ksysguard - en to cs translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
cs: Rychlost stahování

[ctx: @title]
en: Download
cs: Stahování

[ctx: @title]
en: Upload Speed
cs: Rychlost odesílání

[ctx: @title]
en: Upload
cs: Odesílání

en: GPU Usage
cs: Využití GPU

en: GPU Memory
cs: Paměť GPU
