ksystemlog - en to lv translation catalogue (409 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (StartupLogMode), group (KSystemLogGeneral)
en: Load this log mode at startup.
lv: Ielādēt šo žurnāla moduli sākot darbu.

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (KSystemLogGeneral)
en: The log view line count limit.
lv: Žurnāla attēlojamo rindu skaita ierobežojums.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteDuplicatedLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the user wants to delete repeated log lines.
lv: Patiess, kad lietotājs vēlas dzēst dublētas žurnāla rindas.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteProcessIdentifier), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the PID in the process column of the SystemLog is to be omitted.
lv: Patiess, ja nerādīt PID SystemLog procesa kolonā.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorizeLogLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the log lines are to be colored depending on their log level.
lv: Patiess, ja iekrāsot žurnāla rindas, atkarībā no žurnalēšanas līmeņa.

note: i18n: ectx: label, entry (TooltipEnabled), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the tooltips are enabled.
lv: Vai ir ieslēgas paskaidres.

note: i18n: ectx: label, entry (NewLinesDisplayed), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether new lines are displayed.
lv: Vai rādīt jaunas rindas.

note: i18n: ectx: label, entry (ToggleFilterBar), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the filter bar is shown.
lv: Vai rādīt filtra joslu.

note: i18n: ectx: label, entry (DateFormat), group (KSystemLogGeneral)
en: The date format of log lines.
lv: Žurnāla rindu datuma formāts.

note: i18n: ectx: label, entry (SambaPaths), group (KSystemLogGeneral)
en: The Samba log file paths.
lv: Samba žurnāla faila ceļi.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
lv: Ie&priekšējais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
lv: &Nākamais

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: Log Line Details
lv: Žurnāla rindas detaļas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: This dialog displays detailed information about the currently selected log line.
lv: Ši logs rāda detalizētu informāciju par izvēlēto žurnāla rindu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (text), widget (KTextEdit, message)
en: Message
lv: Ziņojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: Icon
lv: Ikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Main information
lv: Galvenā informācija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, previous)
en: Move to the previous line
lv: Iet uz iepriekšējo rindu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, previous)
en: Moves to the previous line. This button is deactivated if there is no previous log line.
lv: Pāriet uz iepriekšējo rindu. Šī poga ir atslēgta, ja nav iepriekšējās žurnāla rindas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Back
lv: &Atpakaļ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, next)
en: Move to the next line
lv: Iet uz nākamo rindu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, next)
en: Moves to the next line. This button is deactivated if there is no next log line.
lv: Pāriet uz nākamo rindu. Šī poga ir atslēgta, ja nav nākamās žurnāla rindas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Forward
lv: &Tālāk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close the Detail dialog.
lv: Aizvērt detaļu logu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, closeButton)
en: Closes this Detail dialog.
lv: Aizver šo detaļu logu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: &Close
lv: Ai&zvērt

