ksystemlog - en to cs translation catalogue (392 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (StartupLogMode), group (KSystemLogGeneral)
en: Load this log mode at startup.
cs: Načíst tento režim záznamů při startu.

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (KSystemLogGeneral)
en: The log view line count limit.
cs: Limit řádků pro prohlížení záznamu.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteDuplicatedLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the user wants to delete repeated log lines.
cs: Volba platí, pokud uživatel chce smazat opakující se řádky.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorizeLogLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the log lines are to be colored depending on their log level.
cs: Volba platí, pokud jsou řádky záznamu obarveny podle jejich úrovně záznamu.

note: i18n: ectx: label, entry (TooltipEnabled), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the tooltips are enabled.
cs: Zda jsou povoleny nástrojové tipy.

note: i18n: ectx: label, entry (NewLinesDisplayed), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether new lines are displayed.
cs: Zda jsou zobrazeny nové řádky.

note: i18n: ectx: label, entry (ToggleFilterBar), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the filter bar is shown.
cs: Zda je zobrazen panel filtrů.

note: i18n: ectx: label, entry (DateFormat), group (KSystemLogGeneral)
en: The date format of log lines.
cs: Formát data u řádek záznamu.

note: i18n: ectx: label, entry (SambaPaths), group (KSystemLogGeneral)
en: The Samba log file paths.
cs: Soubory záznamu Samby.

en: Settings
cs: Nastavení

en: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
cs: &Předchozí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
cs: &Následující

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: Log Line Details
cs: Podrobnosti řádku záznamu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: This dialog displays detailed information about the currently selected log line.
cs: Tento dialog zobrazuje podrobné informace o právě vybraném řádku záznamu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (text), widget (KTextEdit, message)
en: Message
cs: Zpráva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: Icon
cs: Ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Main information
cs: Hlavní informace

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, previous)
en: Move to the previous line
cs: Přejít na předchozí řádek

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, previous)
en: Moves to the previous line. This button is deactivated if there is no previous log line.
cs: Přejde na předchozí řádek. Pokud již žádný předchozí řádek neexistuje, tlačítko se deaktivuje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Back
cs: &Zpět

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, next)
en: Move to the next line
cs: Přejít na následující řádek

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, next)
en: Moves to the next line. This button is deactivated if there is no next log line.
cs: Přejde na následující řádek. Pokud již žádný následující řádek neexistuje, tlačítko se deaktivuje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Forward
cs: &Vpřed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close the Detail dialog.
cs: Zavřít dialog podrobností.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, closeButton)
en: Closes this Detail dialog.
cs: Zavře tento dialog podrobností.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: &Close
cs: Uz&avřít

en: No Log Mode
cs: Žádný režim záznamu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupModeGroupbox)
en: Startup
cs: Spuštění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startupModeLabel)
en: Load &this log mode at startup:
cs: Načíst &tento režim záznamů při startu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode which is loaded by default at startup
cs: Výchozí režim záznamu načtený při spuštění

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linesNumberGroupbox)
en: Log Lines List
cs: Seznam řádků záznamu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maxLinesLabel)
en: &Maximum lines displayed:
cs: &Maximální počet zobrazených řádků:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, maxLines)
en: Choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
cs: Zde vyberte maximální počet řádků záznamu jež budou zobrazeny v hlavním okně.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, maxLines)
en: You can choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
cs: Můžete vybrat maximální počet řádků záznamu zobrazených v hlavním okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Remove &duplicate log lines (may be slower)
cs: Odstranit &duplicitní řádky záznamu (může být pomalejší)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroupbox)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove process identifier from process name.
cs: Odstranit identifikátor z názvu procesu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove &identifier from process name
cs: Odstranit &identifikátor z názvu procesu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: &Colored log lines
cs: O&barvené řádky záznamu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateFormatGroupbox)
en: Date Format
cs: Formát data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatShortDate)
en: &Short date format
cs: Krátký f&ormát data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatLongDate)
en: &Long date format
cs: D&louhý formát data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatPreciseDate)
en: &Precise date format
cs: &Přesný formát data

