ksudoku - en to he translation catalogue (159 entries)

en: Attempts to generate a puzzle failed after about 200 tries. Try again?
he: הניסיונות לייצר חידה נכשלו אחרי בערך 200 ניסיונות. לנסות שוב?

[ctx: @title:window]
en: Mathdoku or Killer Sudoku Puzzle
he: חידת מתדוקו או סודוקו רוצח

[ctx: @action:button]
en: &Try Again
he: לנסות &שוב

en: After %1 tries, the best difficulty level achieved by the generator is %2, with internal difficulty rating %3, but you requested difficulty level %4.
    
    Do you wish to let the generator try again or accept the puzzle as is?
    
    Hint: you can try to increase the difficulty rating by doing the following: Continue with the 'Accept' button, choose Game -> New, then change the Symmetry setting to 'No Symmetry' or some low symmetry type and then use 'Generate A Puzzle' again.
he: לאחר %1 ניסיונות, דרגת הקושי המיטבית שהושגה על ידי המחולל היא %2, עם דירוג קושי פנימי של %3, אך בקשתך הייתה לדרגת קושי %4.
    
    לאפשר למחולל לנסות שוב או לקבל את התצרף כמו שהוא?
    
    רמז: אפשר לנסות להעלות את דרגת הקושי על ידי ביצוע הפעולות הבאות: להמשיך עם כפתור ‚אישור’, לבחור במשחק -> חדש, ואז לשנות את הגדרת הסימטריות ל‚ללא סימטריה’ או סוג סימטריה נמוך אחד ואז להשתמש שוב ב‚יצירת תצרף’.

[ctx: @title:window]
en: Difficulty Level
he: דרגת קושי

[ctx: @action:button]
en: &Accept
he: &קבלה

en: It will be possible to solve the generated puzzle by logic alone. No guessing will be required.
    
    The internal difficulty rating is %1. There are %2 clues at the start and %3 moves to go.
he: אפשר לפתור תצרפים שנוצרו אוטומטית על ידי היגיון בלבד. לא צריך לנחש.
    
    דירוג הקושי הפנימי הוא %1. יש %2 רמזים בהתחלה ו־%3 מהלכים למשחק.

[ctx: @action:button]
en: &Retry
he: &ניסיון מחדש

en: Solving the generated puzzle will require an average of %1 guesses or branch points and if you guess wrong, backtracking will be necessary. The first guess should come after %2 moves.
    
    The internal difficulty rating is %3, there are %4 clues at the start and %5 moves to go.
he: פתרון חידה שנוצר אוטומטית ידרוש ממוצע של %1 ניחושים או נקודות סיעוף ובמקרה של ניחוש שגוי, יש לחזור על הצעדים לאיתור הטעות. הניחוש הראשון אמור להגיע אחרי %2 מהלכים.
    
    דירוג הקושי הפנימי הוא %3, יש %4 רמזים בהתחלה ו־%5 מהלכים לשחק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintMulti)
en: When printing, try to fit more than one puzzle on a page
he: בהדפסה, לנסות להכניס יותר מחידה אחת בעמוד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell
he: להדגיש את השורה, העמודה והמקטע שמכילים את התא הנבחר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell. Blocks may be square or irregular (as in jigsaw-type or XSudoku puzzles).
he: להדגיש את השורה, העמודה והמקטע שמכילים את התא הנבחר. מקטעים יכול להיות ריבועיים או משונים (כמו אבן משתלבת או תצרפי XSudoku).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Show highlights in 2-D puzzles
he: הצגת הדגשות בתצרפי דו־ממד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Highlight in red any cells whose values break the Sudoku rules.
he: להדגיש באדום תאים שהערכים שלהם מפרים את כללי הסודוקו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
he: הצגת שגיאות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Highlight the planes (blocks) that contain the selected cell.
he: להדגיש את המשטחים (מקטעים) שמכילים את התא הנבחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Show highlights in 3-D puzzles
he: הצגת הדגשות בתצרפים תלת־ממדיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mathdoku puzzle size (3-9)
he: גודל חידת מתדוקו (3‏-9)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Settings for 3-D Puzzles Only
he: הגדרות לתצרפי תלת־ממד בלבד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_6)
en: Set the relative size of 3-D cells and the spaces between them.
he: הגדרת הגודל היחסי של תאים תלת־ממדיים והרווחים ביניהם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Overall size of 3-D cells
he: גודל כללי של תאי תלת־ממד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Shrink or expand a cell by up to 30% when it is selected.
he: כיווץ או הרחבת תא עד 30% בעת בחירתו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size of selected 3-D cell
he: גודל של תא תלת־ממדי שנבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Shrink or expand cells by up to 30% when they are highlighted.
he: כיווץ או הרחבת תאים עד 30% בעת הדגשתם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size of highlighted 3-D cells
he: גודלי תאי תלת־ממד מודגשים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
he: לצמצם תאים עד 60% אם הם לא קובייה בגודל N×N×N שמכילה את התא הנבחר.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell. This is useful if a 3-D puzzle has more than one cube.
he: לצמצם תאים עד 60% אם הם לא קובייה בגודל N×N×N שמכילה את התא הנבחר. שימושי בתצרפים תלת־ממדיים עם יותר מקובייה אחת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Size of 3-D cells outside the selected volume
he: גודל התאים התלת־ממדיים מחוץ לנפח הנבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken cells if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
he: להחשיך תאים אם הם לא בקוביית N×N×N שמכילה את התא הנבחר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken 3-D cells outside the selected volume
he: החשכת תאי תלת־ממד מחוץ לנפח הנבחר

