ksysguard - en to lv translation catalogue (179 entries)

en: Connect Host
lv: Pievienot datoru

en: Host:
lv: Dators:

en: Enter the name of the host you want to connect to.
lv: Ievadiet datora nosaukumu, kuram gribat pieslēgties.

en: Connection Type
lv: Savienojuma tips

en: Select this to use the secure shell to login to the remote host.
lv: Izvēlieties šo, lai izmantotu ssh, lai pieteiktos attālinātajā datorā.

en: Select this to use the remote shell to login to the remote host.
lv: Izvēlieties šo, lai izmantotu rsh, lai pieteiktos attālinātajā datorā.

en: Daemon
lv: Dēmons

en: Select this if you want to connect to a ksysguard daemon that is running on the machine you want to connect to, and is listening for client requests.
lv: Izvēlieties šo, ja vēlaties pieslēgties ksysguard dēmonam, kas darbojas uz datora, pie kura vēlaties pieslēgties, un kas pieņem klientu pieprasījumus.

en: Custom command
lv: Pielāgota komanda

en: Select this to use the command you entered below to start ksysguardd on the remote host.
lv: Izvēlieties šo, lai izmantotu komandu, ko ievadījāt zemāk, lai palaistu ksysguard uz attālinātā datora.

en: Port:
lv: Ports:

en: Enter the port number on which the ksysguard daemon is listening for connections.
lv: Ievadiet porta numuru, kurā ksysguard dēmons atbild uz savienojumiem.

en: e.g.  3112
lv: piemēram, 3112

en: Command:
lv: Komanda:

en: Enter the command that runs ksysguardd on the host you want to monitor.
lv: Ievadiet komandu, kas palaiž ksysguard uz datora, kuru jūs vēlaties novērot.

en: e.g. ssh -l root remote.host.org ksysguardd
lv: piemēram, ssh -l root remote.host.org ksysguardd

en: &Refresh Tab
lv: &Atsvaidzināt cilni

en: &New Tab...
lv: &Jauna cilne...

en: Import Tab Fr&om File...
lv: Importēt cilni n&o faila...

en: Save Tab &As...
lv: Saglabāt cilni &kā...

en: &Close Tab
lv: Aizvērt &cilni

en: Monitor &Remote Machine...
lv: Uzraudzīt a&ttālinātu datoru...

en: &Download New Tabs...
lv: &Lejupielādēt jaunas cilnes...

en: &Upload Current Tab...
lv: &Augšupielādēt aktīvo cilni...

en: Tab &Properties
lv: Cilnes ī&pašības

en:  No swap space available
lv: Nav pieejama maiņvietas (swap) platība

en: John Tapsell
lv: Džons Tapsels (John Tapsell)

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Chris Schlaeger
lv: Kriss Šlēgers (Chris Schlaeger)

en: Previous Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Greg Martyn
lv: Gregs Martins (Greg Martyn)

en: Tobias Koenig
lv: Tobiass Kēnigs (Tobias Koenig)

en: Nicolas Leclercq
lv: Nikolass Leklerks (Nicolas Leclercq)

en: Alex Sanda
lv: Alekss Sanda (Alex Sanda)

en: Bernd Johannes Wuebben
lv: Bernds Johaness Vuebbens (Bernd Johannes Wuebben)

en: Ralf Mueller
lv: Ralfs Mullers (Ralf Mueller)

en: Hamish Rodda
lv: Hamišs Rodda (Hamish Rodda)

en: Torsten Kasch
lv: Torstens Kašs (Torsten Kasch)

en: Solaris Support
    Parts derived (by permission) from the sunos5
    module of William LeFebvre's "top" utility.
lv: Solaris atbalsts
    Daļēji atvasināts (ar atļauju) no sunos5
    Viljama Lefebvra (William LeFebvre) utilītprogrmmas
    "top" moduļa.

en: Optional worksheet files to load
lv: Neobligāti ielādējamie darba loksnes faili

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: tag WorkSheet attribute title i18n: tag display attribute title
en: Process Table
lv: Procesu tabula

en: Sensor Browser
lv: Sensoru pārlūks

en: Drag sensors to empty cells of a worksheet
lv: Ievelciet sensorus tukšajās darba loksnes šūnās

en: The sensor browser lists the connected hosts and the sensors that they provide. Click and drag sensors into drop zones of a worksheet. A display will appear that visualizes the values provided by the sensor. Some sensor displays can display values of multiple sensors. Simply drag other sensors on to the display to add more sensors.
lv: Sensoru pārlūks uzrāda pieslēgtos datorus un to piedāvātos sensorus. Noklikšķiniet un ievelciet sensorus loksnes nomešanas zonā. Parādīsies displejs, kas attēlo sensora sniegtās vērtības. Daži sensoru displeji var rādīt vairāku sensoru vērtības. Vienkārši ievelciet citus sensorus displejā, lai pievienotu vairāk sensoru.

en: Error
lv: Kļūda

en: Edit BarGraph Preferences
lv: Rediģēt Stabiņu grafika iestatījumus

en: Range
lv: Diapazons

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
lv: Virsraksts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
lv: Ievadiet šeit displeja nosaukumu.

