ksysguard - en to nn translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
nn: Nedlastingsfart

[ctx: @title]
en: Download
nn: Nedlasting

[ctx: @title]
en: Upload Speed
nn: Opplastingsfart

[ctx: @title]
en: Upload
nn: Opplasting

en: GPU Usage
nn: Grafikkprosessor-bruk

en: GPU Memory
nn: Grafikkprosessor-minne