en: No Log Mode
lv: Nav žurnāla režīma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupModeGroupbox)
en: Startup
lv: Startēšana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode which is loaded by default at startup
lv: Žurnalēšanas modulis, ko noklusēti ielādēt pēc palaišanas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode loaded by default at startup. Choose 'No Log Mode' if you do not want this to happen.
lv: Žurnalēšanas modulis, ko noklusēti ielādēt pēc palaišanas. ja nevēlaties neko ielādēt, izvēlieties 'Nav žurnalēšanas režīma'.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linesNumberGroupbox)
en: Log Lines List
lv: Žurnāla rindu saraksts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, maxLines)
en: Choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
lv: Izvēlieties maksimālo žurnāla rindiņu skaitu, ko rādīt galvenajā skatā.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, maxLines)
en: You can choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
lv: Šiet varat izvēlēties maksimālo žurnāla rindu skaitu, ko parādīt galvenajā skatā.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines <b>(may be slow)</b>.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja vēlaties dzēst atkārtojošās žurnāla rindas <b>(var būt lēns)</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines. <b>This option can slow log reading</b>.
lv: Izvēlieties šo iespēju, ja vēlaties dzēst dublicētas žurnāla rindas. <b>Šī iespēja padarīs lēnāku žurnālu lasīšanu</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Remove &duplicate log lines (may be slower)
lv: Izņemt &atkārtojošās žurnāla rindas (var būt lēns)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroupbox)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove process identifier from process name.
lv: Izņemt procesa identifikatoru no procesa nosaukuma.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Select this option if you want to remove the process identifier from the process name. For example, the <b>Process</b> column may contain entries such as <i>cron<b>[3433]</b></i>. If this option is activated, the bold part will be removed.
lv: Izvēlieties šo iespēju, ja vēlaties izņemt procesa identifikatoru no procesa nosaukuma. Piemēram, <b>Process</b> kolona var saturēt apmēram šādu tekstu <i>cron<b>[3433]</b></i>. Ieslēdzot šo iespēju, treknrakstā parādītā daļā tiks izņemta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove &identifier from process name
lv: Izņemt &identifikatoru no procesa nosaukuma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level.
lv: Šī iespēja ļauj iekrāsot žurnāla rindas, atkarībā no to žurnalēšanas līmeņa.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level. For example, errors will be shown in red, warnings in orange, and so on. This will help you to see problems more easily.
lv: Šī iespēja ļauj iekrāsot žurnāla rindas, atkarībā no to žurnalēšanas līmeņa. Piemēram, kļūdas būs sarkanā krāsa, brīdinājumi oranžā... Tas palīdzēs ātrāk ieraudzīt problēmas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: &Colored log lines
lv: Ie&krāsotas žurnāla rindas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateFormatGroupbox)
en: Date Format
lv: Datuma formāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatShortDate)
en: &Short date format
lv: Ī&ss datuma formāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatLongDate)
en: &Long date format
lv: &Garš datuma formāts

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (logs)
en: Logs
lv: Žurnāli

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lv: &Logs

note: i18n: ectx: ToolBar (logToolBar)
en: Logs Toolbar
lv: Žurnālu rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Opening '%1'...
lv: Atver '%1'...

en: Log file '%1' loaded successfully.
lv: Žurnāla fails '%1' veiksmīgi ielādēts.

en: Log file '%1' has changed.
lv: Žurnāla fails '%1' tika mainīts.

en: None
lv: Nav

en: Debug
lv: Atkļūdošana

en: Information
lv: Informācija

en: Notice
lv: Piezīme

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Error
lv: Kļūda

en: Critical
lv: Kritisks

en: Alert
lv: Trauksme

en: Emergency
lv: Ārkārtas situācija

en: Log Level Printing
lv: Žurnalēšanas līmeņa drukāšana

en: Choose which log levels you wish to print in color.
lv: Izvēlieties kurus žurnāla līmeņus vēlaties parādīt krāsainus.

en: Loading Progress...
lv: Ielādēšanas progress...

en: Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
lv[0]: Ielādē <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>no %1 faila)
lv[1]: Ielādē <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>no %1 failiem)
lv[2]: Ielādē <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>no %1 failiem)

en: Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
lv[0]: Pārlādē <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>no %1 faila)
lv[1]: Pārlādē <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>no %1 failiem)
lv[2]: Pārlādē <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>no %1 failiem)

en: Loading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
lv: Ielādē <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: Reloading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
lv: Pārlādē <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: This file is not valid. Please adjust it in the settings of KSystemLog.
lv: Šis fails nav derīgs. Lūdzu pamainiet to KSystemLog iestatījumos.

en: File Does Not Exist
lv: Šis fails nepastāv

en: The file '%1' does not exist.
lv: Fails '%1' nepastāv.

en: Unable to uncompress the '%2' format of '%1'.
lv: Neizdevās atspiest '%2' formātā '%1'.

en: Unable to Uncompress File
lv: Neizdevās atspiest failu

en: You do not have sufficient permissions to read '%1'.
lv: Jums nepietiek atļauju lasīt '%1'.

en: Insufficient Permissions
lv: Nepietiek atļauju

en: Loading log...
lv: Ielādē žurnālu...

en: Log successfully loaded.
lv: Žurnāls veiksmīgi ielādēts.

en: URL '%1' is not valid, skipping this URL.
lv: URL '%1' nav derīgs, izlaiž šo URL.

en: Date:
lv: Datums:

en: Hostname:
lv: Resursdators:

en: Level:
lv: Līmenis:

en: Original file:
lv: Orģinālais fails:

en: Here are my logs:
lv: Šeit ir mani žurnāli:

en: You have selected too many lines. Please only select important log lines.
lv: Jūs esat izvēlējies pārāk daudz rindu. Lūdzu izvēlieties tikai svarīgās žurnāla rindas.

en: Too Many Lines Selected
lv: Izvēlētas pārāk daudz rindas

en: Log Lines of my problem
lv: Manas problēmas rindas žurnālā

en: No items selected. Nothing copied to clipboard.
lv: Nekas nav izvēlēts. Nekas netika ielikts starpliktuvē.

en: 1 log line copied to clipboard. | %1 log lines copied to clipboard.
lv[0]: %1 rinda iekopēta starpliktuvē.
lv[1]: %1 rindas iekopētas starpliktuvē.
lv[2]: %1 rindu iekopēts starpliktuvē.

en: No items selected. Please select items to be able to save them.
lv: Nav izvēlēta neviena rinda. Lūdzu izvēlieties ko saglabāt.

en: 1 log line saved to '%2'. | %1 log lines saved to '%2'.
lv[0]: %1 rinda saglabāta '%2'.
lv[1]: %1 rindas saglabātas '%2'.
lv[2]: %1 rindu saglabāts '%2'.

en: Unable to save file '%1': Permission Denied.
lv: Neizdevās saglabāt failu '%1': Pieeja liegta.

en: Unable to save file.
lv: Neizdevās saglabāt failu.

en: Type your filter here
lv: Šeit ierakstiet filtra tekstu

en: Allows you to only list items that match the content of this text.
lv: Ļauj jums parādīt tikai ierakstus, kas satur šo tekstu.

en: Enter your search here...
lv: Šeit ievadiet meklējamo tekstu...

en: Filter:
lv: Filtrs:

en: Choose the filtered column here
lv: Šeit izvēlieties filtrēto kolonu

en: Allows you to apply the item filter only on the specified column here. "<i>All</i>" column means no specific filter.
lv: Ļauj jums pielietot ierakstu filtru tikai vienai kolonai. 
    "<i>Visas</i>" nozīmē ka nav speciāla filtra.

en: All
lv: Visas

en: Reached end of list.
lv: Sasniegtas saraksta beigas.

en: Phrase not found.
lv: Frāze netika atrasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Find:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Match &case
lv: &Reģistrjutīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, highlightAllButton)
en: &Highlight all
lv: &Izcelt visu

note: i18n("<p>This is the main view of KSystemLog. It displays the last lines of the selected log. Please see the documentation to discovers the meaning of each icons and existing log.</p><p>Log lines in <b>bold</b> are the last added to the list.</p>"));
en: Date
lv: Datums

en: Display/Hide the '%1' column
lv: Rādīt/Slēpt kolonu '%1'

en: The process '%1' crashed.
lv: Process '%1' avarēja.

en: Process Crashed
lv: Process avarēja

en: User
lv: Lietotājs

en: Authentication
lv: Autentificēšana

en: Private Authentication
lv: Privātā autentificēšana

en: Daemon
lv: Dēmons

en: Kernel
lv: Kodols

en: Mail
lv: Pasts

en: News
lv: Ziņas

en: Local 0
lv: Lokāls 0

en: Local 1
lv: Lokāls 1

en: Local 2
lv: Lokāls 2

en: Local 3
lv: Lokāls 3

en: Local 4
lv: Lokāls 4

en: Local 5
lv: Lokāls 5

en: Local 6
lv: Lokāls 6

en: Local 7
lv: Lokāls 7

en: Unable to find the 'logger' command on your system. Please type 'logger' in a Konsole to determine whether this command is installed.
lv: Neizdevās sistēmā atrast 'logger' komandu. Lai pārbaudītu vai tā ir instalēta, lūdzu, Konsolē palaidiet 'logger' komandu.

