ksysguard - en to id translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
id: Kecepatan Unduh

[ctx: @title]
en: Download
id: Unduh

[ctx: @title]
en: Upload Speed
id: Kecepatan Unggah

[ctx: @title]
en: Upload
id: Unggah

en: GPU Usage
id: Penggunaan GPU

en: GPU Memory
id: Memori GPU
