ksudoku - en to uk translation catalogue (154 entries)

en: Attempts to generate a puzzle failed after about 200 tries. Try again?
uk: Кількість невдалих спроб створити головоломку перевищила 200. Повторити спробу?

en: Mathdoku or Killer Sudoku Puzzle
uk: Головоломка матдоку або судоку-кілер

en: After %1 tries, the best difficulty level achieved by the generator is %2, with internal difficulty rating %3, but you requested difficulty level %4.
    
    Do you wish to let the generator try again or accept the puzzle as is?
    
    Hint: you can try to increase the difficulty rating by doing the following: Continue with the 'Accept' button, choose Game -> New, then change the Symmetry setting to 'No Symmetry' or some low symmetry type and then use 'Generate A Puzzle' again.
uk: За %1 спроб, виконаних засобом створення головоломок, найкращим рівнем складності є %2 з внутрішньою оцінкою складності %3, вам же потрібен рівень складності %4.
    
    Хочете, щоб програма спробувала ще раз чи погодитеся з результатами?
    
    Підказка: ви можете спробувати підвищити рівень складності у такий спосіб: натисніть кнопку «Прийняти», виберіть пункт меню «Гра → Нова», змініть значення параметра симетрії на «Без симетрії» або іншого типу з неочевидною симетрією, а потім знову скористайтеся пунктом «Створити головоломку».

en: Difficulty Level
uk: Рівень складності

en: &Try Again
uk: &Спробувати ще раз

en: &Accept
uk: &Погодитися

en: It will be possible to solve the generated puzzle by logic alone. No guessing will be required.
    
    The internal difficulty rating is %1. There are %2 clues at the start and %3 moves to go.
uk: Цю головоломку можна розв’язати за допомогою самої логіки. Вгадування вам не знадобиться.
    
    Внутрішня оцінка складності — %1. На початку вам буде показано %2 підказок. Розв’язання можна виконати за %3 ходів.

en: &Retry
uk: &Повторити

en: Solving the generated puzzle will require an average of %1 guesses or branch points and if you guess wrong, backtracking will be necessary. The first guess should come after %2 moves.
    
    The internal difficulty rating is %3, there are %4 clues at the start and %5 moves to go.
uk: Для розв’язання цієї головоломки буде потрібно у середньому %1 вгадувань або точок розгалуження. Якщо ваша здогадка виявиться помилковою, доведеться повертатися до точки розгалуження. Перше вгадування доведеться використати після %2 ходів.
    
    Внутрішня оцінка складності — %3. На початку вам буде показано %4 підказок. Розв’язання можна виконати за %5 ходів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrintMulti)
en: When printing, try to fit more than one puzzle on a page
uk: Під час друку намагатися розмістити на одному аркуші декілька головоломок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell
uk: Позначати рядок, стовпчик і блок, що містять вибрану комірку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Highlight the row, column and block that contain the selected cell. Blocks may be square or irregular (as in jigsaw-type or XSudoku puzzles).
uk: Позначати рядок, стовпчик і блок, що містять вибрану комірку. Блоки можуть бути квадратними або неправильної форми (у головоломках з вирізаними частинами або XSudoku).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights)
en: Show highlights in 2-D puzzles
uk: Показувати підсвічування у плоских головоломках