en: Command not found
lv: Komanda nav atrasta

en: The 'logger' command has not been properly exited.
lv: Komanda 'logger' nav korekti izieta.

en: Execution problem
lv: Izpildīšanas problēma

en: This file does not exist, please choose another.
lv: Fails nepastāv. Lūdzu izvēlieties citu failu.

en: File not valid
lv: Fails nav derīgs

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LoggerDialogBase)
en: Log Message
lv: Žurnāla ziņojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, messageActivation)
en: &Message:
lv: &Ziņojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileActivation)
en: &File content:
lv: &Faila saturs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
lv: Īpašības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Priority:
lv: &Prioritāte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Facility:
lv: &Ierīce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tagActivation)
en: &Tag:
lv: &Tags:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProcessIdentifier)
en: Log process &identifier
lv: Žurnalēt procesa &identifikatoru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: Open the 'logger' command manual.
lv: Atvērt 'logger' komandas rokasgrāmatu.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: This link opens the 'logger' command manual.
lv: Šī saite atver 'žurnalētāja' komandas rokasgrāmatu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loggerManual)
en: <a href="man:/logger">Logger Manual</a>
lv: <a href="man:/logger">Žurnalētāja rokasgrāmata</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOK)
en: &OK
lv: &Labi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
lv: At&celt

en: Do not hesitate to report bugs and problems to Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>
lv: Droši ziņojiet par kļūdām Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>

en: Main developer
lv: Galvenais izstrādātājs

en: Log Printing
lv: Žurnāla drukāšana

[ctx: Total displayed lines]
en: 1 line. | %1 lines.
lv[0]: %1 rinda.
lv[1]: %1 rindas.
lv[2]: %1 rindu.

[ctx: Line not hidden by search / Total displayed lines]
en: 1 line / %2 total. | %1 lines / %2 total.
lv[0]: %1 rinda / %2 kopā.
lv[1]: %1 rindas / %2 kopā.
lv[2]: %1 rindu / %2 kopā.

en: Resu&me
lv: A&tsākt

en: Resume the watching of the current log
lv: Atsākt aktīvā žurnāla novērošanu

en: Resumes the watching of the current log. This action is only available when the user has already paused the reading.
lv: Atsāk aktīvā žurnāla novērošanu. Šī darbība ir pieejma tikai, ja lietotājs ir apturējis lasīšanu.

en: S&top
lv: Ap&turēt

en: Pause the watching of the current log
lv: Apturēt aktīvā žurnāla novērošanu

en: Pauses the watching of the current log. This action is particularly useful when the system is writing too many lines to log files, causing KSystemLog to reload too frequently.
lv: Aptur aktīvā žurnāla novērošanu. Šī darbība ir īpaši noderīga, ja sistēma tajā raksta ļoti daudz rindu, liekot KSystemLog to pārāk bieži atjaunināt.

[ctx: Newly created tab]
en: Empty Log
lv: Tukšs žurnāls

en: Open a file in KSystemLog
lv: Atvērt failu ar KSystemLog

en: Opens a file in KSystemLog and displays its content in the current tab.
lv: Atver faili ar KSystemLog un parāda tā saturu aktīvajā cilnē.

en: &Print Selection...
lv: &Drukāt izvēlēto...

en: Print the selection
lv: Drukāt izvēlēto

en: Prints the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
lv: Drukā izvēlēto. Vienkārši izvēlieties svarīgās rindas un nospiediet šo izvēlnes ierakstu.

en: Save the selection to a file
lv: Saglabāt izvēlēto failā

en: Saves the selection to a file. This action is useful if you want to create an attachment or a backup of a particular log.
lv: Saglabā izvēlēto failā. Tas noder, ja vēlaties izveidot nosūtāmu pielikumu vai žurnāla rezerves kopiju.

en: Quit KSystemLog
lv: Iziet no KSystemLog

en: Quits KSystemLog.
lv: Iziet no KSystemLog.

en: Copy the selection to the clipboard
lv: Kopēt izvēlēto uz starpliktuvi

en: Copies the selection to the clipboard. This action is useful if you want to paste the selection in a chat or an email.
lv: Kopē izvēlēto uz starpliktuvi. šī darbība ir noderīga, ja vēlaties ielīmēt izvēlēto citā programmā.

