ksystemlog - en to et translation catalogue (442 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (StartupLogMode), group (KSystemLogGeneral)
en: Load this log mode at startup.
et: Käivitamisel laaditakse määratud logirežiim.

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (KSystemLogGeneral)
en: The log view line count limit.
et: Logivaate ridade arvu piirang.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteDuplicatedLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the user wants to delete repeated log lines.
et: Valik on tõene, kui kasutaja soovib kustutada korduvad logiread.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteProcessIdentifier), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the PID in the process column of the SystemLog is to be omitted.
et: Valik on tõene, kui süsteemi logi protsessiveerus ei kuvata PID-i.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorizeLogLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the log lines are to be colored depending on their log level.
et: Valik on tõene, kui logiread värvitakse sõltuvalt nende logitasemest.

note: i18n: ectx: label, entry (TooltipEnabled), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the tooltips are enabled.
et: Kas kohtspikrid on lubatud.

note: i18n: ectx: label, entry (NewLinesDisplayed), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether new lines are displayed.
et: Kas kuvatakse uusi ridu.

note: i18n: ectx: label, entry (ToggleFilterBar), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the filter bar is shown.
et: Kas näidatakse filtririba.

note: i18n: ectx: label, entry (DateFormat), group (KSystemLogGeneral)
en: The date format of log lines.
et: Logiridade kuupäevavorming.

note: i18n: ectx: label, entry (SambaPaths), group (KSystemLogGeneral)
en: The Samba log file paths.
et: Samba logifailide asukohad.

en: Settings
et: Seadistused

en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
et: &Eelmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
et: &Järgmine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: Log Line Details
et: Logirea üksikasjad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: This dialog displays detailed information about the currently selected log line.
et: See dialoog näitab üksikasjalikku infot valitud logirea kohta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (text), widget (KTextEdit, message)
en: Message
et: Sõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: Icon
et: Ikoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Main information
et: Põhiinfo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, previous)
en: Move to the previous line
et: Mine eelmisele reale

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, previous)
en: Moves to the previous line. This button is deactivated if there is no previous log line.
et: Liigub eelmisele reale. Nuppu ei saa kasutada, kui eelmist logirida pole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Back
et: &Tagasi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, next)
en: Move to the next line
et: Mine järgmisele reale

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, next)
en: Moves to the next line. This button is deactivated if there is no next log line.
et: Liigub järgmisele reale. Nuppu ei saa kasutada, kui järgmist logirida pole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Forward
et: &Edasi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close the Detail dialog.
et: Sulge üksikasjade dialoog.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, closeButton)
en: Closes this Detail dialog.
et: Sulgeb üksikasjade dialoogi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: &Close
et: &Sulge

en: This mode is unavailable because its log files do not exist.
et: Seda režiimi ei saa kasutada, sest selle logifailid puuduvad.

en: No Log Mode
et: Logirežiim puudub

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupModeGroupbox)
en: Startup
et: Käivitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startupModeLabel)
en: Load &this log mode at startup:
et: Käivi&tamisel laaditakse järgmine logirežiim:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode which is loaded by default at startup
et: Logirežiim, mis laaditakse vaikimisi käivitamisel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode loaded by default at startup. Choose 'No Log Mode' if you do not want this to happen.
et: Logirežiim, mis laaditakse vaikimisi käivitamisel. Vali 'Logirežiim puudub', kui sa ei soovi logirežiimi laadida.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linesNumberGroupbox)
en: Log Lines List
et: Logiridade nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maxLinesLabel)
en: &Maximum lines displayed:
et: &Maks. näidatavaid ridu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, maxLines)
en: Choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
et: Vali siin maksimaalne logiridade arv, mida näidatakse peavaates.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, maxLines)
en: You can choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
et: Siin saad valida maksimaalse logiridade arvu, mida näidatakse peavaates.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines <b>(may be slow)</b>.
et: Vali, kui soovid kustutada topeltlogiread <b>(võib olla aeglane)</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines. <b>This option can slow log reading</b>.
et: Selle valimisel kustutatakse topeltlogiread. <b>See võib tublisti aeglustada andmete lugemist</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Remove &duplicate log lines (may be slower)
et: Topeltlogiri&dade kustutamine (võib olla aeglane)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroupbox)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove process identifier from process name.
et: Protsessi ID kustutamine protsessi nimest.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Select this option if you want to remove the process identifier from the process name. For example, the <b>Process</b> column may contain entries such as <i>cron<b>[3433]</b></i>. If this option is activated, the bold part will be removed.
et: Selle valimisel saad kustutada protsessi ID protsessi nimest. Tavaliselt võid vahel veerus <b>Protsess</b> näha selliseid kirjeid nagu <i>cron<b>[3433]</b></i>. Selle valiku sisselülitamisel jäetakse aga rasvasena näidatud osa ära.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove &identifier from process name
et: Protsessi &ID kustutamine protsessi nimest