en: Display Range
lv: Displeja diapazons

en: Minimum value:
lv: Minimālā vērtība:

en: Enter the minimum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
lv: Ievadiet šeit displeja minimālo vērtību. Ja abas vērtības ir 0, tiek veikta automātiska diapazona noteikšana.

en: Maximum value:
lv: Maksimālā vērtība:

en: Enter the maximum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
lv: Ievadiet šeit displeja maksimālo vērtību. Ja abas vērtības ir 0, tiek veikta automātiska diapazona noteikšana.

en: Alarms
lv: Trauksmes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
lv: Signalizācija pie minimālās vērtības

en: Enable alarm
lv: Aktivēt signalizāciju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
lv: Atļaut signalizāciju pie minimālās vērtības.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
lv: Apakšējais limits:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
lv: Signalizācija pie maksimālās vērtības

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
lv: Atļaut signalizāciju pie maksimālās vērtības.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
lv: Augšējais limits:

[ctx: @title:tab Appearance of the bar graph]
en: Look
lv: Izskats

en: Normal bar color:
lv: Normālā joslas krāsa:

en: Out-of-range color:
lv: Ārpus-diapazona krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

en: Font size:
lv: Fonta izmērs:

en: This determines the size of the font used to print a label underneath the bars. Bars are automatically suppressed if text becomes too large, so it is advisable to use a small font size here.
lv: Šeit nosaka fonta izmērus, kas tiek izmantots, lai drukātu etiķetes zem stabiņiem. Stabiņi tiek automātiski izlaisti, ja teksts kļūst par lielu, tādēļ šeit ir ieteicams izmantot mazu fontu izmēru.

en: Sensors
lv: Sensori

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Push this button to configure the label.
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu etiķeti.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Push this button to delete the sensor.
lv: Nospiediet šo pogu, lai nodzēstu sensoru.

en: Label of Bar Graph
lv: Stabiņu grafika nosaukums

en: Enter new label:
lv: Ievadi jaunu nosaukumu:

en: Drop Sensor Here
lv: Nomest sensoru šeit

en: This is an empty space in a worksheet. Drag a sensor from the Sensor Browser and drop it here. A sensor display will appear that allows you to monitor the values of the sensor over time.
lv: Šī ir tukša vieta darba loksnē. Ievelciet sensoru no sensoru pārlūka un nometiet to šeit. Parādīsies sensora displejs, kas ļaus jums novērot sensora vērtības laikā.

en: Plotter Settings
lv: Zīmētāja iestatījumi

en: General
lv: Pamata

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Scales
lv: Asis

en: Vertical scale
lv: Vertikālā ass

en: Specify graph range:
lv: Norādiet grafika diapazonu:

en: Check this box if you want the display range to adapt dynamically to the currently displayed values; if you do not check this, you have to specify the range you want in the fields below.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai displeja diapazons dinamiski pielāgojas šobrīd rādāmajām vērtībām. Ja jūs to neieslēdzat, jums zemāk jānorāda vēlamais diapazons.

en: Enter the minimum value for the display here.
lv: Ievadiet šeit minimālo rādāmo vērtību.

en: Enter the soft maximum value for the display here. The upper range will not be reduced below this value, but will still go above this number for values above this value.
lv: Ievadiet šeit mīksto maksimālo rādāmo vērtību. Grafika augšējā robeža netiks samazināta zem šīs vērtības, bet tā var palielināties virs tās, ja rādamās vērtības ir lielākas.

en: Horizontal scale
lv: Horizontālā ass

en: Pixels per time period:
lv: Punkti laika posmā:

en: Grid
lv: Rūtis

en: Lines
lv: Līnijas

en: Vertical lines
lv: Vertikālas līnijas

en: Check this to activate the vertical lines if display is large enough.
lv: Iezīmējiet šo, lai aktivizētu vertikālās līnijas, ja displejs ir pietiekami liels.

en: Distance:
lv: Attālums:

en: Enter the distance between two vertical lines here.
lv: Šeit ievadiet attālumu starp divām vertikālām līnijām.

en: Vertical lines scroll
lv: Vertikālās līnijas ritināmas

en: Horizontal lines
lv: Horizontālas līnijas

en: Check this to enable horizontal lines if display is large enough.
lv: Iezīmējiet šo, lai atļautu horizontālas līnijas, ja displejs ir pietiekami liels.

en: Text
lv: Teksts

en: Show axis labels
lv: Rādīt asu etiķetes

en: Check this box if horizontal lines should be decorated with the values they mark.
lv: Iezīmējiet šo opciju, ja horizontālajām līnijām klāt jārāda vērtības, ko tās attēlo.

en: Set Color...
lv: Mainīt krāsu...

en: Push this button to configure the color of the sensor in the diagram.
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu sensora krāsu diagrammā.