en: Ex&pand All
lv: Iz&plest visu

en: Expand all categories
lv: Izplest visas kategorijas

en: This action opens all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
lv: Šī darbība atver visas galvenās kategorijas. Tā ir ieslēgta tikai, ja ir izvēlēta kāda no iespējām <b>Grupēt pēc</b> izvēlnē.

en: Col&lapse All
lv: Sa&kļaut visu

en: Collapse all categories
lv: Sakļaut visas kategorijas.

en: This action closes all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
lv: Šī darbība aizver visas galvenās kategorijas. Tā ir ieslēgta tikai, ja ir izvēlēta kāda no iespējām <b>Grupēt pēc</b> izvēlnē.

en: &Email Selection...
lv: Izvēlēto uz &e-pastu...

en: Send the selection by mail
lv: Nosūtīt izvēlēto pa e-pastu

en: Sends the selection by mail. Simply select the important lines and click on this menu entry to send the selection to a friend or a mailing list.
lv: Nosūta izvēlēto pa e-pastu. Vienkārši izvēlieties vajadzīgās rindas un nospiediet šo, lai nosūtītu tās draugam vai uz vēstkopu.

en: &Add Log Entry...
lv: &Pievienot žurnāla ierakstu...

en: Add a log entry to the log system
lv: Pievieno jaunu ierakstu žurnalēšanas sistēmā

en: This action will open a dialog which lets you send a message to the log system.
lv: Šī darbība atvērs logu, kas ļauj nosūtīt ziņojumu žurnalēšanas sistēmai.

en: Select all lines of the current log
lv: Izvēlēties visas aktīvā žurnāla rindas

en: Selects all lines of the current log. This action is useful if you want, for example, to save all the content of the current log in a file.
lv: Izvēlas visas aktīvā žurnāla rindas. Šī darbība noder, ja vēlaties, piemēram, saglabāt failā visas aktīvā žurnāla rindas.

en: Show &Filter Bar
lv: Rādīt &filtra joslu

en: &New Tab
lv: &Jauna cilne

en: Create a new tab
lv: Izveidot jaunu cilni

en: Creates a new tab which can display another log.
lv: Izveido jaunu cilni, kurā var rādīt citu žurnālu.

en: &Close Tab
lv: Aizvērt &cilni

en: Close the current tab
lv: Aizvērt aktīvo cilni

en: Closes the current tab.
lv: Aizver aktīvo cilni

en: &Duplicate Tab
lv: &Dublēt cilni

en: Duplicate the current tab
lv: Dublēt aktīvo cilni

en: Duplicates the current tab.
lv: Dublē aktīvo cilni.

en: Move Tab &Left
lv: Pārvietot cilni pa &kreisi

en: Move the current tab to the left
lv: Pārvietot aktīvo cilni pa kreisi

en: Moves the current tab to the left.
lv: Pārvieto aktīvo cilni pa kreisi.

en: Move Tab &Right
lv: Pārvietot cilni pa &labi

en: Move the current tab to the right
lv: Pārvietot aktīvo cilni pa labi

en: Moves the current tab to the right.
lv: Pārvieto aktīvo cilni pa labi.

en: &Reload
lv: &Pārlādēt

en: Reload the current log
lv: Pārlādēt aktīvo žurnālu

en: Reloads the current log, if you want to be sure that the view is correctly updated.
lv: Pārlādē aktīvo žurnālu, ja vēlaties būt drošs, ka tā skats ir korekti atjaunināts.

en: &Details
lv: &Detaļas

en: Display details on the selected line
lv: Rādīt izvēlētās rindas detaļas

en: Displays a dialog box which contains details on the selected line. You are able to navigate through the logs from this dialog box with the <b>Previous</b> and <b>Next</b> buttons.
lv: Parāda logu, kas satur izvēlētās rindas detaļas. No šī loga varēsiet navigēt pa žurnāliem, izmantojot pogas <p>Iepriekšējais</p> un <b>Nākamais</b>.

