ksysguard - en to et translation catalogue (200 entries)

en: Connect Host
et: Ühenduse loomine masinaga

en: Host:
et: Masin:

en: Enter the name of the host you want to connect to.
et: Sisesta siia masina nimi, millega sa soovid ühendust luua.

en: Connection Type
et: Ühenduse tüüp

en: Select this to use the secure shell to login to the remote host.
et: Vali see, kui soovid teise masinaga ühenduse loomiseks kasutada ssh'd.

en: Select this to use the remote shell to login to the remote host.
et: Vali see, kui soovid teise masinaga ühenduse loomiseks kasutada rsh'd.

en: Daemon
et: Deemon

en: Select this if you want to connect to a ksysguard daemon that is running on the machine you want to connect to, and is listening for client requests.
et: Vali see, kui soovid võtta ühendust ksysguardi deemoniga masinas, millega soovid ühendust võtta, ja kui see on valmis vastu võtma klientide päringuid.

en: Custom command
et: Kohandatud käsk

en: Select this to use the command you entered below to start ksysguardd on the remote host.
et: Vali see, kui soovid teises masinas ksysguardd käivitamiseks kasutada alloleval väljal toodud käsurida.

en: Enter the port number on which the ksysguard daemon is listening for connections.
et: Sisesta pordi number, kus ksysguardi deemon ühendusi jälgib.

en: e.g.  3112
et: nt.  3112

en: Command:
et: Käsk:

en: Enter the command that runs ksysguardd on the host you want to monitor.
et: Siia sisesta käsk, millega ksysguardd käivitatakse masinas, mida sa jälgida soovid.

en: e.g. ssh -l root remote.host.org ksysguardd
et: nt. ssh -l root teine.masin.ee ksysguardd

en: KDE System Monitor
et: KDE süsteemi jälgija

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
et: See peidab menüüriba täielikult. Selle saab tagasi %1 abil.

en: Hide menu bar
et: Peida menüüriba

en: System Monitor
et: Süsteemi jälgija

en: &Refresh Tab
et: &Värskenda kaarti

en: &New Tab...
et: &Uus kaart...

en: Import Tab Fr&om File...
et: Impordi kaart &failist...

en: Save Tab &As...
et: Salvesta kaart &kui...

en: &Close Tab
et: &Sulge kaart

en: Monitor &Remote Machine...
et: Jälgi &võrgumasinat...

en: &Download New Tabs...
et: Laa&di alla uus kaart...

en: &Upload Current Tab...
et: Laa&di aktiivne kaart üles...

en: Tab &Properties
et: Kaardi &omadused

en: 1 process | %1 processes
et[0]: 1 protsess
et[1]: %1 protsessi

en: CPU: %1%
et: CPU: %1%%

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total)]
en: Memory: %1 / %2
et:  Mälu: %1 / %2

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total) This should be a shorter version of the previous Memory: %1 / %2]
en: Mem: %1 / %2
et:  Mälu: %1 / %2

[ctx: Arguments is formatted byte sizes (used) This should be a shorter version of the previous Mem: %1 / %2]
en: Mem: %1
et: Mälu: %1

en:  No swap space available
et:  Saaleala puudub

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total)]
en: Swap: %1 / %2
et:  Saalemälu: %1 / %2

[ctx: Arguments is formatted byte sizes (used)]
en: Swap: %1
et: Saaleala: %1

en: (c) 1996-2016 The KDE System Monitor Developers
et: (c) 1996-2016: KDE süsteemi jälgija arendajad

en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Previous Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Solaris Support
    Parts derived (by permission) from the sunos5
    module of William LeFebvre's "top" utility.
et: Solarise tugi
    Osaliselt (loaga) võetud William LeFebvre'i utiliidi
    "top" sunos5 moodulist.

en: Optional worksheet files to load
et: Täiendav avatav tööleht

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: tag WorkSheet attribute title i18n: tag display attribute title
en: Process Table
et: Protsessitabel

en: Sensor Browser
et: Sensorite brauser

en: Drag sensors to empty cells of a worksheet
et: Lohista sensorid töölehe tühjadele väljadele.

