ksysguard - en to kk translation catalogue (199 entries)

en: Connect Host
kk: Хостқа қосылу

en: Host:
kk: Хост:

en: Enter the name of the host you want to connect to.
kk: Қосылатын хосттың атауын келтіріңіз.

en: Connection Type
kk: Қосылым түрі

en: Select this to use the secure shell to login to the remote host.
kk: Бұны қашықтағы хостқа қауіпсіз ssh протоколы арқылы қосылу үшін таңдаңыз.

en: Select this to use the remote shell to login to the remote host.
kk: Бұны қашықтағы хостқа rsh протоколы арқылы қосылу үшін таңдаңыз.

en: Daemon
kk: Қызмет

en: Select this if you want to connect to a ksysguard daemon that is running on the machine you want to connect to, and is listening for client requests.
kk: Қосылатын компьютердегі клиенттік талаптарын қабылдайтын ksysguard қызметіне қатынау үшін осыны таңдаңыз.

en: Custom command
kk: Басқа команда

en: Select this to use the command you entered below to start ksysguardd on the remote host.
kk: Қашықтағы комьютерде ksysguard қызметі төмендегі командамен жегу үшін осыны таңдаңыз.

en: Port:
kk: Порт:

en: Enter the port number on which the ksysguard daemon is listening for connections.
kk: ksysguard қызметі қай порт арқылы қосылымдарды күтетінін келтіріңіз.

en: e.g.  3112
kk: мысалы,  3112

en: Command:
kk: Команда:

en: Enter the command that runs ksysguardd on the host you want to monitor.
kk: Бақылауын қалаған хостта ksysguard қызметті жегетін командасын келтіріңіз.

en: e.g. ssh -l root remote.host.org ksysguardd
kk: мысалы: ssh -l root remote.host.org ksysguardd

en: KDE System Monitor
kk: KDE жүйе бақылауышы

en: System Monitor
kk: Жүйені бақылау

en: &Refresh Tab
kk: Қо&йыдыны жаңарту

en: &New Tab...
kk: &Жаңа қойынды...

en: Import Tab Fr&om File...
kk: Қойындыны &файлдан импорттау...

en: Save Tab &As...
kk: Қойындыны &былай сақтау...

en: &Close Tab
kk: Қойындыны ж&абу

en: Monitor &Remote Machine...
kk: Қашықтағыны &бақылау...

en: &Download New Tabs...
kk: &Жаңа қойындыларды жүктеп алу...

en: &Upload Current Tab...
kk: Қ&олданыстағы қойындыны жүктеп беру...

en: Tab &Properties
kk: Қойындының қ&асиеттері

en:  No swap space available
kk:  Своп орны жоқ

en: Current Maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Previous Maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Solaris Support
    Parts derived (by permission) from the sunos5
    module of William LeFebvre's "top" utility.
kk: Solaris қолдауы
    Коды William LeFebvre жазған "top"
    утилитасының sunos5 модулінен (рұқсат
    бойынша) ішінара алынған.

en: Optional worksheet files to load
kk: Қосымша көрсету өрістер файлдарын жүктеу

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: tag WorkSheet attribute title i18n: tag display attribute title
en: Process Table
kk: Процестер кестесі

en: Sensor Browser
kk: Сенсор шолғышы

en: Drag sensors to empty cells of a worksheet
kk: Сенсорларды келесі көрсету өрісінің бос ұяшықтарына сүйреп апарыңыз

en: The sensor browser lists the connected hosts and the sensors that they provide. Click and drag sensors into drop zones of a worksheet. A display will appear that visualizes the values provided by the sensor. Some sensor displays can display values of multiple sensors. Simply drag other sensors on to the display to add more sensors.
kk: Сенсор шолғыштың тізімінде байланыстағы хосттар және олардағы сенсорлар көрсетіледі. Сенсорларды таңдап, оларды көрсету өрісінен сүйреп апарыңыз. Апарған орында осы сенсор қамтамасыз ететінді көрсететін дисплей пайда болады. Кейбір дисплейлер бірнеше сенсорлар бергенін көрсете алады. Олаларға бірнеше сенсорларды сүйреп апара беріңіз.

