ksysguard - en to pt translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
pt: Velocidade de Recepção

[ctx: @title]
en: Download
pt: Recepção

[ctx: @title]
en: Upload Speed
pt: Velocidade de Envio

[ctx: @title]
en: Upload
pt: Envio

en: GPU Usage
pt: Carga do GPU

en: GPU Memory
pt: Memória do GPU