en: The sensor browser lists the connected hosts and the sensors that they provide. Click and drag sensors into drop zones of a worksheet. A display will appear that visualizes the values provided by the sensor. Some sensor displays can display values of multiple sensors. Simply drag other sensors on to the display to add more sensors.
et: Sensorite lehitsemise nimekirjas on masinad ja sensorid, mida on võimalik kasutada. Sensoreid on võimalik lohistada töölehe kukutamise tsooni. Ilmub ekraan, kus näidatakse sensori jälgitava väärtuse muutumist ajas. Mõned sensori ekraanid suudavad näidata mitme sensori väärtusi. Sensorite lisamiseks lohista nad lihtsalt ekraanile.

en: Error
et: Viga

en: Edit BarGraph Preferences
et: Ribagraafikute eelistuste redigeerimine

en: Range
et: Piirkond

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
et: Tiitel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
et: Sisesta siia ekraani tiitel.

en: Display Range
et: Ekraani piirkond

en: Minimum value:
et: Minimaalne väärtus:

en: Enter the minimum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
et: Siia sisesta minimaalne väärtus. Kui mõlemad väärtused on nullid, püütakse vahemik automaatselt ära arvata.

en: Maximum value:
et: Maksimaalne väärtus:

en: Enter the maximum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
et: Siia sisesta maksimaalne väärtus. Kui mõlemad väärtused on nullid, püütakse vahemik automaatselt ära arvata.

en: Alarms
et: Alarmid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
et: Alarm miinimumväärtuse korral

en: Enable alarm
et: Alarmi lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
et: Minimaalse väärtuse alarmi lubamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
et: Alumine limiit:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
et: Alarm maksimumväärtuse korral

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
et: Maksimaalse väärtuse alarmi lubamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
et: Ülemine limiit:

[ctx: @title:tab Appearance of the bar graph]
en: Look
et: Välimus

en: Normal bar color:
et: Tavaline ribagraafik:

en: Out-of-range color:
et: Piirkonnast väljas värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
et: Tausta värv:

en: Font size:
et: Fondi suurus:

en: This determines the size of the font used to print a label underneath the bars. Bars are automatically suppressed if text becomes too large, so it is advisable to use a small font size here.
et: See määrab ribagraafiku pealdise fondi suuruse. Graafikut tõmmatakse automaatselt koomale, kui tekst liiga suureks muutub, nii et soovitav on siin väikseid fonte kasutada.

en: Sensors
et: Sensorid

en: Edit...
et: Muuda...

en: Push this button to configure the label.
et: Pealdise seadistamiseks klõpsa sellel nupul.

en: Delete
et: Kustuta

en: Push this button to delete the sensor.
et: Sensori kustutamiseks klõpsa sellel nupul.

en: Label of Bar Graph
et: Ribagraafiku pealdis

en: Enter new label:
et: Sisesta uus pealdis:

en: Drop Sensor Here
et: Kukuta sensor siia

en: This is an empty space in a worksheet. Drag a sensor from the Sensor Browser and drop it here. A sensor display will appear that allows you to monitor the values of the sensor over time.
et: See on vaba ruum töölehel. Lohista ja kukuta sensorite lehitsejast mõni sensor siia. Ilmub sensori ekraan, mis võimaldab jälgida sensori väärtuse muutumist ajas.

en: %1 of %2
et: %1 / %2

en: Plotter Settings
et: Plotteri seadistused

en: General
et: Üldine

en: Title:
et: Tiitel:

en: Stack the beams on top of each other
et: Kiirte ladumine üksteise peale

en: The beams are stacked on top of each other, and the area is drawn filled in. So if one beam has a value of 2 and another beam has a value of 3, the first beam will be drawn at value 2 and the other beam drawn at 2+3=5.
et: Kiired laotakse üksteise peale, ala täidetakse. Kui näiteks ühe kiire väärtus on 2 ja teisel 3, siis joonistatakse esimene väärtuse 2 juures, teine aga väärtuse 2+3=5 juures.

