ksysguard - en to ca@valencia translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
ca@valencia: Percentatge de memòria d'aplicacions

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
ca@valencia: Percentatge de memòria cau

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
ca@valencia: Percentatge de memòria intermèdia

[ctx: @title]
en: All Network Devices
ca@valencia: Tots els dispositius de xarxa

[ctx: @title]
en: Download Rate
ca@valencia: Velocitat de baixada

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
ca@valencia: Baixada

[ctx: @title]
en: Upload Rate
ca@valencia: Velocitat de pujada

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
ca@valencia: Pujada

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
ca@valencia: Total de baixada

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
ca@valencia: Baixat

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
ca@valencia: Total de pujada

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
ca@valencia: Pujat

[ctx: @title]
en: Network Name
ca@valencia: Nom de la xarxa

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
ca@valencia: Nom

[ctx: @title]
en: Signal Strength
ca@valencia: Potència del senyal

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
ca@valencia: Senyal

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
ca@valencia: Adreça IPv4

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
ca@valencia: Adreça IPv6

[ctx: @title]
en: Network Devices
ca@valencia: Dispositius de xarxa

[ctx: @title]
en: Operating System
ca@valencia: Sistema operatiu

[ctx: @title]
en: Kernel
ca@valencia: Nucli

[ctx: @title]
en: Kernel Name
ca@valencia: Nom del nucli

[ctx: @title]
en: Kernel Version
ca@valencia: Versió del nucli

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
ca@valencia: Nom i versió del nucli

[ctx: @title Kernel Name and Version]
en: Kernel
ca@valencia: Nucli

[ctx: @title]
en: System
ca@valencia: Sistema

[ctx: @title]
en: Hostname
ca@valencia: Nom de l'ordinador

[ctx: @title]
en: Operating System Name
ca@valencia: Nom del sistema operatiu

[ctx: @title]
en: Operating System Version
ca@valencia: Versió del sistema operatiu

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
ca@valencia: Nom i versió del sistema operatiu

[ctx: @title Operating System Name and Version]
en: OS
ca@valencia: SO

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
ca@valencia: Logotip del sistema operatiu

[ctx: @title]
en: Operating System URL
ca@valencia: URL del sistema operatiu

[ctx: @title]
en: KDE Plasma
ca@valencia: Plasma del KDE

[ctx: @title]
en: Qt Version
ca@valencia: Versió de les Qt

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
ca@valencia: Versió dels Frameworks del KDE

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
ca@valencia: Versió del Plasma del KDE

[ctx: @info]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut
