ksudoku - en to et translation catalogue (147 entries)

en: Attempts to generate a puzzle failed after about 200 tries. Try again?
et: Ka paarisaja katse järel ei suudetud mõistatust luua. Kas proovida uuesti?

en: Mathdoku or Killer Sudoku Puzzle
et: Mathdoku või Killer Sudoku

en: After %1 tries, the best difficulty level achieved by the generator is %2, with internal difficulty rating %3, but you requested difficulty level %4.
    
    Do you wish to let the generator try again or accept the puzzle as is?
    
    Hint: you can try to increase the difficulty rating by doing the following: Continue with the 'Accept' button, choose Game -> New, then change the Symmetry setting to 'No Symmetry' or some low symmetry type and then use 'Generate A Puzzle' again.
et: %1 katse järel on parim leitud raskusaste %2 ja selle sisemine raskusaste %3, kuid sa oled soovinud mängida raskusastmel %4.
    
    Kas proovida uuesti või nõustuda mänguga, nagu see on?
    
    Vihje: kui nõustud, võiks olla mõttekas valida sümmeetria puudumine või mõni madalam sümmeetriatüüp ja genereerida siis uus mäng.

en: Difficulty Level
et: Raskusaste

en: &Try Again
et: &Proovi uuesti

en: &Accept
et: &Nõus

en: It will be possible to solve the generated puzzle by logic alone. No guessing will be required.
    
    The internal difficulty rating is %1. There are %2 clues at the start and %3 moves to go.
et: Selle mängu saab lahendada puhta loogikaga. Pakkumisi pole vaja.
    
    Sisemine raskusaste on %1. Vihjeid on alustamisel %2 ja käike %3.

en: &Retry
et: P&roovi uuesti

en: Solving the generated puzzle will require an average of %1 guesses or branch points and if you guess wrong, backtracking will be necessary. The first guess should come after %2 moves.
    
    The internal difficulty rating is %3, there are %4 clues at the start and %5 moves to go.
et: See mäng nõuab keskmiselt %1 pakkumist ja kui pakud valesti, on vaja tagasi minna. Esimese pakkumise võiks teha %2 käigu järel.
    
    Sisemine raskusaste on %3, vihjeid on alustamisel %4 ja käike %5.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintMulti)
en: When printing, try to fit more than one puzzle on a page
et: Trükkimisel üritatakse ühele leheküljele mahutada üle ühe sudoku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell
et: Valitud ruutu sisaldava rea, veeru ja ploki esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell. Blocks may be square or irregular (as in jigsaw-type or XSudoku puzzles).
et: Valitud ruutu sisaldava rea, veeru ja ploki esiletõstmine. Plokid võivad olla ristkülikud või ka muu kujuga (näiteks pusletüüpi või XSudoku mängudes).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Show highlights in 2-D puzzles
et: Esiletõstmise näitamine 2D sudokudes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Highlight in red any cells whose values break the Sudoku rules.
et: Sudoku reegleid rikkuva väärtusega lahtrite esiletõstmine punasega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
et: Vigade näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Highlight the planes (blocks) that contain the selected cell.
et: Valitud ruutu sisaldavate tasandite (plokkide) esiletõstmine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Show highlights in 3-D puzzles
et: Esiletõstmise näitamine 3D sudokudes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mathdoku puzzle size (3-9)
et: Mathdoku suurus (3-9)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Settings for 3-D Puzzles Only
et: Ruumiliste sudokude eriseadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_6)
en: Set the relative size of 3-D cells and the spaces between them.
et: 3D ruutude suhtelise suuruse ja nendevahelise ruumi määramine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Overall size of 3-D cells
et: 3D ruutude üldine suurus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Shrink or expand a cell by up to 30% when it is selected.
et: Valimise korral ruudu suurendamine või vähendamine kuni 30%.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size of selected 3-D cell
et: Valitud 3D ruudu suurus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Shrink or expand cells by up to 30% when they are highlighted.
et: Esiletõstmise korral ruutude suurendamine või vähendamine kuni 30%.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size of highlighted 3-D cells
et: Esiletõstetud 3D ruutude suurus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
et: Ruutude vähendamine kuni 60%, kui nad ei asu valitud ruutu sisaldavas NxNxN kuubikus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell. This is useful if a 3-D puzzle has more than one cube.
et: Ruutude vähendamine kuni 60%, kui nad ei asu valitud ruutu sisaldavas NxNxN kuubikus. See on abiks ruumilistes sudokudes, kus on üle ühe kuubiku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Size of 3-D cells outside the selected volume
et: Väljaspool valitud ala asuvate 3D ruutude suurus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken cells if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
et: Ruutude tumendamine, kui nad ei asu valitud ruutu sisaldavas NxNxN kuubikus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken 3-D cells outside the selected volume
et: Väljaspool valitud ala asuvate 3D ruutude tumendamine

en: Configuration not yet implemented
et: Seadistamine pole veel võimalik

en: Sorry, your solution contains mistakes.
    
