ksystemlog - en to lt translation catalogue (403 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (StartupLogMode), group (KSystemLogGeneral)
en: Load this log mode at startup.
lt: Įkelti šią žurnalo veikseną paleidus programą.

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (KSystemLogGeneral)
en: The log view line count limit.
lt: Žurnalo peržiūros eilučių kiekio riba.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteDuplicatedLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the user wants to delete repeated log lines.
lt: Parametras teisingas jei naudotojas nori trinti pasikartojančias eilutes.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteProcessIdentifier), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the PID in the process column of the SystemLog is to be omitted.
lt: Parametras teisingas jei PID procesų skiltyje SystemLog turi juos praleisti.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorizeLogLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the log lines are to be colored depending on their log level.
lt: Parametras teisingas jei žurnalo eilutės spalvinamos priklausomai nuo žurnalo lygmens.

note: i18n: ectx: label, entry (TooltipEnabled), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the tooltips are enabled.
lt: Nesvarbu, ar patarimai yra įjungti.

note: i18n: ectx: label, entry (NewLinesDisplayed), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether new lines are displayed.
lt: Nesvarbu, ar naujos eilutės rodomos.

note: i18n: ectx: label, entry (ToggleFilterBar), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the filter bar is shown.
lt: Nesvarbu, ar filtro juosta rodoma.

note: i18n: ectx: label, entry (DateFormat), group (KSystemLogGeneral)
en: The date format of log lines.
lt: Žurnalo eilučių datos formatas.

note: i18n: ectx: label, entry (SambaPaths), group (KSystemLogGeneral)
en: The Samba log file paths.
lt: Kelias iki Samba žurnalo failų.

en: Settings
lt: Nuostatos

en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
lt: &Ankstesnis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
lt: &Kitas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: Log Line Details
lt: Žurnalo eilutės išsamiau

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: This dialog displays detailed information about the currently selected log line.
lt: Dialogo langas parodys išsamią informaciją apie parinkto žurnalo eilutę.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (text), widget (KTextEdit, message)
en: Message
lt: Pranešimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: Icon
lt: Ženkliukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Main information
lt: Pagrindinė informacija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, previous)
en: Move to the previous line
lt: Perkelti į ankstesnę eilutę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, previous)
en: Moves to the previous line. This button is deactivated if there is no previous log line.
lt: Perkels į ankstesnę eilutę. Šis mygtukas neveiksnus jei čia nėra ankstesnių žurnalo eilučių.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Back
lt: &Atgal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, next)
en: Move to the next line
lt: Perkelti į sekančią eilutę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, next)
en: Moves to the next line. This button is deactivated if there is no next log line.
lt: Perkels į sekančią eilutę. Šis mygtukas neveiksnus jei čia nėra sekančių žurnalo eilučių.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Forward
lt: &Pirmyn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close the Detail dialog.
lt: Užverti išsamų dialogo langą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, closeButton)
en: Closes this Detail dialog.
lt: Užvers šį išsamų dialogo langą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: &Close
lt: &Užverti

en: No Log Mode
lt: Nėra žurnalo būsenos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupModeGroupbox)
en: Startup
lt: Paleidimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode which is loaded by default at startup
lt: Žurnalo veiksena, kuri yra paleista, numatyta paleidžiant

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode loaded by default at startup. Choose 'No Log Mode' if you do not want this to happen.
lt: Paleista numatytoji žurnalo veiksena. Parinkite žurnalo veiksenos Nr., jei nenorite, kad tai įvyktų.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linesNumberGroupbox)
en: Log Lines List
lt: Žurnalo eilučių sąrašas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, maxLines)
en: Choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
lt: Parinkite rodomų eilučių maksimalų kiekį rodomų rodinyje.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, maxLines)
en: You can choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
lt: Galite rinktis maksimalų rodomų žurnalo eilučių kiekį rodomų rodinyje.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines <b>(may be slow)</b>.
lt: Rinktis šią parinktį jei norite šalinti besidubliuojančias žurnalo eilutes <b>(gali sulėtėti)</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines. <b>This option can slow log reading</b>.
lt: Rinktis šią parinktį jei norite šalinti besidubliuojančias žurnalo eilutes <b>(gali sulėtėti žurnalo skaitymas)</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Remove &duplicate log lines (may be slower)
lt: šalinti besi&dubliuojančias žurnalo eilutes (gali sulėtėti)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroupbox)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove process identifier from process name.
lt: Naikinti proceso identifikatorių proceso pavadinime.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Select this option if you want to remove the process identifier from the process name. For example, the <b>Process</b> column may contain entries such as <i>cron<b>[3433]</b></i>. If this option is activated, the bold part will be removed.
lt: Rinktis šią parinktį jei norite naikinti proceso identifikatorių proceso pavadinimo. Pavyzdžiui <b>Proceso</b> skiltyje gali būti įrašyta, pavyzdžiui, <i>cron<b>[3433]</b></i>. Jei ši parinktis įjungta, didelė dalis bus sunaikinta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove &identifier from process name
lt: Naikinti &identifikatorių proceso pavadinime.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level.
lt: Ši parinktis įgalina žurnalo eilutes spalvinti priklausomai nuo jų lygio.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level. For example, errors will be shown in red, warnings in orange, and so on. This will help you to see problems more easily.
lt: Ši parinktis įgalina žurnalo eilutes spalvinti priklausomai nuo jų lygio. pavyzdžiui, klaidos rodomos raudonai, perspėjimai oranžine ir t.t. Taip daug lengviau matyti problemas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: &Colored log lines
lt: &Spalvinti žurnalo eilutes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateFormatGroupbox)
en: Date Format
lt: Datos formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatShortDate)
en: &Short date format
lt: &Trumpas datos formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatLongDate)
en: &Long date format
lt: I&lgas datos formatas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (logs)
en: Logs
lt: Žurnalai