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: Ú&pravy

note: i18n: ectx: Menu (logs)
en: Logs
cs: Záznamy

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
cs: O&kno

note: i18n: ectx: ToolBar (logToolBar)
en: Logs Toolbar
cs: Panel nástrojů záznamů

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Opening '%1'...
cs: Otevírám '%1'...

en: Log file '%1' loaded successfully.
cs: Soubor záznamu '%1' byl úspěšně načten.

en: Log file '%1' has changed.
cs: Soubor záznamu '%1' se změnil.

en: None
cs: Nic

en: Debug
cs: Ladění

en: Information
cs: Informace

en: Notice
cs: Poznámka

en: Warning
cs: Varování

en: Error
cs: Chyba

en: Critical
cs: Kritický

en: Alert
cs: Poplašný

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Log Level Printing
cs: Tisk podle úrovně záznamu

en: Choose which log levels you wish to print in color.
cs: Vyberte si, které úrovně záznamů si přejete vytisknout barevně.

en: Loading Progress...
cs: Průběh načítání...

en: Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
cs[0]: Načítám <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>)
cs[1]: Načítám <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 soubory)
cs[2]: Načítám <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 souborů)

en: Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
cs[0]: Znova načítám <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>)
cs[1]: Znova načítám <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 soubory)
cs[2]: Znova načítám <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 souborů)

en: Loading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
cs: Načítám <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: Reloading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
cs: Znova načítám <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: This file is not valid. Please adjust it in the settings of KSystemLog.
cs: Soubor je neplatný. Prosím upravte nastaveni KSystemLogu.

en: File Does Not Exist
cs: Soubor neexistuje

en: The file '%1' does not exist.
cs: Soubor '%1' neexistuje.

en: Unable to uncompress the '%2' format of '%1'.
cs: Nepovedlo se rozbalit '%2'  formát '%1'.

en: Unable to Uncompress File
cs: Soubor nelze rozbalit

en: You do not have sufficient permissions to read '%1'.
cs: Nemáte dostatečná práva ke čtení '%1'.

en: Insufficient Permissions
cs: Nedostatečná oprávnění

en: Loading log...
cs: Načítám záznam...

en: Log successfully loaded.
cs: Záznam úspěšně načten.

en: URL '%1' is not valid, skipping this URL.
cs: URL '%1' není platné, přeskakuji toto URL.

en: Date:
cs: Datum:

en: Hostname:
cs: Název počítače:

en: Process:
cs: Proces:

en: Level:
cs: Úroveň:

en: Original file:
cs: Původní soubor:

en: Here are my logs:
cs: Zde jsou mé záznamy:

en: You have selected too many lines. Please only select important log lines.
cs: Vybrali jste příliš mnoho řádek. Vyberte prosím pouze důležité řádky záznamu.

en: Too Many Lines Selected
cs: Vybráno příliš mnoho řádek

en: Log Lines of my problem
cs: Řádky záznamu s mým problémem

en: No items selected. Nothing copied to clipboard.
cs: Nejsou vybrány žádné objekty. Nic nebylo zkopírováno do schránky.

en: 1 log line copied to clipboard. | %1 log lines copied to clipboard.
cs[0]: 1 řádek záznamu zkopírován do schránky.
cs[1]: %1 řádky záznamu zkopírovány do schránky.
cs[2]: %1 řádků záznamu zkopírováno do schránky.

en: No items selected. Please select items to be able to save them.
cs: Nejsou vybrány žádné objekty. Vyberte prosím objekty aby je bylo možno uložit.

en: 1 log line saved to '%2'. | %1 log lines saved to '%2'.
cs[0]: 1 řádek záznamu byl uložen do '%2'.
cs[1]: %1 řádky záznamu byly uloženy do '%2'.
cs[2]: %1 řádků záznamu bylo uloženo do '%2'.

en: Unable to save file '%1': Permission Denied.
cs: Nelze uložit soubor '%1': Přístup odmítnut.

en: Unable to save file.
cs: Soubor nelze uložit.

en: Type your filter here
cs: Zde napište svůj filtr

en: Allows you to only list items that match the content of this text.
cs: Umožní zobrazit pouze položky odpovídající danému textu.

en: Enter your search here...
cs: Zde zadejte hledané fráze...