    Enable "Show errors" in the settings to highlight them.
et: Vabandust, sinu lahenduses on vead.
    
    Nende nägemiseks vali "Vigade näitamine".

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
et[0]: Õnnitlused! Sul kulus 1 sekund. Seda küll väikese abiga.
et[1]: Õnnitlused! Sul kulus %1 sekundit. Seda küll väikese abiga.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
et[0]: Õnnitlused! Sul kulus 1 minut. Seda küll väikese abiga.
et[1]: Õnnitlused! Sul kulus %1 minutit. Seda küll väikese abiga.

en: 1 minute | %1 minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: %1 minutit

en: 1 second | %1 seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: %1 sekundit

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
et: Õnnitlused! Sul kulus %1 ja %2. Seda küll väikese abiga.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
et[0]: Õnnitlused! Sul kulus 1 sekund.
et[1]: Õnnitlused! Sul kulus %1 sekundit.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
et[0]: Õnnitlused! Sul kulus 1 minut.
et[1]: Õnnitlused! Sul kulus %1 minutit.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
et: Õnnitlused! Sul kulus %1 ja %2.

en: Sudoku Standard (9x9)
et: Klassikaline sudoku (9x9)

en: The classic and fashionable game
et: Klassikaline stiilne mäng

en: The Rox 3D Sudoku
et: Roxi ruumiline sudoku

en: Missing Variant Name
et: Variandi nimi puudub

en: Sudoku with 16 symbols
et: Sudoku 16 märgiga

en: Sudoku with 25 symbols
et: Sudoku 25 märgiga

en: The Rox 3D sudoku with 16 symbols
et: Roxi ruumiline sudoku 16 märgiga

en: The Rox 3D sudoku with 25 symbols
et: Roxi ruumiline sudoku 25 sümboliga

en: Mathdoku puzzles can have any size from 3x3 up to 9x9. The solution is a grid in which every row and every column contains the available digits (1-3 up to 1-9) exactly once. The grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues, but there are not many of them. Cages of larger size have a target value and an arithmetic operator (+-x/). The digits in the cage must combine together, using the operator, to reach the target value, e.g. '12x' means that the digits must multiply together to make 12. A digit can occur more than once in a cage, provided it occurs in different rows and columns.
    
    In general, larger Mathdokus are more difficult and so are larger cages. You can select the puzzle size in KSudoku's Settings dialog and the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
et: Mathdoku võib olla mistahes suurusega vahemikus 3x3 kuni 9x9. Lahenduseks on ruudustik, kus iga rida ja veerg sisaldab kasutada olevaid arve (1-3 kuni 1-9) täpselt üks kord. Ruudustikku katavad ebaregulaarse kujuga plokid.
    
    Üheruudulised plokid on algväärtused ehk võtmed, kuid neid on vähe. Suuremates plokkides on ette antud matemaatilise tehte (+, -, x, /) tulemus. Plokis tuleb arve kombineerida, et saada etteantud tulemus: nt "12x" tähendab, et arvude korrutis peab andma tulemuseks 12. Arv võib plokis esineda ka mitu korda, kui see satub teisest erinevasse veergu või ritta.
    
    Üldiselt on suurem Mathdoku alati raskem ning raskem on leida sobivat lahendust ka suuremas plokis. Mõistatuse suuruse saab valida KSudoku seadistustedialoogis, ploki maksimaalse suuruse aga KSudoku raskusastme nupuga.

en: Playing Mathdoku
et: Mathdoku lahendamine

en: Killer Sudoku puzzles can have sizes 4x4 or 9x9, with either four 2x2 blocks or nine 3x3 blocks. The solution must follow Classic Sudoku rules. The difference is that there are few starting-values or clues (if any). Instead the grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues. Cages of larger size have a target value and the digits in them must add up to that value. In Killer Sudoku, a cage cannot contain any digit more than once.
    