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level.
et: See valik võimaldab värvida logiridasid sõltuvalt nende logitasemest.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level. For example, errors will be shown in red, warnings in orange, and so on. This will help you to see problems more easily.
et: See valik võimaldab värvida logiridasid sõltuvalt nende logitasemest. Nii võivad näiteks vead olla punased, hoiatused oranžid jne. Sel juhul on arvatavasti märksa hõlpsam visuaalselt probleeme tuvastada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: &Colored log lines
et: Lo&giridade värvimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateFormatGroupbox)
en: Date Format
et: Kuupäevavorming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatShortDate)
en: &Short date format
et: Lü&hike kuupäevavorming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatLongDate)
en: &Long date format
et: &Pikk kuupäevavorming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatPreciseDate)
en: &Precise date format
et: &Täpne kuupäevavorming

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (logs)
en: Logs
et: Logid

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
et: A&ken

note: i18n: ectx: ToolBar (logToolBar)
en: Logs Toolbar
et: Logiriba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Opening '%1'...
et: '%1' avamine...

en: Log file '%1' loaded successfully.
et: Logifail '%1' edukalt laaditud.

en: Log file '%1' has changed.
et: Logifaili '%1' on muudetud.

en: None
et: Puudub

en: Debug
et: Silumine

en: Information
et: Info

en: Notice
et: Märkus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Error
et: Viga

en: Critical
et: Kriitiline

en: Alert
et: Häire

en: Emergency
et: Hädaolukord

en: Log Level Printing
et: Logitaseme trükkimine

en: Choose which log levels you wish to print in color.
et: Vali, millised logitasemed värvilisena trükkida.

en: Loading Progress...
et: Laadimise edenemine...

en: Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
et[0]: Laaditakse <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>)
et[1]: Laaditakse <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 failist)

en: Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
et[0]: Laaditakse uuesti <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>)
et[1]: Laaditakse uuesti <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 failist)

en: Loading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
et: Laaditakse <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: Reloading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
et: Laaditakse uuesti <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: This file is not valid. Please adjust it in the settings of KSystemLog.
et: Fail ei ole sobilik. Palun kohenda seda KSystemLogi seadistustes.

en: File Does Not Exist
et: Faili ei ole olemas

en: The file '%1' does not exist.
et: Faili '%1' pole olemas.

en: Unable to uncompress the '%2' format of '%1'.
et: '%1' vormingu '%2' lahtipakkimine nurjus.

en: Unable to Uncompress File
et: Faili lahtipakkimine nurjus

en: You do not have sufficient permissions to read '%1'.
et: '%1' lugemiseks napib õigusi.

en: Insufficient Permissions
et: Ebapiisavad õigused

en: Loading log...
et: Laaditakse logi...

en: Log successfully loaded.
et: Logi edukalt laaditud.

en: URL '%1' is not valid, skipping this URL.
et: URL '%1' ei ole sobilik, see URL jäetakse vahele.

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Hostname:
et: Masinanimi:

en: Process:
et: Protsess:

en: Level:
et: Tase:

en: Original file:
et: Originaalfail:

en: Here are my logs:
et: Need on minu logid:

en: You have selected too many lines. Please only select important log lines.
et: Oled valinud liiga palju ridu. Palun vali ainult olulised read.

en: Too Many Lines Selected
et: Liiga palju ridu valitud

en: Log Lines of my problem
et: Minu probleemi logiread

en: No items selected. Nothing copied to clipboard.
et: Midagi pole valitud. Lõikepuhvrisse ei kopeeritud midagi.

en: 1 log line copied to clipboard. | %1 log lines copied to clipboard.
et[0]: Lõikepuhvrisse kopeeriti 1 logirida.
et[1]: Lõikepuhvrisse kopeeriti %1 logirida.

en: No items selected. Please select items to be able to save them.
et: Midagi pole valitud. Salvestamiseks tuleb midagi valida.

en: Save selected log entries to...
et: Valitud logikirjete salvestamine...

en: 1 log line saved to '%2'. | %1 log lines saved to '%2'.
et[0]: 1 logirida salvestati faili '%2'.
et[1]: %1 logirida salvestati faili '%2'.

en: Unable to save file '%1': Permission Denied.
et: Faili '%1' salvestamine nurjus: õigustest ei piisanud.

en: Unable to save file.
et: Faili salvestamine nurjus.

en: Type your filter here
et: Kirjuta siia filtri sisu

en: Allows you to only list items that match the content of this text.
et: Võimaldab valida ainult need nimekirja elemendid, mis vastavad filtri sisule.

en: Enter your search here...
et: Kirjuta siia otsingusõna...

en: Select priorities
et: Vali prioriteedid

en: Choose the filtered column here
et: Vali siin filtreeritav veerg

en: Allows you to apply the item filter only on the specified column here. "<i>All</i>" column means no specific filter.
et: Võimaldab rakendada filtri sisu ainult määratud veerule. <i>Kõik</i> tähendab filtri rakendamist kõigile veergudele.

en: All
et: Kõik

en: Reached end of list.
et: Jõuti nimekirja lõppu.

en: Phrase not found.
et: Otsitavat ei leitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Find:
et: Otsing:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Match &case
et: Tä&hesuuruse arvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, highlightAllButton)
en: &Highlight all
et: Kõi&gi esiletõstmine

note: i18n("<p>This is the main view of KSystemLog. It displays the last lines of the selected log. Please see the documentation to discovers the meaning of each icons and existing log.</p><p>Log lines in <b>bold</b> are the last added to the list.</p>"));
en: Date
et: Kuupäev

en: Display/Hide the '%1' column
et: Veeru '%1' näitamine/peitmine

en: The process '%1' crashed.
et: Protsessi '%1' tabas krahh.