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Choose the filtered column here
cs: Vyberte zde filtrovaný sloupec

en: Allows you to apply the item filter only on the specified column here. "<i>All</i>" column means no specific filter.
cs: Umožňuje aplikovat filtr pouze na sloupec zde vybraný. Sloupec "<i>Vše</i>" aplikuje filtr na všechny sloupce.

en: All
cs: Vše

en: Reached end of list.
cs: Dosaženo konce listu.

en: Phrase not found.
cs: Fráze nebyla nalezena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Find:
cs: Najít:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Match &case
cs: R&ozlišovat velikost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, highlightAllButton)
en: &Highlight all
cs: Z&výraznit vše

note: i18n("<p>This is the main view of KSystemLog. It displays the last lines of the selected log. Please see the documentation to discovers the meaning of each icons and existing log.</p><p>Log lines in <b>bold</b> are the last added to the list.</p>"));
en: Date
cs: Datum

en: Display/Hide the '%1' column
cs: Zobrazit/Skrýt sloupec '%1'

en: The process '%1' crashed.
cs: Proces '%1' zhavaroval.

en: Process Crashed
cs: Proces zhavaroval

en: User
cs: Uživatel

en: Authentication
cs: Ověřování

en: Private Authentication
cs: Soukromé ověření

en: Daemon
cs: Démon

en: Kernel
cs: Jádro

en: Mail
cs: Pošta

en: Syslog
cs: Systémový záznam (syslog)

en: Command not found
cs: Příkaz nenalezen

en: The 'logger' command has not been properly exited.
cs: Příkaz 'logger' nebyl korektně ukončen.

en: Execution problem
cs: Problém při spuštění

en: This file does not exist, please choose another.
cs: Tento soubor neexistuje. Prosím, vyberte jiný.

en: File not valid
cs: Neplatný soubor

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LoggerDialogBase)
en: Log Message
cs: Zpráva záznamu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, messageActivation)
en: &Message:
cs: Zpráva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileActivation)
en: &File content:
cs: &Obsah souboru:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
cs: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Priority:
cs: &Priorita:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tagActivation)
en: &Tag:
cs: Zn&ačka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: Open the 'logger' command manual.
cs: Otevřít manuál příkazu 'logger'.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: This link opens the 'logger' command manual.
cs: Tento odkaz otvírá manuál příkazu 'logger'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loggerManual)
en: <a href="man:/logger">Logger Manual</a>
cs: <a href="man:/logger">Manuál "Logger"u</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
cs: Z&rušit

en: System Logs Viewer by KDE
cs: Prohlížeč systémových záznamů od KDE

en: Do not hesitate to report bugs and problems to Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>
cs: Neváhejte hlásit chyby a problémy: Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>

en: Main developer
cs: Hlavní vývojář

en: Log Printing
cs: Tisk záznamu

en: Bug Fixing
cs: Opravy chyb

en: Document to open.
cs: Dokument k otevření.

[ctx: Total displayed lines]
en: 1 line. | %1 lines.
cs[0]: 1 řádek.
cs[1]: %1 řádky.
cs[2]: %1 řádků.

[ctx: Line not hidden by search / Total displayed lines]
en: 1 line / %2 total. | %1 lines / %2 total.
cs[0]: 1 řádek / %2 celkem.
cs[1]: %1 řádky / %2 celkem.
cs[2]: %1 řádků / %2 celkem.

en: Resu&me
cs: Ob&novit

en: Resume the watching of the current log
cs: Pokračovat ve sledování aktuálního záznamu

en: Resumes the watching of the current log. This action is only available when the user has already paused the reading.
cs: Pokračovat ve sledování aktuálního záznamu. Tato činnost je dostupná pouze pokud uživatel již pozastavil čtení.

en: S&top
cs: Zas&tavit

en: Pause the watching of the current log
cs: Pozastavit sledování aktuálního záznamu

en: Pauses the watching of the current log. This action is particularly useful when the system is writing too many lines to log files, causing KSystemLog to reload too frequently.
cs: Pozastaví sledování aktuálního záznamu. Toto je užitečné když systém zapisuje příliš často do souborů záznamu, což způsobuje, že KSystemLog je příliš často znovu načítá.