    In general, larger cages are more difficult. You can select the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
et: Killer Sudoku võib olla suurusega 4x4 või 9x9 ehk kaks nelja 2x2 või üheksa 3x3 plokiga. Lahendus järgib klassikalise sudoku reegleid. Erinevus peitub selles, et algväärtusi ehk võtmeid on vähe, kui üldse. Selle asemel on ruudustikus ebaregulaarse suurusega plokid.
    
    Üheruudulised plokid on algväärtused ehk võtmed. Suuremates plokkides on kirjas tulemusväärtus ning neisse paigutavad arvud peavad selle väärtuse kokku andma. Killer Sudokus tohib plokis arv esineda ainult üks kord.
    
    Üldiselt on suuremate plokkide õige lahenduse leidmine raskem Ploki maksimaalse suuruse saab valida KSudoku raskusastme nupuga.

en: Playing Killer Sudoku
et: Killer Sudoku lahendamine

en: Mathdoku and Killer Sudoku puzzles have to be keyed in by working on one cage at a time. To start a cage, left click on any unused cell or enter a number in the cell that is under the cursor or enter + - / or x there. A small cage-label will appear in that cell. To extend the cage in any direction, left-click on a neigbouring cell or move the cursor there and type a Space.
    
    The number you type is the cage's value and it can have one or more digits, including zero. A cell of size 1 has to have a 1-digit number, as in a normal Sudoku puzzle. It becomes a starting-value or clue for the player.
    
    The + - / or x is the operator (Add, Subtract, Divide or Multiply). You must have one in cages of size 2 or more. In Killer Sudoku, the operator is provided automatically because it is always + or none.
    
    You can enter digits, operators and cells in any order. To complete the cage and start another cage, always press Return. If you make a mistake, the only thing to do is delete a whole cage and re-enter it. Use right click in the current cage or any earlier cage, if you wish to delete it. Alternatively, use the cursor and the Delete or Backspace key.
    
    When the grid is filled with cages, hit the Check button, to solve the puzzle and make sure there is only one solution. If the check fails, you have probably made an error somewhere in one of the cages.
et: Mathdoku ja Killer Sudoku korral tuleb mõistatus luua plokikaupa. Ploki loomiseks klõpsa hiire vasaku klahviga mõnele kasutamata ruudule või sisesta arv kursori all olevasse ruutu või sisesta sinna +, -, x või /. Lahtrisse ilmub väike plokitähis. Ploki laiendamiseks mis tahes suunas tee hiire vasaku klahviga klõps naaberruudul või vii kursor sinna ja vajuta tühikuklahvi.
    
    Kirjutatav arv kujutab endast ploki väärtust ja see võib olla ühe- või enamakohaline, sealhulgas ka null. Üheruudulise suurusega plokis on ühekohaline arv, nagu tavalises sudokus. See kujutab endast algväärtust ehk võtit mängijale.
    
    +, -, x või / on tehtemärgid (vastavalt liitmine, lahutamine, korrutamine või jagamine). Tehtemärk peab olema vähemalt kahe ruudu suuruses plokis. Killer Sudoku korral lisatakse tehtemärk automaatselt, sest see saab olla ainult + (võ üldse puududa üheruudulise ploki korral).
    
    Arve, tehtemärke ja ruute võib sisestada suvalises järjekorras. Ploki lõpetamiseks ja uue alustamiseks vajuta Return-klahvile. Kui teed vea, saad seda parandada ainult kogu plokki kustutades ja seda uuesti sisestades. Kustutamiseks tee vajalikul plokil paremklõps. Teine võimalus on kasutada kursorit ning Delete- või Backspace-klahvi.
    
    Kui ruudustik on plokkidega täidetud, klõpsa nupule Kontrolli, mis tagab, et sisestatud mõistatusel oleks tõepoolest ainult üks lahendus. Kui kontrollimine nurjub, siis oled ilmselt teinud mõne ploki sisestamisel vea.

en: Data-entry for Puzzles with Cages
et: Andmete sisestamine plokkidega mõistatuste puhul

en: The puzzle you entered contains some errors.
et: Sisestatud mõistatus sisaldab mõningaid vigu.

en: Sorry, no solutions have been found. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
et: Vabandust, lahendust ei leitud. Palun kontrolli, kas oled sisestanud korrektselt kogu mõistatuse.