en: Scales
et: Skaalad

en: Vertical scale
et: Vertikaalne skaala

en: Specify graph range:
et: Graafiku vahemik:

en: Check this box if you want the display range to adapt dynamically to the currently displayed values; if you do not check this, you have to specify the range you want in the fields below.
et: Lülita see sisse, kui soovid, et näitamise piirkonna suurus seataks automaatselt vastavalt näidatavatele väärtustele. Kui sa seda ei tee, siis pead määrama piirkonna allolevatel väljadel.

en: Enter the minimum value for the display here.
et: Sisesta siia vaate miinimumväärtus.

en: Enter the soft maximum value for the display here. The upper range will not be reduced below this value, but will still go above this number for values above this value.
et: Sisesta siia vaate paindlik maksimumväärtus. Ülemine vahemik ei lange sellest väärtusest allapoole, kuid võib minna sellest väärtusest suuremate väärtuste puhul suuremaks.

en: Horizontal scale
et: Horisontaalne skaala

en: Pixels per time period:
et: Pikslit ajavahemiku kohta:

en: Grid
et: Alusvõrk

en: Lines
et: Jooned

en: Vertical lines
et: Vertikaalsed jooned

en: Check this to activate the vertical lines if display is large enough.
et: Lülita see sisse, kui soovid näha graafikul vertikaalseid jooni (seda juhul, kui selleks ruumi on).

en: Distance:
et: Vahemaa:

en: Enter the distance between two vertical lines here.
et: Sisesta siia vahemaa kahe vertikaalse joone vahel.

en: Vertical lines scroll
et: Vertikaalsete joonte kerimine

en: Horizontal lines
et: Horisontaalsed jooned

en: Check this to enable horizontal lines if display is large enough.
et: Lülita see sisse, kui soovid näha horisontaalseid jooni graafikul.

en: Text
et: Tekst

en: Show axis labels
et: Telgede nimetuste näitamine

en: Check this box if horizontal lines should be decorated with the values they mark.
et: Lülita see sisse, kui soovid, et horisontaalsete joonte juures oleksid ka väärtused, mida nad tähistavad.

en: Set Color...
et: Vali värv...

en: Push this button to configure the color of the sensor in the diagram.
et: Selle sensori diagrammi värvi seadistamiseks klõpsa sellel nupul.

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Display Units
et: Näidatavad ühikud

en: Mixed
et: Kombineeritud

en: Kilobytes
et: Kilobaidid

en: Megabytes
et: Megabaidid

en: Gigabytes
et: Gigabaidid

en: Terabytes
et: Terabaidid

en: List View Settings
et: Nimekirjavaate seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
et: Teksti värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Grid color:
et: Alusvõrgu värv:

en: File logging settings
et: Logimise seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
et: Esiplaani värv:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
et: &Tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: T&itle:
et: N&imi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
et: Lis&a

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
et: &Muuda

[ctx: Multimeter is a sensor display that mimics 'digital multimeter' aparatus]
en: Multimeter Settings
et: Testri seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Title:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: Enable this to append the unit to the title of the display.
et: Lülita see sisse, kui soovid lisada elemendi ekraani tiitlile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: &Show unit
et: Ü&hiku näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
et: Alarmi lubamin&e

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: &Lower limit:
et: A&lumine limiit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: E&nable alarm
et: Alarmi lubami&ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
et: Ülem&ine limiit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Nor&mal digit color:
et: Tavalise numb&ri värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Alarm di&git color:
et: Alarmi num&bri värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Bac&kground color:
et: Ta&usta värv:

en: &Properties
et: &Omadused

en: &Remove Display
et: &Eemalda ekraan

en: <qt><p>This is a sensor display. To customize a sensor display click the right mouse button here and select the <i>Properties</i> entry from the popup menu. Select <i>Remove</i> to delete the display from the worksheet.</p>%1</qt>
et: <qt><p>See on sensorite vaade. Sensorite vaate kohandamiseks klõpsa ja hoia all paremat hiirenuppu ning vali kontekstimenüüst <i>Omadused</i>. Vaate eemaldamiseks lehelt vali <i>Eemalda</i>.</p>%1</qt>

