ksysguard - en to et translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
et: Allalaadimiskiirus

[ctx: @title]
en: Download
et: Allalaadimine

[ctx: @title]
en: Upload Speed
et: Üleslaadimiskiirus

[ctx: @title]
en: Upload
et: Üleslaadimine

en: GPU Usage
et: GPU kasutus

en: GPU Memory
et: GPU mälu
