ksysguard - en to ne translation catalogue (146 entries)

en: Connect Host
ne: होस्टमा जडान गर्नुहोस्

en: Host:
ne: होस्ट:

en: Enter the name of the host you want to connect to.
ne: तपाईँले जडान गर्न खोज्नु भएको होस्टको नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Connection Type
ne: जडान प्रकार

en: Select this to use the secure shell to login to the remote host.
ne: दूर होस्टमा लगइन गर्न र सुरक्षित सेल प्रयोग गर्न यो चयन गर्नुहोस् ।

en: Select this to use the remote shell to login to the remote host.
ne: दूर होस्टमा लगइन गर्न र दूर सेल प्रयोग गर्न यो चयन गर्नुहोस् ।

en: Daemon
ne: डेइमन

en: Select this if you want to connect to a ksysguard daemon that is running on the machine you want to connect to, and is listening for client requests.
ne: यदि तपाईँले जडान गर्न खोज्नुभएको मेसिनमा चलिरहेको र क्लाइन्टको अनुरोधहरू ग्रहण गरिरहेको केडीई प्रणाली गार्ड डेइमनमा जडान गर्न चाहनुहुन्छ भने यसलाई चयन गर्नुहोस् ।

en: Custom command
ne: अनुकूल आदेश

en: Select this to use the command you entered below to start ksysguardd on the remote host.
ne: दूर होस्टमा केडीई प्रणाली गार्ड सुरु गर्न तपाईँले तल प्रविष्ट गर्नु भएको आदेश प्रयोग गर्न यो चयन गर्नुहोस् ।

en: Port:
ne: पोर्ट:

en: Enter the port number on which the ksysguard daemon is listening for connections.
ne: केडीई प्रणाली गार्ड डेइमन जडानहरूका लागि ग्रहण गरिने पोर्ट नम्बर प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: e.g.  3112
ne: उदाहरण:  ३११२

en: Command:
ne: आदेश:

en: Enter the command that runs ksysguardd on the host you want to monitor.
ne: तपाईँले मनिटर गर्न चाहनुभएको होस्टमा केडीई प्रणाली गार्ड चलाउने आदेश प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: e.g. ssh -l root remote.host.org ksysguardd
ne: उदाहरण: ssh -l root remote.host.org ksysguardd

en: KDE System Monitor
ne: केडीई प्रणाली मोनिटर

en: System Monitor
ne: प्रणाली मोनिटर

en:  No swap space available
ne: स्वाप खाली ठाउँ उपलब्ध छैन

en: John Tapsell
ne: जोन टापसेल

en: Current Maintainer
ne: हालको मर्मतकर्ता

en: Chris Schlaeger
ne: क्रिस स्लेलाएजर

en: Previous Maintainer
ne: अघिल्लो मर्मतकर्ता

en: Greg Martyn
ne: ग्रेग मार्टिन

en: Tobias Koenig
ne: टोबियस कोएनिग

en: Nicolas Leclercq
ne: निकोलास लेकलरस्क

en: Alex Sanda
ne: अलेक्स सान्डा

en: Bernd Johannes Wuebben
ne: बर्नाड जोहान्स हुइबेन

en: Ralf Mueller
ne: राल्फ मुइलर

en: Hamish Rodda
ne: हमिश रोडा

en: Torsten Kasch
ne: टोर्सटेन कास्च

en: Solaris Support
    Parts derived (by permission) from the sunos5
    module of William LeFebvre's "top" utility.
ne: सोलारिस समर्थन
    विलियम लेफेबभ्रेको "top" युटिलिटीको
    sunos5 मोड्युलबाट (अनुमतिद्वारा) प्राप्त भागहरू

en: Optional worksheet files to load
ne: लोड गर्न वैकल्पिक कार्यपाना फाइल

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Sensor Browser
ne: सेन्सर ब्राउजर

en: OK
ne: ठीक छ

en: Error
ne: त्रुटि

en: Edit BarGraph Preferences
ne: बारग्राफ प्राथमिकता सम्पादन गर्नुहोस्

en: Range
ne: दायरा

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
ne: शीर्षक

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
ne: यहाँ प्रदर्शनको शीर्षक प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Display Range
ne: प्रदर्शन दायरा

en: Minimum value:
ne: न्यूनतम मान:

en: Enter the minimum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
ne: यहाँ प्रदर्शनका लागि न्यूनतम मान प्रविष्ट गर्नुहोस् । यदि दुवै मान ० छ भने स्वत: दायरा पत्ता लगाउने कार्य सक्षम हुन्छ।

en: Maximum value:
ne: अधिकतम मान:

en: Enter the maximum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
ne: यहाँ प्रदर्शनका लागि अधिकतम मान प्रविष्ट गर्नुहोस् । यदि दुवै मान ० छ भने स्वत: दायरा पत्ता लगाउने कार्य सक्षम हुन्छ ।

en: Alarms
ne: सचेतक

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
ne: न्यूनतम मानका लागि सचेतक

en: Enable alarm
ne: सचेतक सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
ne: न्यूनतम मान सचेतक सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
ne: तल्लो सीमा:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
ne: अधिकतम मानका लागि सचेतक