en: Configuration not yet implemented
he: ההגדרות עדיין לא מוטמעות

en: Sorry, your solution contains mistakes.
    
    Enable "Show errors" in the settings to highlight them.
he: בפתרון שלך יש שגיאות, עמך הסליחה.
    
    יש להפעיל את „הצגת שגיאות” בהגדרות כדי להדגיש אותן.

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
he[0]: כל הכבוד! הצלחת תוך שנייה. עם כל מיני תכסיסים.
he[1]: כל הכבוד! הצלחת תוך שתי שניות. עם כל מיני תכסיסים.
he[2]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 שניות. עם כל מיני תכסיסים.
he[3]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 שניות. עם כל מיני תכסיסים.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
he[0]: כל הכבוד! הצלחת תוך דקה. עם כל מיני תכסיסים.
he[1]: כל הכבוד! הצלחת תוך שתי דקות. עם כל מיני תכסיסים.
he[2]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 דקות. עם כל מיני תכסיסים.
he[3]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 דקות. עם כל מיני תכסיסים.

en: 1 minute | %1 minutes
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %1 דקות
he[3]: %1 דקות

en: 1 second | %1 seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %1 שניות
he[3]: %1 שניות

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
he: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 ו־%2. עם כל מיני תכסיסים.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
he[0]: כל הכבוד! הצלחת תוך שנייה.
he[1]: כל הכבוד! הצלחת תוך שתי שניות.
he[2]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 שניות.
he[3]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 שניות.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
he[0]: כל הכבוד! הצלחת תוך דקה.
he[1]: כל הכבוד! הצלחת תוך שתי דקות.
he[2]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 דקות.
he[3]: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 דקות.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
he: כל הכבוד! הצלחת תוך %1 ו־%2.

en: Sudoku Standard (9x9)
he: סודוקו תקני (9×9)

en: The classic and fashionable game
he: המשחק הקלסי והאופנתי

en: Roxdoku 9 (3x3x3)
he: רוקסודו 9 (3×3×3)

en: The Rox 3D Sudoku
he: סודוקו רוקס תלת־ממד

en: Missing Variant Name
he: חסר שם להגוון

en: Sudoku 16x16
he: סודוקו 16×16

en: Sudoku with 16 symbols
he: סודוקו עם 16 סימנים

en: Sudoku 25x25
he: סודוקו 25×25

en: Sudoku with 25 symbols
he: סודוקו עם 25 סימנים

en: Roxdoku 16 (4x4x4)
he: רוקסודו 16 (4×4×4)

en: The Rox 3D sudoku with 16 symbols
he: סודוקו רוקס תלת־ממד עם 16 סימנים

en: Roxdoku 25 (5x5x5)
he: רוקסודו 25 (5×5×5)

en: The Rox 3D sudoku with 25 symbols
he: סודוקו רוקס תלת־ממד עם 25 סימנים

en: Mathdoku puzzles can have any size from 3x3 up to 9x9. The solution is a grid in which every row and every column contains the available digits (1-3 up to 1-9) exactly once. The grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues, but there are not many of them. Cages of larger size have a target value and an arithmetic operator (+-x/). The digits in the cage must combine together, using the operator, to reach the target value, e.g. '12x' means that the digits must multiply together to make 12. A digit can occur more than once in a cage, provided it occurs in different rows and columns.
    