[ctx: Newly created tab]
en: Empty Log
cs: Prázdný záznam

en: Open a file in KSystemLog
cs: Otevřít soubor v KSystemLog

en: Opens a file in KSystemLog and displays its content in the current tab.
cs: Otevře soubor v KSystemLogu a zobrazí jej v aktuální kartě.

en: &Print Selection...
cs: Vy&tisknout výběr...

en: Print the selection
cs: Vytisknout výběr

en: Prints the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
cs: Vytiskne výběr. Jednoduše vyberte důležité řádky a klikněte na tuto nabídku pro vytištění výběru.

en: &Print Preview Selection...
cs: Vytis&knout výběr náhledu...

en: Print preview the selection
cs: Tiskový náhled výběru

en: Prints preview the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
cs: Vytiskne výběr. Jednoduše vyberte důležité řádky a klikněte na tuto nabídku pro vytištění výběru.

en: Save the selection to a file
cs: Uložit výběr do souboru.

en: Saves the selection to a file. This action is useful if you want to create an attachment or a backup of a particular log.
cs: Uloží výběr do souboru. Toto je užitečné pokud si přejete vytvořit přílohu nebo provést zálohu konkrétního záznamu.

en: Quit KSystemLog
cs: Ukončit KSystemLog

en: Quits KSystemLog.
cs: Ukončí KSystemLog.

en: Copy the selection to the clipboard
cs: Kopírovat výběr do schránky

en: Copies the selection to the clipboard. This action is useful if you want to paste the selection in a chat or an email.
cs: Zkopíruje výběr do schránky. Toto je užitečné pokud si přejete vložit výběr do rozhovoru nebo emailu.

en: Ex&pand All
cs: Rozv&inout vše

en: Expand all categories
cs: Rozvinout všechny kategorie

en: This action opens all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
cs: Tato činnost otevře všechny hlavní kategorie. To je povoleno, pouze pokud je tato možnost vybrána v nabídce <b>Seskupit podle</b>.

en: Col&lapse All
cs: &Sbalit vše

en: Collapse all categories
cs: Sbalit všechny kategorie

en: This action closes all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
cs: Tato činnost zavře všechny hlavní kategorie. To je povoleno, pouze pokud je tato možnost vybrána v nabídce <b>Seskupit podle</b>.

en: &Email Selection...
cs: Výběr &E-mailu...

en: Send the selection by mail
cs: Pošli výběr e-mailem

en: Sends the selection by mail. Simply select the important lines and click on this menu entry to send the selection to a friend or a mailing list.
cs: Pošle výběr e-mailem. Jednoduše vyberte důležité řádky a pošlete je příteli nebo do e-mailové konference.

en: &Add Log Entry...
cs: Přid&at záznam...

en: Add a log entry to the log system
cs: Přidat položku záznamu do záznamového systému

en: This action will open a dialog which lets you send a message to the log system.
cs: Tato činnost otevře dialog, kterým můžete poslat zprávu záznamovému systému.

en: Select all lines of the current log
cs: Vybrat všechny řádky aktuálního záznamu

en: Selects all lines of the current log. This action is useful if you want, for example, to save all the content of the current log in a file.
cs: Vybere všechny řádky aktuálního záznamu. To je užitečné pokud si přejete například uložit všechen obsah aktuálního záznamu do nějakého souboru.

en: Show &Filter Bar
cs: Zobrazovat panel &filtrů

en: &New Tab
cs: &Nová karta

en: Create a new tab
cs: Vytvořit novu kartu

en: Creates a new tab which can display another log.
cs: Vytvoří novou kartu, která může zobrazit jiný záznam.