en: OK
kk: ОК

en: Error
kk: Қате

en: Edit BarGraph Preferences
kk: Жолақты диаграмма баптауларын өзгерту

en: Range
kk: Ауқымы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
kk: Атауы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
kk: Мұнда дисплейдің атауын келтіріңіз.

en: Display Range
kk: Дисплей ауқымы

en: Minimum value:
kk: Төменгі шегі:

en: Enter the minimum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
kk: Төменгі шегін келтіріңіз. Егер мәндердін екеуі де 0 болса, ауқым автоматты түрде таңдалады.

en: Maximum value:
kk: Жоғарғы шегі:

en: Enter the maximum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
kk: Жоғарғы шегін келтіріңіз. Егер мәндердін екеуі де 0 болса, ауқым автоматты түрде таңдалады.

en: Alarms
kk: Дабыл

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
kk: Төменгі шетке жеткендегі дабыл

en: Enable alarm
kk: Дабылды рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
kk: Төменгі шетке жетті деген дабылды рұқсат ету.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
kk: Төмен деңгейдің шегі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
kk: Жоғарғы шетке жеткендегі дабыл

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
kk: Жоғарғы шетке жетті деген дабылды рұқсат ету.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
kk: Жоғарғы деңгейдің шегі:

[ctx: @title:tab Appearance of the bar graph]
en: Look
kk: Көрінісі

en: Normal bar color:
kk: Бағанның қалыпты түсі:

en: Out-of-range color:
kk: Шектен шыққандағы түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
kk: Ая түсі:

en: Font size:
kk: Қаріптің өлшемі:

en: This determines the size of the font used to print a label underneath the bars. Bars are automatically suppressed if text becomes too large, so it is advisable to use a small font size here.
kk: Мұнда бағанның астындағы жарлығында қолданылатын қаріп өлшемін баптауға болады. Егер мәтін аса үлкен болса бағандар автоматтытүрде кішірейеді, сондықтан мұнда қаріптің кішірегін қолданған жөн.

en: Sensors
kk: Сенсорлары

en: Edit...
kk: Өңдеу...

en: Push this button to configure the label.
kk: Жарлықты баптау үшін осы батырманы басыңыз.

en: Delete
kk: Өшіру

en: Push this button to delete the sensor.
kk: Сенсорды өшіру үшін батырманы басыңыз.

en: Label of Bar Graph
kk: Диаграмманың жарлығы

en: Enter new label:
kk: Жаңа жарлығы:

en: Drop Sensor Here
kk: Сенсорды мұнда сүйреп әкеліңіз

en: This is an empty space in a worksheet. Drag a sensor from the Sensor Browser and drop it here. A sensor display will appear that allows you to monitor the values of the sensor over time.
kk: Бұл көрсету өрісінің бос орыны. Сенсорды сенсор шолғышынан сүйреп осында әкеліңіз. Пайда болған сенсордің дисплейі оның өлшегенін бақылап отыруға мүмкіндік береді.

[ctx: units]
en: %1 TiB
kk: %1 ТиБ

[ctx: units]
en: %1 GiB
kk: %1 ГиБ

[ctx: units]
en: %1 MiB
kk: %1 МиБ

[ctx: units]
en: %1 KiB
kk: %1 КиБ

[ctx: units]
en: %1 TiB/s
kk: %1 ТиБ/с

[ctx: units]
en: %1 GiB/s
kk: %1 ГиБ/с

[ctx: units]
en: %1 MiB/s
kk: %1 МиБ/с

[ctx: units]
en: %1 KiB/s
kk: %1 КиБ/с

en: Plotter Settings
kk: График параметрлері

en: General
kk: Жалпы

en: Title:
kk: Атауы:

en: Stack the beams on top of each other
kk: Шоқтары бір бірне қабатталсын

en: The beams are stacked on top of each other, and the area is drawn filled in. So if one beam has a value of 2 and another beam has a value of 3, the first beam will be drawn at value 2 and the other beam drawn at 2+3=5.
kk: Шоқтарын бір бірне қабаттастырып, өз түсімен бояу. Сонымен, бірінші шоқ 2-ге тең болса, ал екіншісі 3-ке тең болса, біріншісі 2 дейін, екіншісі 2+3=5 дейн қылып салынады.

