ksudoku - en to cs translation catalogue (95 entries)

en: Difficulty Level
cs: Úroveň obtížnosti

en: &Try Again
cs: Zkusi&t znovu

en: &Accept
cs: &Přijmout

en: &Retry
cs: &Znovu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell
cs: Zvýraznit řádek, sloupec a blok, který obsahuje vybrané pole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Show highlights in 2-D puzzles
cs: Zobrazovat zvýraznění ve 2D puzzle

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Highlight in red any cells whose values break the Sudoku rules.
cs: Zvýraznit červeně pole, jejichž hodnota je v rozporu s pravidly.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
cs: Zobrazovat chyby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Show highlights in 3-D puzzles
cs: Zobrazovat zvýraznění ve 3D puzzle

en: Configuration not yet implemented
cs: Konfigurace ještě není implementována

en: Sorry, your solution contains mistakes.
    
    Enable "Show errors" in the settings to highlight them.
cs: Lituji, ale vaše řešení obsahuje chyby.
    
    Povolte "Zobrazovat chyby" v nastavení a tím je zvýrazníte.

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
cs[0]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během 1 sekundy. S trochou švindlování.
cs[1]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 sekund. S trochou švindlování.
cs[2]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 sekund. S trochou švindlování.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
cs[0]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během 1 minuty. S trochou švindlování.
cs[1]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 minut. S trochou švindlování.
cs[2]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 minut. S trochou švindlování.

en: 1 minute | %1 minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: %1 minuty
cs[2]: %1 minut

en: 1 second | %1 seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: %1 sekundy
cs[2]: %1 sekund

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
cs: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 a %2. S trochou švindlování.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
cs[0]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 sekundy.
cs[1]: Gratulace!!! Hra byla vyřešena během %1 sekund.
cs[2]: Gratulace!!! Hra byla vyřešena během %1 sekund.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
cs[0]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během 1 minuty.
cs[1]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 minut.
cs[2]: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 minut.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
cs: Blahopřeji! Hra byla vyřešena během %1 a %2.

en: Sudoku Standard (9x9)
cs: Standardní Sudoku (9×9)

en: The classic and fashionable game
cs: Klasická a módní hra

en: Roxdoku 9 (3x3x3)
cs: Roxdoku 9 (3×3×3)

en: Missing Variant Name
cs: Chybí název varianty

en: Sudoku 16x16
cs: Sudoku 16×16

en: Sudoku with 16 symbols
cs: Sudoku se šestnácti symboly

en: Sudoku 25x25
cs: Sudoku 25×25

en: Sudoku with 25 symbols
cs: Sudoku s pětadvaceti symboly

en: Roxdoku 16 (4x4x4)
cs: Roxdoku 16 (4×4×4)

en: The Rox 3D sudoku with 16 symbols
cs: Sudokostka se šestnácti symboly

en: Roxdoku 25 (5x5x5)
cs: Roxdoku 25 (5×5×5)

en: The Rox 3D sudoku with 25 symbols
cs: Sudokostka s pětadvaceti symboly

en: The puzzle you entered contains some errors.
cs: Vložená hra obsahuje nějaké chyby.

en: The Puzzle you entered has a unique solution and is ready to be played.
cs: Vložená hra má unikátní řešení a je připravena ke hře.

en: Do you wish to play the puzzle now?
cs: Přejete si nyní tuto hru hrát?

en: Play Puzzle
cs: Hrát hru

en: Play
cs: Hrát

en: Enable all messages
cs: Povolit všechny zprávy

en: Check
cs: Ověřit

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Unlimited
cs: Bez omezení

[ctx: @option drop down box]
en: Difficulty:
cs: Obtížnost:

[ctx: @option drop down box]
en: Symmetry:
cs: Symetrie:

[ctx: Symmetry of layout of clues when puzzle starts]
en: Symmetry
cs: Symetrie

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Diagonal
cs: Diagonální

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Spiral
cs: Spirála

en: No Symmetry
cs: Bez symetrie

en: Could not load game.
cs: Nelze načíst hru.

en: Do you really want to end this game in order to start a new one?
cs: Opravdu si přejete ukončit stávající hru, aby mohla být spuštěna nová?

[ctx: window title]
en: New Game
cs: Nová hra

[ctx: button label]
en: New Game
cs: Nová hra

en: Do you really want to restart this game?
cs: Opravdu si přejete restartovat tuto hru?

[ctx: window title]
en: Restart Game
cs: Restartovat hru

[ctx: button label]
en: Restart Game
cs: Restartovat hru

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Error Writing File
cs: Chyba při zápisu do souboru

[ctx: Game Section in Config]
en: Game
cs: Hra

en: Theme
cs: Motiv

en: Warning
cs: Varování

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Themes)
en: The graphical theme to be used.
cs: Grafický motiv, který bude použit.

note: i18n: ectx: label, entry (Symbols), group (Themes)
en: Select the themes you want to use
cs: Vyberte motivy, které si přejete použít

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
cs: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
cs: &Tah

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: ToolBar (actionsToolbar)
en: Actions Toolbar
cs: Panel nástrojů činností

en: Unable to download file: URL is empty.
cs: Soubor nelze stáhnout: URL je prázdná.

en: Unable to open file.
cs: Soubor nelze otevřít.

en: Cannot read XML file on line %1
cs: Nelze přečíst XML soubor, řádek %1

en: Unable to download file.
cs: Soubor nelze stáhnout.

en: Unable to create temporary file.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor.

en: Unable to upload file.
cs: Soubor nelze odeslat.

en: Select %1 (%2)
cs: Vyberte %1 (%2)

en: Enter %1 (%2)
cs: Vložte %1 (%2)

en: Mark %1 (%2)
cs: Označte %1 (%2)

en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Move Left
cs: Posunout vlevo

en: Move Right
cs: Posunout vpravo

en: Clear Cell
cs: Vyčistit pole

en: GetNewVariant not implemented
cs: GetNewVariant neimplementováno

en: Please select a puzzle variant.
cs: Prosím, vyberte variantu skládanky.

en: Unable to start puzzle
cs: Skládanku nelze spustit

en: Unable to create an empty puzzle of the chosen variant; please try another.
cs: Nelze vytvořit prázdnou skládanku ve zvolené variantě. Prosím zkuste jinou.

en: Unable to generate a puzzle of the chosen variant; please try another.
cs: Nelze vygenerovat skládanku ve zvolené variantě. Prosím zkuste jinou.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Choose your Game
cs: Vyberte typ hry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewGameButton)
en: Get New
cs: Získat nové

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, puzzleGeneratorButton)
en: Generate A Puzzle
cs: Vygenerovat puzzle

en: KSudoku - Sudokus and more
cs: KSudoku – Sudoku a další

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
cs: © 2005—2007 Autoři KSudoku

en: KSudoku Author
cs: Autor KSudoku

en: Maintainer
cs: Správce

en: New puzzle generator and solver
cs: Nový generátor a řešitel puzzle

en: Printing and export of 0.4
cs: Tisk a export ve verzi 0.4

en: Thanks to NeHe for OpenGL tutorials
cs: Díky NeHe za návody na OpenGL

en: Algorithms for new puzzle generator and solver at davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html
cs: Algoritmy pro nový generátor a řešitel puzzle na davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html

en: Document to open
cs: Soubor k otevření