en: &Close Tab
cs: Zavřít &kartu

en: Close the current tab
cs: Zavřít současnou kartu

en: Closes the current tab.
cs: Zavře současnou kartu.

en: &Duplicate Tab
cs: &Duplikovat kartu

en: Duplicate the current tab
cs: Duplikovat současnou kartu

en: Duplicates the current tab.
cs: Duplikuje současnou kartu.

en: Move Tab &Left
cs: Přesunout kartu do&leva

en: Move the current tab to the left
cs: Posunout aktuální kartu doleva

en: Moves the current tab to the left.
cs: Posune aktuální kartu doleva.

en: Move Tab &Right
cs: Přesunout kartu dop&rava

en: Move the current tab to the right
cs: Posunout aktuální kartu doprava

en: Moves the current tab to the right.
cs: Posune aktuální kartu doprava.

en: &Reload
cs: Znovu načís&t

en: Reload the current log
cs: Znovu načíst aktuální záznam

en: Reloads the current log, if you want to be sure that the view is correctly updated.
cs: Znovu načte aktuální záznam, pokud si přejete být jisti že zobrazení bylo správně aktualizováno.

en: &Details
cs: Po&drobnosti

en: Display details on the selected line
cs: Zobrazit podrobnosti vybraného řádku

en: &Enable Detailed Tooltips
cs: Povo&lit podrobné nástrojové tipy

en: &Scroll to New Lines
cs: &Zobrazit nové řádky

en: Services
cs: Služby

en: Others
cs: Ostatní

en: Type
cs: Typ

en: Acpid Log
cs: Záznam Acpid

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Acpid log</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamu Acpid</b>.</p>

en: Type:
cs: Typ:

en: ACPI Log
cs: Záznam ACPI

en: Display the ACPI log.
cs: Zobrazit záznam ACPI.

en: Host Name
cs: Název počítače

en: Response
cs: Odpověď

en: Bytes Sent
cs: Zaslané bajty

en: Agent Identity
cs: Identita agenta

en: HTTP Request
cs: HTTP požadavek

en: Host Name:
cs: Název počítače:

en: Identification:
cs: Identifikace:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: HTTP Response:
cs: Odpověď HTTP:

en: Bytes Sent:
cs: Zaslané Bajty:

en: Agent Identity:
cs: Identita agenta:

en: HTTP Request:
cs: HTTP požadavek:

en: Apache Access Log
cs: Záznam přístupů Apache

en: Display the Apache Access log.
cs: Zobrazit záznam přístupů k Apache

en: Client
cs: Klient

en: Apache Log
cs: Záznam Apache

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Apache log</b> and the <b>Apache Access log</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamu Apache</b> a <b>záznamů přístupů Apache</b>.</p>

en: Apache Log Files
cs: Soubory záznamu Apache

en: Add Apache File...
cs: Přidat soubor Apache...

en: Apache Access Log Files
cs: Soubory záznamu přístupů Apache

en: Add Apache Access File...
cs: Přidat soubor přístupů Apache...

en: Client:
cs: Klient:

en: Display the Apache log.
cs: Zobrazit záznam Apache.

en: Audit Log
cs: Záznam auditu

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Audit logs</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamů auditu</b>.</p>

en: Display the audit log.
cs: Zobrazit záznam auditu.

en: Authentication Log
cs: Záznam ověřování

en: Authentication Log File
cs: Soubor záznamu ověřování

en: Authentication log file:
cs: Soubor záznamu ověřování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: File List Description
cs: Popis seznamu souborů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesBox)
en: Log Files
cs: Soubory se záznamy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Choose a new file</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vyberte nový soubor</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Opens a dialog box to choose a new file to be added to the list.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Otevře dialogové okno pro výběr nového souboru, který bude přidán do seznamu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: &Add File...
cs: Přid&at soubor...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modify)
en: &Modify File...
cs: &Upravit soubor...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Delete the current file(s)</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Smazat soubor(y)</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the files selected on the list.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Smaže ze seznamu vybrané soubory.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: &Remove
cs: Odeb&rat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Odstranit všechny soubory</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all the files on the list, even if they are not selected.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Odstranit všechny soubory ze seznamu i když nejsou vybrány.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAll)
en: Rem&ove All
cs: Smazat &vše

