kstars - en to lv translation catalogue (1479 entries)

en: Sky
lv: Debesis

en: Messier Object
lv: Mesjē objekti

[ctx: Object with extra attached URLs]
en: Object w/ Links
lv: Objekti ar saitēm

en: Star Name
lv: Zvaigznes nosaukums

en: Deep Sky Object Name
lv: Dziļā debesu objekta nosaukums

en: Planet Name
lv: Planētas nosaukums

[ctx: Constellation Name]
en: Constell. Name
lv: Zvaigzn. nosaukums

[ctx: Constellation Line]
en: Constell. Line
lv: Zvaigzn. līnija

[ctx: Constellation Boundary]
en: Constell. Boundary
lv: Zvaigzn. robeža

[ctx: Highlighted Constellation Boundary]
en: Constell. Boundary Highlight
lv: Zvaigzn. robežas izcēlums

[ctx: refers to the band of stars in the sky due to the Galactic plane]
en: Milky Way
lv: Piena Ceļš

en: Equator
lv: Ekvators

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowEcliptic)
en: Ecliptic
lv: Ekliptika

en: Horizon
lv: Horizonts

en: Compass Labels
lv: Kompasa virsraksti

en: Equatorial Coordinate Grid
lv: Ekvatoriālo koordināšu tīkls

en: Horizontal Coordinate Grid
lv: Horizontālo koordināšu tīkls

en: Info Box Text
lv: Informācijas rūts teksta krāsa

en: Info Box Selected
lv: Atzīmētā informācijas rūts

en: Info Box Background
lv: Informācijas rūts fona krāsa

en: Target Indicator
lv: Mērķa indikators

en: User Labels
lv: Lietotāju etiķetes

en: Planet Trails
lv: Planētu pēdas

en: Angular Distance Ruler
lv: Leņķiskā attāluma lineāls

en: Observing List Label
lv: Novērojamā saraksta etiķete

en: Star-Hop Route
lv: Zvaigžņu lēkuma maršruts

en: Visible Satellites
lv: Redzamie pavadoņi

en: Satellites
lv: Pavadoņi

en: Satellites Labels
lv: Pavadoņu etiķetes

en: Supernovae
lv: Pārnovas

[ctx: use default color scheme]
en: Default Colors
lv: Noklusētās krāsas

[ctx: use 'star chart' color scheme]
en: Star Chart
lv: Zvaigžņu karte

[ctx: use 'night vision' color scheme]
en: Night Vision
lv: Nakts redzamība

en: Local color scheme file could not be opened.
    Scheme cannot be recorded.
lv: Nevar atvērt vietējo krāsu shēmu failu.
    Shēmu nevar ierakstīt.

en: Local color scheme index file could not be opened.
    Scheme cannot be recorded.
lv: Nevar atvērt vietējo krāsu shēmu indeksa failu.
    Shēmu nevar ierakstīt.

[ctx: use field-of-view for binoculars]
en: 7x35 Binoculars
lv: 7x35 tālskatis

[ctx: use 1-degree field-of-view indicator]
en: One Degree
lv: Viens grāds

[ctx: use Radiotelescope HPBW]
en: 30m at 1.3cm
lv: 30m uz 1.3cm

en: No FOV
lv: Nav skata lauka

en: KStars Exported Sky Image
lv: KStars eksportēja debesu attēlu

en: Could not upload image to remote location: %1
lv: Neizdevās augšupielādēt attēlu uz attālināto vietu: %1

en: Invert colors
lv: Invertēt krāsas

en: Reverse colors of the image. This is useful to enhance contrast at times. This affects only the display and not the saving.
lv: Apgriezt attēla krāsas. Tas dažkārt var būt noderīgi, lai uzlabotu kontrastu. Tas ietekmē tikai displeju un ne saglabāšanu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddScope) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddDSLRLens) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SavePreset)
en: Save
lv: Saglabāt

en: Save the image to disk
lv: Saglabāt attēlu uz diska

en: Loading of the image %1 failed.
lv: Attēla %1 ielāde neizdevās.

en: A file named "%1" already exists. Overwrite it?
lv: Fails ar nosaukumu "%1" jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: Saving of the image %1 failed.
lv: Attēla %1 saglabāšana neizdevās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, webManagerYesR)
en: Yes
lv: Jā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, webManagerNoR)
en: No
lv: Nē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelB)
en: Cancel
lv: Atcelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, solutionTable)
en: Error
lv: Kļūda

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, catalogInfo) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Info
lv: Informācija

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: N
lv: Z

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NNE
lv: ZZA

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NE
lv: ZA

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: ENE
lv: AZA

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: E
lv: A

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: ESE
lv: ADA

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SE
lv: DA

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SSE
lv: DDA

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: S
lv: D

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SSW
lv: DDR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: SW
lv: DR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: WSW
lv: RDR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: W
lv: R

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: WNW
lv: RZR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NW
lv: ZR

[ctx: Abbreviated cardinal / intercardinal etc. direction]
en: NNW
lv: ZZR

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SearchLabel)
en: Search results:
lv: Meklēšanas rezultāti:

en: Choose Thumbnail Image
lv: Izvēlieties sīktēla attēlu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Specify image location:
lv: Norādiet attēla vietu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditButton)
en: Edit Ima&ge...
lv: Re&diģēt attēlu...

note: i18n? i18nc("Asteroid name (optional)", "Pluto"); i18nc("Asteroid name (optional)", "Pluto") i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SunBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Sun
lv: Saule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMercury) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Mercury)
en: Mercury
lv: Merkūrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowVenus) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Venus)
en: Venus
lv: Venēra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Earth
lv: Zeme

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MoonBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Moon
lv: Mēness

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowJupiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Jupiter)
en: Jupiter
lv: Jupiters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSaturn) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Saturn)
en: Saturn
lv: Saturns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUranus) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Uranus)
en: Uranus
lv: Urāns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNeptune) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_Neptune)
en: Neptune
lv: Neptūns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationLabelBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
lv: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fieldoFviewLabel_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Rotation:
lv: Rotācija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: days
lv: dienas

en: Error making FIFO file %1: %2.
lv: Radās kļūda, izveidojot FIFO failu %1: %2.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (help) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, helpB)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar) i18n: ectx: ToolBar (kstarsToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (processToolBar)
en: Process ToolBar
lv: Procesa rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (time)
en: T&ime
lv: La&iks

note: i18n: ectx: Menu (focus)
en: &Pointing
lv: &Virziens

note: i18n: ectx: Menu (projection)
en: &Projection
lv: &Projekcija

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (devices)
en: &Devices
lv: Ierī&ces

note: i18n: ectx: Menu (updates)
en: &Updates
lv: Atja&uninājumi

note: i18n: ectx: Menu (observation)
en: &Observation
lv: &Novērošana

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (infopanel)
en: &Info Boxes
lv: &Informācijas rūtis

note: i18n: ectx: Menu (statusbar)
en: &Statusbar
lv: &Statusa josla

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
lv: Skata rīkjosla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, epochLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EpochLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EpochLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, epochCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EpochCheckBatch
en: Epoch:
lv: Epohs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Planets
lv: Planētas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Constellations
lv: Zvaigznāji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroids) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Asteroids
lv: Asteroīdi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowComets) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Comets
lv: Komētas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Galaxies
lv: Galaktikas

en: Nebulae
lv: Miglāji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: prope
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, magUnknown)
en: Unknown
lv: Nezināms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <b>Catalog fields:</b>
lv: <b>Kataloga lauki:</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: <b>Available fields:</b>
lv: <b>Pieejamie lauki:</b>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, Epoch)
en: The coordinate epoch for the catalog
lv: Koordinātes epohs katalogam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Catalog name prefix:
lv: Kataloga nosaukuma prefikss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Symbol color:
lv: Simbola krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Coordinate epoch:
lv: Koordinātes epohs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, CatalogURL)
en: Enter the filename for the output catalog file
lv: Ievadiet nosaukumu izvades kataloga failam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Catalog name:
lv: Kataloga nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Save catalog as:
lv: Saglabāt katalogu kā:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, CatalogName)
en: Enter a name for the catalog
lv: Ievadiet kataloga nosaukumu

en: Show image of
lv: Rādīt bildi

en: The URL is not valid. Would you like to open a browser window
    to the Google search engine?
lv: URL nav pareizs. Vai vēlaties pārlūkprogrammas logā atvērt
    Google meklēšanas sistēmu?

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Browse Google
lv: Pārlūkot Google

en: Do Not Browse
lv: Nepārlūkot

en: Show webpage about
lv: Rādīt tīmekļa lapu par

en: object
lv: objekts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, TypeBox)
en: Resource Type
lv: Resursa Tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ImageRadio)
en: Image
lv: Attēls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, InfoRadio)
en: Information
lv: Informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DescLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: Description:
lv: Apraksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, URLButton)
en: Check URL
lv: Pārbaudīt URL

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, convFilter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, schedulerProfileCombo)
en: Default
lv: Noklusētais

en: Degrees
lv: Grādi

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Text
lv: Teksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Type
lv: Tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, preview_button)
en: Preview
lv: Priekšapskate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Author:
lv: Autors:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, object_group) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, alignTable)
en: Object
lv: Objekts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_object) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditButton)
en: Edit...
lv: Rediģēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove_object) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RemoveButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeDriverB) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetColor)
en: Color:
lv: Krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Name
lv: Nosaukums

en: Major Axis
lv: Lielās asis

en: Minor Axis
lv: Mazās asis

en: Position Angle
lv: Pozīcijas leņķis

en: Flux
lv: Plūsma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget)
en: Version
lv: Versija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: Import Catalog...
lv: Importēt katalogu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, colorButton)
en: Colors
lv: Krāsas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabGeneral)
en: General
lv: Pamata

[ctx: number in magnitudes]
note: i18nc("number in magnitudes", "%1 mag", QLocale().toString( ((KSComet *)selectedObject)->getTotalMagnitudeParameter(), 'f', 2)));  //show to hundredth place } else{
en: %1 mag
lv: %1 zvaigžņliel.

[ctx: the star is a multiple star]
en: multiple
lv: vairākas

[ctx: the star is a variable star]
en: variable
lv: mainīgais

[ctx: distance in Astronomical Units]
en: %1 AU
lv: %1 AV

[ctx: integrated flux at a frequency]
en: Flux(%1):
lv: Plūsma(%1):

[ctx: %1 type of sky object (planet, asteroid etc), %2 name of a constellation]
en: %1 in %2
lv: %1, zvaigznājā %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domeAzimuthPositionLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabPosition)
en: Position
lv: Pozīcija

en: Circumpolar
lv: Polārloks

en: Never rises
lv: Nav lēkta

[ctx: Not Applicable]
en: N/A
lv: N/P

en: Links
lv: Saites

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Log
lv: Žurnāls

en: Record here observation logs and/or data on %1.
lv: Šeit rakstiet novērošanas žurnālu un/vai datus par %1.

en: Are you sure you want to remove the %1 link?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst saiti %1?

en: Delete Confirmation
lv: Dzēšanas apstiprinājums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Magnitude)
en: 0.0 mag
lv: 0.0 zvaigžņliel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngSizeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_19)
en: Size:
lv: Izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSHelpLabel, DistanceLabel)
en: Distance:
lv: Attālums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSHelpLabel, MagLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Magnitude:
lv: Zvaigžņlielums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ObsListButton)
en: Add to Observing List
lv: Pievienot novērojamo sarakstam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, CenterButton)
en: Center in Map
lv: Centrēt kartē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ScopeButton)
en: Center in Telescope
lv: Centrēt teleskopā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Perihelion) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, EarthMOID)
en: 0.0 AU
lv: 0.0 AV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DiameterLabel)
en: Diameter:
lv: Diametrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OrbitClass)
en: Class
lv: Klase

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DimensionsLabel)
en: Dimensions:
lv: Izmēri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Period)
en: 0 y
lv: 0 g

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ImagesTitle)
en: Image Links
lv: Attēlu saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddLinkButton)
en: Add Link...
lv: Pievienot saikni...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditLinkButton)
en: Edit Link...
lv: Labot saiti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RemoveLinkButton)
en: Remove Link
lv: Izdzēst Saiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CoordTitle) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, coordinatesR) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, Coordinates)
en: Coordinates
lv: Koordinātes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AzLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, azLabel)
en: Azimuth:
lv: Azimuts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AltLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elLabel)
en: Altitude:
lv: Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, RSTTitle)
en: Rise/Set/Transit
lv: Lec/Riet/Pāriet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TimeSetLabel)
en: Set time:
lv: Rieta laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TimeTransitLabel)
en: Transit time:
lv: Pārejas laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TimeRiseLabel)
en: Rise time:
lv: Lēkta laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AzRiseLabel)
en: Azimuth at rise:
lv: Azimuts lecot:

en: Preview image
lv: Priekšapskates attēls

en: Full legend
lv: Pilna leģenda

en: Only magnitudes
lv: Tikai zvaigžņlielumi

en: Only symbols
lv: Tikai simboli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, legendPositionLabel)
en: Legend position:
lv: Leģendas novietojums:

en: Any
lv: Ikviens

en: Solar System
lv: Saules sistēma

en: Open Clusters
lv: Atvērtās kopas

en: Globular Clusters
lv: Sfēriskās kopas

en: Gaseous Nebulae
lv: Gāzveida miglāji

en: Planetary Nebulae
lv: Planetārie miglāji

en: Details...
lv: Detaļas...

en: Andromeda Galaxy
lv: Andromedas galaktika

en: No object named %1 found.
lv: Nav atrasts objekts ar nosaukumu %1.

en: Bad object name
lv: Slikts objekta nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SearchLabel)
en: Filter by name:
lv: Filtrēt pēc nosaukuma:

en: The Azimuth value must be between 0.0 and 360.0.
lv: Azimuta vērtībai jābūt starp -0.0 un 360.0.

en: The Altitude value must be between -90.0 and 90.0.
lv: Augstuma vērtībai jābūt starp -90.0 un 90.0.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, decLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_7)
en: Declination
lv: Deklinācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_PAHOrigErrorAz) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Az:
lv: Azim.:

en: 1000 yards
lv: 1000 jardu

en: 1000 meters
lv: 1000 metru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelUnits)
en: feet
lv: pēdas

en: meters
lv: metri

en: inch
lv: collas

en: Aperture diameter:
lv: Atvēruma diametrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewButton)
en: New...
lv: Jauns...

en: One city matches search criteria | %1 cities match search criteria
lv[0]: %1 pilsēta atbilst meklēšanas kritērijam
lv[1]: %1 pilsētas atbilst meklēšanas kritērijam
lv[2]: %1 pilsētu atbilst meklēšanas kritērijam

en: Error: Duplicate Entry
lv: Kļūda: dubultieraksts

en: All fields (except province) must be filled to add this location.
lv: Visiem laukiem (izņemot 'Province') jābūt aizpildītiem, lai pievienotu šo vietu.

en: Fields are Empty
lv: Lauki ir tukši

en: Could not parse the Latitude/Longitude.
lv: Neizdevās parsēt platumu/garumu.

en: Bad Coordinates
lv: Sliktas koordinātes

en: Daylight Saving Time Rules
lv: Vasaras laika noteikumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, CityGroupBox)
en: Choose City
lv: Izvēlēties Pilsētu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountryFiltLabel)
en: Country filter:
lv: Valsts filtrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CityFiltLabel)
en: City filter:
lv: Pilsētu filtrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ProvinceFiltLabel)
en: Province filter:
lv: Provinces Filtrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewCityLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CityLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: City:
lv: Pilsēta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewCountryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_3)
en: Country:
lv: Valsts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LongLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LongGeoLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LongGeoCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: 
en: Longitude:
lv: Garums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LatLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LatGeoLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LatGeoCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: 
en: Latitude:
lv: Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ClearFieldsButton)
en: &Clear Fields
lv: &Attīrīt Laukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngDistLabel_4)
en: degrees
lv: grādi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Camera
lv: Fotoaparāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_22) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text),
en: pixels
lv: pikseļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Wavelength:
lv: Viļņa garums:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, apertureShape) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DefaultCursor)
en: Circle
lv: Aplis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox)
en: Crosshairs
lv: Krusts

en: UTC Now
lv: UTC tagad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NowButton)
en: Now
lv: Tagad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DownloadTitle)
en: Download Extra Data Files
lv: Lejupielādēt papildu datu failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, DownloadButton)
en: Download Extra Data...
lv: Lejupielādēt papildu datus...

en: Invalid URL: %1
lv: Nederīgs URL: %1

en: Could Not Open File
lv: Neizdevās atvērt failu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, FilterPosLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Filter:
lv: Filtrs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Speed:
lv: Ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_PAHOrigErrorAlt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Alt:
lv: Augst.:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, PAHStartB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PAHStartB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startB)
en: Start
lv: Sākt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAc1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAc2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, PAc3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CaptureLogging) i18n: ectx: property (text
en: Capture
lv: Tvert

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusLogging) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, focusStepCheck)
en: Focus
lv: Fokuss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statsLabel) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, solveInfo) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, statForm)
en: Statistics
lv: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Count:
lv: Skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, temperatureToLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: To:
lv: Līdz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Time:
lv: Laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exposureLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, exposureLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Exposure:
lv: Redzamība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minLabel_2)
en: Mean:
lv: Vidējais:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileFilterS) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Filter)
en: Filter
lv: Filtrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_INDIFilterWheelLogging) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, filterLabel)
en: Filter Wheel
lv: Filtru ripa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Port
lv: Ports

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, externalConnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectHostB)
en: Connect
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, externalDisconnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectHostB)
en: Disconnect
lv: Atvienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextB)
en: &Next
lv: &Nākamais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shutterClosed)
en: Close
lv: Aizvērt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, convFilter)
en: Custom
lv: Pielāgots

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, multiAlgo) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NoneButton)
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, multiAlgo)
en: Auto
lv: Automātiski

en: unnamed
lv: nenosaukts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Delay:
lv: Aizture:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Prefix:
lv: Prefikss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_12)
en: Frame:
lv: Kadrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, coolerOnB)
en: On
lv: Ieslēgts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, coolerOffB) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offR)
en: Off
lv: Izslēgts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Status
lv: Statuss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, limitsB) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LimitGroup)
en: Limits
lv: Ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Delete
lv: Dzēst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setRawAngleB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setPositionAngleB)
en: Set
lv: Iestatīt

en: Complete
lv: Pabeigts

en: Idle.
lv: Gaida.

en: Calibration
lv: Kalibrēšana

[ctx: North]
en: N
lv: Z

[ctx: South]
en: S
lv: D

[ctx: West]
en: W
lv: R

[ctx: East]
en: E
lv: A

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, runningStateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButtonBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RunButtonBatch)
en: Run
lv: Palaist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, magnitudeR)
en: Magnitude
lv: Zvaigžņlielums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_19)
en: Algorithm
lv: Algoritms

en: %1 is online.
lv: %1 ir tiešsaistē.

en: %1 is offline.
lv: %1 ir nesaistē.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, indiControlPanelB)
en: INDI Control Panel
lv: INDI vadības panelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ekosOptionsB)
en: Options...
lv: Opcijas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ClearButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Clear)
en: Clear
lv: Notīrīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, motionAbortButton)
en: Abort
lv: Pārtraukt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoscaleValuesCB)
en: Auto Scale
lv: Automātiska mērogošana

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Configuration
lv: Konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DefaultDSSImageSizeUnitLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DSSPaddingUnitLabel)
en: arcminutes
lv: loka minūtes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, INDIWebManagerPortLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, externalGuidePortLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remotePortLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, 
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remoteHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, externalGuideHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Host:
lv: Resursdators:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, weatherLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Weather:
lv: Laikapstākļi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackStepCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckTrack)
en: Track
lv: Celiņš

en: Calibrate
lv: Kalibrēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Keyword
lv: Atslēgvārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Value
lv: Vērtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Comment
lv: Komentārs

en: Linear Scale
lv: Lineāra mērogošana

en: Logarithmic Scale
lv: Logaritmiska mērogošana

en: Square Root Scale
lv: Kvadrātsaknes mērogošana

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FITSHistogramUI)
en: Histogram
lv: Histogramma

en: Save Changes to FITS?
lv: Saglabāt izmaiņas uz FITS?

en: The current FITS file has unsaved changes.  Would you like to save before closing it?
lv: Pašreizējam FITS failam ir nesaglabātas izmaiņas. Vai jūs vēlētos saglabāt pirms aizvēršanas?

en: Mark Stars
lv: Iezīmēt zvaigznes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayGroup)
en: Display
lv: Displejs

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Sources
lv: Avoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Driver:
lv: Dzinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
lv: Etiķete:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDriverB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewEyepiece) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewLens) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NewFilter)
en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Cannot start INDI server: port error.
lv: Neizdevās palaist INDI serveri: porta kļūda.

en: Invalid port entry: %1
lv: Nederīgs porta ieraksts: %1

en: Failed to open INDI Driver file: %1
lv: Neizdevās atvērt INDI dziņa failu: %1

en: Error: the port number is invalid.
lv: Kļūda: porta numurs nav derīgs.

en: Host: %1 Port: %2 already exists.
lv: Saimnieks: %1 Ports: %2 jau pastāv.

en: You need to disconnect the client before removing it.
lv: Jums klients jāatvieno, pirm to noņemat.

en: Are you sure you want to remove the %1 client?
lv: Vai tiešām vēlaties nodzēst klientu %1?

en: Unable to write to file 'indihosts.xml'
    Any changes to INDI hosts configurations will not be saved.
lv: Neizdevās rakstīt failā 'indihosts.xml'
    Jebkuras izmaiņas INDI saimnieku konfigurācijās netiks saglabātas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget)
en: Device
lv: Ierīce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Mode
lv: Režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, localR)
en: Local
lv: Lokāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runServiceB)
en: Run Service
lv: Palaist Servisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, stopServiceB)
en: Stop Service
lv: Apstādināt Servisu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clientTab)
en: Client
lv: Klients

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, h)
en: Hosts
lv: Datori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyB)
en: Modify...
lv: Labot...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection
lv: Savienojums

en: No INDI devices currently running. To run devices, please select devices from the Device Manager in the devices menu.
lv: Pašreiz nedarbojas neviena INDI ierīce. Lai ierīces palaistu, lūdzu, izvēlieties tās no ierīču pārvadnieka ierīču izvēlnē.

en: Add Host
lv: Pievienot saimnieku

en: Modify Host
lv: Rediģēt saimnieku

en: INDI DATA STREAM
lv: INDI DATU PLŪSMA

en: Cannot open file %1 for reading
lv: Neizdevās atvērt lasīšanai failu %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTimeUpdate)
en: Time
lv: Laiks

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Data file saved to %1
lv: Datu fails saglabāts uz %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, videoLabel_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, videoLabel_3)
en: Default INDI video port
lv: Noklusētais INDI video ports

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, selectDirB)
en: Play/Pause
lv: Atskaņot/pauzēt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, telescopeWizard)
en: Telescope Wizard
lv: Teleskopa vednis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelB)
en: &Cancel
lv: &Atcelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backB)
en: &Back
lv: &Atpakaļ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: <b>Location</b>
lv: <b>Vieta</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeLabel)
en: <b>Time</b>
lv: <b>Laiks</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateLabel)
en: <b>Date</b>
lv: <b>Datums</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setTimeB)
en: Set Time...
lv: Ausmas Laiks...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: <b>Port:</b>
lv: <b>Ports:</b>

en: Are you sure you want to cancel?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt?

en: Please wait while KStars scan communication ports for attached telescopes.
    This process might take few minutes to complete.
lv: Lūdzu, uzgaidiet, kamēr KStars skenē komunikāciju portus, meklējot pievienotos teleskopus.
    Šī procesa pabeigšanai var būt nepieciešamas vairākas minūtes.

en: Please wait while KStars tries to connect to your telescope...
lv: Lūdzu, uzgaidiet, līdz KStars mēģina pieslēgties jūsu teleskopam...

en: Sorry. KStars failed to detect any attached telescopes, please check your settings and try again.
lv: Atvainojiet, KStars neizdevās atrast nevienu pievienotu teleskopu, lūdzu, pārbaudiet savus iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Rise time: %1
lv: Lēkta laiks: %1

[ctx: the time at which an object falls below the horizon]
en: Set time: %1
lv: Rieta laiks: %1

en: No rise time: Circumpolar
lv: Nav lēkta laika: polārais loks

en: No set time: Circumpolar
lv: Nav rieta laika: polārais loks

en: No rise time: Never rises
lv: Nav lēkta laika: nekad neleks

en: No set time: Never rises
lv: Nav rieta laika: nekad neleks

en: Transit time: %1
lv: Pārejas laiks: %1

en: Empty sky
lv: Tukšas debesis

[ctx: Sloan Digital Sky Survey]
en: Show SDSS Image
lv: Rādīt SDSS attēlu

[ctx: Digitized Sky Survey]
en: Show DSS Image
lv: Rādīt DSS attēlu

en: star
lv: zvaigzne

en: Solar system object
lv: Saules sistēmas objekts

en: satellite
lv: satelīts

en: Center && Track
lv: Centrēt un sekot

en: Angular Distance To...            [
lv: Leņķiskais attālums līdz...            [

en: Starhop from here to...
lv: Veikt zvaigžņu lēkumu no šejienes līdz...

en: Remove Label
lv: Noņemt etiķeti

en: Attach Label
lv: Piesaistīt etiķeti

en: supernova
lv: pārnova

en: Select this object
lv: Izvēlēties šo objektu

[ctx: Show Detailed Information Dialog]
en: Details
lv: Detaļas

en: Remove From Observing WishList
lv: Izņemt no novērošanas vēlmju saraksta

en: Add to Observing WishList
lv: Pievienot novērošanas vēlmju sarakstam

en: Remove Trail
lv: Izņemt pēdas

en: Add Trail
lv: Pievienot pēdas

en: Stop &Tracking
lv: Apturē&t sekošanu

note: i18n: ectx: label, entry (PositionTimeBox), group (GUI)
en: Position of the time InfoBox.
lv: Laika informācijas rūts pozīcija.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PositionTimeBox), group (GUI)
en: The screen coordinates of the Time InfoBox.
lv: Laika informācijas rūts ekrāna koordinātes.

note: i18n: ectx: label, entry (PositionFocusBox), group (GUI)
en: Position of the focus InfoBox.
lv: Fokusa informācijas rūts pozīcija.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PositionFocusBox), group (GUI)
en: The screen coordinates of the Focus InfoBox.
lv: Fokusa informācijas rūts ekrāna koordinātes.

note: i18n: ectx: label, entry (PositionGeoBox), group (GUI)
en: Position of the geographic InfoBox.
lv: Ģeogrāfiskās informācijas rūts pozīcija.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PositionGeoBox), group (GUI)
en: The screen coordinates of the Geographic Location InfoBox.
lv: Ģeogrāfiskās informācijas rūts ekrāna koordinātes.

note: i18n: ectx: label, entry (ShadeTimeBox), group (GUI)
en: Is the time InfoBox in the "shaded" state?
lv: Vai laika informācijas rūts ir "saritinātā" stāvoklī?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShadeTimeBox), group (GUI)
en: If true, the Time InfoBox will show only its top line of data.
lv: Ja patiess, laika informācijas rūts rādīs tikai tās datu augšējo rindu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShadeFocusBox), group (GUI)
en: Is the focus InfoBox in the "shaded" state?
lv: Vai fokusa informācijas rūts ir "saritinātā" stāvoklī?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShadeFocusBox), group (GUI)
en: If true, the Focus InfoBox will show only its top line of data.
lv: Ja patiess, fokusa informācijas rūts rādīs tikai tās datu augšējo rindu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShadeGeoBox), group (GUI)
en: Is the geographic InfoBox in the "shaded" state?
lv: Vai ģeogrāfiskās informācijas rūts ir "saritinātā" stāvoklī?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShadeGeoBox), group (GUI)
en: If true, the Geographic Location InfoBox will show only its top line of data.
lv: Ja patiess, ģeogrāfiskās vietas informācijas rūts rādīs tikai tās datu augšējo rindu.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowInfoBoxes), group (GUI)
en: Meta-option to toggle display of all InfoBoxes
lv: Metaopcija visu informācijas rūšu redzamības pārslēgšanai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowInfoBoxes), group (GUI)
en: Toggles display of all three InfoBoxes.
lv: Pārslēgt visu trīs informācijas rūšu redzamību.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTimeBox), group (GUI)
en: Toggles display of the Time InfoBox.
lv: Pārslēdz laika informācijas rūts attēlošanu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowFocusBox), group (GUI)
en: Toggles display of the Focus InfoBox.
lv: Pārslēdz fokusa informācijas rūts attēlošanu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowGeoBox), group (GUI)
en: Toggles display of the Geographic Location InfoBox.
lv: Pārslēdz ģeogrāfiskās vietas informācijas rūts attēlošanu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowStatusBar), group (GUI)
en: Toggle display of the status bar.
lv: Pārslēdz statusa joslas rādīšanu.

note: i18n: ectx: label, entry (RunStartupWizard), group (GUI)
en: Run Startup Wizard when KStars launches?
lv: Palaist uzsākšanas vedni, kad tiek izpildīts KStars?

note: i18n: ectx: label, entry (CatalogFile), group (Catalogs)
en: Filenames of defined custom object catalogs.
lv: Definēto pielāgoto objektu katalogu failu nosaukumi.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CatalogFile), group (Catalogs)
en: List of the filenames of custom object catalogs.
lv: Pielāgoto objektu katalogu failu nosaukumu saraksts.

note: i18n: ectx: label, entry (HideOnSlew), group (View)
en: Hide objects while moving?
lv: Slēpt objektus, tos pārvietojot?

note: i18n: ectx: label, entry (UseHoverLabel), group (View)
en: Add temporary label on mouse hover?
lv: Piesaistīt pagaidu etiķeti, pāri pārvietojoties pelei?

note: i18n: ectx: label, entry (UseAntialias), group (View)
en: Use antialiasing when drawing the screen?
lv: Lietot gludināšanu, zīmējot ekrānu?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MaxRadCometName), group (View)
en: The maximum solar distance for drawing comets.
lv: Maksimālais solārais attālums komētu attēlošanai.

note: i18n: ectx: label, entry (UseGL), group (View)
en: Switch to OpenGL backend
lv: Pārslēgties uz OpenGL aizmuguri

note: i18n: ectx: label, entry (ObsListSymbol), group (ObservingList)
en: Use symbols to label observing list objects
lv: Izmantot simbolus, lai pievienotu etiķetes novērojamo saraksta objektiem

note: i18n: ectx: label, entry (SupernovaColor), group (Colors)
en: Color of supernovae
lv: Pārnovu krāsa

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabel), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetLabel)
en: Show label
lv: Rādīt etiķeti

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetFontSize), group (Xplanet)
en: Font Size
lv: Fonta izmērs

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetColor), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_XplanetColor)
en: Label color
lv: Etiķetes krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetColor), group (Xplanet) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_XplanetColor)
en: Set the color for the label.
lv: Iestatīt etiķetes krāsu.

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetDateFormat), group (Xplanet)
en: Date format
lv: Datuma formāts

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelTL), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelTL)
en: Top left
lv: Augšējais kreisais

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelTR), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelTR)
en: Top right
lv: Augšējais labais

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelBR), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelBR)
en: Bottom right
lv: Apakšējais labais

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetLabelBL), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelBL)
en: Bottom left
lv: Apakšējais kreisais

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XplanetRandom), group (Xplanet) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetRandom)
en: Place the observer above a random latitude and longitude
lv: Novietot novērotāju virs nejauša platuma un garuma

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetProjection), group (Xplanet) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabProjection)
en: Projection
lv: Projekcija

note: i18n: ectx: label, entry (XplanetBackgroundColorValue), group (Xplanet) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_XplanetBackgroundColorValue)
en: Background color
lv: Fona krāsa

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Western
lv: Rietumu

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ANTLIA
lv: SŪKNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: APUS
lv: PARADĪZES PUTNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: AQUARIUS
lv: ŪDENSVĪRS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: AQUILA
lv: ĒRGLIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ARA
lv: ALTĀRIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ARIES
lv: AUNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: AURIGA
lv: VEDĒJS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: BOOTES
lv: VĒRŠU DZINĒJS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CAELUM
lv: GREBLIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CAMELOPARDALIS
lv: ŽIRAFE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANCER
lv: VĒZIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANES VENATICI
lv: MEDĪBU SUŅI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANIS MAJOR
lv: LIELAIS SUNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CANIS MINOR
lv: MAZAIS SUNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CAPRICORNUS
lv: MEŽĀZIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CARINA
lv: KUĢA ĶĪLIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CASSIOPEIA
lv: KASIOPEJA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CENTAURUS
lv: CENTAURS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CEPHEUS
lv: CEFEJS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CETUS
lv: VALIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CHAMAELEON
lv: HAMELEONS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CIRCINUS
lv: CIRKULIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: COLUMBA
lv: BALODIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: COMA BERENICES
lv: BERENIKES MATI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CORONA AUSTRALIS
lv: DIENVIDU VAINAGS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CORONA BOREALIS
lv: ZIEMEĻU VAINAGS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CORVUS
lv: KRAUKLIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CRATER
lv: KAUSS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CRUX
lv: DIENVIDU KRUSTS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CYGNUS
lv: GULBIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DELPHINUS
lv: DELFĪNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DORADO
lv: ZELTA ZIVS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DRACO
lv: PŪĶIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: EQUULEUS
lv: MAZAIS ZIRGS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ERIDANUS
lv: ERIDĀNA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FORNAX
lv: KRĀSNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GEMINI
lv: DVĪŅI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GRUS
lv: DZĒRVE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HERCULES
lv: HERKULESS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HOROLOGIUM
lv: PULKSTENIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HYDRA
lv: HIDRA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HYDRUS
lv: DIENVIDU HIDRA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: INDUS
lv: INDIĀNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LACERTA
lv: ĶIRZAKA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEO
lv: LAUVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEO MINOR
lv: MAZAIS LAUVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEPUS
lv: ZAĶIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LIBRA
lv: SVARI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LUPUS
lv: VILKS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LYNX
lv: LŪSIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LYRA
lv: LIRA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MENSA
lv: GALDS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MICROSCOPIUM
lv: MIKROSKOPS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MONOCEROS
lv: VIENRADZIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MUSCA
lv: MUŠA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NORMA
lv: LEŅĶMĒRS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OCTANS
lv: OKTANTS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OPHIUCHUS
lv: ČŪSKNESIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ORION
lv: ORIONS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PAVO
lv: PĀVS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PEGASUS
lv: PEGAZS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PERSEUS
lv: PERSEJS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PHOENIX
lv: FĒNIKSS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PICTOR
lv: GLEZNOTĀJS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PISCES
lv: ZIVIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PISCIS AUSTRINUS
lv: DIENVIDU ZIVS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PUPPIS
lv: KUĢA GALS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: PYXIS
lv: KOMPASS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: RETICULUM
lv: TĪKLIŅŠ

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SAGITTA
lv: BULTA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SAGITTARIUS
lv: STRĒLNIEKS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCORPIUS
lv: SKORPIONS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCULPTOR
lv: TĒLNIEKS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SCUTUM
lv: VAIROGS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SEXTANS
lv: SEKSTANTS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TAURUS
lv: VĒRSIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TELESCOPIUM
lv: TELESKOPS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TRIANGULUM
lv: TRIJSTŪRIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TRIANGULUM AUSTRALE
lv: DIENVIDU TRĪSSTŪRIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TUCANA
lv: TUKĀNS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: URSA MAJOR
lv: LIELAIS LĀCIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: URSA MINOR
lv: MAZAIS LĀCIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VELA
lv: BURAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VIRGO
lv: JAUNAVA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VOLANS
lv: LIDOJOŠĀ ZIVS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: VULPECULA
lv: LAPSIŅA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Chinese
lv: Ķīniešu

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WINGS
lv: SPĀRNI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: CHARIOT
lv: KAUJAS RATI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TAIL
lv: ASTE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: DRUM
lv: BUNGAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: THREE STEPS
lv: TRĪS SOĻI

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HORN
lv: RAGS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WILLOW
lv: VĪTOLS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: KITCHEN
lv: VIRTUVE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: RIVER TURTLE
lv: UPES BRUŅURUPUCIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: STOMACH
lv: VĒDERS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: WALL
lv: SIENA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: LEGS
lv: KĀJAS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROOT
lv: SAKNE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: MARKET
lv: TIRGUS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: NET
lv: TĪKLS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: TOILET
lv: TUALETE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: GIRL
lv: MEITENE

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OX
lv: VĒRSIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HEART
lv: SIRDS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ROOM
lv: ISTABA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SPRING
lv: PAVASARIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SPEAR
lv: ŠĶĒPS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Egyptian
lv: Ēģiptiešu

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Inuit
lv: Inuitu

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Korean
lv: Korejiešu

[ctx: Constellation name (optional)]
en: OBSERVATORY
lv: OBSERVATORIJA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: C Lakota
lv: Lakotu

[ctx: Constellation name (optional)]
en: HAND
lv: ROKA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SNAKE
lv: ČŪSKA

[ctx: Constellation name (optional)]
en: FIREPLACE
lv: UGUNSKURS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ANIMAL
lv: DZĪVNIEKS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: ELK
lv: ALNIS

[ctx: Constellation name (optional)]
en: SEVEN LITTLE GIRLS
lv: SEPTIŅAS MAZAS MEITENES

