ksysguard - en to uk translation catalogue (218 entries)

en: Connect Host
uk: Під'єднати вузол

en: Host:
uk: Вузол:

en: Enter the name of the host you want to connect to.
uk: Введіть назву вузла з яким потрібно з'єднатися.

en: Connection Type
uk: Тип з'єднання

en: Select this to use the secure shell to login to the remote host.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі використовувати безпечну оболонку при реєстрації на віддаленому вузлі.

en: Select this to use the remote shell to login to the remote host.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі використовувати безпечну оболонку при реєстрації на віддаленому вузлі.

en: Daemon
uk: Фонова служба

en: Select this if you want to connect to a ksysguard daemon that is running on the machine you want to connect to, and is listening for client requests.
uk: Виберіть це, якщо ви хочете під'єднатися до фонової служби ksysguard, який чекає на з'єднання на вузлі до якого ви хочете під'єднатися.

en: Custom command
uk: Нетипова команда

en: Select this to use the command you entered below to start ksysguardd on the remote host.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі використовувати команду, яку введено нижче, для ksysguardd на віддаленому вузлі.

en: Port:
uk: Порт:

en: Enter the port number on which the ksysguard daemon is listening for connections.
uk: Введіть тут номер порту на якому фонова служба ksysguard чекає на з'єднання.

en: e.g.  3112
uk: напр.,  3112

en: Command:
uk: Команда:

en: Enter the command that runs ksysguardd on the host you want to monitor.
uk: Введіть команду, яка запускає ksysguardd на вузлі, який ви хочете відстежувати.

en: e.g. ssh -l root remote.host.org ksysguardd
uk: напр. ssh -l root remote.host.org ksysguardd

en: KDE System Monitor
uk: Нагляд за системою KDE

en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
uk: Смужку меню буде повністю приховано. Відновити показ смужки меню можна натисканням комбінації клавіш %1.

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

en: System Monitor
uk: Нагляд за системою

en: &Refresh Tab
uk: &Оновити дані вкладки

en: &New Tab...
uk: &Створити вкладку...

en: Import Tab Fr&om File...
uk: Імпортувати вкладку &з файла...

en: Save Tab &As...
uk: Зберегти вкладку &як...

en: &Close Tab
uk: З&акрити вкладку

en: Monitor &Remote Machine...
uk: Слідкувати за в&іддаленим комп’ютером...

en: &Download New Tabs...
uk: Отрим&ати нові вкладки…

en: &Upload Current Tab...
uk: В&ивантажити поточні вкладки...

en: Tab &Properties
uk: В&ластивості вкладки

en: 1 process | %1 processes
uk[0]: %1 процес
uk[1]: %1 процеси
uk[2]: %1 процесів
uk[3]: 1 процес

en: CPU: %1%
uk: ЦП: %1%

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total)]
en: Memory: %1 / %2
uk: Пам'ять: %1 з %2

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total) This should be a shorter version of the previous Memory: %1 / %2]
en: Mem: %1 / %2
uk: Пам: %1 з %2

[ctx: Arguments is formatted byte sizes (used) This should be a shorter version of the previous Mem: %1 / %2]
en: Mem: %1
uk: Пам: %1

en:  No swap space available
uk:  Свопінгу немає

[ctx: Arguments are formatted byte sizes (used/total)]
en: Swap: %1 / %2
uk: Свопінг: %1 з %2

[ctx: Arguments is formatted byte sizes (used)]
en: Swap: %1
uk: Своп: %1

en: (c) 1996-2016 The KDE System Monitor Developers
uk: © Розробники KDE System Monitor, 1996–2016

en: Current Maintainer
uk: Поточний супровід

en: Previous Maintainer
uk: Колишній супроводжувач

en: Solaris Support
    Parts derived (by permission) from the sunos5
    module of William LeFebvre's "top" utility.
uk: Підтримка Solaris
    Складові частини походять з модуля sunos5
    утиліти «top», їх було запозичено з дозволу автора — William LeFebvre.

en: Optional worksheet files to load
uk: Додаткові файли аркушів для завантаження

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: &Параметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: tag WorkSheet attribute title i18n: tag display attribute title
en: Process Table
uk: Таблиця процесів

en: Sensor Browser
uk: Навігатор датчиків

en: Drag sensors to empty cells of a worksheet
uk: Перекиньте датчики до вільних полів у робочому просторі

en: The sensor browser lists the connected hosts and the sensors that they provide. Click and drag sensors into drop zones of a worksheet. A display will appear that visualizes the values provided by the sensor. Some sensor displays can display values of multiple sensors. Simply drag other sensors on to the display to add more sensors.
uk: Навігатор датчиків показує приєднані вузли та датчики на цих вузлах. Виберіть та перетягніть ці датчики до вільних місць на аркушах. На індикаторі, що з'явиться, будуть відображатися значення цього датчика. Деякі індикатори можуть відображати значення багатьох датчиків. Щоб додати датчик, просто перетягніть його на індикатор.

