ksysguard - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
eu: Zama-jaisteko abiadura

[ctx: @title]
en: Download
eu: Zama-jaitsi

[ctx: @title]
en: Upload Speed
eu: Zama-igotzeko abiadura

[ctx: @title]
en: Upload
eu: Zama-igo

en: GPU Usage
eu: GPUaren erabilera

en: GPU Memory
eu: GPUaren memoria
