ksysguard - en to pa translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ ਦੀ ਸਪੀਡ

[ctx: @title]
en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

[ctx: @title]
en: Upload Speed
pa: ਅੱਪਲੋਡ ਦੀ ਸਪੀਡ

[ctx: @title]
en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: GPU Usage
pa: GPU ਵਰਤੋਂ

en: GPU Memory
pa: GPU ਮੈਮੋਰੀ