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lt: &Langas

note: i18n: ectx: ToolBar (logToolBar)
en: Logs Toolbar
lt: Žurnalų įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Opening '%1'...
lt: Atidaromas „%1“...

en: Log file '%1' loaded successfully.
lt: Žurnalo failas „%1“ įkeltas sėkmingai.

en: Log file '%1' has changed.
lt: Žurnalo failas „%1“, buvo pakeistas.

en: None
lt: Nieko

en: Debug
lt: Derinti

en: Information
lt: Informacija

en: Notice
lt: Įvertinkite

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Error
lt: Klaida

en: Critical
lt: Kritinė

en: Alert
lt: Perspėjimas

en: Emergency
lt: Neatidėliotinas

en: Log Level Printing
lt: Žurnalo lygio spausdinimas

en: Choose which log levels you wish to print in color.
lt: Pasirinkite, kurį žurnalo lygį norite spausdinti spalvotai.

en: Loading Progress...
lt: Įkėlimo eiga...

en: Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
lt[0]: Įkeliamas <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failas)
lt[1]: Įkeliamas <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failai)
lt[2]: Įkeliamas <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failų)
lt[3]: Įkeliamas <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failas)

en: Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
lt[0]: Perkraunama <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>)
lt[1]: Perkraunami <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failai)
lt[2]: Perkraunamas <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failų)
lt[3]: Perkraunamas <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> – (<b>%4</b>/%1 failas)

en: Loading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
lt: Įkeliamas <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: Reloading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
lt: Perkraunamas <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: This file is not valid. Please adjust it in the settings of KSystemLog.
lt: Šis failas neteisingas. Sutvarkykite, KSystemLog, nuostatas.

en: File Does Not Exist
lt: Failas neegzistuoja

en: The file '%1' does not exist.
lt: Failo „%1“  nėra.

en: Unable to uncompress the '%2' format of '%1'.
lt: Negalima išspausti „%2“ formato į „%1“.

en: Unable to Uncompress File
lt: Nepavyko išspausti failo

en: You do not have sufficient permissions to read '%1'.
lt: Jums nepakanka teisių skaityti „%1“.

en: Insufficient Permissions
lt: Neužtenka teisių

en: Loading log...
lt: Įkeliamas žurnalas...

en: Log successfully loaded.
lt: Žurnalas pilnai įkeltas.

en: URL '%1' is not valid, skipping this URL.
lt: URL „%1“ neteisingas, praleisti šį URL.

en: Date:
lt: Data:

en: Hostname:
lt: Mazgo vardas:

en: Process:
lt: Procesas:

en: Level:
lt: Lygis:

en: Original file:
lt: Originalus failas:

en: Here are my logs:
lt: Mano žurnalai yra čia:

en: You have selected too many lines. Please only select important log lines.
lt: Pažymėjote per daug eilučių. Pasirinkite tik svarbias žurnalo eilutes.

en: Too Many Lines Selected
lt: Per daug pažymėtų eilučių

en: Log Lines of my problem
lt: Žurnalo eilutės su mano problemom

en: No items selected. Nothing copied to clipboard.
lt: Nepažymėtas joks punktas. Nieko nenukopijuota į iškarpinę.

en: 1 log line copied to clipboard. | %1 log lines copied to clipboard.
lt[0]: Viena žurnalo eilutė nukopijuota į iškarpinę
lt[1]: %1 žurnalo eilutės nukopijuotos į iškarpinę
lt[2]: %1 žurnalo eilučių nukopijuota į iškarpinę.
lt[3]: %1 žurnalo eilutė nukopijuota į iškarpinę

en: No items selected. Please select items to be able to save them.
lt: Nepažymėtas joks punktas. Pasirinkite elementus, kad būtų galima juos išsaugoti.

en: 1 log line saved to '%2'. | %1 log lines saved to '%2'.
lt[0]: Viena žurnalo eilutė įrašyta į „%2“.
lt[1]: %1 žurnalo eilutės įrašytos į „%2“.
lt[2]: %1 žurnalo eilučių įrašytos į „%2“.
lt[3]: %1 žurnalo eilutė įrašyta į „%2“.

en: Unable to save file '%1': Permission Denied.
lt: Negalima išsaugoti failo „%1“: Nesuteiktas leidimas.

en: Unable to save file.
lt: Failo įrašyti nepavyko.

en: Type your filter here
lt: Čia įveskite savo filtrą

en: Allows you to only list items that match the content of this text.
lt: Leidžiami tik sąrašo elementai, kurie atitinka šio teksto turinį.

en: Enter your search here...
lt: Įveskite paiešką čia...

