ksysguard - en to nl translation catalogue (187 entries)

en: Connect Host
nl: Verbinden met host

en: Enter the name of the host you want to connect to.
nl: Voer hier de naam in van de host waarmee u een verbinding wilt opbouwen.

en: Connection Type
nl: Verbindingstype

en: Select this to use the secure shell to login to the remote host.
nl: Selecteer dit om de secure shell (ssh) te gebruiken bij het aanmelden op de computer op afstand.

en: Select this to use the remote shell to login to the remote host.
nl: Selecteer dit om de remote shell (rsh) te gebruiken bij het aanmelden op de computer op afstand.

en: Select this if you want to connect to a ksysguard daemon that is running on the machine you want to connect to, and is listening for client requests.
nl: Selecteer dit als u wilt verbinden met een ksysguard-daemon die draait op de machine waarmee u wilt verbinden, en bovendien luistert naar clientverzoeken.

en: Custom command
nl: Aangepast commando

en: Select this to use the command you entered below to start ksysguardd on the remote host.
nl: Selecteer dit om het commando dat u hieronder hebt ingevoerd te gebruiken om ksysguardd te starten op de host op afstand.

en: Port:
nl: Poort:

en: Enter the port number on which the ksysguard daemon is listening for connections.
nl: Voer het poortnummer in waarop de ksysguard daemon luistert naar verbindingen.

en: e.g.  3112
nl: bijv.  3112

en: Command:
nl: Commando:

en: Enter the command that runs ksysguardd on the host you want to monitor.
nl: Voer hier het commando in om ksysguardd te starten op de host die u wilt bewaken.

en: e.g. ssh -l root remote.host.org ksysguardd
nl: zoals  ssh -l root remote.host.org ksysguardd

en: KDE System Monitor
nl: KDE systeembewaking

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
nl: Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.

en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

en: System Monitor
nl: Systeemmonitor

en: &Refresh Tab
nl: Tabblad ve&rnieuwen

en: &New Tab...
nl: &Nieuw tabblad...

en: Import Tab Fr&om File...
nl: Tabblad uit bestand imp&orteren...

en: Save Tab &As...
nl: Tabblad opslaan &als...

en: &Close Tab
nl: Tabblad s&luiten

en: Monitor &Remote Machine...
nl: Exte&rne computer volgen...

en: &Download New Tabs...
nl: Nieuwe tabbladen &downloaden...

en: &Upload Current Tab...
nl: het huidige tabblad &uploaden...

en: Tab &Properties
nl: Tabbladeigenscha&ppen

en: 1 process | %1 processes
nl[0]: 1 proces
nl[1]: %1 processen

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total)]
en: Memory: %1 / %2
nl: Geheugen: %1 / %2

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total) This should be a shorter version of the previous Memory: %1 / %2]
en: Mem: %1 / %2
nl: Geh: %1 / %2

[ctx: Arguments is formatted byte sizes (used) This should be a shorter version of the previous Mem: %1 / %2]
en: Mem: %1
nl: Geh: %1

en:  No swap space available
nl:  Geen swap-ruimte beschikbaar

en: (c) 1996-2016 The KDE System Monitor Developers
nl: (c) 1996-2016, de ontwikkelaars van KDE System Monitor

en: Current Maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Previous Maintainer
nl: Vorige onderhouder

en: Solaris Support
    Parts derived (by permission) from the sunos5
    module of William LeFebvre's "top" utility.
nl: Solaris-ondersteuning
    Deels afgeleid (met toestemming) van de SunOS5-module
    van William Levebre's hulpprogramma "top".