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
ne: अधिकतम मान सचेतक सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
ne: माथिल्लो सीमा:

en: Normal bar color:
ne: साधारण बार रङ:

en: Out-of-range color:
ne: दायरा-बाहिरको रङ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
ne: पृष्ठभूमि रङ:

en: Font size:
ne: फन्ट साइज:

en: This determines the size of the font used to print a label underneath the bars. Bars are automatically suppressed if text becomes too large, so it is advisable to use a small font size here.
ne: बारको तल लेबुल मुद्रण गर्न फन्टको साइज निर्दिष्ट गर्दछ । यदि पाठ एकदम लामो भयो भने बारले स्वत: सङ्कुचन गर्दछ, त्यसैले यहाँ सानो फन्ट प्रयोग गर्न सल्लाह दिइन्छ ।

en: Sensors
ne: सेन्सर

en: Edit...
ne: सम्पादन...

en: Push this button to configure the label.
ne: लेबुल कन्फिगर गर्न यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Push this button to delete the sensor.
ne: सेन्सर मेटाउन यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Label of Bar Graph
ne: बार ग्राफको लेबुल

en: Enter new label:
ne: नयाँ लेबुल प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Drop Sensor Here
ne: यहाँ सेन्सर छोड्नुहोस्

en: This is an empty space in a worksheet. Drag a sensor from the Sensor Browser and drop it here. A sensor display will appear that allows you to monitor the values of the sensor over time.
ne: कार्यपानामा यो खाली ठाउँ हो । सेन्सर ब्राउजरबाट सेन्सर तानेर यहाँ छोड्नुहोस् । तपाईँलाई सेन्सरको अधिक समयको मान मोनिटर गर्न अनुमति दिने सेन्सर प्रर्दशन देखा पर्छ ।

en: General
ne: सामान्य

en: Title:
ne: शीर्षक:

en: Stack the beams on top of each other
ne: अन्य हरेकको उच्चमा बिमहरू थाक लगाउँदछ

en: Scales
ne: स्केल

en: Check this box if you want the display range to adapt dynamically to the currently displayed values; if you do not check this, you have to specify the range you want in the fields below.
ne: यदि तपाईँ प्रदर्शन दायरा हालको प्रदर्शित मानहरूमा गतिशील तरिकाले समायोजन गर्न चाहनुहुन्छ भने यो बाकस चिनो लगाउनुहोस्; यदि तपाईँले चिनो गर्नुभएन भने, तपाईँले तलको फिल्डमा चाहनुभएको दायरा निर्दिष्ट गर्नुपर्दछ ।

en: Grid
ne: ग्रीड

en: Lines
ne: रेखा

en: Vertical lines
ne: ठाडो रेखा

en: Check this to activate the vertical lines if display is large enough.
ne: यदि प्रदर्शन अति लामो छ भने ठाडो रेखा सक्षम पार्न यो चिनो लगाउनुहोस् ।

en: Distance:
ne: दूरी:

en: Enter the distance between two vertical lines here.
ne: यहाँ दुई ठाडो रेखाहरू बीचको दूरी प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Vertical lines scroll
ne: ठाडो रेखा स्क्रोल

en: Horizontal lines
ne: तेर्सो रेखा

en: Check this to enable horizontal lines if display is large enough.
ne: यदि प्रदर्शन अति लामो छ भने तेर्सो रेखा सक्षम पार्न यो जाँच गर्नुहोस्

en: Text
ne: पाठ

en: Check this box if horizontal lines should be decorated with the values they mark.
ne: यदि तेर्सो रेखामा तिनीहरूलाई चिनो लगाएको मान राख्न परेमा यो बाकस चिनो लगाउनुहोस् ।

en: Set Color...
ne: रङ सेट गर्नुहोस्...