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Highlight in red any cells whose values break the Sudoku rules.
uk: Підсвітити клітинки зі значеннями, які порушують правила судоку, червоним.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowErrors)
en: Show errors
uk: Показати помилки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Highlight the planes (blocks) that contain the selected cell.
uk: Позначати площини (блоки), що містять вибрану комірку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowHighlights3D)
en: Show highlights in 3-D puzzles
uk: Показувати підсвічування у просторових головоломках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mathdoku puzzle size (3-9)
uk: Розмір головоломки матдоку (3-9)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Settings for 3-D Puzzles Only
uk: Параметри лише для просторових головоломок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OverallSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_6)
en: Set the relative size of 3-D cells and the spaces between them.
uk: Визначає відносний розмір просторових комірок та проміжки між ними.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Overall size of 3-D cells
uk: Загальний розмір просторових комірок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_SelectionSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Shrink or expand a cell by up to 30% when it is selected.
uk: Стискати або розширювати комірку на крок до 30% від початкового розміру, якщо її позначено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Size of selected 3-D cell
uk: Розмір позначеної просторової комірки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_HighlightedSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Shrink or expand cells by up to 30% when they are highlighted.
uk: Стискати або розширювати комірки на крок до 30% від початкового розміру, якщо їх позначено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size of highlighted 3-D cells
uk: Розмір позначених просторових комірок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
uk: Стискати комірки на крок до 60% від початкового розміру, якщо вони не перебувають у кубі зі стороною N, що містить вибрану комірку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_OuterCellSize3D) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Shrink cells by up to 60% if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell. This is useful if a 3-D puzzle has more than one cube.
uk: Стискати комірки на крок до 60% від початкового розміру, якщо вони не перебувають у кубі зі стороною N, що містить вибрану комірку. Корисно, якщо просторова головоломка складається з декількох кубів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Size of 3-D cells outside the selected volume
uk: Розмір просторових комірок поза вибраною областю

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken cells if they are not in an NxNxN cube that contains the selected cell.
uk: Притлумити кольори комірок, якщо вони не перебувають у кубі зі стороною N, що містить вибрану комірку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DarkenOuterCells3D)
en: Darken 3-D cells outside the selected volume
uk: Притлумити кольори просторових комірок поза вибраною областю

en: Configuration not yet implemented
uk: Налаштування ще не реалізовано

en: Sorry, your solution contains mistakes.
    
    Enable "Show errors" in the settings to highlight them.
uk: Вибачте, ваш розв’язок містить помилки.
    
    Увімкніть «Показати помилки» у параметрах, щоб показати їх.

en: Congratulations! You made it in 1 second. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 seconds. With some tricks.
uk[0]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунду. З деякими підказками.
uk[1]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунди. З деякими підказками.
uk[2]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунд. З деякими підказками.
uk[3]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунду. З деякими підказками.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. With some tricks. | Congratulations! You made it in %1 minutes. With some tricks.
uk[0]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилину. З деякими підказками.
uk[1]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилини. З деякими підказками.
uk[2]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилин. З деякими підказками.
uk[3]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилину. З деякими підказками.

en: 1 minute | %1 minutes
uk[0]: %1 хвилина
uk[1]: %1 хвилини
uk[2]: %1 хвилин
uk[3]: %1 хвилина

en: 1 second | %1 seconds
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд
uk[3]: %1 секунда

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2. With some tricks.
uk: Вітання! Ви зробили це за %1 і %2. З деякими підказками.

en: Congratulations! You made it in 1 second. | Congratulations! You made it in %1 seconds.
uk[0]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунду.
uk[1]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунди.
uk[2]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунд.
uk[3]: Вітання! Ви зробили це за %1 секунду.

en: Congratulations! You made it in 1 minute. | Congratulations! You made it in %1 minutes.
uk[0]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилину.
uk[1]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилини.
uk[2]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилин.
uk[3]: Вітання! Ви зробили це за %1 хвилину.

[ctx: The two parameters are strings like '2 minutes' or '1 second'.]
en: Congratulations! You made it in %1 and %2.
uk: Вітання! Ви зробили це за %1 і %2.

en: Sudoku Standard (9x9)
uk: Стандартний судоку (9x9)

en: The classic and fashionable game
uk: Класична і поширена гра

en: Roxdoku 9 (3x3x3)
uk: Роксдоку 9 (3x3x3)

en: The Rox 3D Sudoku
uk: Просторові судоку Рокса

en: Missing Variant Name
uk: Відсутня назва варіанта

en: Sudoku 16x16
uk: Судоку 16x16

en: Sudoku with 16 symbols
uk: Судоку з 16 символами

en: Sudoku 25x25
uk: Судоку 25x25

en: Sudoku with 25 symbols
uk: Судоку з 25 символами

en: Roxdoku 16 (4x4x4)
uk: Роксдоку 16 (4x4x4)