en: &Enable Detailed Tooltips
lv: I&eslēgt detalizētas paskaidres

en: Disable/Enable the tooltip on the current view
lv: Ieslēgt/Izslēgt paskaidres aktīvajā skatā

en: Disables/Enables the tooltip displayed when the cursor hovers a log line.
lv: Ieslēdz/Izslēdz vai aktīvajā skatā rādīt paskaidres, uzkavējoties ar kursoru uz rindas.

en: &Scroll to New Lines
lv: &Ritināt uz jaunajām rindām

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes
lv: Vai ritināt uz jaunajām rindām, kad izmainās žurnāls

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes. Check this option if you do not want the application to scroll automatically at the bottom of the log each time it is refreshed.
lv: Vai ritināt uz jaunajām rindām, kad izmainās žurnāls. Atzīmējiet šo, la vēlaties, ka programma automātiski rinina līdz žurnāla faila apakšai, ikreiz kad tas tiek atsvaidzināts.

en: Services
lv: Servisi

en: Others
lv: Citi

en: Type
lv: Tips

en: Acpid Log
lv: Acpid žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Acpid log</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Acpid žurnālu</b>.</p>

en: Type:
lv: Tips:

en: ACPI Log
lv: ACPI žurnāls

en: Display the ACPI log.
lv: Rādīt ACPI žurnālu.

en: Displays the ACPI log in the current tab. ACPI is used to manage the hardware components of your computer, like notebook batteries, reset buttons...
lv: Parāda aktīvajā cilnē APCI žurnālu. ACPI pārvalda datora pamata aparatūru, piemēram, baterijas un reset pogu.

en: Host Name
lv: Resursdators:

en: Id.
lv: ID.

en: Response
lv: Atbilde

en: Bytes Sent
lv: Baiti nosūtīti

en: Agent Identity
lv: Aģenta identitāte

en: HTTP Request
lv: HTTP pieprasījums

en: Host Name:
lv: Resursdators:

en: Identification:
lv: Identifikācija:

en: Username:
lv: Lietotājs:

en: HTTP Response:
lv: HTTP atbilde:

en: Bytes Sent:
lv: Baiti nosūtīti:

en: Agent Identity:
lv: Aģenta identitāte:

en: HTTP Request:
lv: HTTP pieprasījums:

en: Apache Access Log
lv: Apache piekļuves žurnāls

en: Display the Apache Access log.
lv: Rādīt Apache piekļuves žurnālu.

en: Displays the Apache Access log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world. This log saves all requests performed by the Apache web server.
lv: Parāda akīvajā cilnē Apache piekļuves žurnālu. Apache ir pasaulē populārākais tīmekļa serveris.

en: Client
lv: Klients

en: Apache Log
lv: Apache žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Apache log</b> and the <b>Apache Access log</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Apache žurnālu</b> un <b>Apache piekļuves žurnālu</b>.</p>

en: Apache Log Files
lv: Apache žurnāla faili

en: Add Apache File...
lv: Pievienot Apache failu...

en: Apache Access Log Files
lv: Apache piekļuves žurnāla faili

en: Add Apache Access File...
lv: Pievienot Apache piekļuves failu...

en: Client:
lv: Klients:

en: Display the Apache log.
lv: Rādīt Apache žurnālu.

en: Displays the Apache log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world.
lv: Parāda aktīvajā cilnē Apache žurnālu. Apache ir pasaulē populārākais tīmekļa serveris.

en: Authentication Log
lv: Autentificēšanas žurnāls

en: Authentication Log File
lv: Autentificēšanas žurnāla fails

en: Authentication log file:
lv: Autentificēšanas žurnāla fails:

en: You can type or choose the authentication log file (example: <i>/var/log/auth.log</i>).
lv: Jūs varat ievadīt vai izvēlēties autentificēšanas žurnāla failu (piemēram: <i>/var/log/auth.log</i>).

en: You can type or choose here the authentication log file. This file will be analyzed when you select the <b>Authentication log</b> menu. Generally, its name is <i>/var/log/auth.log</i>
lv: Jūs varat ievadīt vai izvēlēties autentificēšanas žurnāla failu. Šis fails tiks analizēts, kad jūs izvēlēsieties <b>Autentificēšanas žrunāla</b> izvēlni. Parasti tā nosaukums ir <i>/var/log/auth.log</i>

en: Display the authentication log.
lv: Rādīt autentificēšanas žurnālu.