en: Push this button to configure the color of the sensor in the diagram.
ne: चित्रमा सचेतकको रङ कन्फिगर गर्न यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Move Up
ne: माथि सार्नुहोस्

en: Move Down
ne: तल सार्नुहोस्

en: List View Settings
ne: सूची दृश्य सेटिङ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
ne: रङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
ne: पाठ रङ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Grid color:
ne: ग्रीड रङ:

en: File logging settings
ne: फाइल लगइन सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
ne: अग्रभूमि रङ:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
ne: पाठ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Fi&lter
ne: फिल्टर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
ne: थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: Enable this to append the unit to the title of the display.
ne: प्रदर्शनको शीर्षकमा एकाइ थप्न यो सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: &Show unit
ne: एकाइ देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
ne: सचेतक सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: E&nable alarm
ne: सचेतक सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
ne: माथिल्लो सीमा:

en: &Properties
ne: गुण

en: &Remove Display
ne: प्रदर्शन हटाउनुहोस्

en: <qt><p>This is a sensor display. To customize a sensor display click the right mouse button here and select the <i>Properties</i> entry from the popup menu. Select <i>Remove</i> to delete the display from the worksheet.</p>%1</qt>
ne: <qt><p>यो सेन्सर प्रदर्शन हो । सेन्सर प्रदर्शन अनुकूलन गर्न यहाँ दायाँ माउस बटन क्लिक गर्नुहोस् र पपअप मेनुबाट <i>गुण</i> प्रविष्टि चयन गर्नुहोस् । कार्यपानाबाट प्रदर्शन मेट्न <i>हटाउनुहोस्</i> चयन गर्नुहोस् ।</p>%1</qt>

en: Sensor Logger
ne: सेन्सर लगर

en: &Remove Sensor
ne: सेन्सर हटाउनुहोस्

en: &Edit Sensor...
ne: सेन्सर सम्पादन गर्नुहोस्...

en: St&op Logging
ne: लगिङ रोक्नुहोस्

en: S&tart Logging
ne: लगिङ सुरु गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_timerInterval)
en:  sec
ne:  सेकेन्ड

en: Sensor Logger Settings
ne: सेन्सर लगर सेटिङ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
ne: सचेतक रङ:

en: Host
ne: होस्ट

en: Sensor
ne: सेन्सर

en: Unit
ne: एकाइ

en: Status
ne: वस्तुस्थिति

en: Label
ne: लेबुल

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
ne: प्रणाली लोड

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
ne: स्मृति

en: Cannot open the file %1.
ne: %1 फाइल खोल्न सकिँदैन ।

en: The file %1 does not contain valid XML.
ne: %1 फाइलले वैध एक्सएमएल समावेश गर्दैन ।

en: The file %1 does not contain a valid worksheet definition, which must have a document type 'KSysGuardWorkSheet'.
ne: %1 फाइलले कागजात प्रकार 'KSysGuardWorkSheet' हुनुपर्ने वैध कार्यपाना समावेश गर्दैन ।

en: The file %1 has an invalid worksheet size.
ne: %1 फाइलसँग अवैध कार्यपाना साइज छ ।

en: Cannot save file %1
ne: %1 फाइल बचत गर्न सकिँदैन

en: The clipboard does not contain a valid display description.
ne: क्लिपबोर्डले वैध प्रदर्शन वर्णन समावेश गर्दैन ।

en: Select Display Type
ne: प्रदर्शन प्रकार चयन गर्नुहोस्

en: &Line graph
ne: रेखा ग्राफ

en: &Digital display
ne: डिजिटल प्रदर्शन

en: &Bar graph
ne: बार ग्राफ

en: Log to a &file
ne: फाइलमा लग गर्नुहोस्

en: Dummy
ne: डमी

en: Properties
ne: गुण

en: Rows:
ne: पङ्क्ति:

en: Columns:
ne: स्तम्भ:

en: Enter the number of rows the sheet should have.
ne: पानासँग हुनुपर्ने पङ्क्तिको सङ्ख्या प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the number of columns the sheet should have.
ne: पानासँग हुनुपर्ने स्तम्भको सङ्ख्या प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Update interval:
ne: अन्तराल अद्यावधिक गर्नुहोस्:

en: All displays of the sheet are updated at the rate specified here.
ne: यहाँ निर्दिष्ट गरिएको दरमा पानाका सबै प्रदर्शनहरू अद्यावधिक गरिएको छ ।

en: Enter the title of the worksheet here.
ne: यहाँ कार्यपानाको शीर्षक प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Sheet %1
ne: पाना %1