en: OK
uk: Гаразд

en: Error
uk: Помилка

en: Edit BarGraph Preferences
uk: Редагувати параметри діаграм

en: Range
uk: Діапазон

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titleFrame)
en: Title
uk: Заголовок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_title)
en: Enter the title of the display here.
uk: Введіть тут заголовок дисплея.

en: Display Range
uk: Діапазон відображення

en: Minimum value:
uk: Мінімальне значення:

en: Enter the minimum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
uk: Введіть тут мінімальне значення для відображення. Якщо обидва значення дорівнюватимуть 0, застосовується автоматичне визначення діапазону.

en: Maximum value:
uk: Максимальне значення:

en: Enter the maximum value for the display here. If both values are 0, automatic range detection is enabled.
uk: Введіть тут максимальне значення для відображення. Якщо обидва значення дорівнюватимуть 0, застосовується автоматичне визначення діапазону.

en: Alarms
uk: Сигнали тривоги

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Alarm for Minimum Value
uk: Сигнал для мінімального значення

en: Enable alarm
uk: Ввімкнути сигнал

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: Enable the minimum value alarm.
uk: Ввімкнути тривогу за мінімальним значенням.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: Lower limit:
uk: Нижня межа:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1_2)
en: Alarm for Maximum Value
uk: Сигнал для максимального значення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: Enable the maximum value alarm.
uk: Ввімкнути тривогу за максимальним значенням.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: Upper limit:
uk: Верхня межа:

[ctx: @title:tab Appearance of the bar graph]
en: Look
uk: Вигляд

en: Normal bar color:
uk: Звичайний колір стовпчика:

en: Out-of-range color:
uk: Колір критичного значення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Font size:
uk: Розмір шрифту:

en: This determines the size of the font used to print a label underneath the bars. Bars are automatically suppressed if text becomes too large, so it is advisable to use a small font size here.
uk: Це визначає розмір шрифту що використовується для друку заголовку нижче стовпчиків. Стовпчики автоматично блокуються, якщо текст стає дуже великім, ми радимо використовувати малий розмір шрифту.

en: Sensors
uk: Датчики

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Push this button to configure the label.
uk: Натисніть цю кнопку для того, щоб налаштувати заголовок.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Push this button to delete the sensor.
uk: Натисніть цю кнопку для того, щоб вилучити датчик.

en: Label of Bar Graph
uk: Надпис стовпчикової діаграми

en: Enter new label:
uk: Введіть новий надпис:

en: Drop Sensor Here
uk: Киньте датчик сюди

en: This is an empty space in a worksheet. Drag a sensor from the Sensor Browser and drop it here. A sensor display will appear that allows you to monitor the values of the sensor over time.
uk: Це вільне поле на аркуші. Перекиньте датчик з «Навігатора датчиків» на це місце. На індикаторі, що з'явиться, ви зможете спостерігати значення датчика у часі.

en: %1 of %2
uk: %1 з %2

[ctx: units]
en: %1 TiB
uk: %1 ТіБ

[ctx: units]
en: %1 GiB
uk: %1 ГіБ

[ctx: units]
en: %1 MiB
uk: %1 МіБ

[ctx: units]
en: %1 KiB
uk: %1 КіБ

[ctx: units]
en: %1 TiB/s
uk: %1 ТіБ/с

[ctx: units]
en: %1 GiB/s
uk: %1 ГіБ/с

[ctx: units]
en: %1 MiB/s
uk: %1 МіБ/с

[ctx: units]
en: %1 KiB/s
uk: %1 КіБ/с

en: Plotter Settings
uk: Параметри креслення

en: General
uk: Загальне

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Stack the beams on top of each other
uk: Складати смужки у стос одна над одною

en: The beams are stacked on top of each other, and the area is drawn filled in. So if one beam has a value of 2 and another beam has a value of 3, the first beam will be drawn at value 2 and the other beam drawn at 2+3=5.
uk: Смужки накладаються одна на одну у стос з заповненням кольором. Отже, якщо одна зі смужок відповідає значенню 2, а інша — значенню 3, першу смужку буде намальовано на рівні 2, а іншу — на рівні 2+3=5.