[ctx: Sky Culture]
en: Western
lv: Rietumu

[ctx: Sky Culture]
en: Chinese
lv: Ķīniešu

[ctx: Sky Culture]
en: Egyptian
lv: Ēģiptiešu

[ctx: Sky Culture]
en: Inuit
lv: Inuitu

[ctx: Sky Culture]
en: Korean
lv: Korejiešu

[ctx: Sky Culture]
en: Lakota
lv: Lakotas

[ctx: Sky Culture]
en: Maori
lv: Maoru

[ctx: Sky Culture]
en: Norse
lv: Vikingu

[ctx: Sky Culture]
en: Polynesian
lv: Polinēziešu

[ctx: Sky Culture]
en: Tupi-Guarani
lv: Tupi-gvaranu

[ctx: City in Louisiana USA]
en: Alexandria
lv: Aleksandrija

[ctx: City in Virginia USA]
en: Alexandria
lv: Aleksandrija

[ctx: City in Greece]
en: Athens
lv: Atēnas

[ctx: City in Tennessee USA]
en: Athens
lv: Atēnas

[ctx: City in Maine USA]
en: Auburn
lv: Auburna

[ctx: City in Texas USA]
en: Austin
lv: Ostina

[ctx: City in Victoria Australia]
en: Avalon
lv: Avalona

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Berlin
lv: Berlīne

[ctx: City in United Kingdom]
en: Birmingham
lv: Birmingema

[ctx: City in United Kingdom]
en: Bristol
lv: Bristole

[ctx: City in Rhode Island USA]
en: Bristol
lv: Bristole

[ctx: City in Tennessee USA]
en: Bristol
lv: Bristole

[ctx: City in Vermont USA]
en: Bristol
lv: Bristole

[ctx: City in United Kingdom]
en: Cambridge
lv: Kembridža

[ctx: City in Massachusetts USA]
en: Cambridge
lv: Kembridža

[ctx: City in Alaska USA]
en: Circle
lv: Sērkla

[ctx: City in Alaska USA]
en: Clear
lv: Klīra

[ctx: City in South Carolina USA]
en: Columbia
lv: Kolumbija

[ctx: City in Tennessee USA]
en: Columbia
lv: Kolumbija

[ctx: City in Mississippi USA]
en: Columbus
lv: Kolumbusa

[ctx: City in Nebraska USA]
en: Columbus
lv: Kolumbusa

[ctx: City in Ohio USA]
en: Columbus
lv: Kolumbusa

[ctx: City in Tennessee USA]
en: Dayton
lv: Deitona

[ctx: City in United Kingdom]
en: Derby
lv: Derbija

[ctx: City in Tennessee USA]
en: Franklin
lv: Frenklina

[ctx: City in Cayman Islands]
en: Georgetown
lv: Džordžtauna

[ctx: City in Guyana]
en: Georgetown
lv: Džordžtauna

[ctx: City in Delaware USA]
en: Georgetown
lv: Džordžtauna

[ctx: City in Mississippi USA]
en: Greenville
lv: Grīnvila

[ctx: City in South Carolina USA]
en: Greenville
lv: Grīnvila

[ctx: City in Tennessee USA]
en: Greenville
lv: Grīnvila

[ctx: City in Ontario Canada]
en: Huntsville
lv: Hantsvilla

[ctx: City in Missouri USA]
en: Kansas City
lv: Kanzassitija

[ctx: City in Ontario Canada]
en: Kingston
lv: Kingstona

[ctx: City in North Dakota USA]
en: Lakota
lv: Lakotas

[ctx: City in Missouri USA]
en: Lebanon
lv: Libāna

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Lebanon
lv: Libāna

[ctx: City in Portugal]
en: Lisbon
lv: Lisabona

[ctx: City in United Kingdom]
en: Liverpool
lv: Liverpūle

[ctx: City in Montana USA]
en: Livingston
lv: Livingstona

[ctx: City in United Kingdom]
en: London
lv: Londona

[ctx: City in South Dakota USA]
en: Madison
lv: Madisona

[ctx: City in Wisconsin USA]
en: Madison
lv: Madisona

[ctx: City in United Kingdom]
en: Manchester
lv: Mančestera

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Manchester
lv: Mančestera

[ctx: City in Victoria Australia]
en: Melbourne
lv: Melburna

[ctx: City in Idaho USA]
en: Moscow
lv: Maskava

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Newport
lv: Ņūporta

[ctx: City in Oregon USA]
en: Newport
lv: Ņūporta

[ctx: City in Rhode Island USA]
en: Newport
lv: Ņūporta

[ctx: City in Vermont USA]
en: Newport
lv: Ņūporta

[ctx: City in New Jersey USA]
en: Newton
lv: Ņūtona grādi

[ctx: City in Connecticut USA]
en: Orange
lv: Oranžs

[ctx: City in Vaucluse France]
en: Orange
lv: Oranžs

[ctx: City in United Kingdom]
en: Oxford
lv: Oksforda

[ctx: City in North Carolina USA]
en: Oxford
lv: Oksforda

[ctx: City in Panama]
en: Panama City
lv: Panama

[ctx: City in Illinois USA]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: City in Paris France]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: City in Virginia USA]
en: Petersburg
lv: Pēterburga

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Rochester
lv: Ročestera

[ctx: City in New York USA]
en: Rochester
lv: Ročestera

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Salem
lv: Salema

[ctx: City in Oregon USA]
en: Salem
lv: Salema

[ctx: City in West Virginia USA]
en: Salem
lv: Salema

[ctx: City in United Kingdom]
en: Southampton
lv: Sautemptona

[ctx: City in Massachusetts USA]
en: Springfield
lv: Springfīlda

[ctx: City in Missouri USA]
en: Springfield
lv: Springfīlda

[ctx: City in Ohio USA]
en: Springfield
lv: Springfīlda

[ctx: City in Oregon USA]
en: Springfield
lv: Springfīlda

[ctx: City in Vermont USA]
en: Springfield
lv: Springfīlda

[ctx: City in Newfoundland Canada]
en: St. John's
lv: Sentdžonsa

[ctx: City in North-West Region Russia]
en: St. Petersburg
lv: Sanktpēterburga

[ctx: City in Sweden]
en: Stockholm
lv: Stokholma

[ctx: City in Nova Scotia Canada]
en: Sydney
lv: Sidneja

[ctx: City in Montana USA]
en: Troy
lv: Troja

[ctx: City in New York USA]
en: Troy
lv: Troja

[ctx: City in Seychelles]
en: Victoria
lv: Viktorija

[ctx: City in Texas USA]
en: Victoria
lv: Viktorija

[ctx: City in Illinois USA]
en: Washington
lv: Vašingtona

[ctx: City in Colorado USA]
en: Westminster
lv: Vestminstere

[ctx: City in Maryland USA]
en: Westminster
lv: Vestminstere

[ctx: City in Kentucky USA]
en: Winchester
lv: Vinčestera

[ctx: City in New Hampshire USA]
en: Winchester
lv: Vinčestera

[ctx: City in Ontario Canada]
en: Winchester
lv: Vinčestera

[ctx: City in Virginia USA]
en: Winchester
lv: Vinčestera

[ctx: City in Namibia]
en: Windhoek
lv: Vindhuka

[ctx: City in United Kingdom]
en: York
lv: Jorka

[ctx: Region/state in Kiribati]
en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku salas

[ctx: Region/state in USA]
en: New York
lv: Ņujorka

[ctx: Region/state in Canada]
en: Ontario
lv: Ontārio

[ctx: Region/state in France]
en: Paris
lv: Parīze

[ctx: Region/state in Canada]
en: Quebec
lv: Kvebeka

[ctx: Region/state in Australia]
en: Victoria
lv: Viktorija

[ctx: Region/state in USA]
en: Washington
lv: Vašingtona

[ctx: Region/state in USA]
en: Wyoming
lv: Vaiominga

[ctx: Country name]
en: Bahrain
lv: Bahreina

[ctx: Country name]
en: Djibouti
lv: Džibutija

[ctx: Country name]
en: Hong Kong
lv: Honkonga

[ctx: Country name]
en: Lebanon
lv: Libāna

[ctx: Country name]
en: Mexico
lv: Meksika

[ctx: Country name]
en: Norway
lv: Norvēģija

[ctx: Country name]
en: Singapore
lv: Singapūra

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Comet Impact Scars (HST)
lv: Komētu trieciena rētas (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Galilean Satellites (HST)
lv: Galileja satelīti (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Global Dust Storm (HST)
lv: Globālā putekļu vētra (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Jupiter and Io (HST)
lv: Jupiters un Jo (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show APOD Image
lv: Rādīt APOD attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show APOD Image (Radar)
lv: Rādīt APOD attēlu (radars)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show APOD Image (Venera lander)
lv: Rādīt APOD attēlu (Venēras piezemētājs)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Collage of Saturn and moons
lv: Rādīt Saturna un pavadoņu kolāžu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image
lv: Rādīt HST attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1995)
lv: Rādīt HST attēlu (1995)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1996)
lv: Rādīt HST attēlu (1996)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1998)
lv: Rādīt HST attēlu (1998)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (1999)
lv: Rādīt HST attēlu (1999)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2001)
lv: Rādīt HST attēlu (2001)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2002)
lv: Rādīt HST attēlu (2002)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2003)
lv: Rādīt HST attēlu (2003)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (2004)
lv: Rādīt HST attēlu (2004)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Aurora)
lv: Rādīt HST attēlu (Aurora)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (detail)
lv: Rādīt HST attēlu (detaļas)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Detail)
lv: Rādīt HST attēlu (detaļas)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Hubble V)
lv: Rādīt HST attēlu (Habls V)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (Hubble X)
lv: Rādīt HST attēlu (Habls X)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (SN 2004dj)
lv: Rādīt HST attēlu (SN 2004dj)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST Image (stars in M 31)
lv: Rādīt HST attēlu (zvaigznes iekš M 31)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show HST (Rings and Moons)
lv: Rādīt HST (gradzeni un pavadoņi)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show KPNO AOP Image
lv: Rādīt KPNO AOP attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show MGS Image
lv: Rādīt MGS attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NASA Mosaic
lv: Rādīt NASA mozaīku

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NOAO Image
lv: Rādīt NOAO attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NOAO Image (Halpha)
lv: Rādīt NOAO attēlu (Halpha)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show NOAO Image (Optical)
lv: Rādīt NOAO attēlu (optisko)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show SEDS Image
lv: Rādīt SEDS attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Spitzer Image
lv: Rādīt Spitzer attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Sun Image
lv: Rādīt saules attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Show Voyager 1 Image
lv: Rādīt  Voyager 1 attēlu

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Total Eclipse Image
lv: Pilnā aptumsuma attēls

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Triple Eclipse (HST)
lv: Trīskāršais aptumsums (HST)

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Comet Shoemaker-Levy 9
lv: Komēta Shoemaker-Levy 9

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Daily Solar Images
lv: Ikdienas saules attēli

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: NASA Mars Missions
lv: NASA Marsa misijas

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: SEDS Information Page
lv: SEDS informācijas lapa

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Apollo Program
lv: Apollo programma

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Cassini Mission
lv: Kasīni misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The "face" on Mars
lv: "Seja" uz Marsa

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Galileo Mission
lv: Galileja misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Magellan Mission
lv: Magelāna misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Mariner 10 Mission
lv: Mariner 10 misija

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Mars Society
lv: Marsa biedrība

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Voyager Missions
lv: Voyager misijas

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: The Whole Mars Catalog
lv: Katalogs The Whole Mars

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Welcome to Mars!
lv: Laipni lūdzam uz Marsa!

[ctx: Image/info menu item (should be translated)]
en: Wikipedia Page
lv: Vikipēdijas lapa

[ctx: star name]
en: Atlas
lv: Atlants

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Simbad
lv: Simbads

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Aladin
lv: Aladins

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Skyview
lv: Debesu skats

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Gamma-ray
lv: Gamma stari

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: X-ray
lv: Rentgenstari

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Optical
lv: Optiskie

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Infrared
lv: Infrasarkanie

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Recent X-Ray Missions
lv: Nesenās rentgenstaru misijas

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Past X-ray Mission
lv: Pagātnes rentgenstaru misijas

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Popular Catalog Choices
lv: Populāras katalogu izvēles

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Multiwavelength Catalogs
lv: Dažādu viļņu garumu katalogi

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Images
lv: Attēli

[ctx: Advanced URLs: description or category]
en: Other
lv: Cits

en: Refraction effects disabled
lv: Refrakcijas efekti atslēgti

en: When the horizon is switched off, refraction effects are temporarily disabled.
lv: Kad horizonts tiek izslēgts, refrakcijas efekti uz laiku tiek atslēgti.

en: Catalogs
lv: Katalogi

en: Guides
lv: Vedņi

en: Could not open file %1
lv: Neizdevās atvērt failu %1

en: The selected script contains unrecognized elements, indicating that it was not created using the KStars script builder. This script may not function properly, and it may even contain malicious code. Would you like to execute it anyway?
lv: Izvēlētais skripts satur neatpazītus elementus, norādot, ka tas netika izveidots ar KStars skriptu būvētāju. Skripts var funkcionēt nepareizi vai pat saturēt ļaunprātīgu kodu. Vai tomēr vēlaties to izpildīt?

en: Script Validation Failed
lv: Skripta validācija neizdevās

en: Run Nevertheless
lv: Tomēr palaist

en: Running script: %1
lv: Palaiž skriptu: %1

en: Script finished.
lv: Skripts pabeidza darbu.

en: You can save printer ink by using the "Star Chart" color scheme, which uses a white background. Would you like to temporarily switch to the Star Chart color scheme for printing?
lv: Jūs varat ietaupīt printera tinti, lietojot krāsu shēmu "Zvaigžņu karte", kura lieto baltu fonu. Vai vēlaties pagaidām pārslēgties uz šo krāsu shēmu?

en: Switch to Star Chart Colors?
lv: Pārslēgties uz Zvaigžņu Kartes Krāsām?

en: Switch Color Scheme
lv: Pārslēgt krāsu shēmu

en: Do Not Switch
lv: Nepārslēgt

en: Engage &Tracking
lv: Uzsāk&t sekošanu

[ctx: The user should enter an angle for the field-of-view of the display]
en: Enter Desired Field-of-View Angle
lv: Ievadiet vēlamo skata lauka leņķi

en: Enter a field-of-view angle in degrees:
lv: Ievadiet skata lauka leņķi, grādos:

en: Critical File Not Found: %1
lv: Nav Atrasts Svarīgs Fails: %1

en: Reading time zone rules
lv: Lasa laika zonu noteikumus

en: Loading city data
lv: Ielādē pilsētas datus

en: Loading sky objects
lv: Ielādē debesu objektus

en: Loading Image URLs
lv: Ielādē attēlu URL

en: Could not set time: %1 / %2 / %3 ; %4:%5:%6
lv: Neizdevās iestatīt laiku: %1 / %2 / %3 ; %4:%5:%6

en: Could not set location named %1, %2, %3
lv: Neizdevās iestatīt vietu ar nosaukumu %1, %2, %3

en: Custom image-links file could not be opened.
    Link cannot be recorded for future sessions.
lv: Nevaru atvērt failu bilžu saitēm.
    Saiti nevar ierakstīt nākamajām sesijām.

