ksudoku - en to nl translation catalogue (148 entries)

en: Attempts to generate a puzzle failed after about 200 tries. Try again?
nl: Pogingen om een puzzel te genereren zijn mislukt na ongeveer 200 pogingen. Opnieuw proberen?

en: Mathdoku or Killer Sudoku Puzzle
nl: Mathdoku of Killer Sudoku puzzel

en: After %1 tries, the best difficulty level achieved by the generator is %2, with internal difficulty rating %3, but you requested difficulty level %4.
    
    Do you wish to let the generator try again or accept the puzzle as is?
    
    Hint: you can try to increase the difficulty rating by doing the following: Continue with the 'Accept' button, choose Game -> New, then change the Symmetry setting to 'No Symmetry' or some low symmetry type and then use 'Generate A Puzzle' again.
nl: Na %1 pogingen is het beste moeilijkheidsniveau bereikt door de generator %2, met interne moeilijkheidsgraad %3, maar u vroeg moeilijkheidsgraad %4.
    
    Wilt u het de generator opnieuw laten proberen of accepteert u de puzzel zoals deze is?
    
    Tip: u kunt de moeilijkheidsgraad verhogen door het volgende te doen: Doorgaan met de knop 'Accepteren', kies Spel - Nieuw, en wijzig de instelling Symmetrie  in 'Geen symmetrie' of een laag symmetrietype en gebruik dan opnieuw 'Een puzzel genereren'.

en: Difficulty Level
nl: Moeilijkheidsgraad

en: &Try Again
nl: Opnieu&w proberen

en: &Accept
nl: &Accepteren

en: It will be possible to solve the generated puzzle by logic alone. No guessing will be required.
    
    The internal difficulty rating is %1. There are %2 clues at the start and %3 moves to go.
nl: Het is mogelijk de gegenereerde puzzel op te lossen met alleen logica. Raden is niet nodig.
    
    De interne moeilijkheidsgraad is %1. Er zijn %2 clues aan het begin en %3 zetten te gaan.

en: &Retry
nl: &Nogmaals

en: Solving the generated puzzle will require an average of %1 guesses or branch points and if you guess wrong, backtracking will be necessary. The first guess should come after %2 moves.
    
    The internal difficulty rating is %3, there are %4 clues at the start and %5 moves to go.
nl: oplossen van de gegenereerde puzzel vereist een gemiddelde van %1 keer raden of keuzemogelijkheden en als u verkeerd raadt, dan is teruggaan noodzakelijk. De eerste keer raden komt na %2 beurten.
    
    De interne moeilijkheidsgraad is %3, er zijn %4 clues aan het begin en %5 beurten te gaan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintMulti)
en: When printing, try to fit more than one puzzle on a page
nl: Probeer meer dan één puzzel op een pagina te laten passen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell
nl: Accentueer de rij, de kolom en het blok die de geselecteerde cel bevatten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell. Blocks may be square or irregular (as in jigsaw-type or XSudoku puzzles).
nl: Accentueer de rij, de kolom en het blok die de geselecteerde cel bevatten. Blokken kunnen rechthoekig of onregelmatig zijn (zoals in legpuzzels of XSudoku puzzels).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Show highlights in 2-D puzzles
nl: Accentueringen in 2-d puzzels tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Highlight in red any cells whose values break the Sudoku rules.
nl: Accentueer in rood elke cel waarvan de waarden de regels van Sudoku breken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
nl: Fouten tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Highlight the planes (blocks) that contain the selected cell.
nl: Accentueer de vlakken (blokken) die de geselecteerde cel bevatten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Show highlights in 3-D puzzles
nl: Accentueringen in 3-d puzzels tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mathdoku puzzle size (3-9)
nl: Mathdoku puzzel grootte (3-9)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Settings for 3-D Puzzles Only
nl: Instellingen alleen voor 3-d puzzels

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_6)
en: Set the relative size of 3-D cells and the spaces between them.
nl: De relatieve grootte van 3-d cellen en de ruimten er tussen instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Overall size of 3-D cells
nl: Totale grootte van 3-d cellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Shrink or expand a cell by up to 30% when it is selected.
nl: Verklein of vergroot een cel tot aan 30% wanneer deze is geselecteerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size of selected 3-D cell
nl: Grootte van geselecteerde 3-d cell

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Shrink or expand cells by up to 30% when they are highlighted.
nl: Verklein of vergroot een cel tot aan 30% wanneer deze is geaccentueerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size of highlighted 3-D cells
nl: Grootte van geaccentueerde 3-d cellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
nl: Verklein cellen tot aan 60% wanneer deze niet in een NxNxN kubus zitten die de geselecteerde cel bevat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell. This is useful if a 3-D puzzle has more than one cube.
nl: Verklein cellen tot aan 60% wanneer deze niet in een NxNxN kubus zitten die de geselecteerde cel bevat. Dit is nuttig als een 3-d puzzel meer dan één kubus bevat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Size of 3-D cells outside the selected volume
nl: Grootte van geselecteerde 3-d cellen buiten het geselecteerde volume

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken cells if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
nl: Maak cellen donkerder wanneer deze niet in een NxNxN kubus zitten die de geselecteerde cel bevat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken 3-D cells outside the selected volume
nl: 3-d cellen buiten het geselecteerde volume donkerder maken

en: Configuration not yet implemented
nl: Configuratie is nog niet ingeprogrammeerd

en: Sorry, your solution contains mistakes.
    
    Enable "Show errors" in the settings to highlight them.
nl: Helaas, uw oplossing bevat fouten.
    
    Bij de instellingen kunt "Fouten tonen" kiezen om deze te markeren.

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
nl[0]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in 1 seconde. Met enkele trucs.
nl[1]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in %1 seconden. Met enkele trucs.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
nl[0]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in 1 minuut. Met enkele trucs.
nl[1]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in %1 minuten. Met enkele trucs.

en: 1 minute | %1 minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: 1 second | %1 seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: %1 seconden

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
nl: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in %1 en %2. Met enkele trucs.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
nl[0]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in 1 seconde.
nl[1]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in %1 seconden.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
nl[0]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in 1 minuut.
nl[1]: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in %1 minuten.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
nl: Gefeliciteerd! U hebt het volbracht in %1 en %2.

en: Sudoku Standard (9x9)
nl: Sudoku standaard (9x9)

en: The classic and fashionable game
nl: Het klassieke en modieuse spel

en: The Rox 3D Sudoku
nl: De Rox 3D sudoku

en: Missing Variant Name
nl: Ontbrekende variantnaam

en: Sudoku with 16 symbols
nl: Sudoku met 16 symbolen

en: Sudoku with 25 symbols
nl: Sudoku met 25 symbolen

en: The Rox 3D sudoku with 16 symbols
nl: De Rox 3D-sudoku met 16 symbolen

en: The Rox 3D sudoku with 25 symbols
nl: De Rox 3D-sudoku met 25 symbolen

en: Mathdoku puzzles can have any size from 3x3 up to 9x9. The solution is a grid in which every row and every column contains the available digits (1-3 up to 1-9) exactly once. The grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues, but there are not many of them. Cages of larger size have a target value and an arithmetic operator (+-x/). The digits in the cage must combine together, using the operator, to reach the target value, e.g. '12x' means that the digits must multiply together to make 12. A digit can occur more than once in a cage, provided it occurs in different rows and columns.
    
    In general, larger Mathdokus are more difficult and so are larger cages. You can select the puzzle size in KSudoku's Settings dialog and the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
nl: Mathdoku puzzels kunnen afmetingen vanaf 3x3 tot en met 9x9 hebben. De oplossing is een raster waarin elke rij en elke kolom de beschikbare cijfers (1-3 tot 1-9) exact eenmaal moet bevatten. Het raster is bedekt met onregelmatig gevormde vakken.
    
    Vakken met grootte 1 zijn startwaarden of aanwijzigen, maar er zijn er niet veel van. Grotere vakken hebben een doelwaarde en een rekenteken (+-x/). De cijfers in het vak moeten samen genomen, met dat rekenteken, de doelwaarde bereiken, bijv. '12x' betekent dat de cijfers met elkaar vermenigvuldigd de waarde 12 hebben. Een cijfer mag in meer dan één vak zich bevinden, als het maar in verschillende rijen en kolommen zich bevindt.
    
    In het algemeen zijn grotere Mathdokus moeilijker en ook grotere vakken. U kunt de puzzelafmeting kiezen in de instellingendialoog van KSudoku en de maximale vakgrootte door de knop Moeilijkheidsgraad van KSudoku te gebruiken.

en: Playing Mathdoku
nl: Mathdoku spelen

en: Killer Sudoku puzzles can have sizes 4x4 or 9x9, with either four 2x2 blocks or nine 3x3 blocks. The solution must follow Classic Sudoku rules. The difference is that there are few starting-values or clues (if any). Instead the grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues. Cages of larger size have a target value and the digits in them must add up to that value. In Killer Sudoku, a cage cannot contain any digit more than once.
    
    In general, larger cages are more difficult. You can select the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
nl: Killer Sudoku puzzels kunnen afmetingen van 4x4 of 9x9 hebben, met ofwel vier 2x2 blokken of negen 3x3 blokken. De oplossing moet de klassieke Sudoku regels volgen. Het verschil is dat er weinig startwaarden of aanwijzingen (indien al aanwezig) zijn. In plaats daarvan is het raster bedekt met onregelmatig gevormde vakken.
    
    Vakken met afmeting 1 zijn startwaarden of aanwijzingen. Grotere vakken hebben een doelwaarde en de cijfers erin moeten samen optellen tot die waarde. In Killer Sudoku kan een vak mag een cijfer maar een keer voorkomen.
    
    In het algemeen zijn grote vakken moeilijker. U kunt de maximum grootte van een vak kiezen door de knop voor Moeilijkheidsgraad te gebruiken.

en: Playing Killer Sudoku
nl: Killer Sudoku spelen

en: Mathdoku and Killer Sudoku puzzles have to be keyed in by working on one cage at a time. To start a cage, left click on any unused cell or enter a number in the cell that is under the cursor or enter + - / or x there. A small cage-label will appear in that cell. To extend the cage in any direction, left-click on a neigbouring cell or move the cursor there and type a Space.
    
    The number you type is the cage's value and it can have one or more digits, including zero. A cell of size 1 has to have a 1-digit number, as in a normal Sudoku puzzle. It becomes a starting-value or clue for the player.
    
    The + - / or x is the operator (Add, Subtract, Divide or Multiply). You must have one in cages of size 2 or more. In Killer Sudoku, the operator is provided automatically because it is always + or none.
    
    You can enter digits, operators and cells in any order. To complete the cage and start another cage, always press Return. If you make a mistake, the only thing to do is delete a whole cage and re-enter it. Use right click in the current cage or any earlier cage, if you wish to delete it. Alternatively, use the cursor and the Delete or Backspace key.
    
    When the grid is filled with cages, hit the Check button, to solve the puzzle and make sure there is only one solution. If the check fails, you have probably made an error somewhere in one of the cages.
nl: Mathdoku en Killer Sudoku puzzels moeten ingevoerd worden door te werken aan één vak tegelijk. Om een vak te starten, klik links op een ongebruikte cell of voer een cijfer in in de cel die zich onder de cursor bevindt of voer daar + - / of x in. Een klein label voor een vak zal in die cel verschijnen. Om het vak in een richting uit te breiden, klik links op een buurcel of verplaats de cursor daarheen en typ een spatie.
    
    Het cijfer dat u typt is de waarde van het vak en het kan één of meer cijfers zijn, inclusief nul. Een cel met grootte 1 moet een ééncijferig getal bevatten, zoals in een normale Sudoku puzzel. Het wordt een startwaarde of aanwijzing voor de speler.
    
    De + - / or x is de operator (optellen, aftrekken, delen of vermenigvuldigen). U moet er één hebben in vakken met grootte 2 of meer. In Killer Sudoku wordt de operator automatisch aangeleverd omdat het altijd + of niets is.
    
    U kunt cijfers, operators en cells in elke volgorde invoeren. Om het vak te voltooien en aan een ander vak te beginnen, druk dan altijd op Return. Als u een fout maakt, is het enige ding dat u kunt doen een geheel vak te verwijderen en het opnieuw in te voeren. Gebruik rechts klikken in het huidige vak of elke eerder vak, als u het wilt verwijderen. Gebruik anders de cursor en de toetst Delete of Backspace.
    
    Wanneer het raster is gevuld met vakken, druk dan op de knop Controleren, om de puzzel op te lossen en er zeker van te zijn dat er slechts één oplossing is. Als de controle mislukt, dan hebt u waarschijnlijk ergens een fout gemaakt in één van de vakken.

en: Data-entry for Puzzles with Cages
nl: Gegevensinvoer voor puzzels met vakken

en: The puzzle you entered contains some errors.
nl: De puzzel die u invoerde bevat enkele fouten.

en: Sorry, no solutions have been found. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
nl: Er zijn geen oplossingen gevonden. Controleer of u de puzzel volledig en juist hebt ingevoerd

en: Check Puzzle
nl: Puzzel controleren

en: The Puzzle you entered has a unique solution and is ready to be played.
nl: De puzzel die u invoerde heeft een unieke oplossing en is klaar om te worden gespeeld.

en: The Puzzle you entered has multiple solutions. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
nl: De puzzel die u invoerde heeft meerdere oplossingen. Controleer dat u de puzzel volledig en juist hebt ingevoerd.

en: Do you wish to play the puzzle now?
nl: Wilt u de puzzel nu spelen?

en: Play Puzzle
nl: Puzzel spelen

en: Play
nl: Spelen

en: Enable all messages
nl: Alle berichten inschakelen

en: Check
nl: Controleren

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Diabolical
nl: Diabolisch

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Unlimited
nl: Onbeperkt

[ctx: @option drop down box]
en: Difficulty:
nl: Moeilijkheid:

[ctx: @option drop down box]
en: Symmetry:
nl: Symmetrie:

[ctx: Symmetry of layout of clues when puzzle starts]
en: Symmetry
nl: Symmetrie

en: The symmetry of layout of the clues when the puzzle starts
nl: De symmetrie van de indeling of de aanwijzingen wanneer de puzzel begint

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Diagonal
nl: Diagonaal

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Central
nl: Centraal

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Left-Right
nl: Links-rechts

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Spiral
nl: Spiraal

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Four-Way
nl: Vier richtingen

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Random Choice
nl: Willekeurig

en: No Symmetry
nl: Geen symmetrie

en: Could not load game.
nl: Kon spel niet laden.

en: Do you really want to end this game in order to start a new one?
nl: Wilt u dit spel beëindigen om een volgend spel te starten?

[ctx: window title]
en: New Game
nl: Nieuw spel

[ctx: button label]
en: New Game
nl: Nieuw spel

en: Do you really want to restart this game?
nl: Wilt u een volgend spel te starten?

[ctx: window title]
en: Restart Game
nl: Spel herstarten

[ctx: button label]
en: Restart Game
nl: Spel herstarten

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Error Writing File
nl: Fout bij opslaan van bestand

en: There seems to be no puzzle to print.
nl: Er geen puzzel om af te drukken.

[ctx: Game Section in Config]
en: Game
nl: Spel

en: Theme
nl: Thema

en: Warning: The Unlimited difficulty level has no limit on how many guesses or branch points are required to solve the puzzle and there is no lower limit on how soon guessing becomes necessary.
    
    Please also note that the generation of this type of puzzle might take much longer than other ones. During this time KSudoku will not respond.
nl: Waarschuwing: het niveau onbegrensde moeilijkheidsgraad heeft geen limiet op het aantal keren raden of keuzemogelijkheden die zijn vereist om de puzzel op te lossen en er is geen laagste limiet op hoe snel raden noodzakelijk wordt.
    
    Merk op dat de generatie van dit type puzzel veel langer kan duren dan anderen. Gedurende deze periode zal KSudoku niet reageren.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: This will enable all the dialogs that you had disabled by marking the 'Do not show this message again' option.
    
    Do you want to continue?
nl: Dit zal alle dialogen die u had uitgeschakeld inschakelen middels het activeren van de optie 'Dit bericht niet opnieuw tonen'.
    
    Wilt u doorgaan?

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Themes)
en: The graphical theme to be used.
nl: Het te gebruiken grafische thema.

note: i18n: ectx: label, entry (Symbols), group (Themes)
en: Select the themes you want to use
nl: Selecteer de door u te gebruiken thema's

en: In Killer Sudoku, the operator is always + or none and KSudoku automatically sets the correct choice.
nl: In Killer Sudoku is de operator altijd + of niets en KSudoku stelt automatisch de juiste keuze in.

en: Killer Sudoku Cage
nl: Killer Sudoku vak

en: The cell you have selected has already been used in a cage.
nl: De cel die u hebt geselecteerd is al in een vak gebruikt.

en: Error in Cage
nl: Fout in vak

en: The cell you have selected is not next to any cell in the cage you are creating.
nl: De cel die u hebt geselecteerd is niet de volgende van elke cel in het vak dat u aan het maken bent.

en: The cage you wish to complete has no cells in it yet. Please click on a cell or key in + - / x or a number.
nl: Het vak dat u wilt afmaken heeft er nog geen cellen in. Klik op een cel of tik in + - / x of een getal.

en: The cage you wish to complete has no value yet. Please key in a number with one or more digits.
nl: Het vak dat u wilt voltooien heeft nog geen ingestelde waarde. Typ een getal in met één of meer cijfers.

en: The cage you wish to complete has more than one cell, but it has no operator yet. Please key in + - / or x.
nl: Het vak dat u wilt voltooien heeft meer dan één cel, maar het heeft nog geen operator. Typ een + - / of x in.

en: The cage you wish to complete has one cell, but its value is too large. A single-cell cage must have a value from 1 to %1 in a puzzle of this size.
nl: Het vak dat u wilt voltooien heeft één cel, maar zijn waarde is te groot. Een vak met één cel moet een waarde hebben van 1 tot %1 in een puzzel van deze grootte.

en: Do you wish to delete this cage?
nl: Wilt u dit vak verwijderen?

en: Delete Cage
nl: Vak verwijderen

en: The cell you have selected is not in any cage, so the Delete action will not delete anything.
nl: De cel die u hebt geselecteerd zit niet in een vak, de actie Delete zal dus niets verwijderen.

en: The Delete action finds that there are no cages to delete.
nl: De actie Delete vindt dat er geen vakken zijn om te verwijderen.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
nl: &Spel

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
nl: &Zet

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (actionsToolbar)
en: Actions Toolbar
nl: Actiebalk

en: Sorry, cannot print three-dimensional puzzles.
nl: Kan geen driedimensionale puzzels afdrukken.

en: The KSudoku setting for printing several puzzles per page is currently selected.
    
    Your puzzle will be printed when no more will fit on the page or when KSudoku terminates.
nl: De instellingen van KSudoku voor het afdrukken van meerdere puzzels per pagina is nu geselecteerd.
    
    Uw puzzel zal afgedrukt worden wanneer er geen meer op de pagina passen of wanneer KSudoku wordt beëindigd.

en: KSudoku has sent output to your printer.
nl: KSudoku heeft uitvoer naar uw printer gestuurd.

en: Print Sudoku Puzzle
nl: Sudoku puzzel afdrukken

en: Unable to download file: URL is empty.
nl: Bestand downloaden lukt niet: URL is leeg.

en: Unable to open file.
nl: Het bestand kon niet worden geopend.

en: Cannot read XML file on line %1
nl: XML-bestand kan op regel %1 niet gelezen worden.

en: Unable to download file.
nl: Bestand downloaden lukt niet.

en: Unable to create temporary file.
nl: Kon geen tijdelijk bestand aanmaken.

en: Unable to upload file.
nl: Bestand uploaden lukt niet.

en: Select %1 (%2)
nl: %1 (%2) selecteren

en: Enter %1 (%2)
nl: %1 (%2) invoeren

en: Mark %1 (%2)
nl: %1 (%2) markeren

en: Move Up
nl: Omhoog

en: Move Down
nl: Omlaag

en: Move Left
nl: Naar links

en: Move Right
nl: Naar rechts

en: Clear Cell
nl: Cel wissen

en: GetNewVariant not implemented
nl: GetNewVariant is niet ingeprogrammeerd

en: Please select a puzzle variant.
nl: Selecteer een puzzelvariant.

en: Unable to start puzzle
nl: Puzzel beginnen lukt niet

en: Unable to create an empty puzzle of the chosen variant; please try another.
nl: Een lege puzzel van de gekozen variant aanmaken lukt niet; probeer een andere.

en: Unable to start a puzzle of the chosen variant; please try another.
nl: Een puzzel van de gekozen variant beginnen lukt niet; probeer een andere.

en: Unable to generate a puzzle of the chosen variant; please try another.
nl: Een puzzel van de gekozen variant genereren lukt niet; probeer een andere.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Choose your Game
nl: Kies uw spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewGameButton)
en: Get New
nl: Nieuwe ophalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startEmptyButton)
en: Enter In A Puzzle
nl: Een puzzel invoeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, puzzleGeneratorButton)
en: Generate A Puzzle
nl: Een puzzel genereren

en: KSudoku - Sudokus and more
nl: KSudoku - Sudoku's en meer

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
nl: (c) 2005-2007 - de auteurs van KSudoku

en: KSudoku Author
nl: KSudoku-auteur

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: New puzzle generator and solver
nl: Nieuwe puzzelgenerator en -oplosser

en: Printing and export of 0.4
nl: Afdruk- en exporttechnologie van versie 0.4

en: Thanks to NeHe for OpenGL tutorials
nl: NeHe, bedankt voor de OpenGL-oefeningen

en: Algorithms for new puzzle generator and solver at davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html
nl: Algoritmes voor nieuwe puzzelgenerator en oplosser op davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html

en: Document to open
nl: Te openen document
