)
en: Enter here the path of background image file.
lt: Nurodykite foninio paveikslo failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetBackgroundColor)
en: Background color:
lt: Fono spalva:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_XplanetBackgroundColorValue)
en: Set the color for the background.
lt: Foną spalvinti šia spalva.