en: Scales
uk: Шкала

en: Vertical scale
uk: Вертикальна шкала

en: Specify graph range:
uk: Вкажіть діапазон графіка:

en: Check this box if you want the display range to adapt dynamically to the currently displayed values; if you do not check this, you have to specify the range you want in the fields below.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете, щоб діапазон показу автоматично змінювався, відповідно до поточних значень датчика. Якщо ви не позначите цей пункт, вам доведеться вказати власний діапазон показу.

en: Enter the minimum value for the display here.
uk: У це поле введіть мінімальне значення показу.

en: Enter the soft maximum value for the display here. The upper range will not be reduced below this value, but will still go above this number for values above this value.
uk: У це поле введіть плаваюче значення максимуму області показу. Верхня границя діапазону не зможе бути меншою за це значення, але саме значення може бути збільшено зі збільшенням верхньої границі.

en: Horizontal scale
uk: Горизонтальна шкала

en: Pixels per time period:
uk: Пікселів на проміжок часу:

en: Grid
uk: Ґратка

en: Lines
uk: Лінії

en: Vertical lines
uk: Вертикальні лінії

en: Check this to activate the vertical lines if display is large enough.
uk: Позначте цей пункт, щоб ввімкнути вертикальні лінії, якщо дисплей достатньо великий.

en: Distance:
uk: Відстань:

en: Enter the distance between two vertical lines here.
uk: Введіть тут відстань між вертикальними лініями.

en: Vertical lines scroll
uk: Прокручування вертикальних ліній

en: Horizontal lines
uk: Горизонтальні лінії

en: Check this to enable horizontal lines if display is large enough.
uk: Позначте цей пункт, щоб ввімкнути горизонтальні лінії, якщо дисплей достатньо великий.

en: Text
uk: Текст

en: Show axis labels
uk: Показати позначки осей

en: Check this box if horizontal lines should be decorated with the values they mark.
uk: Позначте цей пункт, щоб до горизонтальних ліній було додано значення, що їм відповідають.

en: Set Color...
uk: Встановити колір...

en: Push this button to configure the color of the sensor in the diagram.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб налаштувати колір датчика на діаграмі.

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

en: %1 K
uk: %1 К

en: %1 M
uk: %1 М

en: %1 G
uk: %1 Г

en: %1 T
uk: %1 Т

en: %1 P
uk: %1 П

en: Display Units
uk: Одиниці показу

en: Mixed
uk: Мішані

en: Kilobytes
uk: Кілобайти

en: Megabytes
uk: Мегабайти

en: Gigabytes
uk: Гігабайти

en: Terabytes
uk: Терабайти

en: List View Settings
uk: Параметри списків

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorFrame)
en: Colors
uk: Кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Text color:
uk: Колір тексту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Grid color:
uk: Колір ґратки:

en: File logging settings
uk: Параметри записування у журнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Foreground color:
uk: Колір тексту:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, textTab)
en: &Text
uk: &Текст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: T&itle:
uk: З&аголовок:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Fi&lter
uk: Фі&льтр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
uk: &Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
uk: &Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeButton)
en: &Change
uk: &Змінити

[ctx: Multimeter is a sensor display that mimics 'digital multimeter' aparatus]
en: Multimeter Settings
uk: Параметри набору датчиків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Title:
uk: За&головок:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: Enable this to append the unit to the title of the display.
uk: Ввімкніть, щоб додати елемент до заголовка показу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showUnit)
en: &Show unit
uk: Показувати &одиниці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lowerLimitActive)
en: &Enable alarm
uk: &Ввімкнути сигнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblLowerLimit)
en: &Lower limit:
uk: &Нижня межа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_upperLimitActive)
en: E&nable alarm
uk: &Увімкнути сигнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblUpperLimit)
en: &Upper limit:
uk: &Верхня межа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Nor&mal digit color:
uk: Зв&ичайний колір цифр:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Alarm di&git color:
uk: Колір ци&фр під час тривоги:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Bac&kground color:
uk: Колір &тла:

en: &Properties
uk: В&ластивості

en: &Remove Display
uk: &Вилучити індикатор

en: <qt><p>This is a sensor display. To customize a sensor display click the right mouse button here and select the <i>Properties</i> entry from the popup menu. Select <i>Remove</i> to delete the display from the worksheet.</p>%1</qt>
uk: <qt><p>Це індикатор датчика. Щоб змінити його параметри, клацніть сюди правою кнопкою мишки і виберіть <i>Властивості</i> у вигулькному меню. Виберіть <i>Вилучити</i>, щоб вилучити індикатор з аркуша.</p>%1</qt>

