ksysguard - en to ku translation catalogue (83 entries)

en: Host:
ku: Mêvandar:

en: Connection Type
ku: Cureyê Girêdanê

en: Daemon
ku: Sevîs

en: Custom command
ku: Fermana bijare

en: Port:
ku: Dergeh:

en: e.g.  3112
ku: mînak,  3112

en: Command:
ku: Ferman:

en: KDE System Monitor
ku: Temaşekerê Pergalê yê KDE

en: System Monitor
ku: Temaşekerê Pergalê

en: &New Tab...
ku: Hilpekîna &Nû...

en: Save Tab &As...
ku: Hilpekînê &Cuda Tomarbike...

en: &Close Tab
ku: Hilpekînê &Bigire

en: &Download New Tabs...
ku: Hilpekînên Nû &Bidaxîne

en: Tab &Properties
ku: &Taybetmendyên Hilpekînê

en: Current Maintainer
ku: Kesê miqete yê niha

en: Previous Maintainer
ku: Kesê Miqete yê Berê

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ku: &Pel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ku: &Mîheng

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ku: Darikê Amûran ya Mak

en: OK
ku: Temam

en: Error
ku: Çewtî

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
ku: Sernav

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
ku: Sernavê nîşanderê binivîse li vir.

en: Minimum value:
ku: Nirxê biçûktirîn:

en: Maximum value:
ku: Nirxê mezintirîn:

en: Alarms
ku: Hişyarî

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
ku: Hişyarî ji bo Nirxê Biçûktirîn

en: Enable alarm
ku: Hişyarî yê çalak bike

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
ku: Nirxê biçûktirîn yê hişyarî yê çalak dike.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
ku: Sînora Jêr:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
ku: Hişyarî ji bo Nirxê Mezintirîn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
ku: Nirxê mezintirîn ya hişyarî yê çalak dike.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
ku: Sînora Jor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
ku: Rengê rûerdê:

en: Font size:
ku: Mezinahiya nivîsê:

en: Edit...
ku: Sererastkirin...

en: Delete
ku: Jêbirin

en: General
ku: Giştî

en: Title:
ku: Sernav:

en: Grid
ku: Izxere

en: Lines
ku: Rêzik

en: Distance:
ku: Mesafe:

en: Text
ku: Nivîsar

en: Set Color...
ku: Rengê Ava bike...

en: Move Up
ku: Bibe Jor

en: Move Down
ku: Bibe Jêr

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
ku: Reng

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
ku: Rengê nivîsê:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
ku: Rengên pêş-erdê:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
ku: &Nivîs

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Fi&lter
ku: Pa%&rzûn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
ku: Lê&zêdekirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
ku: &Jêbirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
ku: &Guherandin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
ku: Hişyarî yê &çalak bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
ku: Sînora &Jor:

en: &Properties
ku: &Taybetmendî

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
ku: Pel

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_timerInterval)
en:  sec
ku:  çirke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
ku: Rengê alarmê:

en: Sensor
ku: Têgihîştî

en: Unit
ku: Yekitî

en: Status
ku: Rewş

en: Label
ku: Etîket

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
ku: Bara Pergalê

note: i18n: tag display attribute title
en: CPU History
ku: Dîroka CPU

note: i18n: tag display attribute title
en: Memory and Swap History
ku: Dîroka Bîr û Swap

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
ku: Bîr

note: i18n: tag display attribute title
en: Network History
ku: Dîroka Torê

en: Cannot open the file %1.
ku: Pelê %1 nayê vekirin.

en: The file %1 does not contain valid XML.
ku: Di pela %1 de XML a derbasdar tune ye.

en: Cannot save file %1
ku: Pelê %1 nayê tomarkirin

en: Select Display Type
ku: Teşeyê Xuyakirinê Hilbijêre

en: &Line graph
ku: Xanxanka &Rêzik

en: &Digital display
ku: Xuyakirina &Dîjîtal

en: &Bar graph
ku: Xanxanka &Giloverîk

en: Log to a &file
ku: Di &pelê de tomar bike

en: Dummy
ku: Çêkirîtî

en: Tab Properties
ku: Taybetmendiyên Hilpekînê

en: Properties
ku: Taybetmendî

en: Rows:
ku: Rêzik:

en: Columns:
ku: Sitûn:

en: Update interval:
ku: Navbera rojane kirinê:
