ksysguard - en to ro translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
ro: Viteza de descărcare

[ctx: @title]
en: Download
ro: Descărcare

[ctx: @title]
en: Upload Speed
ro: Viteza de încărcare

[ctx: @title]
en: Upload
ro: Încărcare

en: GPU Usage
ro: Utilizare GPU

en: GPU Memory
ro: Memorie GPU