en: Displays the authentication log in the current tab. This log displays all logins made by each user of the system, and can help you to know if someone tried to crack your system.
lv: Parāda aktīvajā cilnē autentificēšanās žurnālu. Šinī žurnālā tiek pierakstītas visas lietotāju pieteikšanās sistēmā. Tas var palīdzēt noteikt vai kāds ir mēģinājis ielauzties tajā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: File List Description
lv: Failu saraksta apraksts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesBox)
en: Log Files
lv: Žurnāla faili

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Choose a new file</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izvēlieties jaunu failu</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Opens a dialog box to choose a new file to be added to the list.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Atver jaunu logu, kurā izvēlēties jaunu failu pievienošanai sarakstam.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: &Add File...
lv: Pievienot f&ailu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modify)
en: &Modify File...
lv: &Mainīt failu...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Delete the current file(s)</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dzēst aktīvo failu(s)
    </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the files selected on the list.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dzēš sarakstā izvēlētos failus.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: &Remove
lv: &Izņemt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izņemt visus failus</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all the files on the list, even if they are not selected.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izņem visus saraksta failus, pat ja tie nav izvēlēti.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAll)
en: Rem&ove All
lv: Izņemt &visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move up the current file(s)</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pārvietot aktīvo(s) failu(s) augšup
    </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files up in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pārvieto izvēlēto failus sarakstā uz augšu. Šī darbība ļauj KSystemLog šos failus ielasīt <span style=" font-weight:600;">vispirms</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, up)
en: Move &Up
lv: Pārvietot &uz augšu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move down the current file(s)</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pārvieto aktīvo failu(s) lejup
    </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files down in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pārvieto izvēlēto failus sarakstā uz augšu. Šī darbība ļauj KSystemLog šos failus ielasīt <span style=" font-weight:600;">vispirms</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, down)
en: Move &Down
lv: Pārvietot uz &leju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> wildcard to select multiple log files when adding files.</li></ul>
lv: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Piezīmes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Failus lasa tādā kārtībā, kādā tie ir šajā sarakstā.</li><li>Pieņem gan saspiestus gan atklāta teksta failus <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Pievienojot failus, izmantojiet <b>'*'</b> simbolu, lai izvēlētos vairākus žurnāla failus.</li></ul>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of files used by this log type.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ŠĪ žurnalēšanas veida lietoto failu saraksts.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Here is a list of every file that will be read by KSystemLog to display the current log lines.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šeit ir visu failu saraksts, lo KSystemLog lasīs, lai attēlotu aktīvā žurnāla rindas.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, fileList)
en: add
lv: pievienot

en: '%1' is not a local file.
lv: '%1' nav lokāls fails.

en: File selection failed
lv: Neizdevās izvēlēties failu

en: All Files (*)
lv: Visi faili (*)

en: Log Files (*.log)
lv: Žurnāla faili (*.log)

en: Choose Log File
lv: Izvēlieties žurnāla failu

en: The two arrays size are different, skipping the reading of log files.
lv: Divu masīvu izmēri atšķiras, izlaiž žurnāla failu lasīšanu.

en: &Change Status...
lv: &Mainīt statusu...

en: Change the level of the current file(s)
lv: Mainīt pašreizējo failu līmeni

en: Changes the level of the current file(s). See KSystemLog documentation for more information about each log level.
lv: Izmaina aktīvā faila(u) žurnalēšanas līmeni. Vairāk informācijas par katru žurnalēšanas līmeni meklējiet KSystemLog dokumentācijā.