en: Scales
kk: Масштабтары

en: Vertical scale
kk: Тік масштабы

en: Specify graph range:
kk: График аумағы:

en: Check this box if you want the display range to adapt dynamically to the currently displayed values; if you do not check this, you have to specify the range you want in the fields below.
kk: Бұл белгісі қойылса, дисплей аумағы көрсетілетін мәндерге бейімделіп тұрады. Қойылмаса, төменде келтірілген аумағында қала береді.

en: Enter the minimum value for the display here.
kk: Мұнда төменгі шегін келтіріңіз.

en: Enter the soft maximum value for the display here. The upper range will not be reduced below this value, but will still go above this number for values above this value.
kk: Мұнда өзгермелі жоғарғы шегін келтіріңіз. График аумағының жоғарғы шеті бұдан төмендемейді, тек жоғарылай алады.

en: Horizontal scale
kk: Көлденең масштабы

en: Pixels per time period:
kk: Пиксел/уақыт аралығы.

en: Grid
kk: Тор

en: Lines
kk: Сызықтар

en: Vertical lines
kk: Тік сызықтар

en: Check this to activate the vertical lines if display is large enough.
kk: Дисплейдің үлкендігі жеткілікті болса, тік сызықтарды көрсету үшін осы белгіні қойыңыз.

en: Distance:
kk: Аралығы:

en: Enter the distance between two vertical lines here.
kk: Екі тік сызықтардың аралығын келтіріңіз.

en: Vertical lines scroll
kk: Тік сызықтарды жүгірту

en: Horizontal lines
kk: Жатық сызықтар

en: Check this to enable horizontal lines if display is large enough.
kk: Дисплейдің үлкендігі жеткілікті болса, жатық сызықтарды көрсету үшін осы белгіні қойыңыз.

en: Text
kk: Мәтіні

en: Show axis labels
kk: Осьтердің жазулары көрсетілсін

en: Check this box if horizontal lines should be decorated with the values they mark.
kk: Жатық сызықтардың белгілейтін мәнін көрсету үшін осы белгіні қойыңыз.

en: Set Color...
kk: Түсін таңдау...

en: Push this button to configure the color of the sensor in the diagram.
kk: Диаграммадағы сенсор түсін баптау үшін батырманы басыңыз.

en: Move Up
kk: Жоғарға

en: Move Down
kk: Төменге

en: %1 K
kk: %1 К

en: %1 M
kk: %1 М

en: %1 G
kk: %1 Г

en: %1 T
kk: %1 Т

en: %1 P
kk: %1 П

en: Display Units
kk: Бірліктерін көрсету

en: Mixed
kk: Аралас

en: Kilobytes
kk: Килобайт

en: Megabytes
kk: Мегабайт

en: Gigabytes
kk: Гигабайт

en: Terabytes
kk: Терабайт

en: List View Settings
kk: Тізім көрінісін баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
kk: Түстер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
kk: Мәтіннің түсі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Grid color:
kk: Тордың түсі:

en: File logging settings
kk: Журнал файлын баптаулары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
kk: Бояу түсі:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
kk: &Мәтін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: T&itle:
kk: А&тауы:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Fi&lter
kk: Сү&згі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
kk: &Қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
kk: &Өзгерту

[ctx: Multimeter is a sensor display that mimics 'digital multimeter' aparatus]
en: Multimeter Settings
kk: Мултиметрды баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Title:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: Enable this to append the unit to the title of the display.
kk: Өлшем бірлігін дисплей айдарына көрсету.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: &Show unit
kk: &Бірлікгін көрсету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
kk: Дабылды рұқсат &ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: E&nable alarm
kk: Дабылды &рұқсат ету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
kk: &Жоғарғы деңгейдің шегі:

en: &Properties
kk: Қ&асиеттері

en: &Remove Display
kk: Дисплейді &жою

en: <qt><p>This is a sensor display. To customize a sensor display click the right mouse button here and select the <i>Properties</i> entry from the popup menu. Select <i>Remove</i> to delete the display from the worksheet.</p>%1</qt>
kk: <qt><p>Бұл сенсордың дисплейі. Сенсордың дисплейін баптау үшін, тышқанды дисплейдің аумағына не қоршауына меңзеп, оң батырмасын басып қалып, шыққан қалқымалы мәзірде <i>Қасиеттері</i> деген жолын таңдаңыз. Дисплейді көрсету өрісінен кетіру үшін <i>Дисплейді жою</i> дегенді таңдаңыз.</p>%1</qt>

