ksysguard - en to it translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
it: Velocità di scaricamento

[ctx: @title]
en: Download
it: Scaricamento

[ctx: @title]
en: Upload Speed
it: Velocità di invio

[ctx: @title]
en: Upload
it: Invio

en: GPU Usage
it: Uso della GPU

en: GPU Memory
it: Memoria della GPU