en: The Rox 3D sudoku with 16 symbols
uk: Просторові судоку Рокса з 16 символами

en: Roxdoku 25 (5x5x5)
uk: Роксдоку 25 (5x5x5)

en: The Rox 3D sudoku with 25 symbols
uk: Просторові судоку Рокса з 25 символами

en: Mathdoku puzzles can have any size from 3x3 up to 9x9. The solution is a grid in which every row and every column contains the available digits (1-3 up to 1-9) exactly once. The grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues, but there are not many of them. Cages of larger size have a target value and an arithmetic operator (+-x/). The digits in the cage must combine together, using the operator, to reach the target value, e.g. '12x' means that the digits must multiply together to make 12. A digit can occur more than once in a cage, provided it occurs in different rows and columns.
    
    In general, larger Mathdokus are more difficult and so are larger cages. You can select the puzzle size in KSudoku's Settings dialog and the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
uk: Головоломки матдоку можуть мати будь-який розмір, від 3x3 до 9x9. Розв’язок має містити у кожному рядку і кожному стовпчику усі можливі числа (від 1 до 3, і аж до від 1 до 9) точно один раз. Поле гри складається із областей неправильної форми.
    
    Області розміру 1 є початковими значеннями або підказками, але таких областей небагато. Області більшого розміру містять результат арифметичної дії і символ цієї арифметичної дії (+-x/). Цифри у області мають комбінуватися із врахуванням цієї дії так, щоб отримати вказаний результат. Приклад: «12x» означає, що цифри у добутку мають складати 12. У області цифра може траплятися декілька разів, але вона не повинна повторюватися у рядках та стовпчиках усього поля гри.
    
    Загалом, великі матдоку є складнішими і містять більші області. Ви можете вибрати розмір поля для гри у діалоговому вікні параметрів KSudoku, а максимальний розмір області можна вибрати за допомогою кнопки складності KSudoku.

en: Playing Mathdoku
uk: Гра у матдоку

en: Killer Sudoku puzzles can have sizes 4x4 or 9x9, with either four 2x2 blocks or nine 3x3 blocks. The solution must follow Classic Sudoku rules. The difference is that there are few starting-values or clues (if any). Instead the grid is covered with irregularly shaped cages.
    
    Cages of size 1 are starting-values or clues. Cages of larger size have a target value and the digits in them must add up to that value. In Killer Sudoku, a cage cannot contain any digit more than once.
    
    In general, larger cages are more difficult. You can select the maximum cage-size by using KSudoku's Difficulty button.
uk: Головоломки судоку-кілер можуть мати розміри 4x4 або 9x9, з чотирма блоками 2x2 або дев’ятьма блоками 3x3. Розв’язок має відповідати класичним правилам судоку. Відмінність полягає у тому, що початкових значень або підказок декілька або взагалі немає. Замість цього, на полі є області неправильної форми.
    
    Області розміру 1 містять початкові значення або підказки. Області більшого розміру містять результат додавання цифр у області. У судоку-кілер числа у області не повинні повторюватися.
    
    Загалом, збільшення розміру областей ускладнює головоломку. Розмір області можна вибрати за допомогою кнопки складності KSudoku.

en: Playing Killer Sudoku
uk: Гра у судоку-кілер

en: Mathdoku and Killer Sudoku puzzles have to be keyed in by working on one cage at a time. To start a cage, left click on any unused cell or enter a number in the cell that is under the cursor or enter + - / or x there. A small cage-label will appear in that cell. To extend the cage in any direction, left-click on a neigbouring cell or move the cursor there and type a Space.
    
    The number you type is the cage's value and it can have one or more digits, including zero. A cell of size 1 has to have a 1-digit number, as in a normal Sudoku puzzle. It becomes a starting-value or clue for the player.
    
    The + - / or x is the operator (Add, Subtract, Divide or Multiply). You must have one in cages of size 2 or more. In Killer Sudoku, the operator is provided automatically because it is always + or none.
    
    You can enter digits, operators and cells in any order. To complete the cage and start another cage, always press Return. If you make a mistake, the only thing to do is delete a whole cage and re-enter it. Use right click in the current cage or any earlier cage, if you wish to delete it. Alternatively, use the cursor and the Delete or Backspace key.
    
    When the grid is filled with cages, hit the Check button, to solve the puzzle and make sure there is only one solution. If the check fails, you have probably made an error somewhere in one of the cages.
uk: Головоломки матдоку та судоку-кілер слід вводити за областями. Щоб почати введення області, наведіть вказівник миші на порожню комірку, клацніть лівою кнопкою миші і введіть до комірки під вказівником число або введіть + - / чи x. У відповідь у цій комірці з’явиться маленька мітка області. Щоб розширити область у будь-якому напрямку, наведіть вказівник на сусідню комірку і клацніть лівою кнопкою миші або пересуньте позначення на цю комірку за допомогою клавіш зі стрілками і натисніть клавішу пробілу.
    
    Введене вами число є значенням у комірці, воно може складатися із однієї або декількох цифр, включно з нулем. Комірка області розміру 1 має містити число з однієї цифри, як і у звичайній грі у судоку. Це початкове значення або підказка для гравця.
    
    Символи + - / та x є операторами (додавання, віднімання, ділення та множення). Один з таких операторів має міститися у областях, що складаються із двох або більшої кількості комірок. У судоку-кілер оператор визначається автоматично, оскільки ним завжди є + або оператор взагалі не використовується.
    
    Ви можете вводити цифри, оператори та комірки у довільному порядку. Щоб завершити введення комірки і перейти до іншої, натисніть клавішу Enter. Якщо ви припустилися помилки, єдиним виходом є вилучення усієї області і її повторне введення. Для вилучення поточної області або будь-якої області, яку було введено раніше, скористайтеся клацанням правою кнопкою миші. Крім того, можна пересунути на область позначення за допомогою клавіш зі стрілками і натиснути клавішу Delete або Backspace.
    
    Коли сітку головоломки буде заповнено, натисніть кнопку «Перевірити», щоб надати змогу програмі розв’язати головоломку і переконатися, що вона має єдиний розв’язок. Якщо програма під час перевірки виявить помилку, ймовірно, її спричинено неуважністю під час введення якоїсь із областей.

en: Data-entry for Puzzles with Cages
uk: Введення даних для головоломок із областями

en: The puzzle you entered contains some errors.
uk: Головоломка, яку ви ввели, містить декілька помилок.

en: Sorry, no solutions have been found. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
uk: Вибачте, не знайдено жодного розв’язку. Будь ласка, перевірте, чи повністю її введено і чи не припустилися ви помилки.

en: Check Puzzle
uk: Перевірити головоломку

en: The Puzzle you entered has a unique solution and is ready to be played.
uk: Головоломка, яку ви ввели, має один розв’язок, можна починати розв’язування.

en: The Puzzle you entered has multiple solutions. Please check that you have entered in the puzzle completely and correctly.
uk: Головоломка, яку ви ввели, має декілька розв’язків. Будь ласка, перевірте, чи повністю її введено і чи не припустилися ви помилки.

en: Do you wish to play the puzzle now?
uk: Бажаєте почати розв’язувати зараз?

en: Play Puzzle
uk: Грати з головоломкою

en: Play
uk: Грати

en: Enable all messages
uk: Увімкнути усі повідомлення

en: Check
uk: Перевірити

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Diabolical
uk: Дуже складна

[ctx: A level of difficulty in Sudoku puzzles]
en: Unlimited
uk: Не обмежено

[ctx: @option drop down box]
en: Difficulty:
uk: Складність:

[ctx: @option drop down box]
en: Symmetry:
uk: Симетрія:

[ctx: Symmetry of layout of clues when puzzle starts]
en: Symmetry
uk: Симетрія

en: The symmetry of layout of the clues when the puzzle starts
uk: Симетрія компонування підказок на початку

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Diagonal
uk: Діагональна

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Central
uk: Центральна

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Left-Right
uk: Вертикальна

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Spiral
uk: Спіральна

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Four-Way
uk: Чотиристороння

[ctx: Symmetry of layout of clues]
en: Random Choice
uk: Випадковий вибір

en: No Symmetry
uk: Несиметрична

en: Could not load game.
uk: Гру неможливо завантажити.

en: Do you really want to end this game in order to start a new one?
uk: Ви справді бажаєте завершити цю гру, щоб почати нову?