    In general, larger Mathdokus are more difficult and so are larger cages. You can select the puzzle size in KSudoku's Settings dialog and the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
he: לחידות של מתדוקו יכולים להיות גדלים שבין 3×3 עד 9×9. הפתרון הוא רשת בה כל שורה וכל עמודה מכילות את הספרות הזמינות (1‏-3 עד 1‏-9) פעם אחת בלבד. הרשת מכוסה בכלובים בגודל משתנה.
    
    כלובים בגודל 1 הם ערכי פתיחה או רמזים, אך גם אין הרבה כאלה. לכלובים גדולים יותר יש יעד ערך וסימן חשבון (+-x/). הספרות בכלוב חייבות יחד, כשהיחס ביניהן מוגדר על ידי הסימן, להגיע לערך היעד, למשל: המשמעות של ‚12x’ היא שיש לכפול את הספרות זו בזו כדי להגיע ל־12. ספרה יכולה לחזור יותר מפעם אחת בכלוב, בהינתן שהיא מתפרסת על פני שורות ועמודות שונות.
    
    באופן כללי, רשתות גדולות יותר קשות יותר לפתרון וכך גם כלובים גדולים יותר. אפשר לבחור את גודל החידה בחלונית ההגדרות של KSudoku ואת גודל הכלוב המרבי באמצעות כפתור דרגת הקושי של KSudoku.

en: Playing Mathdoku
he: משחק במתדוקו

en: Killer Sudoku puzzles can have sizes 4x4 or 9x9, with either four 2x2 blocks or nine 3x3 blocks. The solution must follow Classic Sudoku rules. The difference is that there are few starting-values or clues (if any). Instead the grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues. Cages of larger size have a target value and the digits in them must add up to that value. In Killer Sudoku, a cage cannot contain any digit more than once.
    
    In general, larger cages are more difficult. You can select the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
he: תצרפים של סודוקו רוצח יכולים להיות בגדלים של 4×4 או 9×9, עם ארבע לבנים בגודל 2×2 או תשע לבנים בגודל 3×3. הפתרון חייב לענות על כללי הסודוקו הקלסיים. ההבדל הוא שיש מעט ערכי פתיחה או רמזים (אם בכלל). במקום, הרשת מכוסה בכלובים בגדלים וצורות משתנים.
    
    כלובים בגודל 1 הם ערכי פתיחה או רמזים. לכלובים גדולים יותר יש ערך יעד והספרות שבהם חייבות להתחבר לערך הזה. בסודוקו רוצח, כלוב לא יכול להכיל ספרה כלשהי יותר מפעם אחת.
    
    באופן כללי, כלובים גדולים יותר הם קשים יותר. אפשר לבחור את גודל הגלוב המרבי דרך כפתור דרגת הקושי של KSudoku.

en: Playing Killer Sudoku
he: משחק בסודוקו רוצח

en: Mathdoku and Killer Sudoku puzzles have to be keyed in by working on one cage at a time. To start a cage, left click on any unused cell or enter a number in the cell that is under the cursor or enter + - / or x there. A small cage-label will appear in that cell. To extend the cage in any direction, left-click on a neigbouring cell or move the cursor there and type a Space.
    
    The number you type is the cage's value and it can have one or more digits, including zero. A cell of size 1 has to have a 1-digit number, as in a normal Sudoku puzzle. It becomes a starting-value or clue for the player.
    
    The + - / or x is the operator (Add, Subtract, Divide or Multiply). You must have one in cages of size 2 or more. In Killer Sudoku, the operator is provided automatically because it is always + or none.
    
    You can enter digits, operators and cells in any order. To complete the cage and start another cage, always press Return. If you make a mistake, the only thing to do is delete a whole cage and re-enter it. Use right click in the current cage or any earlier cage, if you wish to delete it. Alternatively, use the cursor and the Delete or Backspace key.
    
    When the grid is filled with cages, hit the Check button, to solve the puzzle and make sure there is only one solution. If the check fails, you have probably made an error somewhere in one of the cages.
he: את תצרפי מתדוקו וסודוקו רוצח יש להקליד תוך עבודה על כלוב אחד כל פעם. כדי להתחיל כלוב, יש ללחוץ עם הלחצן השמאלי על כל תא פנוי שהוא ולמלא את המספר בתא שתחת הסמן או להקליד שם + - / או x. תווית כלוב קטנה תופיע בתא הזה. כדי להרחיב את התא בכל כיוון שהוא, יש ללחוץ על כל תא סמוך או להזיז את לשם את הסמן וללחוץ על רווח.
    
    המספר שמוקלד הוא ערך הכלוב והוא יכול להיות מורכב מספרה אחת או יותר, כולל אפס. בתא בגודל 1 חייב להיות מספר של ספרה אחת, כמו בתצרף רגיל של סודוקו. הוא הופך להיות ערך התחלתי או רמז לשחקן.
    
    הסימנים + - / או x הם סימן הפעולה (חיבור, חיסור, כפל או חילוק). חייב להיות אחד כזה בכלובים בגודל 2 ומעלה. בסודוקו רוצח, סימן הפעולה מסופק אוטומטית כיוון שהוא תמיד + או כלום.
    
    אפשר למלא ספרות, סימני פעולות ותאים בכל סדר שהוא. כדי להשלים את הכלוב ולהתחיל בכלוב אחר, תמיד צריך ללחוץ על Enter. אם עשית טעות, הדבר היחידי שניתן לעשות הוא למחוק את כל הכלוב ולמלא אותו מחדש. אפשר להשתמש בלחיצה ימנית בכלוב הנוכחי או בכל כלוב קודם, כדי למחוק אותו. לחלופין, אפשר להשתמש בסמן ובמקשים Delete או Backspace.
    
    כאשר הרשת מלאה בכלובים, אפשר ללחוץ על כפתור הבדיקה, כדי לפתור את התצרף ולוודא שיש רק פתרון אחר. אם בדיקה נכשלת, כנראה טעית איפשהו באחד הכלובים.

en: Data-entry for Puzzles with Cages
he: מילוי נתונים לתצרפים עם כלובים

en: The puzzle you entered contains some errors.
he: בחידה שבחרת יש כמה שגיאות.

en: Sorry, no solutions have been found. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
he: לא נמצאו פתרונות, עמך הסליחה. נא לוודא שמילאת את פרטי החידה באופן מלא ומדויק.

[ctx: @title:window]
en: Check Puzzle
he: בדיקת חידה

en: The Puzzle you entered has a unique solution and is ready to be played.
he: לחידה שבחרת יש פתרון ייחודי והוא מוכן למשחק.

en: The Puzzle you entered has multiple solutions. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
he: לחידה שבחרת יש מגוון פתרונות. נא לוודא שמילאת את פרטי החידה באופן מלא ומדויק.

en: Do you wish to play the puzzle now?
he: לשחק בחידה כעת?

[ctx: @title:window]
en: Play Puzzle
he: לשחק בחידה

[ctx: @action:button]
en: Play
he: לשחק

[ctx: @action]
en: Enable All Messages
he: הפעלת כל ההודעות

[ctx: @action]
en: Check
he: בדיקה

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Diabolical
he: שטני

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Unlimited
he: לא מוגבל

[ctx: @option drop down box]
en: Difficulty:
he: דרגת קושי:

[ctx: @option drop down box]
en: Symmetry:
he: סימטריה:

[ctx: Symmetry of layout of clues when puzzle starts]
en: Symmetry
he: סימטריה

en: The symmetry of layout of the clues when the puzzle starts
he: סימטריית פריסת הרמזים עם תחילת החידה

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Diagonal
he: אלכסוני

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Central
he: מרכזי

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Left-Right
he: שמאל-ימין

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Spiral
he: ספירלה

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Four-Way
he: ארבעה כיוונים

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Random Choice
he: בחירה אקראית

en: No Symmetry
he: ללא סימטריה

[ctx: @title:window]
en: Error Loading Game
he: שגיאה בטעינת המשחק

en: Do you really want to end this game in order to start a new one?
he: לסיים את המשחק הזה כדי להתחיל חדש?