en: Process Crashed
et: Protsessi tabas krahh.

en: User
et: Kasutaja

en: Authentication
et: Autentimine

en: Private Authentication
et: Privaatautentimine

en: Daemon
et: Deemon

en: Mail
et: E-post

en: News
et: Uudised

en: Unable to find the 'logger' command on your system. Please type 'logger' in a Konsole to determine whether this command is installed.
et: Sinu süsteemis ei leitud käsku 'logger'. Palun anna see Konsoolis kontrollimaks, kas seda tõesti ei ole.

en: Command not found
et: Käsku ei leitud

en: The 'logger' command has not been properly exited.
et: Käsk 'logger' lõpetas ebanormaalselt.

en: Execution problem
et: Täitmise probleem

en: This file does not exist, please choose another.
et: Faili ei ole olemas. Palun vali mõni muu fail.

en: File not valid
et: Fail pole sobiv

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LoggerDialogBase)
en: Log Message
et: Logisõnum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, messageActivation)
en: &Message:
et: Sõnu&m:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileActivation)
en: &File content:
et: &Faili sisu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
et: Omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Priority:
et: &Prioriteet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Facility:
et: &Rakendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tagActivation)
en: &Tag:
et: Sil&t:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProcessIdentifier)
en: Log process &identifier
et: Logiprotsessi &identifikaator

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: Open the 'logger' command manual.
et: Käsu 'logger' manuaali avamine.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: This link opens the 'logger' command manual.
et: See link avab käsu 'logger' manuaali.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loggerManual)
en: <a href="man:/logger">Logger Manual</a>
et: <a href="man:/logger">Loggeri manuaal</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
et: &Loobu

en: System Logs Viewer by KDE
et: KDE süsteemi logifailide näitaja

en: (C) 2007-2015, Nicolas Ternisien
et: (C) 2007-2015: Nicolas Ternisien

en: Do not hesitate to report bugs and problems to Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>
et: Ära kõhkle teatamast vigadest ja probleemidest Nicolas Ternisienile <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>

en: Main developer
et: Põhiarendaja

en: Journald mode, bugfixes
et: Journald režiim, veaparandused

en: Log Printing
et: Logi trükkimine

en: Document to open.
et: Avatav dokument.

[ctx: Total displayed lines]
en: 1 line. | %1 lines.
et[0]: 1 rida.
et[1]: %1 rida.

[ctx: Line not hidden by search / Total displayed lines]
en: 1 line / %2 total. | %1 lines / %2 total.
et[0]: 1 rida / kokku %2.
et[1]: %1 rida / kokku %2.

en: Resu&me
et: &Jätka

en: Resume the watching of the current log
et: Jätka aktiivse logi jälgimist

en: Resumes the watching of the current log. This action is only available when the user has already paused the reading.
et: Taasalustab aktiivse logi jälgimist. Seda saab kasutada ainult siis, kui oled logi lugemise eelnevalt peatanud.

en: S&top
et: &Peata

en: Pause the watching of the current log
et: Peatab aktiivse logi jälgimise

en: Pauses the watching of the current log. This action is particularly useful when the system is writing too many lines to log files, causing KSystemLog to reload too frequently.
et: Peatab aktiivse logi jälgimise. See on mõttekas, kui süsteem kirjutab logifaili liiga palju ridu, mis sunnib KSystemLogi logi liiga sageli uuesti laadima.

[ctx: Newly created tab]
en: Empty Log
et: Tühi logi

en: Open a file in KSystemLog
et: Ava fail KSystemLogis

en: Opens a file in KSystemLog and displays its content in the current tab.
et: Avab faili KSystemLogis ja näitab selle sisu aktiivsel kaardil.

en: &Print Selection...
et: &Trüki valik...

en: Print the selection
et: Trüki valik

en: Prints the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
et: Trükib valiku. Vali lihtsalt vajalikud read ja siis see menüükäsk valiku trükkimiseks.

en: Save the selection to a file
et: Salvesta valik faili

en: Saves the selection to a file. This action is useful if you want to create an attachment or a backup of a particular log.
et: Salvestab valiku faili. See on mõttekas, kui soovid näiteks teatud logi failina e-kirjale kaasa panna või logist varukoopia teha.

en: Quit KSystemLog
et: Välju KSystemLogist

en: Quits KSystemLog.
et: Väljub KSystemLogist.

en: Copy the selection to the clipboard
et: Kopeeri valik lõikepuhvrisse

en: Copies the selection to the clipboard. This action is useful if you want to paste the selection in a chat or an email.
et: Kopeerib valiku lõikepuhvrisse. Sellest on kasu, kui soovid näiteks asetada valiku vestlusse või e-kirja.

en: Ex&pand All
et: Ke&ri kõik lahti

en: Expand all categories
et: Keri kõik kategooriad lahti

en: This action opens all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
et: See toiming avab kõik peamised kategooriad. Seda saab kasutada ainult siis, kui menüüst <b>Rühmitamine</b> on valitud mõni kirje.

