kstars - en to ms translation catalogue (75 entries)

en: Sky
ms: Langit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: days
ms: hari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_17) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Type:
ms: Jenis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, TypeList)
en: Stars
ms: Bintang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: prope
en: Name:
ms: Nama:

en: Invalid URL
ms: URL tidak sah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ImageRadio)
en: Image
ms: Imej

en: Ignore
ms: Abai

en: Text
ms: Teks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Type
ms: Jenis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Author:
ms: Pengarang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_object) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, EditButton)
en: Edit...
ms: Sunting...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelXplanetColor)
en: Color:
ms: Warna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, clientTreeWidget)
en: Name
ms: Nama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget)
en: Version
ms: Versi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, colorButton)
en: Colors
ms: Warna

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabGeneral)
en: General
ms: Umum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domeAzimuthPositionLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, XplanetTabPosition)
en: Position
ms: Kedudukan

[ctx: Not Applicable]
en: N/A
ms: Tidak Diguna

en: Links
ms: Pautan

en: Advanced
ms: Lanjutan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, AngSizeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_19)
en: Size:
ms: Saiz:

en: Any
ms: Sebarang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewCityLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CityLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: City:
ms: Bandar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, NewCountryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, CountryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_3)
en: Country:
ms: Negara:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Camera
ms: Kamera

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ShapeBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, apertureShape) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DefaultCursor)
en: Circle
ms: Bulatan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Shape:
ms: Bentuk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Speed:
ms: Kelajuan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileFilterS) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, queueTable) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Filter)
en: Filter
ms: Tapis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, externalConnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectHostB)
en: Connect
ms: Sambung

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, externalDisconnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectHostB)
en: Disconnect
ms: Putus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, convFilter)
en: Custom
ms: Tersendiri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, multiAlgo) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, NoneButton)
en: None
ms: Tiada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, limitsB) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LimitGroup)
en: Limits
ms: Had

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, runningStateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, runButtonBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, RunButtonBatch)
en: Run
ms: Laksana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, remoteHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, externalGuideHostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Host:
ms: Hos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Value
ms: Nilai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, displayGroup)
en: Display
ms: Paparan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget)
en: Device
ms: Peranti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, localTreeWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Mode
ms: Mod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, localR)
en: Local
ms: Tempatan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, serverR)
en: Server
ms: Pelayan

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clientTab)
en: Client
ms: Klien

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, h)
en: Hosts
ms: Hos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTimeUpdate)
en: Time
ms: Masa

en: Upload
ms: Muatnaik

en: Calculator
ms: Kalkulator

en: What's up Tonight
ms: Apa yang berlaku malam ini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, OptionsList)
en: Description
ms: Huraian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dateCheckBatch) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, DateLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DateCheckBatch) i18
en: Date:
ms: Tarikh:

en: unknown
ms: tidak diketahui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Update)
en: Update
ms: Kemaskini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Value:
ms: Nilai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, SunTransitLabel)
en: Noon:
ms: Tengahari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, Compute)
en: Convert
ms: Tukar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AllButton)
en: All
ms: Semua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, TodayButton)
en: Today
ms: Hari ini

en: Could not download remote file.
ms: Tidak dapat memuatturun fail jauh.

en: Save Changes to Script?
ms: Simpan Perubahan ke Skrip?

en: The current script has unsaved changes.  Would you like to save before closing it?
ms: Skrip semasa mempunyai perubahan tidak disimpan. Adakah anda hendak menyimpan sebelum menutupnya?

en: Could not parse script.  Line was: %1
ms: Tidak dapat menghurai skrip. Baris adalah: %1

en: true
ms: betul

en: Function index out of bounds.
ms: Indeks fungsi luar dari julat.

en: false
ms: salah

en: Mismatch between function and Arg widget (expected %1.)
ms: Tidak sepadan antara fungsi dan widget Arg (menjangka %1.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Year:
ms: Tahun:

en: at %1
ms: di %1

en: The night of %1
ms: Pada malam %1

en: Star Clusters
ms: Gugusan Bintang

en: does not rise
ms: tidak terbit

en: No Object Selected
ms: Tiada Objek Dipilih

en: Rises at: %1
ms: Timbul pada: %1

en: Transits at: %1
ms: Transit pada: %1

en: Sets at: %1
ms: Tenggelam pada: %1