en: Check Puzzle
et: Mõistatuse kontrollimine

en: The Puzzle you entered has a unique solution and is ready to be played.
et: Sisestatud mõistatusel on ainult üks lahendus ja seda võib kohe mängima asuda.

en: The Puzzle you entered has multiple solutions. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
et: Sisestatud mõistatusel on mitu lahendust. Palun kontrolli, kas oled sisestanud korrektselt kogu mõistatuse.

en: Do you wish to play the puzzle now?
et: Kas mängida mõistatus kohe läbi?

en: Play Puzzle
et: Mõistatuse mängimine

en: Play
et: Mängi

en: Enable all messages
et: Kõigi teadete lubamine

en: Check
et: Kontrolli

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Diabolical
et: Saatanlik

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Unlimited
et: Piiramatu

[ctx: Symmetry of layout of clues when puzzle starts]
en: Symmetry
et: Sümmeetria

en: The symmetry of layout of the clues when the puzzle starts
et: Vihjete paigutuse sümmeetria mängu alustamisel

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Diagonal
et: Diagonaalne

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Central
et: Keskelt lähtuv

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Left-Right
et: Vasakult paremale

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Spiral
et: Spiraalne

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Four-Way
et: Neljatine

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Random Choice
et: Juhuslik valik

en: No Symmetry
et: Sümmeetria puudub

en: Could not load game.
et: Mängu laadimine nurjus.

en: Do you really want to end this game in order to start a new one?
et: Kas tõesti lõpetada see mäng ja alustada uut?

[ctx: window title]
en: New Game
et: Uus mäng

[ctx: button label]
en: New Game
et: Uus mäng

en: Do you really want to restart this game?
et: Kas tõesti käivitada see mäng uuesti?

[ctx: window title]
en: Restart Game
et: Mängu taaskäivitamine

[ctx: button label]
en: Restart Game
et: Taaskäivita mäng

en: Open Location
et: Asukoha avamine

en: Error Writing File
et: Tõrge faili kirjutamisel

en: There seems to be no puzzle to print.
et: Paistab, et pole ühtegi sudokut trükkida.

[ctx: Game Section in Config]
en: Game
et: Mäng

en: Theme
et: Teema

en: Warning: The Unlimited difficulty level has no limit on how many guesses or branch points are required to solve the puzzle and there is no lower limit on how soon guessing becomes necessary.
    
    Please also note that the generation of this type of puzzle might take much longer than other ones. During this time KSudoku will not respond.
et: Hoiatus: piiramatul raskusastmel ei ole määratud, kui palju käike on mängu lahendamiseks vaja, ning puudub ka piirang, kui ruttu võib pakkumine muutuda vajalikuks.
    
    Palun arvesta ka sellega, et seda tüüpi mängu genereerimine võtab palju rohkem aega. Genereerimise ajal ei saa KSudokut kuidagi kasutada.

en: Warning
et: Hoiatus

en: This will enable all the dialogs that you had disabled by marking the 'Do not show this message again' option.
    
    Do you want to continue?
et: See lülitab sisse kõigi dialoogide näitamise, mille oled varem keelanud valiku "Rohkem ei näidata" märkimisega.
    
    Kas jätkata?

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Themes)
en: The graphical theme to be used.
et: Kasutatav graafiline teema.

note: i18n: ectx: label, entry (Symbols), group (Themes)
en: Select the themes you want to use
et: Vali teemad, mida soovid kasutada

en: In Killer Sudoku, the operator is always + or none and KSudoku automatically sets the correct choice.
et: Killer Sudokus on tehtemärk alati + või puudub üldse ning KSudoku sisestab automaatselt vajaliku märgi.

en: Killer Sudoku Cage
et: Killer Sudoku plokk

en: The cell you have selected has already been used in a cage.
et: Valitud lahter on plokis juba kasutusel.

en: Error in Cage
et: Tõrge plokis

en: The cell you have selected is not next to any cell in the cage you are creating.
et: Valitud lahter ei asu ühegi selle ploki ruudu kõrval, mida parajasti lood.

en: The cage you wish to complete has no cells in it yet. Please click on a cell or key in + - / x or a number.
et: Plokil, mida soovid lõpetada, ei ole veel ühtegi ruutu. Palun klõpsa ruudul või sisesta klaviatuuril +, -, x, / või arv.