en: Optional worksheet files to load
nl: Optionele werkbladen om te laden

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: tag WorkSheet attribute title i18n: tag display attribute title
en: Process Table
nl: Processentabel

en: Sensor Browser
nl: Sensor-browser

en: Drag sensors to empty cells of a worksheet
nl: Sleep sensoren naar lege velden in een werkblad

en: The sensor browser lists the connected hosts and the sensors that they provide. Click and drag sensors into drop zones of a worksheet. A display will appear that visualizes the values provided by the sensor. Some sensor displays can display values of multiple sensors. Simply drag other sensors on to the display to add more sensors.
nl: De sensorbrowser geeft een lijst weer met de verbonden hosts en de sensoren die deze aanleveren. U kunt sensoren verslepen naar een werkblad of naar de paneelapplet. Er verschijnt dan een display die de waarden die door deze sensor worden geleverd toont. Sommige sensordisplays tonen waarden van meerdere sensoren. Versleep eenvoudigweg andere sensoren naar het display om meer sensoren toe te voegen.

en: Error
nl: Fout

en: Edit BarGraph Preferences
nl: Voorkeuren voor staafgrafiek wijzigen

en: Range
nl: Bereik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
nl: Titel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
nl: Voer hier de titel in van het display.

en: Display Range
nl: Displaybereik

en: Minimum value:
nl: Minimum waarde:

en: Enter the minimum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
nl: Voer hier de minimale waarde van het display in. Als beide waarden 0 zijn, dan is wordt het bereik automatisch bepaald.

en: Maximum value:
nl: Maximum waarde:

en: Enter the maximum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
nl: Voer hier de maximale waarde van het display in. Als beide waarden 0 zijn, dan wordt het bereik automatisch bepaald.

en: Alarms
nl: Alarmen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
nl: Alarm voor minimumwaarde

en: Enable alarm
nl: Alarm inschakelen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
nl: Waarschuwing voor onderwaarde inschakelen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
nl: Ondergrens:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
nl: Alarm voor maximumwaarde

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
nl: Schakel het alarm voor de maximale waarde in.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
nl: Bovengrens:

[ctx: @title:tab Appearance of the bar graph]
en: Look
nl: Uiterlijk

en: Normal bar color:
nl: Kleur van algemene balk:

en: Out-of-range color:
nl: Kleur voor buiten bereik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Font size:
nl: Tekengrootte:

en: This determines the size of the font used to print a label underneath the bars. Bars are automatically suppressed if text becomes too large, so it is advisable to use a small font size here.
nl: Dit bepaalt de grootte van het lettertype dat gebruikt wordt om een label onder de balken af te drukken. Balken worden automatisch onderdrukt als de tekst te groot wordt, dus is het aan te raden een kleine lettergrootte te gebruiken.

en: Sensors
nl: Sensoren

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Push this button to configure the label.
nl: Druk op deze knop om het label in te stellen.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Push this button to delete the sensor.
nl: Druk op deze knop om de sensor te verwijderen.

en: Label of Bar Graph
nl: Label van staafgrafiek

en: Enter new label:
nl: Nieuw label invoeren:

en: Drop Sensor Here
nl: Sensor hier plaatsen

en: This is an empty space in a worksheet. Drag a sensor from the Sensor Browser and drop it here. A sensor display will appear that allows you to monitor the values of the sensor over time.
nl: Dit is een lege plek in een werkblad. Sleep een sensor vanuit de Sensor Browser hier naar toe. Er verschijnt dan een sensordisplay waarmee u de waarden van de sensor in de gaten kunt houden.

en: %1 of %2
nl: %1 van %2

en: Plotter Settings
nl: Plotterinstellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Title:
nl: Titel:

en: Stack the beams on top of each other
nl: Stapel de beams op elkaar

en: The beams are stacked on top of each other, and the area is drawn filled in. So if one beam has a value of 2 and another beam has a value of 3, the first beam will be drawn at value 2 and the other beam drawn at 2+3=5.
nl: De beams worden op elkaar gestapeld en het gebied wordt ingevuld getekend. Dus als een beam een waarde 2 heeft en een andere beam heeft een waarde 3, dan wordt de eerste beam getekend op waarde 2 en de andere beam op 2+3=5.