en: Col&lapse All
et: Ker&i kõik kokku

en: Collapse all categories
et: Keri kõik kategooriad kokku

en: This action closes all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
et: See toiming sulgeb kõik peamised kategooriad. Seda saab kasutada ainult siis, kui menüüst <b>Rühmitamine</b> on valitud mõni kirje.

en: &Email Selection...
et: Saada valik &e-postiga...

en: Send the selection by mail
et: Saada valik e-kirjana

en: Sends the selection by mail. Simply select the important lines and click on this menu entry to send the selection to a friend or a mailing list.
et: Saadab valiku e-postiga. Vali lihtsalt vajalikud read ja siis see menüükäsk valiku saatmiseks mõnele sõbrale või meililisti.

en: &Add Log Entry...
et: Lis&a logi kirje...

en: Add a log entry to the log system
et: Lisa logi kirje logisüsteemile

en: This action will open a dialog which lets you send a message to the log system.
et: See käsk avab dialoogi, mis võimaldab saata sõnumi logisüsteemile.

en: Select all lines of the current log
et: Vali aktiivse logi kõik read

en: Selects all lines of the current log. This action is useful if you want, for example, to save all the content of the current log in a file.
et: Valib kõik aktiivse logi read. See on mõttekas, kui soovid näiteks salvestada kogu aktiivse logi sisu failina.

en: Show &Filter Bar
et: Näita &filtririba

en: &New Tab
et: &Uus kaart

en: Create a new tab
et: Loo uus kaart

en: Creates a new tab which can display another log.
et: Loob uue kaardi, kus näidata mõnda muud logi.

en: &Close Tab
et: &Sulge kaart

en: Close the current tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: Closes the current tab.
et: Sulgeb aktiivse kaardi.

en: &Duplicate Tab
et: &Klooni kaart

en: Duplicate the current tab
et: Klooni aktiivne kaart

en: Duplicates the current tab.
et: Tekitab aktiivse kaardi koopia.

en: Move Tab &Left
et: &Liiguta kaart vasakule

en: Move the current tab to the left
et: Liiguta aktiivne kaart vasakule

en: Moves the current tab to the left.
et: Liigutab aktiivse kaardi vasakule.

en: Move Tab &Right
et: Liiguta kaa&rt paremale

en: Move the current tab to the right
et: Liiguta aktiivne kaart paremale

en: Moves the current tab to the right.
et: Liigutab aktiivse kaardi paremale.

en: &Reload
et: Laa&di uuesti

en: Reload the current log
et: Laadi logi uuesti

en: Reloads the current log, if you want to be sure that the view is correctly updated.
et: Laadib aktiivse logi uuesti, kui soovid näiteks veenduda, et vaade on korrektselt uuendatud.

en: &Details
et: Üksikasja&d

en: Display details on the selected line
et: Näita valitud rea üksikasju

en: Displays a dialog box which contains details on the selected line. You are able to navigate through the logs from this dialog box with the <b>Previous</b> and <b>Next</b> buttons.
et: Avab dialoogi valitud rea üksikasjadega. Selles dialoogis saab logis liikuda nuppude <b>Eelmine</b> ja <b>Järgmine</b> abil.

en: &Enable Detailed Tooltips
et: Üksikasjalik&e kohtspikrite lubamine

en: Disable/Enable the tooltip on the current view
et: Keela/luba kohtspikrid aktiivses vaates

en: Disables/Enables the tooltip displayed when the cursor hovers a log line.
et: Keelab/lubab kohtspikrite näitamise kursori peatamisel logirea kohal.

en: &Scroll to New Lines
et: Uute ri&dade näitamine

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes
et: Näita või ära näita uusi ridu logi muutumisel

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes. Check this option if you do not want the application to scroll automatically at the bottom of the log each time it is refreshed.
et: Logi muutumisel vastavalt näitab või ei näita uusi ridu. Märgi valik, kui sa ei soovi, et rakendus keriks iga korda automaatselt lõppu, kui logi uuendatakse.

en: Services
et: Teenused

en: Others
et: Muud

en: Type
et: Tüüp

en: Acpid Log
et: Acpidi logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Acpid log</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsi järel näidatakse <b>Acpidi logi</b>.</p>

en: Type:
et: Tüüp:

en: ACPI Log
et: ACPI logi

en: Display the ACPI log.
et: ACPI logi näitamine.

en: Displays the ACPI log in the current tab. ACPI is used to manage the hardware components of your computer, like notebook batteries, reset buttons...
et: Näitab aktiivsel kaardil ACPI logi. ACPI abil saab hallata arvuti teatud riistvara, näiteks sülearvuti akusid, taaskäivitamisnuppe jne.

en: Host Name
et: Masinanimi

en: Id.
et: ID

en: Response
et: Vastus

en: Bytes Sent
et: Baite saadetud

en: Agent Identity
et: Agendi identiteet

en: HTTP Request
et: HTTP päring

en: Host Name:
et: Masinanimi:

en: Identification:
et: ID:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: HTTP Response:
et: HTTP vastus:

en: Bytes Sent:
et: Baite saadetud:

en: Agent Identity:
et: Agendi identiteet:

en: HTTP Request:
et: HTTP päring:

en: Apache Access Log
et: Apache'i ligipääsu logi

en: Display the Apache Access log.
et: Apache'i ligipääsu logi näitamine.

en: Displays the Apache Access log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world. This log saves all requests performed by the Apache web server.
et: Näitab aktiivsel kaardil Apache'i ligipääsu logi. Apache on maailma kõige levinum veebiserver. See logi salvestab kõik päringud, mida tehakse Apache'i veebiserverile.

en: Client
et: Klient

en: Apache Log
et: Apache'i logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Apache log</b> and the <b>Apache Access log</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsimise järel näidatakse <b>Apache'i logi</b> ja <b>Apache'i ligipääsu logi</b>.</p>

en: Apache Log Files
et: Apache'i logifailid

en: Add Apache File...
et: Lisa Apache'i fail...

en: Apache Access Log Files
et: Apache'i ligipääsu logifailid

en: Add Apache Access File...
et: Lisa Apache'i ligipääsu fail...

en: Client:
et: Klient:

en: Display the Apache log.
et: Apache'i logi näitamine.

en: Displays the Apache log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world.
et: Näitab aktiivsel kaardil Apache'i logi. Apache on maailma kõige levinum veebiserver.

en: Authentication Log
et: Autentimise logi

en: Log file does not exist. Mode will be unavailable.
et: Logifail puudub. Režiimi ei saa kasutada.

en: Authentication Log File
et: Autentimise logifail

en: Authentication log file:
et: Autentimise logifail:

en: You can type or choose the authentication log file (example: <i>/var/log/auth.log</i>).
et: Siin saad kirjutada või valida autentimise logifaili (näiteks <i>/var/log/auth.log</i>).

en: You can type or choose here the authentication log file. This file will be analyzed when you select the <b>Authentication log</b> menu. Generally, its name is <i>/var/log/auth.log</i>
et: Siin saad kirjutada või valida autentimise logifaili. KSystemLog analüüsib seda faili, kui valid menüükäsu <b>Autentimise logi</b>. Enamasti on selleks failis <i>/var/log/auth.log</i>.

en: Display the authentication log.
et: Autentimise logi näitamine.

en: Displays the authentication log in the current tab. This log displays all logins made by each user of the system, and can help you to know if someone tried to crack your system.
et: Näitab aktiivsel kaardil autentimise logi. See näitab kõiki sisselogimisi, mida on tekitanud kõik süsteemi kasutajad, millest võib abi olla selgitamisel, ega keegi ole süsteemi sisse murdnud.

en: Some log files do not exist.
    If all log files are missing, this mode will be unavailable.
et: Mõned logifailid puuduvad.
    Kui kõik logifailid puuduvad, ei saa seda režiimi kasutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: File List Description
et: Failinimekirja kirjeldus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesBox)
en: Log Files
et: Logifailid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Choose a new file</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vali uus fail</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Opens a dialog box to choose a new file to be added to the list.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dialoogi avamine nimekirja lisatava uue faili valimiseks.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: &Add File...
et: Lis&a fail...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modify)
en: &Modify File...
et: &Muuda faili...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Delete the current file(s)</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kustuta aktiivsed failid</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the files selected on the list.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nimekirjas valitud failide kustutamine.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eemalda kõik failid</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all the files on the list, even if they are not selected.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kõigi nimekirja failide eemaldamine ka siis, kui nad ei ole valitud.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAll)
en: Rem&ove All
et: Ee&malda kõik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move up the current file(s)</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Liiguta aktiivsed failid üles</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files up in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nimekirjas valitud failide liigutamine ülespoole. See võimaldab KSystemLogil liigutatud faili <span style=" font-weight:600;">esimesena</span> lugeda.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, up)
en: Move &Up
et: Liiguta ü&les

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move down the current file(s)</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Liiguta aktiivsed failid alla</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files down in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nimekirjas valitud failide liigutamine ülespoole. See võimaldab KSystemLogil liigutatud faili <span style=" font-weight:600;">esimesena</span> lugeda.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, down)
en: Move &Down
et: Liiguta &alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> wildcard to select multiple log files when adding files.</li></ul>
et: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Faile loetakse nimekirja järjekorda kasutades.</li><li>Lubatud on tihendatud ja lihttekstifailid <i>(*.log, *.gz, *.bz2...)</i>.</li><li>Kasuta failide lisamisel mitme logifaili valimiseks metamärki <b>'*'</b>.</li></ul>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of files used by this log type.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Antud logitüübi puhul kasutatavate failide nimekiri.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Here is a list of every file that will be read by KSystemLog to display the current log lines.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kõigi failide nimekiri, mida KSystemLog loeb aktiivsete logiridade kuvamiseks.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, fileList)
en: add
et: lisa

en: '%1' is not a local file.
et: %1' pole kohalik fail.

en: File selection failed
et: Faili valik nurjus

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Log Files (*.log)
et: Logifailid (*.log)

en: Choose Log File
et: Logifaili valik

en: The two arrays size are different, skipping the reading of log files.
et: Kahe massiivi suurus on erinev, logifailide lugemine jäetakse vahele.

en: &Change Status...
et: &Muuda olekut...

en: Change the level of the current file(s)
et: Muuda aktiivsete failide taset

en: Changes the level of the current file(s). See KSystemLog documentation for more information about each log level.
et: Muudab aktiivsete failide taset. Logitasemetest räägib lähemalt KSystemLogi käsiraamat.

