ksysguard - en to pl translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
pl: Szybkość pobierania

[ctx: @title]
en: Download
pl: Pobieranie

[ctx: @title]
en: Upload Speed
pl: Szybkość wysyłania

[ctx: @title]
en: Upload
pl: Wysyłanie

en: GPU Usage
pl: Wykorzystanie GPU

en: GPU Memory
pl: Pamięć GPU