en: Custom information-links file could not be opened.
    Link cannot be recorded for future sessions.
lv: Nevaru atvērt failu informācijas saitēm.
    Saiti nevar ierakstīt nākamajām sesijām.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: zenith
lv: zenīts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: north
lv: ziemeļi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: east
lv: austrumi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: south
lv: dienvidi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, FocusEdit)
en: west
lv: rietumi

en: Download New Data...
lv: Lejupielādēt jaunus datus...

en: Downloads new data
lv: Lejupielādē jaunus datus

en: &Save Sky Image...
lv: &Saglabāt debesu attēlu...

en: &Run Script...
lv: Palaist sk&riptu...

en: Set Time to &Now
lv: Uzstādīt laiku &uz pašreizējo

[ctx: set Clock to New Time]
en: &Set Time...
lv: Ie&statīt laiku...

en: Stop &Clock
lv: Apturēt &pulksteni

en: &Zenith
lv: &Zenīts

en: &North
lv: &Ziemeļi

en: &East
lv: &Austrumi

en: &South
lv: &Dienvidi

en: &West
lv: &Rietumi

en: &Find Object...
lv: &Meklēt objektu...

en: Set Coordinates &Manually...
lv: Ie&statīt koordinātes pašrocīgi...

en: &Zoom to Angular Size...
lv: &Mērogot līdz leņķiskajam izmēram...

en: Show Main Toolbar
lv: Rādīt Pamata Komandpogurindu

en: Show View Toolbar
lv: Rādīt Skatu Pogurindu

en: Show Statusbar
lv: Rādīt statusa joslu

en: C&olor Schemes
lv: &Krāsu shēmas

en: &Classic
lv: &Klasiska

en: &Star Chart
lv: &Zvaigzņu Karte

en: &Night Vision
lv: &Nakts Vīzija

en: &Moonless Night
lv: Bez&mēness nakts

en: &FOV Symbols
lv: Skata lauka sim&boli

[ctx: Location on Earth]
en: &Geographic...
lv: Ģ&eogrāfiskā...

en: Startup Wizard...
lv: Uzsākšanas vednis...

en: Calculator
lv: Kalkulators

en: Observation Planner
lv: Novērošanas plānotājs

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AltVsTime)
en: Altitude vs. Time
lv: Augstums pret Laiku

en: What's up Tonight
lv: Kas notiek šonakt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkyCalendar)
en: Sky Calendar
lv: Debesu kalendārs

en: Script Builder
lv: Skriptu būvētājs

en: Jupiter's Moons
lv: Jupitera pavadoņi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFlags)
en: Flags
lv: Karogi

en: Telescope Wizard...
lv: Teleskopa vednis...

[ctx: Toggle Stars in the display]
en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Toggle stars
lv: Pārslēgt zvaigznes

en: Toggle deep sky objects
lv: Pārslēgt dziļo debesu objektus

[ctx: Toggle Solar System objects in the display]
en: Solar System
lv: Saules Sistēma

en: Toggle Solar system objects
lv: Pārslēgt Saules sistēmas objektus

en: Toggle constellation lines
lv: Pārslēgt zvaigznāju līnijas

en: Toggle constellation names
lv: Pārslēgt zvaigznāju nosaukumus

[ctx: Toggle Constellation Boundaries in the display]
en: C. Boundaries
lv: Zv. robežas

en: Toggle constellation boundaries
lv: Pārslēgt zvaigznāju robežas

[ctx: Toggle Milky Way in the display]
en: Milky Way
lv: Piena Ceļš

en: Toggle milky way
lv: Pārslēgt Piena Ceļu

en: Toggle equatorial coordinate grid
lv: Pārslēgt ekvatoriālo koordināšu tīklu

en: Toggle horizontal coordinate grid
lv: Pārslēgt horizontālo koordināšu tīklu

en: Toggle opaque ground
lv: Pārslēgt necaurspīdīgo zemi

[ctx: Toggle flags in the display]
en: Flags
lv: Karogi

en: Toggle flags
lv: Pārslēgt karogus

[ctx: Toggle satellites in the display]
en: Satellites
lv: Satelīti

en: Toggle satellites
lv: Pārslēgt pavadoņus

[ctx: Toggle supernovae in the display]
en: Supernovae
lv: Pārnovas

en: Toggle supernovae
lv: Pārslēgt pārnovas

en:  Welcome to KStars
lv:  Sveicināti programā KStars

en: nothing
lv: nekas

en: The initial position is below the horizon.
    Would you like to reset to the default position?
lv: Sākotnējā pozīcija ir zem horizonta.
    Vai jūs vēlētos atstatīt noklusēto pozīciju?

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, PlanetComboBoxBatch)
en: Pluto
lv: Plutons

en: Desktop Planetarium
lv: Darbvirsmas planetārijs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lv: Pievienot

en: Server Port
lv: Servera ports

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SetTime)
en: Set Time
lv: Rieta laiks

en: Month
lv: Mēnesis

en: Constellation Lines
lv: Zvaigznāju līnijas

en: Constellation Names
lv: Zvaigznāju nosaukumi

en: Milky Way
lv: Piena Ceļš

[ctx: Northeast]
en: NE
lv: ZA

[ctx: Southeast]
en: SE
lv: DA

[ctx: Southwest]
en: SW
lv: DR

[ctx: Northwest]
en: NW
lv: ZR

en: Welcome to KStars. Please stand by while loading...
lv: Laipni lūdzam KStars. Lūdzu gaidiet ielādi...

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: AP local time
lv: AP lokālais Laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: AP sidereal time
lv: AP sidreāla laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Abort
lv: Pārtraukt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Absolute Position
lv: Absolūtā pozīcija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Aperture (mm)
lv: Atvērums (mm)

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Atmosphere
lv: Atmosfēra

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Camera Model
lv: Fotoaparāta modelis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Compression
lv: Saspiešana

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Configuration
lv: Konfigurācija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Connect
lv: Pieslēgties

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Connection
lv: Savienojums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Contrast
lv: Kontrasts

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Control
lv: Kontrole

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Count
lv: Skaits

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Date
lv: Datums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Date/Time/Location
lv: Datums/Laiks/Vieta

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Debug
lv: Atkļūdot

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Device
lv: Ierīce

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Direction
lv: Virziens

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Disable
lv: Atslēgt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Disconnect
lv: Atvienot

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Duration (s)
lv: Ilgums (s)

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: East
lv: Austrumi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: East/West
lv: Austrumi/Rietumi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Expose
lv: Eksponēt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Exposure
lv: Ekspozīcija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter #1
lv: Filtrs #1

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter #2
lv: Filtrs #2

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter #3
lv: Filtrs #3

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter #4
lv: Filtrs #4

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter #5
lv: Filtrs #5

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter Count
lv: Filtru skaits

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter Simulator
lv: Filtru simulators

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter Wheel
lv: Filtru ripa

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Filter
lv: Filtrs

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Focal Length (mm)
lv: Fokusa attālums (mm)

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Focus Speed
lv: Fokusēšanas ātrums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Frame Rate
lv: Kadru ātrums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Frame
lv: Kadrs

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: GPS Status
lv: GPS statuss

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: GPS System
lv: GPS sistēma

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Geographic Location
lv: Ģeogrāfiskā vieta

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Green
lv: Zaļš

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Grey
lv: Pelēks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Height m
lv: Augstums m

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Height
lv: Augstums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Horizontal Coords
lv: Horizontālās koordinātes

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Image Data
lv: Attēla dati

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Image Info
lv: Attēla informācija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Image Settings
lv: Attēla iestatījumi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Image Type
lv: Attēla tips

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Info
lv: Informācija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Jupiter
lv: Jupiters

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Library
lv: Bibliotēka

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Messier
lv: Mesjē

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Mode
lv: Režīms

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Model
lv: Modelis

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Moon
lv: Mēness

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Motion
lv: Kustība

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Neptune
lv: Neptūns

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Noise Reduction
lv: Trokšņu novēršana

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: None
lv: Nav

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: North
lv: Ziemeļi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: North/South
lv: Ziemeļi/Dienvidi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: OFF
lv: Izslēgts

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: ON
lv: Ieslēgts

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Object Info
lv: Objekta informācija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Object Number
lv: Objekta numurs

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Object
lv: Objekts

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Offset
lv: Nobīde

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: On
lv: Ieslēgts

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Options
lv: Opcijas

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Pluto
lv: Plutons

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Port
lv: Ports

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Ports
lv: Porti

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Position
lv: Pozīcija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Relative Position
lv: Relatīvā pozīcija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Resolution x
lv: Izšķirtspēja x

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Resolution y
lv: Izšķirtspēja y

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Restart
lv: Pārstartēt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Saturn
lv: Saturns

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Select item...
lv: Izvēlēties vienību...

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Select
lv: Izvēlēties

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Set
lv: Iestatīt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Sidereal Time
lv: Sidreāla laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Sidereal time
lv: Sidreāla laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Simulation
lv: Simulācija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Simulator Config
lv: Simulatora konfigurācija

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Simulator Settings
lv: Simulatora iestatījumi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site 1
lv: Vietne 1

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site 2
lv: Vietne 2

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site 3
lv: Vietne 3

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site 4
lv: Vietne 4

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site Management
lv: Vietņu pārvaldība

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Site Name
lv: Vietnes nosaukums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Sites
lv: Vietnes

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Solar System
lv: Saules sistēma

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Star Catalogs
lv: Zvaigžņu katalogi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Telescope Simulator
lv: Teleskopa simulators

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Telescope
lv: Teleskops

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Telescopes
lv: Teleskopi

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Temperature K
lv: Temperatūra K

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Timer
lv: Taimeris

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Total Exposure Time (ms)
lv: Kopējais ekspozīcijas laiks (ms)

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: UTC Time
lv: UTC laiks

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Update Client
lv: Atjaunināt klientu

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Update GPS
lv: Atjaunināt GPS

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Update
lv: Atjaunināt

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Uranus
lv: Urāns

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Venus
lv: Venēra

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Video Stream
lv: Video straume

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Webcam Name
lv: Tīmekļa kameras nosaukums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: Width
lv: Platums

[ctx: string from libindi, used in the config dialog]
en: arcseconds
lv: loka sekundes

en: Script executed.
lv: Skripts izpildīts

en: Could not execute script.
lv: Neizdevās izpildīt skriptu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3) i18n: ectx: property (text), wi
en: Model:
lv: Modelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label31_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label31) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label5)
en: Vendor:
lv: Ražotājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scopeApertureText)
en: Aperture:
lv: Atvērtums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Unit:
lv: Vienība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddEyepiece)
en: Save Eyepiece
lv: Saglabāt okulāru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddLens)
en: Save Lens
lv: Saglabāt lēcas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AddFilter)
en: Save Filter
lv: Saglabāt filtru

en: End Session
lv: Beigt sesiju

en: Save and End the current session
lv: Saglabāt un beigt pašreizējo sesiju

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: site_
lv: vietne_

en: session_
lv: sesija_

en: Next Target >
lv: Nākamais mērķis >

en: observation_
lv: novērojums_

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Execute)
en: Execute Session
lv: Izpildīt sesiju

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Enter Session Details:
lv: Ievadiet sesijas detaļas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Location)
en: set location
lv: iestatīt vietu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Begin:
lv: Sākums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Equipment:
lv: Aprīkojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comments:
lv: Komentāri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Language:
lv: Valoda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget_2)
en: View Object Details:
lv: Skatīt objekta detaļas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget_3)
en: Enter the Observation Details:
lv: Ievadiet novērojuma detaļas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Observer
lv: Novērotājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Telescope:
lv: Teleskops:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Eyepiece:
lv: Okulārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Lens:
lv: Lēcas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: arc seconds
lv: loka sekundes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Faintest Star:
lv: Blāvākā zvaigzne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (magnitude)
lv: (zvaigžņlielums)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NextButton)
en: Next >
lv: Nākamais >

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, SessionURL)
en: Step 1: Session Details
lv: 1. solis: sesijas detaļas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, AddObject)
en: Add new object to list
lv: Pievienot sarakstam jaunu objektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, ObservationsURL)
en: Step 2: Observations
lv: 2. solis: novērojumi

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Another Observer already exists with the given Name and Surname, Overwrite?
lv: Jau pastāv novērotājs ar doto vārdu un uzvārdu, pārrakstīt?