en: The cage you wish to complete has no value yet. Please key in a number with one or more digits.
et: Plokil, mida soovid lõpetada, ei ole veel väärtust. Palun sisesta klaviatuuril vajalik ühe- või enamakohaline arv.

en: The cage you wish to complete has more than one cell, but it has no operator yet. Please key in + - / or x.
et: Plokil, mida soovid lõpetada, on üle ühe ruudu, aga sel pole veel tehtemärki. Palun sisesta klaviatuuril +, -, x või /.

en: The cage you wish to complete has one cell, but its value is too large. A single-cell cage must have a value from 1 to %1 in a puzzle of this size.
et: Plokil, mida soovid lõpetada, on üks ruut, aga selle väärtus on liiga suur. Üheruudulise ploki väärtus peab sellise suurusega mõistatuse korral olema vahemikus 1 kuni %1.

en: Do you wish to delete this cage?
et: Kas kustutada see plokk?

en: Delete Cage
et: Ploki kustutamine

en: The cell you have selected is not in any cage, so the Delete action will not delete anything.
et: Ruut, mille valisid, ei kuulu ühtegi plokki, mistõttu kustutamiskäsk ei kustuta midagi.

en: The Delete action finds that there are no cages to delete.
et: Kustutamiskäsk ei leidnud ühtegi plokki kustutada.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
et: &Käik

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (actionsToolbar)
en: Actions Toolbar
et: Toiminguriba

en: Sorry, cannot print three-dimensional puzzles.
et: Vabandust, kolmemõõtmelisi sudokusid ei saa trükkida.

en: The KSudoku setting for printing several puzzles per page is currently selected.
    
    Your puzzle will be printed when no more will fit on the page or when KSudoku terminates.
et: Praegu on valitud KSudoku määrang trükkida ühele leheküljele mitu sudokut.
    
    Sinu sudoku trükitakse, kui leheküljele rohkem ei mahu või kui KSudoku töö lõpetab.

en: KSudoku has sent output to your printer.
et: KSudoku saatis väljundi printerisse.

en: Print Sudoku Puzzle
et: Sudoku trükkimine

en: Unable to download file: URL is empty.
et: Faili allalaadimine nurjus: URL puudub.

en: Unable to open file.
et: Faili avamine nurjus.

en: Cannot read XML file on line %1
et: XML-faili lugemine reas %1 nurjus

en: Unable to download file.
et: Faili allalaadimine nurjus.

en: Unable to create temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Unable to upload file.
et: Faili üleslaadimine nurjus.

en: Select %1 (%2)
et: Vali %1 (%2)

en: Enter %1 (%2)
et: Sisesta %1 (%2)

en: Mark %1 (%2)
et: Märgi %1 (%2)

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Move Left
et: Liiguta vasakule

en: Move Right
et: Liiguta paremale

en: Clear Cell
et: Puhasta lahter

en: GetNewVariant not implemented
et: GetNewVariant pole teostatud

en: Please select a puzzle variant.
et: Palun vali mängu variant.

en: Unable to start puzzle
et: Mängu käivitamine nurjus

en: Unable to create an empty puzzle of the chosen variant; please try another.
et: Tühja mängu loomine selle variandi puhul ei õnnestunud, palun vali mõni teine variant.

en: Unable to start a puzzle of the chosen variant; please try another.
et: Mängu valitud variandi käivitamine nurjus; palun vali mõni teine variant.

en: Unable to generate a puzzle of the chosen variant; please try another.
et: Mängu valitud variandi genereerimine nurjus; palun vali mõni teine variant.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Choose your Game
et: Mängu valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewGameButton)
en: Get New
et: Hangi uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startEmptyButton)
en: Enter In A Puzzle
et: Loo mäng

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, puzzleGeneratorButton)
en: Generate A Puzzle
et: Alusta mängu

en: KSudoku - Sudokus and more
et: KSudoku - sudokud ja rohkemgi

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
et: (c) 2005-2007: KSudoku autorid

en: KSudoku Author
et: KSudoku autor

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: New puzzle generator and solver
et: Uus mängude generaator ja lahendaja

en: Printing and export of 0.4
et: Trükkimine ja eksport (versioon 0.4)

en: Thanks to NeHe for OpenGL tutorials
et: Tänu NeHele OpenGL tutvustuste eest

en: Algorithms for new puzzle generator and solver at davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html
et: Uue mängude generaatori ja lahendaja algoritmid leiab aadressil davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html

en: Document to open
et: Avatav dokument