en: The two arrays size are different, skipping the reading of generic paths.
et: Kahe massiivi suurus on erinev, üldiste asukohtade lugemine jäetakse vahele.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogLevelSelectionDialogBase)
en: Selecting File Type
et: Failitüübi valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the type of this file:
et: Palun vali selle faili tüüp:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of existing log levels</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Olemasolevate logitasemte nimekiri</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the list of all existing log levels. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Please select one of them to be used for the files selected on the list.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kõigi olemasolevate logitasemete nimekiri. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Palun vali neist see, mida kasutatakse nimekirja valitud failide puhul.</p></body></html>

en: Some log files do not exist.
    Modes with missing log files will be unavailable.
et: Mõned logifailid puuduvad.
    Puuduvate logifailidega režiime ei saa kasutada.

en: No log file...
et: Logifail puudub...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the selected files of the list.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nimekirjas valitud failide kustutamine.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files of the list, even if they are not selected.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kõigi nimekirja failide eemaldamine ka siis, kui nad ei ole valitud.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves up the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nimekirjas valitud failide liigutamine ülespoole. See võimaldab liigutatud faili KSystemLogil <span style=" font-weight:600;">esimesena</span> lugeda.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves down the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">at last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nimekirjas valitud failide liigutamine allapoole. See võimaldab liigutatud faili KSystemLogil <span style=" font-weight:600;">viimasena</span> lugeda.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> joker to select multiple log files when adding files.</li></ul>
et: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Faile loetakse nimekirja järjekorda kasutades.</li><li>Lubatud on tihendatud ja lihttekstfailid <i>(*.log, *.gz, *.bz2...)</i>.</li><li>Kasuta failide lisamisel mitme logifaili valimiseks metamärki <b>'*'</b>.</li></ul>

en: Host
et: Masin

en: Process
et: Protsess

en: Command
et: Käsk

en: Cron Log
et: Cron'i logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cron Logs</b> (i.e. planned tasks logs). <a href='man:/cron'>More information...</a></p>
et: <p>Nende failide analüüsimise järel näidatakse <b>Cron'i logi</b> (s.t. ajastatud ülesannete logi). <a href='man:/cron'>Rohkem teavet...</a></p>

en: Enable Process Filtering
et: Protsesside filtreerimise lubamine

en: Only keeps lines which matches this process :
et: Säilitatakse ainult read, mis on pärit protsessilt:

en: User:
et: Kasutaja:

en: Display the planned tasks log (Cron log).
et: Ajastatud ülesannete ehk Cron'i logi näitamine.

en: Displays the planned tasks log in the current tab. Cron process is a program in charge of launching planned tasks on your system, like security checks, or auto-restarting of some services. Use this menu to see the recently launched processes.
et: Näitab aktiivsel kaardil ajastatud ülesannete logi. Cron'i protsess on programm, mis tegeleb ajastatud ülesannete käivitamisega sinu süsteemis (näiteks turvakontrollid või mingite teenuste automaatne käivitamine). Selle menüüga saad näha viimati käivitatud protsesse.

en: Group
et: Rühm

en: Status
et: Olek

en: Bytes
et: Baite

en: IPP Operation
et: IPP tegevus

en: IPP Status
et: IPP olek

en: Cups Web Log
et: CUPS-i veebilogi

en: Display the CUPS Web Server Access log.
et: CUPS-i veebiserveri ligipääsu logi näitamine.

en: Displays the CUPS Web Server Access log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
et: Näitab aktiivsel kaardil CUPS-i veebiserveri ligipääsu logi. CUPS on programm, mis tegeleb arvutis trükkimisasjadega. See logi salvestab kõik päringud, mida tehakse CUPS-i põimitud veebiserverile (vaikimisi <i>http://localhost:631</i>).

en: New Log Level detected: Please send this log file to the KSystemLog developer to add it.
et: Avastati uus logitase: palun saada see logifail KSystemLogi arendajatele, et need saaks selle lisada.

en: Cups Log
et: CUPS-i logi

en: Cups &amp; Cups Web Server Log
et: CUPS-i &amp; CUPS-i veebiserveri logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cups log</b> and the <b>Cups Web Access log</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsimise järel näidatakse <b>CUPS-i logi</b> ja <b>CUPS-i veebikasutamise logi</b>.</p>

en: Cups Log Files
et: CUPS-i logifailid

en: Add Cups File...
et: Lisa CUPS-i fail...

en: Cups Access Log Files
et: CUPS-i kasutamise logifailid

en: Add Cups Access File...
et: Lisa CUPS-i kasutamise fail...

en: Cups Page Log Files
et: CUPS-i leheküljelogi failid

en: Add Cups Page File...
et: Lisa CUPS-i leheküljefail...

en: Cups PDF Log Files
et: CUPS-i PDF-logi failid

en: Add Cups PDF File...
et: Lisa CUPS-i PDF-fail...

en: Cups
et: CUPS

en: Display the Cups log.
et: CUPS-i logi näitamine.

en: Displays the CUPS log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer.
et: Näitab aktiivsel kaardil CUPS-i logi. CUPS on programm, mis tegeleb arvutis trükkimisasjadega.

en: Job Id
et: Töö ID

en: Page Number
et: Lehekülgede arv

en: Num Copies
et: Koopiate arv

en: Job Billing
et: Töö arvestusinfo

en: Job Id:
et: Töö ID:

en: Page Number:
et: Lehekülgede arv:

en: Num Copies:
et: Koopiate arv:

en: Job Billing:
et: Töö arvestusinfo:

en: Cups Page Log
et: CUPS-i leheküljelogi

en: Display the CUPS Page log.
et: CUPS-i leheküljelogi näitamine.

en: Displays the CUPS Page log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
et: Näitab aktiivsel kaardil CUPS-i leheküljelogi. CUPS on programm, mis tegeleb arvutis trükkimisasjadega. See logi salvestab kõik päringud, mida tehakse CUPS-i põimitud veebiserverile (vaikimisi <i>http://localhost:631</i>).

en: Message:
et: Sõnum:

en: Cups PDF Log
et: CUPS-i PDF-logi

en: Display the CUPS PDF log.
et: CUPS-i PDF-logi näitamine.

en: Displays the CUPS PDF log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
et: Näitab aktiivsel kaardil CUPS-i PDF-logi. CUPS on programm, mis tegeleb arvutis trükkimisasjadega. See logi salvestab kõik päringud, mida tehakse CUPS-i põimitud veebiserverile (vaikimisi <i>http://localhost:631</i>).

en: Daemons' Logs
et: Deemonite logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Daemons' Logs</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsi järel näidatakse <b>deemonite logisid</b>.</p>

en: Display the daemons' logs.
et: Deemonite logi näitamine.

en: Displays the daemons' logs in the current tab. The daemons are all processes launched in the background of the system. See this log if you want to know what occurs in the background of your system.
et: Näitab aktiivsel kaardil deemonite logi. Deemonid on protsessid, mis käivitatakse süsteemis taustal. Sellest logist saad teada, mis toimub sinu süsteemis tagaplaanil.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, remoteJournalsListWidget)
en: Address
et: Aadress

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, httpsCheckBox)
en: Enable
et: Lubatud

en: Unit
et: Üksus

en: Journald Log
et: Journald logi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Add remote journal
et: Kaugkirjete lisamine

en: Modify remote journal
et: Kaugkirjete muutmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxOptions)
en: Journald options
et: Journald valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lastBootOnly)
en: Display log entries from current boot only
et: Ainult aktiivse algkäivituse logikirjete näitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, entriesTypeComboBox)
en: Display all log entries
et: Kõigi logikirjete näitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, entriesTypeComboBox)
en: Display log entries of processes of the current user
et: Aktiivse kasutaja protsesside logikirjete näitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, entriesTypeComboBox)
en: Display log entries of system services and the kernel
et: Süsteemsete teenuste ja kerneli logikirjete näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxRemoteJournals)
en: Remote journals
et: Kaugkirjed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddressButton)
en: Add address
et: Lisa aadress

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAddressButton)
en: Remove address
et: Eemalda aadress

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyAddressButton)
en: Modify address
et: Muuda aadressi

en: Local journal
et: Kohalikud kirjed

en: All messages
et: Kõik teated

en: Filter by systemd unit
et: Filtreeri systemd üksuse järgi

en: Filter by syslog identifier
et: Filtreeri syslogi identifikaatori järgi

en: Connect
et: Ühenda

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Unit:
et: Üksus:

en: Reading journald entries...
et: Journald kirjete lugemine...

en: Journald entries loaded successfully.
et: Journald kirjed laaditi edukalt.

en: Display the Journald log.
et: Journald logi näitamine

en: Displays the journald log in the current tab.
et: Journald logi näitamine aktiivsel kaardil.

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connection error
et: Ühenduse tõrge

en: Component
et: Komponent

en: Component:
et: Komponent:

en: Kernel Log
et: Kerneli logi

en: Display the kernel log.
et: Kerneli logi näitamine

en: Displays the kernel log in the current tab. This log is only useful for users who want to know why the Kernel does not detect their hardware or what is the cause of the last <i>kernel panic/oops</i>.
et: Näitab aktiivsel kaardil kerneli logi. See on kasulik ainult neile, kes tahavad teada, miks kernel nende riistvara ära ei tunne või mis oli viimase <i>kernel panic/oops</i> põhjus.

en: Log File
et: Logifail

en: Open Location
et: Asukoha avamine

en: Malformed URL. Unable to open this file.
et: Vigane URL. Faili avamine nurjus.

en: Unable to open this file.
et: Faili avamine nurjus.

en: Postfix Log
et: Postfixi logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Postfix Logs</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsi järel näidatakse <b>Postfixi logi</b>.</p>

en: Display the Postfix log.
et: Postfixi logi näitamine

en: Displays the Postfix log in the current tab. Postfix is the most known and used mail server in the Linux world.
et: Näitab aktiivsel kaardil Postfixi logi. Postfix on Linuxi maailmas tuntuim ja levinuim e-posti server.

en: Netbios Log
et: Netbiose logi

en: Display the Netbios log.
et: Netbiose logi näitamine

en: Displays the Netbios log in the current tab. Netbios is the file sharing protocol developed by Microsoft.
et: Näitab aktiivsel kaardil Netbiose logi. Netbios on failijagamisprotokoll, mille töötas välja Microsoft.

en: Samba Access Log
et: Samba ligipääsu logi

en: Display the Samba Access log.
et: Samba ligipääsulogi näitamine.

en: Displays the Samba Access log in the current tab. This log mode allows you to see connections between your shares and remote hosts.
et: Näitab aktiivsel kaardil Sa,mba ligipääsulogi. See logirežiim võimaldab näha ühendusi sinu jagatud ressursside ja võrgumasinate vahel.

en: Source File
et: Lähtefail

en: Function
et: Funktsioon

en: Line
et: Rida

en: Samba Log
et: Samba logi

en: <p>These files will be analyzed to show <b>Samba log</b>, <b>Samba Access log</b> and <b>Netbios log</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsi järel näidatakse <b>Samba logi</b>, <b>Samba ligipääsu logi</b> ja <b>Netbiose logi</b>.</p>

en: Samba Log Files
et: Samba logifailid

en: Add Samba File...
et: Lisa Samba fail...

en: Samba Access Log Files
et: Samba ligipääsu logifailid

en: Add Samba Access File...
et: Lisa Samba ligipääsu faili...

en: Netbios Log Files
et: Netbiose logifailid

en: Add Netbios File...
et: Lisa Netbiose fail...

en: Source File:
et: Lähtefail:

en: Function:
et: Funktsioon:

en: Line:
et: Rida:

en: Display the Samba log.
et: Samba logi näitamine.

en: Displays the Samba log in the current tab. Samba is the file sharing server which interacts with Microsoft Windows network.
et: Näitab aktiivsel kaardil Samba logi. Samba on failijagamisserver, mis suudab suhelda Microsoft Windowsi võrguga.

en: System Log
et: Süsteemi logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>System logs</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsi järel näidatakse <b>süsteemi logi</b>.</p>

en: Display the system log.
et: Süsteemi logi näitamine

en: Displays the system log in the current tab. This log is generally used by non-specialized processes (like "sudo" or "fsck" commands)
et: Näitab aktiivsel kaardil süsteemi logi. Seda kasutavad tavaliselt üldised protsessid (näiteks käsud "sudo" või "fsck").

en: Probed
et: Proovitud

en: From config file
et: Seadustustefailist

en: Default setting
et: Vaikimisi seadistus

en: From command Line
et: Käsurealt

en: Not implemented
et: Pole teostatud

en: X.org Log
et: X.org-i logi

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>X.org log</b>.</p>
et: <p>Nende failide analüüsi järel näidatakse <b>X.org-i logi</b>.</p>

en: none
et: puudub

en: Display the X.org log.
et: X.org-i logi näitamine.

en: Displays the X.org log in the current tab. X.org is the service which displays on screen your desktop and manage your graphical hardware. See this log if you want to know why you do not have 3D accelerations or why your input device is not recognized.
et: Näitab aktiivsel kaardil X.org-i logi. X.org on teenus, mis näitab sinu töölaual ekraani ja haldab sinu graafikariistvara. Sellest logist saad näiteks teada, miks sul puudub 3D kiirendus või miks sinu sisendseadet ära ei tuntud.

en: Program
et: Programm

en: X Session Log
et: X'i seansi logi

en: You can type or choose the X Session log file (example: <i>~/.xsession-errors</i>).
et: Siin saad kirjutada või valida X'i seansi logifaili (näiteks <i>~/.xsession-errors</i>).

en: You can type or choose here the X Session log file. This file will be analyzed when you select the <b>X Session log</b> menu. Generally, its name is <i>~/.xsession-errors</i>
et: Siin saad kirjutada või valida X'i seansi logifaili. Seda faili analüüsitakse, kui valid menüükäsu <b>X'i seansi logi</b>. Enamasti on selleks failiks <i>~/.xsession-errors</i>.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: X Session Log File
et: X'i seansi logifail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Log file:
et: &Logifail:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Check this option to remove Xorg errors
et: Märkimisel eemaldatakse X.org-i vead

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Ignore Xorg errors
et: X.org-i vigade eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xorgErrorsDescription)
en: <p><b>Note:</b> Check this option to remove X.org errors.</p><p style="margin-bottom:0px">The following lines will be ignored:</p>
et: <p><b>Märkus:</b> märkimisel eemaldatakse X.org-i vead.</p><p style="margin-bottom:0px">Eiratakse järgmisi ridu:</p>

en: Program:
et: Programm:

en: Display the X Session log.
et: X'i seansi logi näitamine.

en: Displays the X Session log in the current tab. X Session log is the place where graphical programs write their output. See this log if you want to know why a program has crashed, or why your desktop environment (Plasma, Gnome, Unity, Xfce, LXQt, ...) has not started.
et: Näitab aktiivsel kaardil X'i seansi logi. X'i seansi logi on koht, kuhu kirjutavad oma väljundi graafilised programmid. Sellest logist saad näiteks teada, miks mõnda programmi tabas krahh või miks sinu kuvahaldur (Plasma, GNOME, Unity, Xfce, LXQt ...) ei käivitunud.

note: i18n("Last updated: %1.", KLocale::global()->formatTime(lastModification, true, false) ));
en: Last updated: %1.
et: Viimati uuendatud: %1.

en: No Log
et: Logi puudub
