ksysguard - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
ca@valencia: Velocitat de baixada

[ctx: @title]
en: Download
ca@valencia: Baixada

[ctx: @title]
en: Upload Speed
ca@valencia: Velocitat de pujada

[ctx: @title]
en: Upload
ca@valencia: Pujada

en: GPU Usage
ca@valencia: Ús de la GPU

en: GPU Memory
ca@valencia: Memòria de la GPU