en: Move Up
lv: Augšup

en: Move Down
lv: Lejup

en: List View Settings
lv: Saraksta skata iesatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
lv: Krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
lv: Teksta krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Grid color:
lv: Rūtiņu krāsa:

en: File logging settings
lv: Žurnāla faila iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
lv: Priekšplāna krāsa:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
lv: &Teksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: T&itle:
lv: N&osaukums:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Fi&lter
lv: Fi&ltrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
lv: &Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
lv: &Mainīt

[ctx: Multimeter is a sensor display that mimics 'digital multimeter' aparatus]
en: Multimeter Settings
lv: Multimetra iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Title:
lv: &Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: Enable this to append the unit to the title of the display.
lv: Atļaujiet šo, lai pievienotu vienību displeja virsrakstā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: &Show unit
lv: &Rādīt vienību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
lv: A&tļaut signalizāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: E&nable alarm
lv: A&tļaut signalizāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
lv: A&ugšējais limits:

en: &Properties
lv: Ī&pašības

en: &Remove Display
lv: &Noņemt displeju

en: <qt><p>This is a sensor display. To customize a sensor display click the right mouse button here and select the <i>Properties</i> entry from the popup menu. Select <i>Remove</i> to delete the display from the worksheet.</p>%1</qt>
lv: <qt><p>Šis ir sensora displejs. Lai pielāgotu sensora displeju, noklikšķiniet šeit labo peles taustiņu un izvēlieties ierakstu <i>Īpašības</i> no uzlecošās izvēlnes. Izvēlieties <i>Noņemt</i>, lai dzēstu displeju no darba loksnes.</p>%1</qt>

en: Sensor Logger
lv: Sensoru reģistrētājs

en: &Remove Sensor
lv: &Noņemt sensoru

en: &Edit Sensor...
lv: R&ediģēt sensoru...

en: St&op Logging
lv: Be&igt reģistrēšanu

en: S&tart Logging
lv: Sāk&t reģistrēšanu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
lv: Fails

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_timerInterval)
en:  sec
lv:  sek

en: Sensor Logger Settings
lv: Sensoru reģistrētāja iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
lv: Trauksmes krāsa:

en: Host
lv: Dators

en: Sensor
lv: Sensors

en: Unit
lv: Vienība

en: Status
lv: Stāvoklis

en: Label
lv: Etiķete

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
lv: Sistēmas slodze

note: i18n: tag display attribute title
en: CPU History
lv: CPU vēsture

note: i18n: tag display attribute title
en: Memory and Swap History
lv: Atmiņas un maiņvietas vēsture

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
lv: Atmiņa

note: i18n: tag display attribute title
en: Network History
lv: Tīkla vēsture

en: Cannot open the file %1.
lv: Nevar atvērt failu %1.

en: The file %1 does not contain valid XML.
lv: Fails %1 nesatur derīgu XML.

en: The file %1 does not contain a valid worksheet definition, which must have a document type 'KSysGuardWorkSheet'.
lv: Fails %1 nesatur derīgu darb loksnes definīciju, kurai jābūt dokumenta tipam 'KSysGuardWorkSheet'.

en: The file %1 has an invalid worksheet size.
lv: Failam %1 ir nederīgs loksnes izmērs.

en: Cannot save file %1
lv: Nevar saglabāt failu %1

en: The clipboard does not contain a valid display description.
lv: Starpliktuve nesatur derīgu displeja aprakstu.

en: Select Display Type
lv: Izvēlēties attēlošanas veidu

en: &Line graph
lv: &Līniju grafiks

en: &Digital display
lv: &Digitālais ekrāns

en: &Bar graph
lv: Sta&biņu grafiks

en: Log to a &file
lv: Rakstīt &failā

en: Remove this display?
lv: Noņemt šo displeju?

en: Remove Display
lv: Noņemt displeju

en: Dummy
lv: Imitācija

en: Tab Properties
lv: Cilnes īpašības

en: Properties
lv: Īpašības

en: Rows:
lv: Rindas:

en: Columns:
lv: Kolonnas:

en: Enter the number of rows the sheet should have.
lv: Ievadiet nepieciešamo loksnes rindu skaitu.

en: Enter the number of columns the sheet should have.
lv: Ievadiet nepieciešamo loksnes kolonu skaitu.

en: Update interval:
lv: Atjaunināšanas intervāls

en: All displays of the sheet are updated at the rate specified here.
lv: Visi loksnes displeji tiek atjaunināti ar šeit uzrādīto biežumu.

en: Enter the title of the worksheet here.
lv: Ievadiet šeit darba loksnes virsrakstu.

en: Sheet %1
lv: Loksne %1

en: The tab '%1' contains unsaved data.
    Do you want to save the tab?
lv: Cilne '%1' satur nesaglabātus datus.
    Vai vēlaties saglabāt šo cilni?

en: Select Tab File to Import
lv: Izvēlieties importējamo cilnes failu

en: You do not have a tab that could be saved.
lv: Jums nav cilnes, ko varētu saglabāt.

en: Export Tab
lv: Eksportēt cilni

en: There are no tabs that could be deleted.
lv: Nav cilņu , kuras varētu dzēst.

en: Upload custom System Monitor tab
lv: Augšupielādēt savu Sistēmas novērotāja cilni