[ctx: window title]
en: New Game
he: משחק חדש

[ctx: @action:button]
en: New Game
he: משחק חדש

en: Do you really want to restart this game?
he: להתחיל את המשחק הזה מחדש?

[ctx: window title]
en: Restart Game
he: התחלת המשחק מחדש

[ctx: @action:button]
en: Restart Game
he: התחלת המשחק מחדש

[ctx: @title:window]
en: Error Writing File
he: שגיאה בכתיבת קובץ

en: There seems to be no puzzle to print.
he: נראה שאין חידה להדפסה.

[ctx: @title:tab Game Section in Config]
en: Game
he: משחק

[ctx: @title:tab]
en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Warning: The Unlimited difficulty level has no limit on how many guesses or branch points are required to solve the puzzle and there is no lower limit on how soon guessing becomes necessary.
    
    Please also note that the generation of this type of puzzle might take much longer than other ones. During this time KSudoku will not respond.
he: אזהרה: דרגת הקושי ללא הגבלה אינה מוגבלת בכמות הניחושים או נקודות הענף שנדרשות לפתרון החידה ואין גם גבול תחתון על התדירות בה ניחוש הוא הכרחי.
    
    נא לשים לב שיצירת סוג כזה של חידה אורכת זמן רב לעומת אפשרויות אחרות. במהלך הזמן הזה KSudoku לא יגיב.

[ctx: @title:window]
en: Warning
he: אזהרה

en: This will enable all the dialogs that you had disabled by marking the 'Do not show this message again' option.
    
    Do you want to continue?
he: הפעולה הזאת תפעיל את כל החלוניות שהשבתת על ידי סימון האפשרות ‚לא להציג את ההודעה הזאת שוב’.
    
    להמשיך?

[ctx: @action:button]
en: Enable
he: הפעלה

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Themes)
en: The graphical theme to be used.
he: ערכת העיצוב החזותית לשימוש.

note: i18n: ectx: label, entry (Symbols), group (Themes)
en: Select the themes you want to use
he: נא לבחור את ערכות העיצוב לשימוש

en: In Killer Sudoku, the operator is always + or none and KSudoku automatically sets the correct choice.
he: בסודוקו רוצח, הפעולה היא תמיד + או חסרה ו־KSudoku מגדיר את הבחירה הנכונה אוטומטית.

[ctx: @title:window]
en: Killer Sudoku Cage
he: כלוב בסודוקו רוצח

en: The cell you have selected has already been used in a cage.
he: התא שבחרת הוא כבר חלק מכלוב.

[ctx: @title:window]
en: Error in Cage
he: שגיאה בכלוב

en: The cell you have selected is not next to any cell in the cage you are creating.
he: התא שבחרת לא סמוך לאף תא בכלוב שבחרת ליצור.

en: The cage you wish to complete has no cells in it yet. Please click on a cell or key in + - / x or a number.
he: בתא שבחרת להשלים אין תאים עדיין. נא ללחוץ על תא או על כל מקש מבין + - / x או מספר.

en: The cage you wish to complete has no value yet. Please key in a number with one or more digits.
he: לתא להשלמה אין עדיין ערך. נא להדליק מספר בספרה אחת או יותר.

en: The cage you wish to complete has more than one cell, but it has no operator yet. Please key in + - / or x.
he: לכלוב להשלמה יש יותר מתא אחד, אך אין לו סימן עדיין. נא להקליד + - / או x.

en: The cage you wish to complete has one cell, but its value is too large. A single-cell cage must have a value from 1 to %1 in a puzzle of this size.
he: הכלוב להשלמה מכיל רק תא אחד, אך הערך שלו גדול מדי. כלוב בגודל תא בודד, חייב להיות בערך בין 1 ל־%1 בחידה מהסוג הזה.

en: Do you wish to delete this cage?
he: למחוק את הכלוב הזה?