[ctx: window title]
en: New Game
uk: Нова гра

[ctx: button label]
en: New Game
uk: Нова гра

en: Do you really want to restart this game?
uk: Ви справді хочете розпочати цю гру з початку?

[ctx: window title]
en: Restart Game
uk: Перезапуск гри

[ctx: button label]
en: Restart Game
uk: Перезапустити гру

en: Open Location
uk: Відкрити адресу

en: Error Writing File
uk: Помилка записування файла

en: There seems to be no puzzle to print.
uk: Здається, головоломок для друку немає.

[ctx: Game Section in Config]
en: Game
uk: Гра

en: Theme
uk: Тема

en: Warning: The Unlimited difficulty level has no limit on how many guesses or branch points are required to solve the puzzle and there is no lower limit on how soon guessing becomes necessary.
    
    Please also note that the generation of this type of puzzle might take much longer than other ones. During this time KSudoku will not respond.
uk: Попередження: у разі використання необмеженого рівня складності програма не обмежуватиме кількості вгадувань (або розгалужень розв’язку), а також не визначатиме нижньої межі появи таких розгалужень.
    
    Будь ласка, також зауважте, що створення цього типу головоломки може тривати набагато довше за створення інших типів. Протягом виконання процедури створення ви не зможете користуватися KSudoku.

en: Warning
uk: Попередження

en: This will enable all the dialogs that you had disabled by marking the 'Do not show this message again' option.
    
    Do you want to continue?
uk: У результаті буде увімкнено усі діалогові вікна, які ви вимкнули, позначивши пункт «Не показувати більше це повідомлення».
    
    Хочете виконати цю дію?

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Themes)
en: The graphical theme to be used.
uk: Графічна тема, що використовуватиметься.

note: i18n: ectx: label, entry (Symbols), group (Themes)
en: Select the themes you want to use
uk: Оберіть тему, яку ви бажаєте використовувати.

en: In Killer Sudoku, the operator is always + or none and KSudoku automatically sets the correct choice.
uk: У судоку-кілер оператором завжди є «+» або оператора взагалі немає, KSudoku автоматично визначає потрібний варіант.

en: Killer Sudoku Cage
uk: Область у судоку-кілер

en: The cell you have selected has already been used in a cage.
uk: Комірку, яку ви позначили, вже використано у області.

en: Error in Cage
uk: Помилка у області

en: The cell you have selected is not next to any cell in the cage you are creating.
uk: Комірка, яку ви позначили, не є сусідньою для жодної з комірок області, яку ви створюєте.

en: The cage you wish to complete has no cells in it yet. Please click on a cell or key in + - / x or a number.
uk: У області, яку ви хочете створити, ще немає жодної комірки. Будь ласка, наведіть вказівник на потрібну комірку і клацніть лівою кнопкою миші або натисніть клавішу із + - / x або цифрою.

en: The cage you wish to complete has no value yet. Please key in a number with one or more digits.
uk: У області, яку ви хочете створити, ще немає значення. Будь ласка, введіть число, що складається з однієї або декількох цифр.

en: The cage you wish to complete has more than one cell, but it has no operator yet. Please key in + - / or x.
uk: Область, яку ви хочете створити, складається з декількох комірок, але у ній ще немає оператора. Будь ласка, введіть оператор, + - / або x.

en: The cage you wish to complete has one cell, but its value is too large. A single-cell cage must have a value from 1 to %1 in a puzzle of this size.
uk: Область містить лише одну комірку, але значення у ній є надто великим. Область із однієї комірки у головоломках такого розміру має містити значення від 1 до %1.

