ksudoku - en to hne translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
hne: गलतीयों ल देखाव

en: Configuration not yet implemented
hne: कान्फिगुरेसन अभी लागू नइ हे

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
hne[0]: गाड़ा गाड़ा बधाई! आप मन १ सेकन्ड मं हल कर डरेव हो. कुछ ट्रिक के साथ.
hne[1]: गाड़ा गाड़ा बधाई! आप मन %1 सेकन्ड मं हल कर डरेव हो. कुछ ट्रिक के साथ.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
hne[0]: गाड़ा गाड़ा बधाई! आप मन 1 मिनट मं हल कर डरेव हो. कुछ ट्रिक के साथ.
hne[1]: गाड़ा गाड़ा बधाई! आप मन %1 मिनट मं हल कर डरेव हो. कुछ ट्रिक के साथ.

en: 1 minute | %1 minutes
hne[0]: 1 मिनट
hne[1]: %1 मिनट्स

en: 1 second | %1 seconds
hne[0]: 1 सेकन्ड
hne[1]: %1 सेकन्ड

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
hne: गाड़ा गाड़ा बधाई! आप मन %1 अउ %2 मं हल कर डरेव हो. कुछ ट्रिक के साथ.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
hne[0]: गाड़ा गाड़ा बधाई!!!! आप मन एला 1 सेकऩ्ड मं पूरा कर लेव हो.
hne[1]: गाड़ा गाड़ा बधाई!!!! आप मन एला %1 सेकऩ्ड मं पूरा कर लेव हो.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
hne[0]: गाड़ा गाड़ा बधाई!!!! आप मन एला 1 मिनट पूरा कर लेव हो.
hne[1]: गाड़ा गाड़ा बधाई!!!! आप मन एला %1 मिनट मं पूरा कर लेव हो.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
hne: गाड़ा गाड़ा बधाई!!!! आप मन एला %1 अउ %2 मं पूरा कर लेव हो.

en: Sudoku Standard (9x9)
hne: सुडोकु मानक (९x९)

en: Roxdoku 9 (3x3x3)
hne: राक्सडोकु 9 (3x3x3)

en: Missing Variant Name
hne: वेरिएन्ट नाम गंवा गे हे

en: Sudoku 16x16
hne: सुडोकु १६x१६

en: Sudoku with 16 symbols
hne: १६ चिनहा सहित सुडोकु

en: Sudoku 25x25
hne: सुडोकु २५x२५

en: Sudoku with 25 symbols
hne: २५ चिनहा सहित सुडोकु

en: Roxdoku 16 (4x4x4)
hne: राक्सडोकु १६ (४x४x४)

en: The Rox 3D sudoku with 16 symbols
hne: १६ चिनहा सहित राक्स ३डी सुडोकु

en: Roxdoku 25 (5x5x5)
hne: राक्सडोकु २५ (५x५x५)

en: The Rox 3D sudoku with 25 symbols
hne: २५ चिनहा सहित राक्स ३डी सुडोकु

en: The puzzle you entered contains some errors.
hne: जो पहेली आप मन भरव के हे उसमें कुछ गलती हे.

en: Do you really want to end this game in order to start a new one?
hne: नवा खेल चालू करे बर का आप मन सचमुच एखर खेल ल बन्द करना चाहथो ?

[ctx: window title]
en: Restart Game
hne: खेल फिर से चालू करव

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hne: खेल (&G)

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
hne: खिसकाव (&M)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hne: मदद (&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hne: मुख्य औजार पट्टी

note: i18n: ectx: ToolBar (actionsToolbar)
en: Actions Toolbar
hne: एक्सन औजार-पट्टी

en: Cannot read XML file on line %1
hne: एक्सएमएल फाइल लकीर %1 मं पढ़ नइ सकिस

en: GetNewVariant not implemented
hne: गेटन्यूवेरिएंट लागू नइ हे.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Choose your Game
hne: अपन खेल चुनव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewGameButton)
en: Get New
hne: नवा लाव

en: KSudoku
hne: के-सुडोकु

en: KSudoku - Sudokus and more
hne: केसुडोकु - सुडोकु अउ अन्य

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
hne: (c) 2005-2007 केसुडोकु लेखक

en: Francesco Rossi
hne: फ्रांकेस्को रोसी

en: KSudoku Author
hne: केसुडोकु के लेखक

en: Johannes Bergmeier
hne: जोहान्स बग्रमेयर

en: Maintainer
hne: मेंटेनर

en: Mick Kappenburg
hne: माइक कापेनबर्ग

en: Printing and export of 0.4
hne: छपाई अउ 0.4 के निर्यात

en: Thanks to NeHe for OpenGL tutorials
hne: ओपनजीएल सिक्छन पाठ बर नेहे ल धन्यवाद

en: Document to open
hne: कागद जऊन ल खोलना हे