[ctx: @title:window]
en: Delete Cage
he: מחיקת כלוב

en: The cell you have selected is not in any cage, so the Delete action will not delete anything.
he: התא שבחרת אינו בכלוב, לכן פעולת המחיקה לא תמחק כלום.

en: The Delete action finds that there are no cages to delete.
he: פעולה המחיקה מצאה שאין כלובים למחיקה.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
he: מ&שחק

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
he: מ&הלך

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (actionsToolbar)
en: Actions Toolbar
he: סרגל משימות

en: Sorry, cannot print three-dimensional puzzles.
he: לא ניתן להדפיס תצרפים תלת־ממדיים, עמך הסליחה.

en: The KSudoku setting for printing several puzzles per page is currently selected.
    
    Your puzzle will be printed when no more will fit on the page or when KSudoku terminates.
he: הגדרת KSudoku להדפסת מגוון חידות בדף היא זו שנבחרה.
    
    החידה שלך תודפס כשלא יהיה עוד מקום בעמוד או עם יציאה מ־KSudoku.

en: KSudoku has sent output to your printer.
he: KSudoku שלח פלט למדפסת שלך.

[ctx: @title:window]
en: Print Sudoku Puzzle
he: הדפסת חידת סודוקו

en: Unable to download file: URL is empty.
he: לא ניתן להוריד קובץ: הכתובת ריקה.

en: Unable to open file.
he: לא ניתן לפתוח קובץ.

en: Cannot read XML file on line %1
he: לא ניתן לקרוא קובץ XML בשורה %1

en: Unable to download file.
he: לא ניתן להוריד קובץ.

en: Unable to create temporary file.
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני.

en: Unable to upload file.
he: לא ניתן להעלות קובץ.

[ctx: @action]
en: Select %1 (%2)
he: בחירה %1 (%2)

[ctx: @action]
en: Enter %1 (%2)
he: כניסה %1 (%2)

[ctx: @action]
en: Mark %1 (%2)
he: סימון %1 (%2)

[ctx: @action]
en: Move Up
he: העלאה למעלה

[ctx: @action]
en: Move Down
he: הורדה למטה

[ctx: @action]
en: Move Left
he: העברה שמאלה

[ctx: @action]
en: Move Right
he: העברה ימינה

[ctx: @action]
en: Clear Cell
he: פינוי התא

en: GetNewVariant not implemented
he: GetNewVariant לא מומש

en: Please select a puzzle variant.
he: נא לבחור הגוון חידה.

[ctx: @title:window]
en: Unable to Start Puzzle
he: לא ניתן להתחיל חידה

en: Unable to create an empty puzzle of the chosen variant; please try another.
he: לא ניתן ליצור חידה ריקה בהגוון שנבחר; נא לנסות אחד אחר.

en: Unable to start a puzzle of the chosen variant; please try another.
he: לא ניתן להתחיל חידה בהגוון שנבחר; נא לנסות אחד אחר.

en: Unable to generate a puzzle of the chosen variant; please try another.
he: לא ניתן לייצר חידה בהגוון הנבחר; נא לנסות אחד אחר.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Choose your Game
he: בחירת המשחק שלך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewGameButton)
en: Get New
he: הורדת חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startEmptyButton)
en: Enter In A Puzzle
he: בחירת חידה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, puzzleGeneratorButton)
en: Generate A Puzzle
he: יצירת חידה

en: KSudoku - Sudokus and more
he: KSudoku - לוחות סודוקו ועוד

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
he: (c) 2005‏-2007 יוצרי KSudoku

en: Francesco Rossi
he: פרנצ׳סקו רוסי

en: KSudoku Author
he: יוצר KSudoku

en: Johannes Bergmeier
he: יוהאנס ברגמאייר

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Ian Wadham
he: איאן ודהאם

en: New puzzle generator and solver
he: יוצר ופותר התצרפים החדש

en: Mick Kappenburg
he: מיק קפנבורג

en: Printing and export of 0.4
he: הדפסה וייצוא ב־0.4

en: Thanks to NeHe for OpenGL tutorials
he: תודה ל־NeHe על מדריכי OpenGL

en: David Bau
he: דיויד באו

en: Algorithms for new puzzle generator and solver at davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html
he: אלגוריתמים ליוצר ופותר תצרפים חדש ב־davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html

en: Document to open
he: מסמך לפתיחה
