ksysguard - en to sl translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
sl: Hitrost prenosa sem

[ctx: @title]
en: Download
sl: Prenos sem

[ctx: @title]
en: Upload Speed
sl: Hitrost prenosa tja

[ctx: @title]
en: Upload
sl: Prenos tja

en: GPU Usage
sl: Raba GPE

en: GPU Memory
sl: Pomnilnik GPU