[ctx: @title:column]
en: Logging
et: Logimine

[ctx: @title:column]
en: Timer Interval
et: Taimeri intervall

[ctx: @title:column]
en: Sensor Name
et: Sensori nimi

[ctx: @title:column]
en: Host Name
et: Masina nimi

[ctx: @title:column]
en: Log File
et: Logifail

en: Sensor Logger
et: Sensorite logija

en: &Remove Sensor
et: &Eemalda sensor

en: &Edit Sensor...
et: &Muuda sensorit

en: St&op Logging
et: &Peata logimine

en: S&tart Logging
et: Alus&ta logimist

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
et: Fail

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, timerFrame)
en: Timer Interval
et: Taimeri intervall

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_timerInterval)
en:  sec
et:  sek.

en: Sensor Logger Settings
et: Sensorite logija seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
et: Alarmi värv:

en: Host
et: Masin

en: Unit
et: Ühik

en: Status
et: Staatus

en: Label
et: Pealdis

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
et: Süsteemi koormus

note: i18n: tag display attribute title
en: CPU History
et: Protsessori ajalugu

note: i18n: tag display attribute title
en: Memory and Swap History
et: Mälu ja saaleala ajalugu

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
et: Mälu

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Swap
et: Saaleala

note: i18n: tag display attribute title
en: Network History
et: Võrgu ajalugu

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Receiving
et: Vastuvõtmine

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Sending
et: Saatmine

en: Cannot open the file %1.
et: Faili %1 pole võimalik avada.

en: The file %1 does not contain valid XML.
et: Fail %1 ei sisalda korrektset XML-koodi.

en: The file %1 does not contain a valid worksheet definition, which must have a document type 'KSysGuardWorkSheet'.
et: Fail %1 ei sisalda korrektset töölaua definitsiooni, mis peab olema dokument tüübiga 'KSysGuardWorkSheet'.

en: The file %1 has an invalid worksheet size.
et: Failis %1 on töölehe suurus vale.

en: Cannot save file %1
et: Faili %1 salvestamine nurjus

en: The clipboard does not contain a valid display description.
et: Lõikepuhver ei sisalda korrektset ekraanikirjeldust.

en: Select Display Type
et: Vali vaate tüüp

en: &Line graph
et: &Joongraafik

en: &Digital display
et: &Digivaade

en: &Bar graph
et: &Ribagraafik

en: Log to a &file
et: Logimine &faili

en: Remove this display?
et: Kas eemaldada see vaade?

en: Remove Display
et: Eemalda vaade

en: Tab Properties
et: Kaardi omadused

en: Properties
et: Omadused

en: Rows:
et: Read:

en: Columns:
et: Veerud:

en: Enter the number of rows the sheet should have.
et: Sisesta siia arv, kui palju peaks töölehel ridu olema.

en: Enter the number of columns the sheet should have.
et: Sisesta siia arv, kui palju peaks töölehel olema veerge.

en: Update interval:
et: Värskendamise intervall:

en: All displays of the sheet are updated at the rate specified here.
et: Töölehe kõiki ekraane uuendatakse siin määratud aja järel.

en: Enter the title of the worksheet here.
et: Sisesta siia töölehe tiitel.

en: Sheet %1
et: Leht %1

en: The tab '%1' contains unsaved data.
    Do you want to save the tab?
et: Kaart '%1' sisaldab salvestamata andmeid.
    Kas soovid kaardi salvestada?

en: Select Tab File to Import
et: Imporditava kaardifaili valik

en: You do not have a tab that could be saved.
et: Sul pole kaarti, mida oleks võimalik salvestada.

en: Export Tab
et: Kaardi eksport

en: There are no tabs that could be deleted.
et: Kaarti, mida oleks võimalik kustutada, ei ole olemas.

[ctx: @info]
en: <para>You can publish your custom tab on the <link url='%1'>KDE Store</link> in the <icode>%2</icode> category.</para><para><filename>%3</filename></para>
et: <para>Soovi korral võid avaldada oma kohandatud kaardi <link url='%1'>KDE hoidlas</link> kategoorias <icode>%2</icode>.</para><para><filename>%3</filename></para>

en: Upload custom System Monitor tab
et: Kohandatud süsteemi jälgija kaardi üleslaadimine