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Choose the filtered column here
lt: Čia pasirinkite filtruotą skiltį

en: Allows you to apply the item filter only on the specified column here. "<i>All</i>" column means no specific filter.
lt: Leidžiama taikyti filtro punktą tik pasirinktai skilčiai. Reiškia, kad "<i>visose</i>" skiltyse nėra nurodytų filtrų.

en: All
lt: Visi

en: Reached end of list.
lt: Pasiekta sąrašo pabaiga.

en: Phrase not found.
lt: Frazė nerasta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Find:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Match &case
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, highlightAllButton)
en: &Highlight all
lt: Paryškinti viską

note: i18n("<p>This is the main view of KSystemLog. It displays the last lines of the selected log. Please see the documentation to discovers the meaning of each icons and existing log.</p><p>Log lines in <b>bold</b> are the last added to the list.</p>"));
en: Date
lt: Data

en: Display/Hide the '%1' column
lt: Rodyti/Slėpti „%1“ skiltį

en: The process '%1' crashed.
lt: „%1“ procesas nulūžo.

en: Process Crashed
lt: Nulūžęs procesas

en: User
lt: Naudotojas

en: Authentication
lt: Tapatumo nustatymas

en: Private Authentication
lt: Asmeninis tapatumo nustatymas

en: Daemon
lt: Tarnyba

en: Kernel
lt: Branduolys

en: Mail
lt: Paštas

en: News
lt: Naujienos

en: Syslog
lt: Sistemos žurnalas (syslog)

en: Unable to find the 'logger' command on your system. Please type 'logger' in a Konsole to determine whether this command is installed.
lt: Negalima rasti „logger“ komandos jūsų sistemoje. Surinkite „logger“ konsolėje siekiant nustatyti, ar ši komanda yra įdiegta.

en: Command not found
lt: Komanda nerasta

en: The 'logger' command has not been properly exited.
lt: „logger“ komanda netinkamai išėjo.

en: Execution problem
lt: Paleidimo nesklandumas

en: This file does not exist, please choose another.
lt: Šio failo nėra, pasirinkite kitą.

en: File not valid
lt: Failas negaliojantis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LoggerDialogBase)
en: Log Message
lt: Žurnalo pranešimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, messageActivation)
en: &Message:
lt: &Pranešimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileActivation)
en: &File content:
lt: &Failo turinys:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
lt: Savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Priority:
lt: P&rioritetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Facility:
lt: &Priemonė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tagActivation)
en: &Tag:
lt: Ž&yma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProcessIdentifier)
en: Log process &identifier
lt: Žurnalo proceso identifikatorius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: Open the 'logger' command manual.
lt: Rankinis „logger“ komandos paleidimas.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: This link opens the 'logger' command manual.
lt: Ši nuoroda atidaro „logger" komandos vadovą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loggerManual)
en: <a href="man:/logger">Logger Manual</a>
lt: <a href="man:/logger">Logger vadovas</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOK)
en: &OK
lt: &Gerai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Do not hesitate to report bugs and problems to Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>
lt: Nedvejodami praneškite apie klaidas ir problemas Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>

en: Main developer
lt: Pagrindinis programuotojas

en: Log Printing
lt: Žurnalo spausdinimas

[ctx: Total displayed lines]
en: 1 line. | %1 lines.
lt[0]: %1 eilutė.
lt[1]: %1 eilutės
lt[2]: %1 eilučių
lt[3]: %1 eilutė

[ctx: Line not hidden by search / Total displayed lines]
en: 1 line / %2 total. | %1 lines / %2 total.
lt[0]: %1 eilutė / %2 viso.
lt[1]: %1 eilutės / %2 viso.
lt[2]: %1 eilučių / %2 viso.
lt[3]: %1 eilutė / %2 viso.

en: Resu&me
lt: Tęsti

en: Resume the watching of the current log
lt: Tęsti dabartinio žurnalo stebėjimą

en: Resumes the watching of the current log. This action is only available when the user has already paused the reading.
lt: Tęsti dabartinio žurnalo stebėjimą. Šis veiksmas galimas tik tada, kai naudotojas peržiūrą pristabdė.

en: S&top
lt: S&tabdyti

en: Pause the watching of the current log
lt: Pristabdyti dabartinio žurnalo stebėjimą

en: Pauses the watching of the current log. This action is particularly useful when the system is writing too many lines to log files, causing KSystemLog to reload too frequently.
lt: Pristabdyti dabartinio žurnalo stebėjimą. Ši veiksmas ypač naudingas, jei sistema yra prirašiusi per daug eilučių į žurnalų failus, todėl KSystemLog per dažnai persikrauna.

[ctx: Newly created tab]
en: Empty Log
lt: Žurnalas tuščias

en: Open a file in KSystemLog
lt: Atverti failą su KSystemLog

en: Opens a file in KSystemLog and displays its content in the current tab.
lt: Atvers failą su KSystemLog bei rodys jo turinį esamame skirtuke.

en: &Print Selection...
lt: Spausdinti atranką...

en: Print the selection
lt: Spausdinti atranką

en: Prints the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
lt: Spausdinti atranką. Paprasčiausiai pažymėkite dominančias eilutes ir spauskite šiame meniu spausdinti atranką.

en: Save the selection to a file
lt: Įrašyti atranką į failą

en: Saves the selection to a file. This action is useful if you want to create an attachment or a backup of a particular log.
lt: Įrašys atranką į failą. Ši veiksmas yra naudingas, jei norite sukurti dalį ar tam tikro žurnalo kopiją.

en: Quit KSystemLog
lt: Baigti darbą su KSystemLog

en: Quits KSystemLog.
lt: KSystemLog baigia darbą

en: Copy the selection to the clipboard
lt: Atranką kopijuoti į iškarpinę

en: Copies the selection to the clipboard. This action is useful if you want to paste the selection in a chat or an email.
lt: Atranką kopijuos į iškarpinę. Ši veiksmas naudingas, jei norite įklijuoti atranką į pokalbį arba elektroninį laišką.

en: Ex&pand All
lt: išskleisti viską

en: Expand all categories
lt: išskleisti visas kategorijas

en: This action opens all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
lt: Šis veiksmas atvers visas pagrindines kategorijas. Tai įmanoma tik jei buvo pasirinkta galimybė <b>Grupuoti pagal</b> meniu.

en: Col&lapse All
lt: Susk&leisti viską

en: Collapse all categories
lt: Suskleisti visas kategorijas

en: This action closes all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
lt: Šis veiksmas uždarys visas pagrindines kategorijas. Tai įmanoma tik jei buvo pasirinkta galimybė <b>Grupuoti pagal</b> meniu.

en: &Email Selection...
lt: &El. pašto atranka...

en: Send the selection by mail
lt: Siųsti atranką el. paštu

en: Sends the selection by mail. Simply select the important lines and click on this menu entry to send the selection to a friend or a mailing list.
lt: Siųs atranką el. paštu.  Paprasčiausiai pažymėkite dominančias eilutes ir spauskite šiame meniu siųsti atranką.

en: &Add Log Entry...
lt: Pridėti žurnalo įrašą...

en: Add a log entry to the log system
lt: Pridėti įrašą į sistemos žurnalą

en: This action will open a dialog which lets you send a message to the log system.
lt: Ši veiksmas atvers dialogą, kuris leidžia jums siųsti žinutę į sistemos žurnalą

en: Select all lines of the current log
lt: Pažymėti viską dabartiniame žurnale

en: Selects all lines of the current log. This action is useful if you want, for example, to save all the content of the current log in a file.
lt: Pažymės viską dabartiniame žurnale. Šis veiksmas naudingas jei norite, pvz, įrašyti visą turinį dabartinio žurnalo į failą.

en: Show &Filter Bar
lt: Rodyti filtro juostą

en: &New Tab
lt: &Nauja kortelė

en: Create a new tab
lt: Sukurti naują kortelę

en: Creates a new tab which can display another log.
lt: Sukurs naują kortelę kurioje galima rodyti kitą žurnalą.

en: &Close Tab
lt: &Užverti kortelę

en: Close the current tab
lt: Užverti dabartinę kortelę

en: Closes the current tab.
lt: Užvers esamą kortelę.

en: &Duplicate Tab
lt: &Dubliuoti kortelę

en: Duplicate the current tab
lt: &Dubliuoti dabartinę kortelę

en: Duplicates the current tab.
lt: &Dubliuos dabartinę kortelę

en: Move Tab &Left
lt: Perkelti kortelę kairėn

en: Move the current tab to the left
lt: Perkelti dabartinę kortelę kairėn

en: Moves the current tab to the left.
lt: Perkels dabartinę kortelę kairėn

en: Move Tab &Right
lt: Perkelti kortelę dešinėn

en: Move the current tab to the right
lt: Perkelti dabartinę kortelę dešinėn

en: Moves the current tab to the right.
lt: Perkels dabartinę kortelę dešinėn

en: &Reload
lt: Įkel&ti iš naujo

en: Reload the current log
lt: Įkelti dabartinį žurnalą iš naujo

en: Reloads the current log, if you want to be sure that the view is correctly updated.
lt: Įkels dabartinį žurnalą iš naujo, jei norite būt tikri kad rodinys tinkamai atnaujintas.

en: &Details
lt: &Išsamiau

en: Display details on the selected line
lt: išsamiai rodyti pažymėtą eilutę

en: Displays a dialog box which contains details on the selected line. You are able to navigate through the logs from this dialog box with the <b>Previous</b> and <b>Next</b> buttons.
lt: Rodo dialogo langą, kuriame yra informacija apie pasirinktas eilutes. Jūs galėsite naršyti žurnalus iš šio dialogo lango su <b>Ankstesnis</b> ir <b>Kitas</b> mygtukais.

en: &Enable Detailed Tooltips
lt: Įjungti išsamius patarimus

en: Disable/Enable the tooltip on the current view
lt: Išjungti/Įjungti patarimus esamame rodinyje

en: Disables/Enables the tooltip displayed when the cursor hovers a log line.
lt: Išjungti/Įjungti patarimų rodymą kai žymeklis liečia žurnalo eilutę.

en: &Scroll to New Lines
lt: &Slinkti į naują eilutę

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes
lt: Slinkti ar neslinkti į naują eilutę, kai žurnalas pakinta