en: Do you wish to delete this cage?
uk: Хочете вилучити цю область?

en: Delete Cage
uk: Вилучити область

en: The cell you have selected is not in any cage, so the Delete action will not delete anything.
uk: Комірка, яку ви позначили, не належить до жодної з областей, отже дія з вилучення області із цією коміркою нічого не вилучить.

en: The Delete action finds that there are no cages to delete.
uk: Під час спроби виконати дію з вилучення було виявлено, що немає областей для вилучення.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
uk: &Гра

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
uk: &Хід

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (actionsToolbar)
en: Actions Toolbar
uk: Пенал дій

en: Sorry, cannot print three-dimensional puzzles.
uk: Вибачте, друку просторових головоломок не передбачено.

en: The KSudoku setting for printing several puzzles per page is currently selected.
    
    Your puzzle will be printed when no more will fit on the page or when KSudoku terminates.
uk: Зараз позначено пункт, через який KSudoku намагатиметься надрукувати на одному аркуші декілька головоломок.
    
    Вашу головоломку буде надруковано, якщо на аркуші більше не залишиться місця або якщо роботу KSudoku буде перервано.

en: KSudoku has sent output to your printer.
uk: KSudoku надіслано дані на ваш принтер.

en: Print Sudoku Puzzle
uk: Надрукувати головоломку судоку

en: Unable to download file: URL is empty.
uk: Не вдалося отримати файл: адреса є порожньою.

en: Unable to open file.
uk: Не вдалося відкрити файл.

en: Cannot read XML file on line %1
uk: Не вдається прочитати XML файл у рядку %1

en: Unable to download file.
uk: Не вдалося отримати файл.

en: Unable to create temporary file.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл.

en: Unable to upload file.
uk: Не вдалося вивантажити файл.

en: Select %1 (%2)
uk: Виберіть %1 (%2)

en: Enter %1 (%2)
uk: Введіть %1 (%2)

en: Mark %1 (%2)
uk: Позначте %1 (%2)

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

en: Move Left
uk: Пересунути ліворуч

en: Move Right
uk: Пересунути праворуч

en: Clear Cell
uk: Очистити комірку

en: GetNewVariant not implemented
uk: GetNewVariant не реалізовано

en: Please select a puzzle variant.
uk: Будь ласка, виберіть варіант головоломки.

en: Unable to start puzzle
uk: Не вдалося розпочати розв’язування головоломки.

en: Unable to create an empty puzzle of the chosen variant; please try another.
uk: Не вдалося створити порожню головоломку вибраного варіанта. Будь ласка, спробуйте інший варіант.

en: Unable to start a puzzle of the chosen variant; please try another.
uk: Не вдалося розпочати розв’язування головоломки вибраного варіанта. Будь ласка, спробуйте інший варіант.

en: Unable to generate a puzzle of the chosen variant; please try another.
uk: Не вдалося створити головоломку вибраного варіанта. Будь ласка, спробуйте інший варіант.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Choose your Game
uk: Виберіть вашу гру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewGameButton)
en: Get New
uk: Отримати нову

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startEmptyButton)
en: Enter In A Puzzle
uk: Ввести дані головоломки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, puzzleGeneratorButton)
en: Generate A Puzzle
uk: Створити головоломку

en: KSudoku - Sudokus and more
uk: KSudoku - судоку та інше

en: (c) 2005-2007 The KSudoku Authors
uk: © Автори KSudoku, 2005–2007

en: KSudoku Author
uk: Автор KSudoku

en: Maintainer
uk: Супровід

en: New puzzle generator and solver
uk: Новий засіб створення і розв’язання головоломок

en: Printing and export of 0.4
uk: Друк і експортування у 0.4

en: Thanks to NeHe for OpenGL tutorials
uk: Дякую NeHe за підручники з OpenGL

en: Algorithms for new puzzle generator and solver at davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html
uk: Алгоритми нового засобу створення і розв’язання головоломок з davidbau.com/archives/2006/09/04/sudoku_generator.html

en: Document to open
uk: Відкрити документ