[ctx: @title:column]
en: Logging
uk: Реєстрування

[ctx: @title:column]
en: Timer Interval
uk: Інтервал таймера

[ctx: @title:column]
en: Sensor Name
uk: Назва датчика

[ctx: @title:column]
en: Host Name
uk: Назва вузла

[ctx: @title:column]
en: Log File
uk: Файл журналу

en: Sensor Logger
uk: Реєстратор

en: &Remove Sensor
uk: &Вилучити датчик

en: &Edit Sensor...
uk: &Редагувати датчик...

en: St&op Logging
uk: Зуп&инити реєстрування

en: S&tart Logging
uk: За&пустити реєстрування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileFrame)
en: File
uk: Файл

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, timerFrame)
en: Timer Interval
uk: Інтервал таймера

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_timerInterval)
en:  sec
uk:  с

en: Sensor Logger Settings
uk: Параметри реєстратора

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Alarm color:
uk: Колір тривоги:

en: Host
uk: Вузол

en: Sensor
uk: Датчик

en: Unit
uk: Одиниця

en: Status
uk: Стан

en: Label
uk: Заголовок

note: i18n: tag WorkSheet attribute title
en: System Load
uk: Завантаження системи

note: i18n: tag display attribute title
en: CPU History
uk: Журнал ЦП

note: i18n: tag display attribute title
en: Memory and Swap History
uk: Журнал пам’яті і свопінгу

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Memory
uk: Пам’ять

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Swap
uk: Резервна пам’ять

note: i18n: tag display attribute title
en: Network History
uk: Журнал мережі

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Receiving
uk: Отримання

note: i18n: tag beam attribute summationName
en: Sending
uk: Надсилання

en: Cannot open the file %1.
uk: Неможливо відкрити файл %1.

en: The file %1 does not contain valid XML.
uk: Файл %1 не містить правильного XML.

en: The file %1 does not contain a valid worksheet definition, which must have a document type 'KSysGuardWorkSheet'.
uk: Файл %1 не містить правильний опис аркуша, який повинен мати тип документа «KSysGuardWorkSheet».

en: The file %1 has an invalid worksheet size.
uk: Файл %1 містить неправильний розмір аркуша.

en: Cannot save file %1
uk: Не вдається зберегти файл %1

en: The clipboard does not contain a valid display description.
uk: Кишеня не містить правильного опису дисплея.

en: Select Display Type
uk: Виберіть тип дисплея

en: &Line graph
uk: &Лінійний графік

en: &Digital display
uk: &Цифрове відображення

en: &Bar graph
uk: &Стовпчикова діаграма

en: Log to a &file
uk: Записувати у &файл журналу

en: Remove this display?
uk: Вилучити цей індикатор?

en: Remove Display
uk: Вилучити індикатор

en: Dummy
uk: Макет

en: Tab Properties
uk: Властивості вкладки

en: Properties
uk: Властивості

en: Rows:
uk: Рядки:

en: Columns:
uk: Стовпчики:

en: Enter the number of rows the sheet should have.
uk: Введіть кількість рядків на аркуші.

en: Enter the number of columns the sheet should have.
uk: Введіть тут кількість стовпчиків на аркуші.

en: Update interval:
uk: Інтервал поновлення:

en: All displays of the sheet are updated at the rate specified here.
uk: Всі поля на аркуші будуть відновлюватися з цим інтервалом поновлення.

en: Enter the title of the worksheet here.
uk: Введіть заголовок аркуша.

en: Sheet %1
uk: Аркуш %1

en: The tab '%1' contains unsaved data.
    Do you want to save the tab?
uk: На вкладці «%1» містяться незбережені дані.
    Зберегти цю вкладку?

en: Select Tab File to Import
uk: Виберіть файл вкладки для імпорту

en: You do not have a tab that could be saved.
uk: Немає жодної вкладки, яку можна було б зберегти.

en: Export Tab
uk: Експортувати вкладку

en: There are no tabs that could be deleted.
uk: Немає жодної вкладки, яку можна було б вилучити.

[ctx: @info]
en: <para>You can publish your custom tab on the <link url='%1'>KDE Store</link> in the <icode>%2</icode> category.</para><para><filename>%3</filename></para>
uk: <para>Ви можете оприлюднити вашу нетипову вкладку у <link url='%1'>Крамниці KDE</link>, категорія <icode>%2</icode>.</para><para><filename>%3</filename></para>

en: Upload custom System Monitor tab
uk: Вивантажити нетипову вкладку нагляду за системою