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
lv: &Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRefraction)
en: Correct for atmospheric refraction
lv: Labot atmosfēras atstarošanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRelativistic)
en: General Relativity effects near the sun
lv: Vispārējās relativitātes efekti Saules tuvumā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseAutoLabel)
en: Attach label to centered object
lv: Piesaistīt etiķeti centrētajam objektam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseHoverLabel)
en: Attach temporary label when hovering mouse
lv: Piesaistīt pagaidu etiķeti, kad pāri pārvietojas pele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseAntialias)
en: Use antialiased drawing
lv: Lietot gludinātu zīmēšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnSlew)
en: Hide objects while moving
lv: Slēpt objektus pārvietojot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelHideTimeStep)
en: Also hide if time step larger than:
lv: Paslēpt arī, ja laika solis ir lielāks nekā:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (MagnitudeSpinBox, kcfg_MagLimitHideStar)
en: Stars fainter than this will not be drawn while the map is moving.
lv: Zvaigznes, kas blāvākas nekā šī vērtība, netiks attēlotas, pārvietojot karti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HidePlanets) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SolarSystemButton)
en: Solar system
lv: Saules sistēma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideCLines)
en: Constellation lines
lv: Zvaigznāju līnijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideGrids)
en: Coordinate grids
lv: Koordināšu tīkli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideCBounds)
en: Constellation boundaries
lv: Zvaigznāju robežas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideCNames)
en: Constellation names
lv: Zvaigznāju vārdi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Observing &List
lv: No&vērojamo saraksts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ObsListOptions)
en: Observing List Labels
lv: Novērojamo saraksta etiķetes

[ctx: use 'moonless night' color scheme]
en: Moonless Night
lv: Bezmēness nakts

[ctx: use realistic star colors]
en: Real Colors
lv: Reālās krāsas

[ctx: show stars as red circles]
en: Solid Red
lv: Vienlaidu sarkans

[ctx: show stars as black circles]
en: Solid Black
lv: Vienlaidu melns

[ctx: show stars as white circles]
en: Solid White
lv: Vienlaidu balts

en: New Color Scheme
lv: Jauna krāsu shēma

en: Enter a name for the new color scheme:
lv: Ievadiet jaunās krāsu shēmas vārdu:

en: Local color scheme index file could not be opened.
    Scheme cannot be removed.
lv: Neizdevās atvērt vietējo krāsu shēmu indeksa failu.
    Shēmu nevar dzēst.

en: Could not delete the file: %1
lv: Neizdevās dzēst failu: %1

en: Error Deleting File
lv: Kļūda dzēšot failu

en: Could not find an entry named %1 in colors.dat.
lv: Neizdevās atrast ierakstu ar nosaukumu %1 iekš colors.dat.

en: Scheme Not Found
lv: Shēma nav atrasta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, ColorPalette)
en: Current color settings
lv: Pašreizējo krāsu iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BoxBGMode)
en: No Fill
lv: Neaizpildīts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BoxBGMode)
en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_BoxBGMode)
en: Opaque
lv: Necaurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Star color mode:
lv: Zvaigžņu krāsu režīms:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_StarColorMode)
en: Set the star color mode
lv: Iestatīt zvaigžņu krāsu režīmu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preset Color Schemes
lv: Sākotnēji iestatītās krāsu shēmas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, PresetBox)
en: List of preset color schemes
lv: Sākotnēji iestatīto krāsu shēmu saraksts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, RemovePreset)
en: Remove a preset color scheme
lv: Izņemt sākotnēji iestatīto krāsu shēmu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCLines)
en: &Constellation lines
lv: Z&vaigznāju līnijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCBounds)
en: Constellation &boundaries
lv: Zvaigznāju ro&bežas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlightedCBound)
en: Highlight central constellation boundary
lv: Izcelt centrālo zvaigznāju robežu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCNames)
en: Constellation &names
lv: Zvaigznāju &nosaukumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseLatinConstellNames)
en: L&atin
lv: L&atīņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSatellitesLabels)
en: Show labels
lv: Rādīt marķējumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAllPlanets)
en: Select All
lv: Iezīmēt visu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showNonePlanets)
en: Select None
lv: Notīrīt iezīmējumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSun)
en: The sun
lv: Saule

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowJupiter)
en: Draw Jupiter?
lv: Zīmēt Jupiteru?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoon)
en: The moon
lv: Mēness

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_MaxRadCometName)
en: Maximum distance for comet names
lv: Maksimālais attālums komētu nosaukumiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: AU
lv: AV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAsteroidNames)
en: Show names
lv: Rādīt nosaukumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSupernovae)
en: Show supernovae
lv: Rādīt pārnovas

en: Names:
lv: Nosaukumi:

en: Could not upload file
lv: Neizdevās augšupielādēt failu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: Save to file...
lv: Saglabāt failā...

en: Open Cluster
lv: Atvērta kopa

en: Globular Cluster
lv: Sfēriska Kopa

en: Gaseous Nebula
lv: Gāzveida miglājs

en: Dark Nebula
lv: Tumšais miglājs

en: Planetary Nebula
lv: Planetārais miglājs

en: Supernova Remnant
lv: Supernovas paliekas

en: Galaxy
lv: Galaktika

en: Quasar
lv: Kvazārs

en: Galactic Cluster
lv: Galaktiskā kopa

en: Star Magnitudes:
lv: Zvaigžņu zvaigžņlielumi:

en: Observer:
lv: Novērotājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dateCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DateCheckBatch) i18
en: Date:
lv: Datums:

en: Site:
lv: Vietne:

en: Go to next Wizard page
lv: Iet uz nākamo vedņa lapu

en: Go to previous Wizard page
lv: Iet uz iepriekšējo vedņa lapu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subtitleLabel)
en: Subtitle:
lv: Apakšnosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rstCheckBox)
en: Add Rise/Set/Transit details table
lv: Pievienot lēkta/rieta/pārejas detaļu tabulu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Chart type:
lv: Grafika tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectFromListButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fromListButton)
en: Select object from list
lv: Izvēlieties objektu no saraksta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, detailsButton)
en: Show details...
lv: Rādīt detaļas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stepTitle)
en: Select Sky Object
lv: Izvēlēties debesu objektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedObjLabel)
en: Selected object:
lv: Izvēlētais objekts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Print preview
lv: Drukas priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, printButton)
en: Print
lv: Drukāt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stepTitle)
en: Welcome to the KStars Printing Wizard
lv: Laipni lūdzam KStars drukāšanas vednī

en: Loading asteroids
lv: Ielādē asteroīdus

en: Loading comets
lv: Ielādē komētas

en: Constellation Boundaries
lv: Zvaigznāju robežas

en: Loading Constellation Boundaries
lv: Ielādē zvaigznāju robežas

en: Star HD%1 not found.
lv: Zvaigzne HD%1 netika atrasta.

en: Loading constellation names
lv: Ielādē zvaigznāju nosaukumus

en: No icon
lv: Nav ikonas

en: Creating horizon
lv: Izveido horizontu

en: Loading %1
lv: Ielādē %1

note: i18n("Loading Milky Way")); Magellanic clouds loadContours("lmc.dat", i18n("Loading Large Magellanic Clouds")); loadContours("smc.dat", i18n("Loading Small Magellanic Clouds")); summary();
en: Loading Milky Way
lv: Ielādē Piena Ceļu

en: Loading Large Magellanic Clouds
lv: Ielādē Lielo Magelāna mākoni

en: Loading Small Magellanic Clouds
lv: Ielādē Mazo Magelāna mākoni

en: Loading satellites
lv: Ielādē pavadoņus

en: Update %1 satellites
lv: Atjaunina %1 pavadoņus

en: Loading solar system
lv: Ielādē Saules sistēmu

en: Loading stars
lv: Ielādē zvaigznes

en: Requested Position Below Horizon
lv: Prasītā Pozīcija Zem Horizonta

en: The requested position is below the horizon.
    Would you like to go there anyway?
lv: Pieprasītā pozīcija ir zem horizonta.
    Vai jūs tomēr vēlaties norādīt šeit?

en: Object Details
lv: Objekta Detaļas

[ctx: Jupiter's moon Io]
en: Io
lv: Jo

[ctx: Jupiter's moon Europa]
en: Europa
lv: Eiropa

[ctx: Jupiter's moon Ganymede]
en: Ganymede
lv: Ganimēds

[ctx: Jupiter's moon Callisto]
en: Callisto
lv: Kallisto

[ctx: moon phase, 100 percent illuminated]
en: Full moon
lv: Pilns mēness

[ctx: moon phase, 0 percent illuminated]
en: New moon
lv: Jauns mēness

[ctx: moon phase, half-illuminated and growing]
en: First quarter
lv: Pirmais ceturksnis

[ctx: moon phase, half-illuminated and shrinking]
en: Third quarter
lv: Trešais ceturksnis

en: unknown
lv: nezināms

en: Star
lv: Zvaigzne

en: Catalog Star
lv: Kataloga zvaigzne

en: Planet
lv: Planēta

en: Comet
lv: Komēta

en: Asteroid
lv: Asteroīds

en: Constellation
lv: Zvaigznājs

en: Galaxy Cluster
lv: Galaktiku kopa

en: Satellite
lv: Pavadonis

en: Radio Source
lv: Radio viļņu avots

en: Multiple Star
lv: Zvaigžņu kopums

en: Unknown Type
lv: Nezināms Tips

en: Show HST Image
lv: Rādīt HST attēlu

en: %1: Hubble Space Telescope, operated by STScI for NASA [public domain]
lv: %1: Habla Kosmosa Teleskops, darbina STScl aģentūrai NASA [publisks īpašums]

en: Show Spitzer Image
lv: Rādīt Spitzer attēlu

en: Show SEDS Image
lv: Rādīt SEDS attēlu

en: Show KPNO AOP Image
lv: Rādīt KPNO AOP attēlu

en: Show NOAO Image
lv: Rādīt NOAO attēlu

en: %1: National Optical Astronomy Observatories and AURA [free for non-commercial use]
lv: %1: Nacionālās Optiskās Astronomijas Observatorijas un AURA [nekomerciālai izmantošanai — par brīvu]

en: %1: Very Large Telescope, operated by the European Southern Observatory [free for non-commercial use; no reproductions]
lv: %1: Ļoti Liels Teleskops, darbina Eiropas Dienvidu Observatorija [nekomerciālai izmantošanai — par brīvu; reproducēšana nav atļauta]

en: Show
lv: Rādīt

en: unnamed object
lv: nenosaukts objekts

en: lat and LST parameters should only be used in KSPlanetBase objects.
lv: lat un LST parametrus izmantot vajadzētu tikai KSPlanetBase objektos.

en: alpha
lv: alfa

en: beta
lv: bēta

en: epsilon
lv: epsilons

en: zeta
lv: zēta

en: eta
lv: ēta

en: theta
lv: tēta

en: kappa
lv: kapa

en: mu
lv: mī

en: nu
lv: nī

en: xi
lv: ksī

en: omicron
lv: omikrons

en: rho
lv: ro

en: upsilon
lv: ipsilons

en: phi
lv: fī

en: chi
lv: hi

en: Error parsing TimeZoneRule, setting to empty rule.
lv: Kļūda atpazīstot LaikaZonasNoteikumu, izmainu par tukšu noteikumu.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: 		<p>You can export the sky image to a file using the "Save Sky Image"
    			item in the File menu, or by pressing Ctrl+I.  In addition, you can
    			run KStars from a command prompt with the "--dump" argument to save a
    			sky image to disk without even opening the program window.  This can
    			be used to generate dynamic wallpaper for your KDE desktop.
    		</p>
lv: 		<p>Varat eksportēt debesu attēlu uz failu, izmantojot elementu 'Saglabāt
    			debesu attēlu' izvēlnē 'Fails', vai arī nospiežot 'Ctrl+I'. Varat arī
    			palaist KStars no komandrindas ar argumentu '--dump', lai attēlu
    			saglabātu uz diska, neatverot programmas logu. To var izmantot, lai
    			ģenerētu dinamisku ekrāntapeti jūsu KDE darbvirsmai.
    		</p>

en: Local Time
lv: Lokālais Laiks

en: &Print...
lv: &Drukāt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Obj1FindButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, FindButton)
en: Find Object...
lv: Meklēt objektu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Plot
lv: Punkts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFieldsButton)
en: Clear Fields
lv: Attīrīt Laukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearListB)
en: Clear List
lv: Attīrīt Sarakstu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocalTimeLabel)
en: Local time:
lv: Vietējais laiks:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Date && Location
lv: Datums un vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cityButton)
en: Choose City...
lv: Izvēlēties Pilsētu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Long.:
lv: Gar.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Lat.:
lv: Plat.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Update)
en: Update
lv: Atjaunot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Value:
lv: Vērtība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Option:
lv: Opcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: File name:
lv: Faila nosaukums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, FindButton)
en: Select object from a list
lv: Izvēlēties objektu no saraksta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Dir:
lv: Mape:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, FocusEdit)
en: Target object or direction
lv: Mērķa objekts vai virziens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Color name:
lv: Krāsas nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Color value:
lv: Krāsas vērtība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, CheckTrack)
en: Toggle Tracking on/off
lv: Ieslēgt/Izslēgt izsekošanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <font color="#00007f">Sec:</font>
lv: <font color="#00007f">Sek.:</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Key:
lv: Atslēga:

note: i18n("Julian Day"))->setIcon(0,jdIcon);
en: Julian Day
lv: Juliāna Diena

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcSidTimeDlg)
en: Sidereal Time
lv: Sidreāla laiks:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcDayLengthDlg) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Almanac
lv: Almanahs

en: Equinoxes & Solstices
lv: Ekvinokcijas un saulgrieži

en: Coordinate Converters
lv: Koordinātu pārveidotāji

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcApCoordDlg)
en: Apparent Coordinates
lv: Attēlojamās koordinātes