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes. Check this option if you do not want the application to scroll automatically at the bottom of the log each time it is refreshed.
lt: Slinkti ar neslinkti į naują eilutę, kai žurnalas pakinta. Rinkitės šią parinktį jei nenorite slinkti automatiškai į žurnalo apačią kiekvieną kartą jį atnaujinus.

en: Services
lt: Tarnybos

en: Others
lt: Kiti

en: Type
lt: Tipas

en: Acpid Log
lt: Acpid žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Acpid log</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>Acpid žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: Type:
lt: Tipas:

en: ACPI Log
lt: ACPI žurnalas

en: Display the ACPI log.
lt: Rodyti ACPI žurnalą.

en: Displays the ACPI log in the current tab. ACPI is used to manage the hardware components of your computer, like notebook batteries, reset buttons...
lt: Rodo ACPI žurnalą dabartiniame skirtuke. ACPI yra naudojamas valdyti aparatūros komponentus kompiuteryje, pavyzdžiui, nešiojamojo kompiuterio bateriją, perleidimo mygtukus ...

en: Host Name
lt: Mazgo vardas

en: Response
lt: Atsakas

en: Bytes Sent
lt: Siųsta baitų

en: Agent Identity
lt: Tapatybės agentas

en: HTTP Request
lt: HTTP užklausa

en: Host Name:
lt: Mazgo vardas:

en: Identification:
lt: Tapatumo nustatymas:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: HTTP Response:
lt: HTTP Atsakas:

en: Bytes Sent:
lt: Siųsta baitų:

en: Agent Identity:
lt: Tapatybės agentas:

en: HTTP Request:
lt: HTTP užklausa:

en: Apache Access Log
lt: Apache prieigos žurnalas

en: Display the Apache Access log.
lt: Rodo Apache prieigos žurnalą.

en: Displays the Apache Access log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world. This log saves all requests performed by the Apache web server.
lt: Rodo Apache prieigos žurnalą dabartiniame skirtuke. Apache yra dažniausiai naudojamas žiniatinklio serveris pasaulyje. Šis žurnalas išsaugo visus kreipimusis Apache web serverį.

en: Client
lt: Klientas

en: Apache Log
lt: Apache žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Apache log</b> and the <b>Apache Access log</b>.</p>
lt: <p>Šie failai bus analizuojami kad parodyti <b>Apache žurnalą</b> ir <b>Apache prieigos žurnalą</b>.</p>

en: Apache Log Files
lt: Apache žurnalo failai

en: Add Apache File...
lt: Pridėti Apache failą...

en: Apache Access Log Files
lt: Apache prieigos žurnalo failai

en: Add Apache Access File...
lt: Pridėti Apache prieigos žurnalo failą

en: Client:
lt: Klientas:

en: Display the Apache log.
lt: Rodyti Apache žurnalą

en: Displays the Apache log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world.
lt: Rodys Apache žurnalą dabartiniame skirtuke. Apache yra dažniausiai naudojamas žiniatinklio serveris pasaulyje.

en: Authentication Log
lt: Tapatumo nustatymo žurnalas

en: Authentication Log File
lt: Tapatumo nustatymo žurnalo failas

en: Authentication log file:
lt: Tapatumo nustatymas

en: You can type or choose the authentication log file (example: <i>/var/log/auth.log</i>).
lt: Galite įvesti arba pasirinkti, patvirtinimų žurnalo, failą (pvz: <i>/var/log/auth.log</i>).

en: You can type or choose here the authentication log file. This file will be analyzed when you select the <b>Authentication log</b> menu. Generally, its name is <i>/var/log/auth.log</i>
lt: Galite įvesti arba pasirinkti, patvirtinimų žurnalo, failą. Šis failas bus analizuojamas kai pasirinksite <b>Patvirtinimų žurnalas</b> meniu. Paprastai, jo pavadinimas yra <i>/var/log/auth.log</i>

en: Display the authentication log.
lt: Parodyti patvirtinimų žurnalą.

en: Displays the authentication log in the current tab. This log displays all logins made by each user of the system, and can help you to know if someone tried to crack your system.
lt: Rodys patvirtinimų žurnalą esamoje kortelėje. Šis žurnalas parodys visus sistemos naudotojų prisijungimus, tai gali padėti sužinoti ar kas nors bandė nulaužti jūsų sistemą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: File List Description
lt: Failų sąrašo aprašas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesBox)
en: Log Files
lt: Žurnalo failai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Choose a new file</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pasirinkite naują failą</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Opens a dialog box to choose a new file to be added to the list.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Atidaro dialogo langą pasirinkti naują failą, kurį norite įtraukti į sąrašą.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: &Add File...
lt: Pridėti failą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modify)
en: &Modify File...
lt: Pakeisti failą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Delete the current file(s)</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šalinti esamą failą(us)</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the files selected on the list.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šalinti failus atrinktus sąraše . </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: &Remove
lt: &Naikinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šalinti visus failus</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all the files on the list, even if they are not selected.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šalinti visus failus iš sąrašo, net jei nepažymėti.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAll)
en: Rem&ove All
lt: Šalinti visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move up the current file(s)</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Perkelti aukštyn esamą(us) failą(us)</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files up in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Perkelia, pasirinktus failus iš sąrašo, aukštyn. Ši parinktis leidžia failus skaityti <span style=" font-weight:600;">pirmiausia</span> KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, up)
en: Move &Up
lt: A&ukštyn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move down the current file(s)</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Perkelia žemyn esamą(us) failą(us)</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files down in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Perkelia, pasirinktus failus iš sąrašo, žemyn. Ši parinktis leidžia failus skaityti <span style=" font-weight:600;">pirmiausia</span> KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, down)
en: Move &Down
lt: Že&myn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> wildcard to select multiple log files when adding files.</li></ul>
lt: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Failai skaitomi naudojant šį sąrašą.</li><li>Priimami suspausti ir paprasto teksto failai <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Naudokite <b>'*'</b> pakaitos simbolius kelių failų pasirinkimui, kai pridedate failus.</li></ul>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of files used by this log type.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šio tipo žurnalo naudojamas failų sąrašas.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Here is a list of every file that will be read by KSystemLog to display the current log lines.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Sąrašas visų failų kuriuos skaitys KSystemLog einamųjų žurnalo eilučių rodymui.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, fileList)
en: add
lt: pridėti