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move up the current file(s)</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Posunout soubor(y) nahoru</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files up in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Posune vybrané soubory v seznamu. Tato volba umožní v KSystemLogu čtení souborů <span style=" font-weight:600;">jako prvních</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, up)
en: Move &Up
cs: Přesunout nahor&u

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move down the current file(s)</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Posunout soubor(y) dolů </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files down in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Posune vybrané soubory v seznamu. Tato volba umožní v KSystemLogu čtení souborů <span style=" font-weight:600;">jako posledních</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, down)
en: Move &Down
cs: Přesunout &dolů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> wildcard to select multiple log files when adding files.</li></ul>
cs: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Poznámka:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Soubory jsou čteny podle pořadí v tomto seznamu.</li><li>Jsou přijímány komprimované a textové soubory <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Použijte zástupný znak <b>'*'</b> pro výběr více souborů při přidávání souborů.</li></ul>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of files used by this log type.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Seznam souborů použitých tímto typem záznamu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Here is a list of every file that will be read by KSystemLog to display the current log lines.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Na tomto seznamu je každý soubor, který KSystemLog přečte aby zobrazil aktuální řádky záznamu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, fileList)
en: add
cs: přidat

en: '%1' is not a local file.
cs: '%1' není místní soubor.

en: File selection failed
cs: Selhal výběr souboru

en: All Files (*)
cs: Všechny soubory (*)

en: Log Files (*.log)
cs: Soubory záznamu (*.log)

en: Choose Log File
cs: Vybrat soubor pro záznam

en: &Change Status...
cs: Z&měnit stav...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogLevelSelectionDialogBase)
en: Selecting File Type
cs: Výběr typu souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the type of this file:
cs: Prosím, vyberte typ tohoto souboru:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of existing log levels</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Seznam existujících úrovní záznamů</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the list of all existing log levels. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Please select one of them to be used for the files selected on the list.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Toto je seznam všech existujících úrovní záznamu. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Prosím, vyberte jeden z nich pro použití pro soubory vybrané ze seznamu.</p></body></html>

en: No log file...
cs: Není soubor se záznamem....

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the selected files of the list.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Smaže ze seznamu vybrané soubory.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files of the list, even if they are not selected.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Odstranit všechny soubory ze seznamu i když nejsou vybrány.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves up the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Posune vybrané soubory v seznamu. Tato volba umožní v KSystemLogu čtení souborů <span style=" font-weight:600;">jako prvních</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> joker to select multiple log files when adding files.</li></ul>
cs: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Poznámka:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Soubory jsou čteny podle pořadí v tomto seznamu.</li><li>Jsou přijímány komprimované a textové soubory <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Použijte znak <b>'*'</b> pro výběr více souborů při přidávání souborů.</li></ul>

en: Host
cs: Název počítače

en: Process
cs: Proces

en: Command
cs: Příkaz

en: Cron Log
cs: Záznam Cron

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cron Logs</b> (i.e. planned tasks logs). <a href='man:/cron'>More information...</a></p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamů Cron</b> (např. záznamy plánovaných úloh). <a href='man:/cron'>Více informací...</a></p>

en: Enable Process Filtering
cs: Povolit filtrování procesů

en: Only keeps lines which matches this process :
cs: Pouze ponechá řádky náležející tomuto procesu:

en: User:
cs: Uživatel:

en: Display the planned tasks log (Cron log).
cs: Zobrazí záznam plánovaných úloh (Cron záznam).