en: Scales
nl: Schalen

en: Vertical scale
nl: Verticale schaal

en: Specify graph range:
nl: Grafiekbereik specificeren:

en: Check this box if you want the display range to adapt dynamically to the currently displayed values; if you do not check this, you have to specify the range you want in the fields below.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat het displaybereik dynamisch de afmeting van de momenteel getoonde waarden aanneemt. Als u dit niet selecteert, dan kunt u het bereik in de velden hieronder opgeven.

en: Enter the minimum value for the display here.
nl: Voer hier de minimum waarde in voor het scherm.

en: Enter the soft maximum value for the display here. The upper range will not be reduced below this value, but will still go above this number for values above this value.
nl: Voer hier de zachte maximum waarde in voor het scherm. Het bovenbereik zal niet minder worden onder deze waarde, maar zal boven deze waarde gaan voor waarden die hier boven liggen.

en: Horizontal scale
nl: Horizontale schaal

en: Pixels per time period:
nl: Pixels per tijdsperiode:

en: Grid
nl: Raster

en: Lines
nl: Regels

en: Vertical lines
nl: Verticale regels

en: Check this to activate the vertical lines if display is large enough.
nl: Schakel deze optie in om verticale regels te activeren als het display groot genoeg is.

en: Distance:
nl: Afstand:

en: Enter the distance between two vertical lines here.
nl: Voer hier de afstand tussen twee verticale regels in.

en: Vertical lines scroll
nl: Verticale regels-schuiven

en: Horizontal lines
nl: Horizontale regels

en: Check this to enable horizontal lines if display is large enough.
nl: Schakel dit in om horizontale regels te activeren als het display groot genoeg is.

en: Text
nl: Tekst

en: Show axis labels
nl: Aslabels tonen

en: Check this box if horizontal lines should be decorated with the values they mark.
nl: Schakel deze optie in als horizontale regels gedecoreerd dienen te worden met de waarden die ze markeren.

en: Set Color...
nl: Kleur instellen...

en: Push this button to configure the color of the sensor in the diagram.
nl: Druk op deze knop om de kleur van de sensor in het diagram op te geven.

en: Move Up
nl: Omhoog

en: Move Down
nl: Omlaag

en: Display Units
nl: Eenheden tonen

en: Mixed
nl: Gemengd

en: List View Settings
nl: Lijstweergave-instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
nl: Kleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Grid color:
nl: Rasterkleur:

en: File logging settings
nl: Logbestandinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
nl: Voorgrondkleur:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
nl: &Tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: T&itle:
nl: T&itel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
nl: &Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
nl: Verwij&deren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
nl: &Bewerken

[ctx: Multimeter is a sensor display that mimics 'digital multimeter' aparatus]
en: Multimeter Settings
nl: Multimeterinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Title:
nl: &Titel:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: Enable this to append the unit to the title of the display.
nl: Schakel dit in om de eenheid in de titel van het display te gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: &Show unit
nl: Eenheid &tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
nl: Alarm inschak&elen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: &Lower limit:
nl: &Ondergrens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: E&nable alarm
nl: Alarm inschakel&en

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
nl: B&ovengrens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Nor&mal digit color:
nl: Kleur van nor&male cijfers:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Alarm di&git color:
nl: Kleur van a&larmcijfers:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Bac&kground color:
nl: Achtergrond&kleur:

en: &Properties
nl: &Eigenschappen

en: &Remove Display
nl: Display ve&rwijderen

en: <qt><p>This is a sensor display. To customize a sensor display click the right mouse button here and select the <i>Properties</i> entry from the popup menu. Select <i>Remove</i> to delete the display from the worksheet.</p>%1</qt>
nl: <qt><p>Dit is een sensordisplay. Om een sensordisplay aan te passen, klik hier met de rechter muisknop en selecteer <i>Eigenschappen</i> in het contextmenu. Selecteer <i>Verwijderen</i> om een display uit het werkblad te verwijderen.</p>%1</qt>

