ksysguard - en to az translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
az: Yükləmə sürəti

[ctx: @title]
en: Download
az: Yükləmə

[ctx: @title]
en: Upload Speed
az: Göndərmə sürəti

[ctx: @title]
en: Upload
az: Göndərmə

en: GPU Usage
az: GPU istifadəsi

en: GPU Memory
az: GPU yaddaşı