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcAltAz) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Horizontal Coordinates
lv: Horizontālās koordinātes

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcAngDistDlg)
en: Angular Distance
lv: Leņķiskais attālums

en: Conjunctions
lv: Konjunkcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLabelLocalTime)
en: Local time
lv: Lokālais Laiks

en: Conjunction/Opposition
lv: Konjunkcija/Opozīcija

en: Separation
lv: Atdalīšana

en: Please select an object to check conjunctions with, by clicking on the 'Find Object' button.
lv: Lūdzu, izvēlieties objektu, ar kuru pārbaudīt konjunkcijas, noklikšķinot uz pogas 'Atrast objektu'.

en: Please select two different objects to check conjunctions with.
lv: Lūdzu, izvēlieties divus atšķirīgus objektus, ar kuriem pārbaudīt konjunkciju.

en: Compute conjunction...
lv: Aprēķināt konjunkciju...

en: Compute conjunction between %1 and %2
lv: Aprēķināt konjunkciju starp %1 un %2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ModeSelector)
en: Conjunction
lv: Konjunkcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: and
lv: un

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Show conjunctions/oppositions for:
lv: Rādīt konjunkcijas/opozīcijas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Between objects:
lv: Starp objektiem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum allowed separation:
lv: Maksimālā atļautā atdalīšana:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Conjunctions / Oppositions
lv: Konjunkcijas/Opozīcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, VEquinoxText)
en: Vernal equinox:
lv: Pavasara ekvinokcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AEquinoxText)
en: Autumnal equinox:
lv: Rudens ekvinokcija:

[ctx: Declination]
en: Dec
lv: Loc

en: Epoch
lv: Epohs

en: Icon
lv: Ikona

en: Label
lv: Etiķete

en: Telescope %1 is offline. Please connect and retry again.
lv: Teleskops %1 ir nesaistē. Lūdzu, pieslēdziet to un mēģiniet vēlreiz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Label color:
lv: Etiķetes krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Icon:
lv: Ikona:

[ctx: Azimuth]
en: Az
lv: Azim

[ctx: Altitude]
en: Alt
lv: Augst

en: offset from Jupiter (arcmin)
lv: nobīde no Jupitera (loka minūtes)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, interact) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Interactive Mode
lv: Interaktīvais režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date and time:
lv: Datums un laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ObjectButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, FirstObjectButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SecondObjectButton)
en: Select Object...
lv: Izvēlēties objektu...

en: Could not open file %1.
lv: Neizdevās atvērt failu %1.

en: Invalid file: %1
lv: Nederīgs fails: %1

en: Invalid file
lv: Nederīgs fails

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngDistLabel)
en: Angular distance:
lv: Leņķiskais attālums:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, batch) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Batch Mode
lv: Masveida režīms

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Files
lv: Faili

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Input file:
lv: Ievades fails:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Output file:
lv: Izvades fails:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Catalog Coordinates
lv: Kataloga koordinātes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Target Time && Date
lv: Mērķa laiks un datums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, UTCheckBatch)
en: UT:
lv: UL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ApCoordLabel)
en: Apparent coordinates:
lv: Attēlojamās koordinātes:

en: Does not rise
lv: Lēkta nav

en: Does not set
lv: Rieta nav

[ctx: %1 is a location on earth]
en: Almanac for %1
lv: Almanahs priekš %1

en: computed by KStars
lv: aprēķināja KStars

en: Results of Almanac calculation
lv: Almanaha aprēķināšanas rezultāti

[ctx: Sky object passing below the horizon]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunSetLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Set:
lv: Iestatīt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DayLengthLabel)
en: Day length:
lv: Dienas garums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunRiseAzLabel)
en: Sunrise azimuth:
lv: Saullēkta azimuts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunRiseLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Rise:
lv: Lēkts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunTransitLabel)
en: Noon:
lv: Dienvidus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonRiseAzLabel)
en: Moon rise azimuth:
lv: Mēness lēkta azimuts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonSetAzLabel)
en: Moon set azimuth:
lv: Mēness rieta azimuts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LunarPhaseLabel)
en: Phase:
lv: Fāze:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Batch mode
lv: Masveida režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Input file:
lv: Ievades fails:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output file:
lv: Izvades fails:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Equatorial Coordinates
lv: Ekvatoriālās koordinātes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cartRadio)
en: Cartesian
lv: Kartēziskās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, spheRadio)
en: Geographic
lv: Ģeogrāfiskās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Compute)
en: Convert
lv: Pārveidot

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Cartesian Coordinates
lv: Kartēziskās koordinātes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Geographic Coordinates
lv: Ģeogrāfiskās koordinātes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, InputComboBatch)
en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Incorrect number of fields in line %1:
lv: Nepareizs skaits lauku rindā %1:

en: Present fields %1.
lv: Atrodas laukos %1.

en: Required fields %1.
lv: Nepieciešams laukos %1.

en: Unknown planet
lv: Nezināma planēta

en:  in line %1:
lv:  rindā %1:

en: Line %1 contains an invalid time
lv: Rinda %1 satur nederīgu laiku

en: Line %1 contains an invalid date:
lv: Rinda %1 satur nederīgu datumu:

en: Errors found while parsing some lines in the input file
lv: Radās kļūdas, parsējot dažas rindas ievades failā

en: Errors in lines
lv: Kļūdas rindās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EquatorialCheckBatch)
en: Equatorial
lv: Ekvatoriāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HorizontalCheckBatch)
en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Location strings consist of the comma-separated names of the city, province and country.  If the string contains spaces, enclose it in quotes so it gets parsed properly.
lv: Vietu virknes sastāv no pilsētu, provinču un valstu nosaukumiem, atdalītiem ar komatu. Ja virkne satur atstarpes, iekļaujiet tās pēdiņās — lai pareizi tiktu veikta parsēšana.

en: Hint for writing location strings
lv: Ieteikums vietu virkņu rakstīšanai

en: local time
lv: lokālais laiks

en: sidereal time
lv: sidreāla laiks

en: date
lv: datums

en: location
lv: vieta

en: %1 and %2
lv: %1 un %2

en: %1, %2 and %3
lv: %1, %2 un %3

en: Specify %1 in the input file.
lv: Norādiet %1 ievades failā.

en: Results of Sidereal time calculation
lv: Sidreāla laika aprēķināšanas rezultāti

en: Sun's Declination
lv: Saules deklinācija

en: # Timing of Equinoxes and Solstices
lv: # Ekvinokciju un saulgriežu laiki

en: # computed by KStars
    #
lv: # aprēķināja KStars
    #

en: # Vernal Equinox		Summer Solstice			Autumnal Equinox		Winter Solstice
    #
lv: #Pavasara ekvinokcija		Vararas saulgrieži			Rudens ekvinokcija		Ziemas saulgrieži
    #

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, modCalcEquinox)
en: Equinoxes and Solstices
lv: Ekvinokcijas un saulgrieži:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Equinoxes and solstices for the year:
lv: Ekvinokcijas un saulgrieži gadam:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, overview)
en: Overview
lv: Pārskats

en: Moon Phase Calendar
lv: Mēness fāžu kalendārs

[ctx: Magnitude]
en: Mag
lv: Zvaigžņliel.

en: %1 is already in your wishlist.
lv: %1 jau ir jūsu vēlmju sarakstā.

en: %1 is already in the session plan.
lv: %1 jau ir sesijas plānā.

en: Added %1 to observing list.
lv: %1 pievienots novērojamo sarakstam.

en: Added %1 to session list.
lv: %1 pievienots sesijas sarakstam.

en: The specified file is invalid
lv: Norādītais fails nav derīgs

en: Do you want to save the current session?
lv: Vai vēlaties saglabāt pašreizējo sesiju?

en: Save Current session?
lv: Saglabāt pašreizējo sesiju?

en: Could not open file %1.  Try a different filename?
lv: Neizdevās atvērt failu %1. Mēģināt citu faila nosaukumu?

en: Try Different
lv: Mēģināt citu

en: Do Not Try
lv: Nemēģināt

en: This will delete all saved images. Are you sure you want to do this?
lv: Tiks dzēsti visi saglabātie attēli. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Delete All Images
lv: Dzēst visus attēlus

en: Image Chooser
lv: Attēla izvēlētājs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, OpenButton)
en: Open an observation session list
lv: Atvērt novērojumu sesijas sarakstu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, OpenButton)
en: Load an observing list from disk
lv: Ielādēt novērojamo sarakstu no diska

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SaveButton)
en: Save the observing session
lv: Saglabāt novērošanas sesiju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, SaveButton)
en: Save the current observing list to disk
lv: Saglabāt pašreizējo novērojamo sarakstu uz disku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SaveAsButton)
en: Save observing session as...
lv: Saglabāt novērošanas sesiju kā...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, SaveAsButton)
en: Save the current observing list to disk, specifying the filename
lv: Saglabāt pašreizējo novērojamo sarakstu uz disku, norādot faila nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SetLocation)
en: Choose
lv: Izvēlieties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, WizardButton) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ObsListWizard)
en: Observing List Wizard
lv: Novērojamo saraksta vednis

en: Add objects visible tonight to session plan
lv: Pievienot sesijas plānam šonakt redzamos objektus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, GotoButton)
en: Center
lv: Centrā

[ctx: Show the selected object in the telescope]
en: Scope
lv: Apgabals

en: Show SDSS image
lv: Rādīt SDSS attēlu

en: Show DSS image
lv: Rādīt DSS attēlu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Open clusters
lv: Atvērtās kopas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Globular clusters
lv: Sfēriskās kopas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Gaseous nebulae
lv: Gāzveida miglāji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Planetary nebulae
lv: Planetārie miglāji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Sun, moon, planets
lv: Saule, Mēness, planētas

en: Illegal circle specified, no region selection possible.
lv: Norādīts neatļauts riņķis, apgabala izvēle nav iespējama.

en: Your observing list currently has 1 object | Your observing list currently has %1 objects
lv[0]: Jūsu novērojamo sarakstā pašreiz ir %1 objekts
lv[1]: Jūsu novērojamo sarakstā pašreiz ir %1 objekti
lv[2]: Jūsu novērojamo sarakstā pašreiz ir %1 objektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AllButton)
en: All
lv: Visi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: to
lv: līdz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: From:
lv: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LocationText)
en: From:
lv: No:

[ctx: axis label for x-coordinate of solar system viewer. AU means astronomical unit.]
en: X-position (AU)
lv: X-pozīcija (AV)

[ctx: axis label for y-coordinate of solar system viewer. AU means astronomical unit.]
en: Y-position (AU)
lv: Y-pozīcija (AV)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, TodayButton)
en: Today
lv: Šodien

en: Add a name label to the object named %1.
lv: Pievienot nosaukuma etiķeti objektam ar nosaukumu %1.

en: Remove the name label from the object named %1.
lv: Noņemt nosaukuma etiķeti no objekta ar nosaukumu %1.

en: Print the sky image to a printer or file.  If %1 is true, it will show the print dialog.  If %2 is true, it will use the Star Chart color scheme for printing.
lv: Drukāt debesu attēlu uz printeri vai failu. Ja %1 ir patiess, tiks parādīts drukāšanas dialoglogs. Ja patiess ir %2, drukāšanai tiks izmantota krāsu shēma 'Zvaigžņu karte'.