[ctx: @title:column]
en: Logging
kk: Журнал

[ctx: @title:column]
en: Timer Interval
kk: Таймер аралығы

[ctx: @title:column]
en: Sensor Name
kk: Сенсор атауы

[ctx: @title:column]
en: Host Name
kk: Хост атауы

[ctx: @title:column]
en: Log File
kk: Журнал файлы

en: Sensor Logger
kk: Сенсор журналы

en: &Remove Sensor
kk: Сенсо&рды жою

en: &Edit Sensor...
kk: &Сенсорды өңдеу...

en: St&op Logging
kk: Жүрналдауды &аяқтау

en: S&tart Logging
kk: Журналдауды &бастау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
kk: Файл

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, timerFrame)
en: Timer Interval
kk: Таймер аралығы

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_timerInterval)
en:  sec
kk:  сек

en: Sensor Logger Settings
kk: Сенсор журналын баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
kk: Дабыл түсі:

en: Host
kk: Хост

en: Sensor
kk: Сенсор

en: Unit
kk: Өлшем бірлігі

en: Status
kk: Күй-жай

en: Label
kk: Жарлық

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
kk: Жүйенің жүктелісі

note: i18n: tag display attribute title
en: CPU History
kk: Процессордың журналы

note: i18n: tag display attribute title
en: Memory and Swap History
kk: Жады мен своп журналы

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
kk: Жады

note: i18n: tag display attribute title
en: Network History
kk: Желі журналы

en: Cannot open the file %1.
kk: Файл %1 ашылмады.

en: The file %1 does not contain valid XML.
kk: %1 деген дұрыс XML файлы емес.

en: The file %1 does not contain a valid worksheet definition, which must have a document type 'KSysGuardWorkSheet'.
kk: %1 файлында 'KSysGuardWorkSheet' деген құжаттың түріне жататын көрсету өрісінің дұрыс жазуы жоқ.

en: The file %1 has an invalid worksheet size.
kk: %1 файлындағы көрсету өрісінің өлшемі дұрыс емес.

en: Cannot save file %1
kk: %1 файлы сақталмады

en: The clipboard does not contain a valid display description.
kk: Алмасу буферінде жарамды дисплей сипаттамасы жоқ.

en: Select Display Type
kk: Дисплей түрін таңдау

en: &Line graph
kk: &Сызықты график

en: &Digital display
kk: Ц&ифрлық дисплей

en: &Bar graph
kk: &Жолақты диаграмма

en: Log to a &file
kk: Ж&урналды файлға жазу

en: Remove this display?
kk: Бақлағыш жойылсын ба?

en: Remove Display
kk: Бақлағышты жою

en: Dummy
kk: Жай

en: Tab Properties
kk: Қойындының касиеттері

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Rows:
kk: Жолдар:

en: Columns:
kk: Бағандар:

en: Enter the number of rows the sheet should have.
kk: Көрсету өрісінің жол санын келтіріңіз.

en: Enter the number of columns the sheet should have.
kk: Көрсету өрісінің баған санын келтіріңіз.

en: Update interval:
kk: Өлшеу аралығы:

en: All displays of the sheet are updated at the rate specified here.
kk: Барлық дисплейлер келтірілген аралықпен өлшеулерді етеді.

en: Enter the title of the worksheet here.
kk: Көрсету өрісінің айдарын келтіріңіз.

en: Sheet %1
kk: %1 өрісі

en: The tab '%1' contains unsaved data.
    Do you want to save the tab?
kk: '%1' қойындысында сақталмаған деректер бар.
    Сақтағыңыз келе ме?

en: Select Tab File to Import
kk: Импорттайтын қойынды файлын таңдау

en: You do not have a tab that could be saved.
kk: Сақтайтын қойындысы жоқ.

en: Export Tab
kk: Қойындысын экспорттау

en: There are no tabs that could be deleted.
kk: Өшірілетін қойындысы жоқ.

en: Upload custom System Monitor tab
kk: Жүйе бақылағыш қойындыны жүктеп беру
