ksudoku - en to lt translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
lt: Rodyti klaidas

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
lt[0]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundę. Su trupučiu gudrybių.
lt[1]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundes. Su trupučiu gudrybių.
lt[2]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundžių. Su trupučiu gudrybių.
lt[3]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundę. Su trupučiu gudrybių.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
lt[0]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minutę. Su trupučiu gudrybių.
lt[1]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minutes. Su trupučiu gudrybių.
lt[2]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minučių. Su trupučiu gudrybių.
lt[3]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minutę. Su trupučiu gudrybių.

en: 1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutę
lt[1]: %1 minutes
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutę

en: 1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundę
lt[1]: %1 sekundes
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundę

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
lt: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 ir %2. Su trupučiu gudrybių.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
lt[0]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundę.
lt[1]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundes.
lt[2]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundžių.
lt[3]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 sekundę.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
lt[0]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minutę.
lt[1]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minutes.
lt[2]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minučių.
lt[3]: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 minutę.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
lt: Sveikiname! Įveikėte jį per %1 ir %2.

en: Sudoku Standard (9x9)
lt: Sudoku standartinis (9x9)

en: Sudoku with 16 symbols
lt: Sudoku su 16 simbolių

en: Sudoku with 25 symbols
lt: Sudoku su 25 simboliais

en: Play
lt: Žaisti

en: Check
lt: Patikrinti

en: Could not load game.
lt: Nepavyksta įkelti žaidimo.

[ctx: window title]
en: Restart Game
lt: Perstartuoti žaidimą

[ctx: button label]
en: Restart Game
lt: Perstartuoti žaidimą

en: Open Location
lt: Atverti vietą

[ctx: Game Section in Config]
en: Game
lt: Žaidimas

en: Theme
lt: Tema

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
lt: &Perkelti

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Move Up
lt: Aukštyn

en: Move Down
lt: Žemyn

en: Move Left
lt: Kairėn

en: Move Right
lt: Dešinėn

en: Clear Cell
lt: Išvalyti langelį

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
lt: (c) 2005-2007 KSudoku autoriai

en: KSudoku Author
lt: KSudoku autorius

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Document to open
lt: Atidaryti dokumentą