[ctx: @title:column]
en: Logging
nl: Loggen

[ctx: @title:column]
en: Timer Interval
nl: Timerinterval

[ctx: @title:column]
en: Sensor Name
nl: Sensornaam

[ctx: @title:column]
en: Host Name
nl: Hostnaam

[ctx: @title:column]
en: Log File
nl: Logbestand

en: Sensor Logger
nl: Sensor-logger

en: &Remove Sensor
nl: Sensor ve&rwijderen

en: &Edit Sensor...
nl: Sensor bew&erken...

en: St&op Logging
nl: S&toppen met loggen

en: S&tart Logging
nl: Be&ginnen met loggen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
nl: Bestand

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, timerFrame)
en: Timer Interval
nl: Timerinterval

en: Sensor Logger Settings
nl: Instellingen voor Sensor-logger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
nl: Alarmkleur:

en: Unit
nl: Eenheid

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
nl: Systeembelasting

note: i18n: tag display attribute title
en: CPU History
nl: CPU-geschiedenis

note: i18n: tag display attribute title
en: Memory and Swap History
nl: Geheugen- en wisselgeheugengeschiedenis

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
nl: Geheugen

note: i18n: tag display attribute title
en: Network History
nl: Netwerkgeschiedenis

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Receiving
nl: Bezig met ontvangen

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Sending
nl: Bezig met verzenden

en: Cannot open the file %1.
nl: Kan bestand %1 niet openen.

en: The file %1 does not contain valid XML.
nl: Het bestand %1 bevat geen geldige XML.

en: The file %1 does not contain a valid worksheet definition, which must have a document type 'KSysGuardWorkSheet'.
nl: Het bestand %1 bevat geen geldige werkbladdefinitie. Een geldige definitie bevat het documenttype 'KSysGuardWorkSheet'.

en: The file %1 has an invalid worksheet size.
nl: Het bestand %1 bevat een ongeldige werkbladgrootte.

en: Cannot save file %1
nl: Kan het bestand %1 niet opslaan

en: The clipboard does not contain a valid display description.
nl: Het klembord bevat geen geldige displaybeschrijving.

en: Select Display Type
nl: Displaytype selecteren

en: &Line graph
nl: &Lijngrafiek

en: &Digital display
nl: &Digitale weergave

en: &Bar graph
nl: &Balkgrafiek

en: Log to a &file
nl: Naar bestand lo&ggen

en: Remove this display?
nl: Display verwijderen?

en: Remove Display
nl: Display verwijderen

en: Tab Properties
nl: Tabbladeigenschappen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Rows:
nl: Rijen:

en: Columns:
nl: Kolommen:

en: Enter the number of rows the sheet should have.
nl: Voer het het aantal rijen in dat het blad dient te bevatten.

en: Enter the number of columns the sheet should have.
nl: Voer het aantal kolommen dat het blad dient te bevatten.

en: Update interval:
nl: Bijwerkinterval:

en: All displays of the sheet are updated at the rate specified here.
nl: Alle displays van het blad worden bijgewerkt na het hier opgegeven tijdsbestek.

en: Enter the title of the worksheet here.
nl: Voer hier de titel van het werkblad in.

en: Sheet %1
nl: Blad %1

en: The tab '%1' contains unsaved data.
    Do you want to save the tab?
nl: Het tabblad '%1' bevat onopgeslagen gegevens.
    Wilt u dit tabblad opslaan?

en: Select Tab File to Import
nl: Tabbladbestand om te laden selecteren

en: You do not have a tab that could be saved.
nl: U hebt geen tabblad dat kon worden opgeslagen.

en: Export Tab
nl: Tabblad exporteren

en: There are no tabs that could be deleted.
nl: Er zijn geen tabbladen aanwezig die verwijderd kunnen worden.

[ctx: @info]
en: <para>You can publish your custom tab on the <link url='%1'>KDE Store</link> in the <icode>%2</icode> category.</para><para><filename>%3</filename></para>
nl: <para>U kunt uw aangepaste tabblad publiceren in de <link url='%1'>KDE Store</link> in de <icode>%2</icode> categorie.</para><para><filename>%3</filename></para>

en: Upload custom System Monitor tab
nl: Upload een aangepast Systeemmonitortabblad