en: '%1' is not a local file.
lt: „%1“ nėra vietinis failas.

en: File selection failed
lt: Failo parinkimas nepavyko

en: All Files (*)
lt: Visi Failai (*)

en: Log Files (*.log)
lt: Žurnalų failai (*.log)

en: Choose Log File
lt: Parinkti žurnalo failą

en: The two arrays size are different, skipping the reading of log files.
lt: Dviejų masyvų dydis yra skirtingas, žurnalo failų skaitymas praleidžiamas.

en: &Change Status...
lt: Keisti būseną...

en: Change the level of the current file(s)
lt: Keisti dabartinio(ų) failo(ų) lygį

en: Changes the level of the current file(s). See KSystemLog documentation for more information about each log level.
lt: Keisti dabartinio(ų) failo(ų) lygį. Daugiau informacijos apie kiekvieno iš lygių žiūrėti KSystemLog dokumentaciją.

en: The two arrays size are different, skipping the reading of generic paths.
lt: Dviejų masyvų dydis yra skirtingas,pagrindinių takų skaitymas praleidžiamas.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogLevelSelectionDialogBase)
en: Selecting File Type
lt: Pasirinkite failo tipą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the type of this file:
lt: Pasirinkite šio failo tipą:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of existing log levels</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Esamų žurnalų ligių sąrašas</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the list of all existing log levels. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Please select one of them to be used for the files selected on the list.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Esamų žurnalų visų ligių sąrašas. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Prašome pasirinkti vieną iš jų, reikia naudoti failus atrinkti sąraše.</p></body></html>

en: No log file...
lt: Žurnalo failo nėra...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the selected files of the list.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šalins pasirinktus failus iš sąrašo.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files of the list, even if they are not selected.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Naikinti visus failus iš sąrašo, net jei jie nepažymėti.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves up the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Perkelia, pasirinktus failus iš sąrašo, aukštyn. Ši parinktis leidžia failus skaityti <span style=" font-weight:600;">pirmiausia</span> KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves down the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">at last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Perkelia, pasirinktus failus iš sąrašo, žemyn. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">at last</span> by KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> joker to select multiple log files when adding files.</li></ul>
lt: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Pastaba:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Failai skaitomi naudojant šio sąrašo seką.</li><li>Priimami suspausti ir paprasto teksto failai <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Naudokite <b>'*'</b> išradingumą norėdami pasirinkti kelis failus.</li></ul>

en: Host
lt: Mazgas

en: Process
lt: Procesas

en: Command
lt: Komanda

en: Cron Log
lt: Cron žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cron Logs</b> (i.e. planned tasks logs). <a href='man:/cron'>More information...</a></p>
lt: <p>Kad būtų parodytas <b>Cron žurnalas</b>, bus analizuojami šie failai (planinių užduočių žurnalus). <a href='man:/cron'>Daugiau informacijos... </a></p>

en: Enable Process Filtering
lt: Suaktyvinti procesų filtravimą

en: Only keeps lines which matches this process :
lt: Paliks tik tas eilutes, kurios atitiks šį procesą :

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Display the planned tasks log (Cron log).
lt: Rodyti suplanuotų užduočių žurnalą (Cron žurnalas).

en: Displays the planned tasks log in the current tab. Cron process is a program in charge of launching planned tasks on your system, like security checks, or auto-restarting of some services. Use this menu to see the recently launched processes.
lt: Rodyti suplanuotų užduočių žurnalą dabartiniame skirtuke. Cron procesas vykdo suplanuotas užduotis jūsų sistemoje, pavyzdžiui, saugumo patikrinimus, arba auto-paleidimas kai kurių programinių paslaugų. Naudokite šį meniu norėdami pamatyti neseniai pradėtus procesus.