en: Functions
lv: Funkcijas

en: InfoBoxes
lv: Informācijas rūtis

en: Toggle display of all InfoBoxes
lv: Pārslēgt visu informācijas rūšu attēlošanu

en: bool
lv: būla

en: Toggle display of Time InfoBox
lv: Pārslēgt laika informācijas rūts attēlošanu

en: Toggle display of Geographic InfoBox
lv: Pārslēgt ģeogrāfiskās informācijas rūts attēlošanu

en: Toggle display of Focus InfoBox
lv: Pārslēgt fokusa informācijas rūts attēlošanu

en: (un)Shade Time InfoBox
lv: (At)Ritināt laika informācijas rūti

en: (un)Shade Geographic InfoBox
lv: (At)Ritināt ģeogrāfisko informācijas rūti

en: (un)Shade Focus InfoBox
lv: (At)Ritināt fokusa informācijas rūti

en: Toolbars
lv: Rīkjoslas

en: Toggle display of main toolbar
lv: Pārslēgt galvenās rīkjoslas attēlošanu

en: Toggle display of view toolbar
lv: Pārslēgt skata rīkjoslas attēlošanu

en: Show Objects
lv: Rādīt objektus

en: Toggle display of Stars
lv: Pārslēgt zvaigžņu attēlošanu

en: Toggle display of all deep-sky objects
lv: Pārslēgt visu dziļo debesu objektu attēlošanu

en: Toggle display of all solar system bodies
lv: Pārslēgt visu Saules sistēmas ķermeņu attēlošanu

en: Toggle display of Sun
lv: Pārslēgt Saules attēlošanu

en: Toggle display of Moon
lv: Pārslēgt Mēness attēlošanu

en: Toggle display of Mercury
lv: Pārslēgt Merkūra attēlošanu

en: Toggle display of Venus
lv: Pārslēgt Venēras attēlošanu

en: Toggle display of Mars
lv: Pārslēgt Marsa attēlošanu

en: Toggle display of Jupiter
lv: Pārslēgt Jupitera attēlošanu

en: Toggle display of Saturn
lv: Pārslēgt Saturna attēlošanu

en: Toggle display of Uranus
lv: Pārslēgt Urāna attēlošanu

en: Toggle display of Neptune
lv: Pārslēgt Neptūna attēlošanu

en: Toggle display of Asteroids
lv: Pārslēgt asteroīdu attēlošanu

en: Toggle display of Comets
lv: Pārslēgt komētu attēlošanu

en: Show Other
lv: Rādīt citus

en: Toggle display of constellation lines
lv: Pārslēgt zvaigznāju līniju attēlošanu

en: Toggle display of constellation boundaries
lv: Pārslēgt zvaigznāju robežu attēlošanu

en: Toggle display of constellation names
lv: Pārslēgt zvaigznāju nosaukumu attēlošanu

en: Toggle display of Milky Way
lv: Pārslēgt Piena Ceļa attēlošanu

en: Toggle display of the coordinate grid
lv: Pārslēgt koordinātu tīkla attēlošanu

en: Toggle display of the celestial equator
lv: Pārslēgt debesu ekvatora attēlošanu

en: Toggle display of the ecliptic
lv: Pārslēgt ekliptikas attēlošanu

en: Toggle display of the horizon line
lv: Pārslēgt horizonta līnijas attēlošanu

en: Toggle display of the opaque ground
lv: Pārslēgt necaurspīdīgas zemes attēlošanu

en: Toggle display of star name labels
lv: Pārslēgt zvaigžņu nosaukumu etiķešu attēlošanu

en: Toggle display of star magnitude labels
lv: Pārslēgt zvaigžņu zvaigžņlielumu etiķešu attēlošanu

en: Toggle display of asteroid name labels
lv: Pārslēgt asteroīdu nosaukumu etiķešu attēlošanu

en: Toggle display of comet name labels
lv: Pārslēgt komētu nosaukumu etiķešu attēlošanu

en: Toggle display of planet name labels
lv: Pārslēgt planētu nosaukumu etiķešu attēlošanu

en: Toggle display of planet images
lv: Pārslēgt planētu attēlu attēlošanu

en: Show Latin constellation names
lv: Rādīt latīņu zvaigznāju nosaukumus

en: Show constellation names in local language
lv: Rādīt zvaigznāju nosaukumus vietējā valodā

en: Show IAU-standard constellation abbreviations
lv: Rādīt IAU-standarta zvaigznāju saīsinājumus

en: Hide Items
lv: Slēpt vienības

en: Skymap Options
lv: Debesu kartes opcijas

en: Use Horizontal coordinates? (otherwise, use Equatorial)
lv: Lietot horizontālās koordinātes? (Pretējā gadījumā lietot ekvatoriālās)

en: Set the Zoom Factor
lv: Iestatīt tuvinājuma pakāpi

en: string
lv: virkne

en: Correct for atmospheric refraction?
lv: Labot atmosfēras atstarošanu?

en: Attach temporary name label when hovering mouse over an object?
lv: Piesaistīt pagaidu nosaukuma etiķeti, objektam pāri pārvietojoties pelei?

note: i18n( "magnitude of faintest star drawn on map when zoomed in" ) << i18n( "double" ); new QTreeWidgetItem( opsLimit, fields ); fields.clear(); fields << "magLimitDrawStarZoomOut" << i18n( "magnitude of faintest star drawn on map when zoomed out" ) << i18n( "double" ); TODO: We have disabled the foll
en: magnitude of faintest star labeled on map
lv: uz kartes apzīmētās blāvākās zvaigznes zvaigžņlielums

en: magnitude of faintest asteroid drawn on map
lv: uz kartes attēlotā blāvākā asteroīda zvaigžņlielums

en: magnitude of faintest asteroid labeled on map
lv: uz kartes apzīmētā blāvākā asteroīda zvaigžņlielums

en: comets nearer to the Sun than this (in AU) are labeled on map
lv: komētas, kas atrodas tuvāk Saulei nekā šis (astronomiskajās vienībās), tiks apzīmētas kartē

en: Could not download remote file.
lv: Neizdevās lejupielādēt attālināto failu.

en: Download Error
lv: Lejupielādes kļūda

en: Save Changes to Script?
lv: Saglabāt izmaiņas skriptā?

en: The current script has unsaved changes.  Would you like to save before closing it?
lv: Pašreizējam skriptam ir nesaglabātas izmaiņas. Vai vēlaties tās saglabāt pirms aizvēršanas?

en: Could not parse script.  Line was: %1
lv: Neizdevās parsēt skriptu. Rinda: %1

en: true
lv: patiess

en: Function index out of bounds.
lv: Funkcijas indekss ārpus ierobežojuma.

en: false
lv: aplams

en: Mismatch between function and Arg widget (expected %1.)
lv: Nesakritība starp funkciju un Arg logdaļu (gaidīja %1).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, NewButton)
en: New Script
lv: Jauns skripts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SaveButton)
en: Save Script
lv: Saglabāt skriptu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, SaveAsButton)
en: Save Script As...
lv: Saglabāt skriptu kā...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, UpButton)
en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, DownButton)
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

en: Print the Sky Calendar
lv: Drukāt debesu kalendāru

[ctx: A planet rises from the horizon]
en: %1 rises
lv: %1 lec

[ctx: A planet sets from the horizon]
en: %1 sets
lv: %1 rieti

[ctx: A planet transits across the meridian]
en: %1 transits
lv: %1 pārejas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Year:
lv: Gads:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Interval:
lv: Intervāls:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: day(s)
lv: diena(as)

en: at %1
lv: %1

en: The night of %1
lv: %1 nakts

en: Star Clusters
lv: Zvaigžņu kopas

en: circumpolar
lv: Polārais loks

en: does not rise
lv: lēkta nav

[ctx: Sunset at time %1 on date %2]
en: Sunset: %1 on %2
lv: Saulriets: %1, %2

[ctx: Sunrise at time %1 on date %2]
en: Sunrise: %1 on %2
lv: Saullēkts: %1, %2

en: Night duration: %1
lv: Nakts ilgums: %1

en: Night duration: %1 hours
lv: Nakts ilgums: %1 stundas

en: Night duration: %1 hour
lv: Nakts ilgums: %1 stunda

en: Night duration: %1 minutes
lv: Nakts ilgums: %1 minūtes

en: Night duration: %1 minute
lv: Nakts ilgums: %1 minūte

en: Moon rises at: %1 on %2
lv: Mēness lec: %1, %2

en: Moon sets at: %1 on %2
lv: Mēness riet: %1, %2

en: No Object Selected
lv: Nav izvēlēts neviens objekts

en: Object Not Found
lv: Objekts nav atrasts

en: Rises at: %1
lv: Lec: %1

en: Transits at: %1
lv: Pāriet: %1

en: Sets at: %1
lv: Riet: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, LocationButton)
en: Change Location...
lv: Mainīt vietu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Show objects which are up:
lv: Rādīt objektus, kuri ir redzami:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: Choose time interval
lv: Izvēlieties laika intervālu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: In the Evening
lv: Vakarā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: In the Morning
lv: No rīta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, EveningMorningBox)
en: Any Time Tonight
lv: Jebkurā laikā šonakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show objects brighter than magnitude:
lv: Rādīt objektus, kas ir spilgtāki par šo zvaigžņlielumu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Time of moon rise
lv: Mēness lēkta laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonRiseLabel)
en: Moon rise:  13:19
lv: Mēness lec: 13:19

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Time of moon set
lv: Mēness rieta laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MoonSetLabel)
en: Moon set: 04:27
lv: Mēness riet: 04:27

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, SunRiseLabel)
en: Time of sunrise
lv: Saullēkta laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunRiseLabel)
en: Sunrise:  07:15
lv: Saullēkts:  07:15

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Select a category:
lv: Izvēlieties kategoriju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel16)
en: Matching objects:
lv: Atbilstošie objekti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ObjectBox)
en: Object Name
lv: Objekta nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ObjectRiseLabel)
en: Rises at:  22:12
lv: Lec:  22:12

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, CenterButton)
en: Center Object
lv: Centrēt objektu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, DetailButton)
en: Open the Object Details window
lv: Atvērt objekta detaļu logu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, DetailButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ObslistButton)
en: Open the Details window for the highlighted object.
lv: Atvērt izceltā objekta detaļu logu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ObslistButton)
en: Adds the selected object to the Observing list
lv: Pievieno izvēlēto objektu novērojamo sarakstam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ObslistButton)
en: Add to List
lv: Pievienot Sarakstam

en: Angle value in degrees.
lv: Leņķa vērtība grādos.

en: Angle value in hours.
lv: Leņķa vērtība stundās.

[ctx: Local Time]
en: LT:
lv: LL:

[ctx: Universal Time]
en: UT:
lv: UL:

[ctx: Sidereal Time]
en: ST:
lv: SL:

[ctx: Longitude]
note: i18nc("Longitude", "Long:") + ' ' + QLocale().toString(geo->lng()->Degrees(), 3) + "   " + i18nc("Latitude", "Lat:") + ' ' + QLocale().toString(geo->lat()->Degrees(), 3);
en: Long:
lv: Garums:

[ctx: Latitude]
en: Lat:
lv: Plat:

[ctx: seconds]
en: secs
lv: sek

[ctx: second]
en: sec
lv: sek.

[ctx: minutes]
en: mins
lv: min.

en: hour
lv: stunda

[ctx: hours]
en: hrs
lv: st.

en: day
lv: diena

en: week
lv: nedēļa

[ctx: weeks]
en: wks
lv: ned.

en: month
lv: mēnesis

[ctx: months]
en: mths
lv: mēn.

en: year
lv: gads

[ctx: years]
en: yrs
lv: g.

en: Adjust time step
lv: Regulēt laika soli

en: Adjust time step units
lv: Regulēt laika soļa vienības

en: Set the timescale for the simulation clock.  A setting of "1 sec" means the clock advances in real-time, keeping up perfectly with your CPU clock.  Higher values make the simulation clock run faster, lower values make it run slower.  Negative values make it run backwards.
    
    There are two pairs of up/down buttons.  The left pair will cycle through all available timesteps in sequence.  Since there are a large number of timesteps, the right pair is provided to skip to the next higher/lower unit of time.  For example, if the timescale is currently "1 min", the right up button will make it "1 hour", and the right down button will make it "1 sec"
lv: Iestatiet simulācijas pulksteņa laika mērogu. Iestatījums "1 sek." nozīmē, ka pulkstenis darbojas reāllaikā. Augstākas vērtības liek simulācijas pulkstenim darboties ātrāk, zemākas vērtības — lēnāk. Negatīvas vērtības izraisa pulksteņa darbošanos atpakaļgaitā.
    
    Ir divi pāri augšup/lejup pogu. Kreisais pāris ciklos caur visiem pieejamajiem laika soļiem pareizā kārtībā. Tā kā laika soļu ir daudz, dots ir labais pāris, lai pārslēgtos uz nākamo augstāko/zemāko laika vienību. Piemēram, ja laika mērogs pašreiz ir "1 min.", labā 'augšup' poga pārslēgs to uz "1 st.", bet labā 'lejup' poga — uz "1 sek."

[ctx: Map projection method]
en: No projection
lv: Bez projektcijas

[ctx: Map projection method]
en: Ancient
lv: Senā

[ctx: Map projection method]
en: Azimuthal
lv: Azimutāla

[ctx: Map projection method]
en: Bonne
lv: Bonnes

[ctx: Map projection method]
en: Gnomonic
lv: Gnomoniska

[ctx: Map projection method]
en: Hemisphere
lv: Puslodes

[ctx: Map projection method]
en: Lambert
lv: Lamberta

[ctx: Map projection method]
en: Mercator
lv: Merkatora

[ctx: Map projection method]
en: Mollweide
lv: Molveides

[ctx: Map projection method]
en: Orthographic
lv: Ortogrāfiska

[ctx: Map projection method]
en: Peters
lv: Pītersa

[ctx: Map projection method]
en: Polyconic
lv: Polikoniska

[ctx: Map projection method]
en: Rectangular
lv: Taisnstūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetGeometryX)
en: Window size:
lv: Loga izmērs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Labels
lv: Etiķetes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetDateFormat)
en: Date format:
lv: Datuma formāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetFontSize)
en: Font size:
lv: Fonta izmērs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_XplanetLabel)
en: Show label?
lv: Rādīt etiķeti?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetLatLong)
en: Place the observer above latitude
lv: Novietot novērotāju virs platuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetProjection)
en: Projection:
lv: Projekcija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxBackground)
en: Background
lv: Fons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetBackgroundImage)
en: Background image:
lv: Fona attēls:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetBackgroundImagePath)
en: Use this file as the background image
lv: Izmantot šo failu kā fona attēlu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_XplanetBackgroundImagePath)
en: Enter here the path of background image file.
lv: Šeit ievadiet fona attēla faila ceļu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_XplanetBackgroundColor)
en: Background color:
lv: Fona krāsa:
