ksudoku - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Play
oc: Legir

en: Open Location
oc: Dobrir un emplaçament

[ctx: Game Section in Config]
en: Game
oc: Jòc

en: Theme
oc: Tèma

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
oc: &Jòc

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
oc: &Desplaçar

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
oc: &Ajuda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Move Up
oc: Montar

en: Move Down
oc: Davalar

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: Document to open
oc: Document a dobrir