en: Group
lt: Grupė

en: Status
lt: Būsena

en: Bytes
lt: Baitai

en: IPP Operation
lt: IPP veikimas

en: IPP Status
lt: IPP būsena

en: Cups Web Log
lt: Cups žiniatinklio žurnalas

en: Display the CUPS Web Server Access log.
lt: Rodyti CUPS žiniatinklio prieigos serverio žurnalą

en: Displays the CUPS Web Server Access log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
lt: Rodyti CUPS žiniatinklio prieigos serverio žurnalą dabartiniame skirtuke. Cups programa, kuri valdo spausdinimą jūsų kompiuteryje. Šis žurnalas išsaugo visas prašymus, kurie atliekami kreipiantis į cups įdėtąjį tinklo serverį (numatytasis: <i> http://localhost:631 </i>).

en: debug 2
lt: derinimas 2

en: New Log Level detected: Please send this log file to the KSystemLog developer to add it.
lt: Aptiktas naujas žurnalo lygis: Prašome išsiųsti šį failą KSystemLog kūrėjams jį pridėti.

en: Cups Log
lt: Cups žurnalas

en: Cups &amp; Cups Web Server Log
lt: Cups &amp; Cups Žiniatinklio serverio žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cups log</b> and the <b>Cups Web Access log</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>Cups žiniatinklio prieigos serverio žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: Cups Log Files
lt: Cups Žurnalo failai

en: Add Cups File...
lt: Pridėti Cups Failą...

en: Cups Access Log Files
lt: Cups prieigos žurnalo failai

en: Add Cups Access File...
lt: Įdėti Cups prieigos žurnalo failą...

en: Cups Page Log Files
lt: Cups puslapio žurnalo failai

en: Add Cups Page File...
lt: Įdėti Cups puslapio failą...

en: Cups PDF Log Files
lt: Cups PDF žurnalo failai

en: Add Cups PDF File...
lt: Įdėti Cups PDF failą

en: Display the Cups log.
lt: Rodyti Cups žurnalą.

en: Displays the CUPS log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer.
lt: Rodyti CUPS žurnalą dabartiniame skirtuke. Cups programa, kuri valdo spausdinimą jūsų kompiuteryje.

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Job Id
lt: Užduoties Id

en: Page Number
lt: Puslapio numeris

en: Num Copies
lt: Kopijų kiekis.

en: Job Billing
lt: Užduoties apskaita

en: Printer:
lt: Spausdintuvas:

en: Job Id:
lt: Užduoties Id:

en: Page Number:
lt: Puslapio numeris:

en: Num Copies:
lt: Kopijų kiekis.

en: Job Billing:
lt: Užduoties apskaita:

en: Cups Page Log
lt: Cups Puslapio žurnalas

en: Display the CUPS Page log.
lt: Rodyti Cups Puslapio žurnalą.

en: Displays the CUPS Page log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
lt: Rodyti CUPS žiniatinklio prieigos serverio žurnalą dabartiniame skirtuke. Cups programa, valdo spausdinimą jūsų kompiuteryje. Šis žurnalas išsaugo visas prašymus, kurie atliekami kreipiantis į cups įdėtąjį tinklo serverį (numatytasis: <i> http://localhost:631 </i>).

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: Cups PDF Log
lt: Cups PDF žurnalas

en: Display the CUPS PDF log.
lt: Rodyti CUPS PDF žurnalą.

en: Displays the CUPS PDF log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
lt: Rodyti CUPS PDF žurnalą dabartiniame skirtuke. Cups programa, kuri valdo spausdinimą jūsų kompiuteryje. Šis žurnalas išsaugo visas prašymus, kurie atliekami kreipiantis į cups įdėtąjį tinklo serverį (numatytasis: <i> http://localhost:631 </i>).

en: Daemons' Logs
lt: Demonų žurnalai

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Daemons' Logs</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>Demonų žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: Display the daemons' logs.
lt: Rodyti demonų žurnalą.

en: Displays the daemons' logs in the current tab. The daemons are all processes launched in the background of the system. See this log if you want to know what occurs in the background of your system.
lt: Rodyti demonų žurnalą dabartiniame skirtuke. Demonai tai visi pradėti procesai sistemos fone. Žiūrėkite šį žurnalą, jei norite žinoti, kas vyksta jūsų sistemos fone.

en: Component
lt: Komponentas

en: Component:
lt: Komponentas:

en: Kernel Log
lt: Branduolio žurnalas

en: Display the kernel log.
lt: Rodyti branduolio žurnalą.

en: Displays the kernel log in the current tab. This log is only useful for users who want to know why the Kernel does not detect their hardware or what is the cause of the last <i>kernel panic/oops</i>.
lt: Rodo branduolio žurnalą dabartiniame skirtuke. Šis žurnalas naudingas tik naudojamas norintiems žinoti kodėl branduolys neatpažįsta įrangos ar kas sukėlė paskutinę branduolio paniką <i>kernel panic/oops</i>

en: Log File
lt: Žurnalo failas

en: Open Location
lt: Atverti vietą

en: Malformed URL. Unable to open this file.
lt: Neteisingas URL. Failo neįmanoma atverti.

en: Unable to open this file.
lt: Failo neįmanoma atverti.

en: Postfix Log
lt: Postfix žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Postfix Logs</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>Postfix žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: Display the Postfix log.
lt: Rodyti Postfix žurnalą.

en: Displays the Postfix log in the current tab. Postfix is the most known and used mail server in the Linux world.
lt: Rodyti Postfix žurnalą dabartiniame skirtuke. Postfix yra labiausiai žinomas ir naudojamas pašto serveris Linux pasaulyje.

en: Netbios Log
lt: Netbios žurnalas

en: Display the Netbios log.
lt: Rodyti Netbios žurnalą.

en: Displays the Netbios log in the current tab. Netbios is the file sharing protocol developed by Microsoft.
lt: Rodyti Netbios žurnalą dabartiniame skirtuke. Netbios yra failų dalijimosi protokolas, sukurtas Microsoft.

en: Samba Access Log
lt: Samba prieigos žurnalas

en: Display the Samba Access log.
lt: Rodyti Samba prieigos žurnalą

en: Displays the Samba Access log in the current tab. This log mode allows you to see connections between your shares and remote hosts.
lt: Rodyti Samba prieigos žurnalą dabartiniame skirtuke. Šis žurnalo būdas leidžia pamatyti jungtis tarp jūsų bendrinių ir nutolusių kompiuterių.

en: Source File
lt: Pradinis failas

en: Function
lt: Funkcija

en: Line
lt: Eilutė

en: Samba Log
lt: Samba žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show <b>Samba log</b>, <b>Samba Access log</b> and <b>Netbios log</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>Samba žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: Samba Log Files
lt: Samba žurnalo failai

en: Add Samba File...
lt: Pridėti Samba failą...

en: Samba Access Log Files
lt: Samba prieigos žurnalo failas

en: Add Samba Access File...
lt: Įdėti Samba prieigos failą...

en: Netbios Log Files
lt: Netbios žurnalų failai

en: Add Netbios File...
lt: Pridėti Netbios failą

en: Source File:
lt: Pradinis failas:

en: Function:
lt: Funkcija:

en: Line:
lt: Eilutė:

en: Display the Samba log.
lt: Rodyti Samba žurnalą.

en: Displays the Samba log in the current tab. Samba is the file sharing server which interacts with Microsoft Windows network.
lt: Rodyti Samba žurnalą dabartiniame skirtuke. Samba yra failų bendrinimo serveris, kuris sąveikauja su „Microsoft Windows“ tinklu.

en: System Log
lt: Sistemos žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>System logs</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>Sistemos žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: Display the system log.
lt: Rodyti sistemos žurnalą.

en: Displays the system log in the current tab. This log is generally used by non-specialized processes (like "sudo" or "fsck" commands)
lt: Rodyti Sistemos žurnalą dabartiniame skirtuke. Šis žurnalas paprastai naudojamas nespecializuotiems procesams (pvz., "sudo" arba "fsck" komandoms)

en: Probed
lt: Tirtas

en: From config file
lt: Iš nuostatų failo

en: Default setting
lt: Numatytoji nuostata

en: From command Line
lt: Komandinėje eilutėje

en: Not implemented
lt: Dar neįgyvendinta

en: X.org Log
lt: X.org žurnalas

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>X.org log</b>.</p>
lt: <p>Kad parodyti <b>X.org žurnalą</b> bus analizuojami šie failai.</p>

en: none
lt: nėra

en: Display the X.org log.
lt: Rodyti X.org žurnalą.

en: Displays the X.org log in the current tab. X.org is the service which displays on screen your desktop and manage your graphical hardware. See this log if you want to know why you do not have 3D accelerations or why your input device is not recognized.
lt: Rodys patvirtinimų žurnalą esamoje kortelėje. X.org yra tarnyba, kuri rodo ekrane darbalaukį ir valdo grafikos aparatūrą. Žiūrėkite šį žurnalą jei norite žinoti kodėl neveikia 3D spartinimas, arba kodėl nepripažįstama jūsų įranga.

en: Program
lt: Programa

en: X Session Log
lt: X seanso žurnalas

en: You can type or choose the X Session log file (example: <i>~/.xsession-errors</i>).
lt: Galite įvesti arba pasirinkti X sesijos žurnalo failą (pvz: <i>~/.xsession-errors</i>).

en: You can type or choose here the X Session log file. This file will be analyzed when you select the <b>X Session log</b> menu. Generally, its name is <i>~/.xsession-errors</i>
lt: Galite įvesti arba pasirinkti X sesijos žurnalo failą. Šis failas bus analizuojamas kai jūs pažymėsite <b>X seanso žurnalas</b> meniu. Paprastai, jo pavadinimas yra <i> ~ /. Xsession-errors </i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: X Session Log File
lt: X Seanso žurnalo failas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Check this option to remove Xorg errors
lt: Xorg klaidų naikinimui rinktis šią parinktį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Ignore Xorg errors
lt: Nepaisyti Xorg klaidų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xorgErrorsDescription)
en: <p><b>Note:</b> Check this option to remove X.org errors.</p><p style="margin-bottom:0px">The following lines will be ignored:</p>
lt: <p><b>Pastaba:</b> X.org klaidų naikinimui rinktis šią parinktį.</p><p style="margin-bottom:0px">Šios eilutės bus ignoruojamos:</p>

en: Program:
lt: Programa:

en: Display the X Session log.
lt: Rodyti X seanso žurnalą

note: i18n("Last updated: %1.", KLocale::global()->formatTime(lastModification, true, false) ));
en: Last updated: %1.
lt: Paskutinis naujinimas: %1

en: No Log
lt: Žurnalas tuščias
