ksysguard - en to ru translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
ru: Скорость загрузки

[ctx: @title]
en: Download
ru: Загрузка

[ctx: @title]
en: Upload Speed
ru: Скорость передачи

[ctx: @title]
en: Upload
ru: Передача

en: GPU Usage
ru: % GPU

en: GPU Memory
ru: Память GPU
