ksysguard - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: Host:
tg: Мизбон:

en: Port:
tg: Бандар:

en: 1 process | %1 processes
tg[0]: 1 раванд
tg[1]: %1 раванд

en: OK
tg: &ХУБ

en: Error
tg: Хато

en: Edit...
tg: &Таҳрир кардан…

en: Delete
tg: Нест кардан

en: General
tg: Умумӣ

en: Move Up
tg: &Ба боло

en: Move Down
tg: &Ба поён

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
tg: &Илова кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
tg: &Нест кардан

en: &Properties
tg: &Хусусиятҳо

en: Status
tg: Вазъият

en: Properties
tg: Хусусиятҳо
