ksysguard - en to fi translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
fi: Latausnopeus

[ctx: @title]
en: Download
fi: Lataus

[ctx: @title]
en: Upload Speed
fi: Lähetysnopeus

[ctx: @title]
en: Upload
fi: Lähetys

en: GPU Usage
fi: GPU:n käyttö

en: GPU Memory
fi: GPU-muisti
