ksysguard - en to vi translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Download Speed
vi: Tốc độ tải về

[ctx: @title]
en: Download
vi: Tải về

[ctx: @title]
en: Upload Speed
vi: Tốc độ tải lên

[ctx: @title]
en: Upload
vi: Tải lên

en: GPU Usage
vi: Lượng dùng GPU

en: GPU Memory
vi: Bộ nhớ GPU