en: Group
cs: Seskupit

en: Status
cs: Stav

en: Bytes
cs: Bajtů

en: IPP Operation
cs: Operace IPP

en: IPP Status
cs: Stav IPP

en: Cups Web Log
cs: Webový záznam CUPS

en: Display the CUPS Web Server Access log.
cs: Zobrazí záznam přístupů k webovému serveru CUPS.

en: Displays the CUPS Web Server Access log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
cs: Zobrazí záznamy přístupů k webovému serveru CUPS v aktuální kartě. CUPS je program, který spravuje tisk na vašem počítači. Tento záznam uloží všechny žádosti aplikované na webový server CUPS (výchozí: <i>http://localhost:631</i>).

en: Cups Log
cs: Záznam Cups

en: Cups &amp; Cups Web Server Log
cs: CUPS &amp; záznam webového serveru Cups

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cups log</b> and the <b>Cups Web Access log</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamu CUPS</b> a záznamu <b>Cups Web Access</b>.</p>

en: Cups Log Files
cs: Soubory se záznamy CUPSu

en: Add Cups File...
cs: Přidat soubor CUPS...

en: Cups Access Log Files
cs: Přístupové záznamy CUPSu

en: Add Cups Access File...
cs: Přidat přístupový soubor CUPS...

en: Cups Page Log Files
cs: Logy souborů stránek Cups

en: Add Cups Page File...
cs: Přidat soubor...

en: Cups PDF Log Files
cs: Soubory záznamu Cups PDF

en: Add Cups PDF File...
cs: Přidat soubor Cups PDF...

en: Cups
cs: CUPS

en: Display the Cups log.
cs: Zobrazit záznam Cups.

en: Displays the CUPS log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer.
cs: Zobrazí záznamy CUPS v aktuální kartě. CUPS je program, který spravuje tisk na vašem počítači.

en: Printer
cs: Tiskárna

en: Job Id
cs: ID úlohy

en: Page Number
cs: Číslo stránky

en: Num Copies
cs: Počet kopií

en: Job Billing
cs: Vyhodnocení úlohy

en: Printer:
cs: Tiskárna:

en: Job Id:
cs: ID úlohy:

en: Page Number:
cs: Číslo stránky:

en: Num Copies:
cs: Počet kopií:

en: Job Billing:
cs: Vyhodnocení úlohy:

en: Cups Page Log
cs: Záznam CUPSu

en: Display the CUPS Page log.
cs: Zobrazit záznam CUPSu.

en: Displays the CUPS Page log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
cs: Zobrazí záznamy stránek CUPS v aktuální kartě. CUPS je program, který spravuje tisk na vašem počítači. Tento záznam uloží všechny žádosti aplikované na webový server CUPS (výchozí: <i>http://localhost:631</i>).

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Cups PDF Log
cs: Záznamy Cups PDF

en: Display the CUPS PDF log.
cs: Zobrazit PDF záznam CUPSu.

en: Displays the CUPS PDF log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
cs: Zobrazí záznamy PDF CUPS v aktuální kartě. CUPS je program, který spravuje tisk na vašem počítači. Tento záznam uloží všechny žádosti aplikované na webový server CUPS (výchozí: <i>http://localhost:631</i>).

en: Daemons' Logs
cs: Záznamy démonů

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Daemons' Logs</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamů démonů</b>.</p>

en: Display the daemons' logs.
cs: Zobrazit záznamy démona.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, remoteJournalsListWidget)
en: Address
cs: Adresa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, httpsCheckBox)
en: Enable
cs: Povolit

en: Unit
cs: Jednotka

en: Journald Log
cs: Záznam Journald

en: Enabled
cs: Povoleno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddressButton)
en: Add address
cs: Přidat adresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAddressButton)
en: Remove address
cs: Odstranit adresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyAddressButton)
en: Modify address
cs: Změnit adresu

en: Local journal
cs: Lokální záznam

en: All messages
cs: Všechna hlášení

en: Connect
cs: Připojit se

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Unit:
cs: Jednotka:

en: Journald entries loaded successfully.
cs: Položky záznamu Journald byly úspěšně načteny.

en: Display the Journald log.
cs: Zobrazit záznam Journald.

en: Displays the journald log in the current tab.
cs: Zobrazí v současné kartě záznam Journald.

en: Connected
cs: Připojen

en: Connection error
cs: Chyba spojení

en: Component
cs: Komponenta

en: Component:
cs: Komponenta:

en: Kernel Log
cs: Záznam jádra

en: Display the kernel log.
cs: Zobrazit záznam jádra.

en: Log File
cs: Soubor se záznamem

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Malformed URL. Unable to open this file.
cs: Chybné URL. Tento soubor nelze otevřít.

en: Unable to open this file.
cs: Tento soubor se nepovedlo otevřít.

en: Postfix Log
cs: Záznam Postfixu

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Postfix Logs</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamů Postfixu</b>.</p>

en: Display the Postfix log.
cs: Zobrazit záznam Postfix.

en: Netbios Log
cs: Záznam Netbios

en: Display the Netbios log.
cs: Zobrazit záznam Netbios.

en: Samba Access Log
cs: Záznam přístupů Samby

en: Display the Samba Access log.
cs: Zobrazit záznam přístupů na Sambu

en: Source File
cs: Zdrojový soubor

en: Function
cs: Funkce

en: Line
cs: Řádek

en: Samba Log
cs: Záznam Samby

en: <p>These files will be analyzed to show <b>Samba log</b>, <b>Samba Access log</b> and <b>Netbios log</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamu Samba</b>, <b>záznamu Samba Access</b> a <b>záznamu Netbios</b>.</p>

en: Samba Log Files
cs: Soubory záznamu Samby

en: Add Samba File...
cs: Přidat soubor Samba...

en: Samba Access Log Files
cs: Soubory záznamu přístupů Samby

en: Add Samba Access File...
cs: Přidat soubor přístupů Samba...

en: Netbios Log Files
cs: Soubory záznamu Netbios

en: Add Netbios File...
cs: Přidat soubor Netbios...

en: Source File:
cs: Zdrojový soubor:

en: Function:
cs: Funkce:

en: Line:
cs: Řádek:

en: Display the Samba log.
cs: Zobrazit záznam Samba.

en: System Log
cs: Záznam systému

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>System logs</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamů systému</b>.</p>

en: Display the system log.
cs: Zobrazit systémový záznam.

en: Probed
cs: Sondováno

en: From config file
cs: Z konfiguračního souboru

en: Default setting
cs: Výchozí nastavení

en: From command Line
cs: Z příkazové řádky

en: Not implemented
cs: Neimplementováno

en: X.org Log
cs: Záznam X.org

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>X.org log</b>.</p>
cs: <p>Tyto soubory budou analyzovány pro zobrazení <b>záznamu X.org</b>.</p>

en: none
cs: žádné

en: Display the X.org log.
cs: Zobrazit záznam X.org.log.

en: X Session Log
cs: Záznam sezení X

en: You can type or choose the X Session log file (example: <i>~/.xsession-errors</i>).
cs: Můžete napsat nebo vybrat soubor záznamu X Session (například: <i>~/.xsession-errors</i>).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: X Session Log File
cs: Soubor záznamu sezení X

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Log file:
cs: &Soubor se záznamem:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Check this option to remove Xorg errors
cs: Zaškrtněte tuto možnost pokud si přejete odstranit chyby Xorg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Ignore Xorg errors
cs: Ignorovat chyby X.org

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xorgErrorsDescription)
en: <p><b>Note:</b> Check this option to remove X.org errors.</p><p style="margin-bottom:0px">The following lines will be ignored:</p>
cs: <p><b>Poznámka:</b> Zaškrtněte tuto volbu pro odstranění chyb X.org.</p><p style="margin-bottom:0px">Následující řádky budou ignorovány:</p>

en: Display the X Session log.
cs: Zobrazit záznam X Session.

note: i18n("Last updated: %1.", KLocale::global()->formatTime(lastModification, true, false) ));
en: Last updated: %1.
cs: Naposledy aktualizováno: %1.

en: No Log
cs: Žádný záznam