en: The two arrays size are different, skipping the reading of generic paths.
lv: Divu masīvu izmēri atšķiras, izlaiž vispārīgo ceļu lasīšanu.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogLevelSelectionDialogBase)
en: Selecting File Type
lv: Faila tipa izvēle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the type of this file:
lv: Lūdzu norādiet šī faila tipu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of existing log levels</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pieejamo žurnalēšanas līmeņu saraksts</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the list of all existing log levels. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Please select one of them to be used for the files selected on the list.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šis ir visu pieejamo žurnalēšanas līmeņu saraksts. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lūdzu izvēlieties vienu, kuru izmantot sarakstā izvēlētajiem failiem.</p></body></html>

en: No log file...
lv: Nav žurnāla failu...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the selected files of the list.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dzēš sarakstā izvēlētos failus.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files of the list, even if they are not selected.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izņem visus saraksta failus, pat ja tie nav izvēlēti.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves up the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pārvieto izvēlēto failus sarakstā uz augšu. Šī darbība ļauj KSystemLog šos failus ielasīt <span style=" 
    font-weight:600;">vispirms</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves down the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">at last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css
    ">
    
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-
    weight:400; font-style:normal;">
    
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-
    right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pārvieto izvēlēto failus sarakstā uz leju. Šī darbība ļauj KSystemLog šos failus ielasīt <span style=" 
    font-weight:600;">vēlāk</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> joker to select multiple log files when adding files.</li></ul>
lv: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Piezīmes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Failus lasa tādā kārtībā, kādā tie ir šajā sarakstā.</li><li>Pieņem gan saspiestus gan atklāta teksta failus <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Pievienojot failus, izmantojiet <b>'*'</b> simbolu, lai izvēlētos vairākus žurnāla failus.</li></ul>

en: Host
lv: Resursdators

en: Command
lv: Komanda

en: Cron Log
lv: Cron žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cron Logs</b> (i.e. planned tasks logs). <a href='man:/cron'>More information...</a></p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Cron žurnālus</b> (t.i. plānoto darbu žurnālus). <a href='man:/cron'>Vairāk informācijas...</a></p>

en: Enable Process Filtering
lv: Ieslēgt procesu filtrēšanu

en: Only keeps lines which matches this process :
lv: Patur tikai tās rindas, kas atbilst šim procesam :

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Display the planned tasks log (Cron log).
lv: Rādīt plānotos uzdevumus (Cron žurnāls).

en: Displays the planned tasks log in the current tab. Cron process is a program in charge of launching planned tasks on your system, like security checks, or auto-restarting of some services. Use this menu to see the recently launched processes.
lv: Aktīvajā cilnē parāda plānoto darbu žurnālu. Cron process ir programma, kas jūsu sistēmā atbild par plānoto darbu palaišanu - drošības pārbaužu, servisu automātisku restartēšanu un citu. Izmantojiet šo izvēlni, lai apskatītu nesen darbinātos procesus.

en: Group
lv: Grupa

en: Status
lv: Statuss

en: Bytes
lv: Baiti

en: IPP Operation
lv: IPP darbība

en: IPP Status
lv: IPP statuss

en: Cups Web Log
lv: Cups tīmekļa žurnāls

en: Display the CUPS Web Server Access log.
lv: Rāda CUPS tīmekļa servera piekļuves žurnālu.

en: Displays the CUPS Web Server Access log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
lv: Parāda aktīvajā cilnē CUPS tīmekļa servera piekļuves žurnālu. CUPS ir programma, kas pārvalda drukāšanu. Šis žurnāls satur visus pieprasījumus CUPS iegulajam tīmekļa serverim (noklusēti: <i>http://localhost:631</i>).

en: debug 2
lv: atkļūdošana 2

en: New Log Level detected: Please send this log file to the KSystemLog developer to add it.
lv: Sastapts nepazīstams žurnalēšanas līmenis: Lūdzu nosūtiet šo žurnāla failu KSysstemLog izstrādātājiem, lai pievienotu to.

en: Cups Log
lv: Cups žurnāls

en: Cups &amp; Cups Web Server Log
lv: Cups &amp; Cups tīmekļa servera žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cups log</b> and the <b>Cups Web Access log</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Cups žurnālu</b> un  <b>Cups tīmekļa piekļuves žurnālu</b>.</p>

en: Cups Log Files
lv: Cups žurnāla faili

en: Add Cups File...
lv: Pievienot Cups failu...

en: Cups Access Log Files
lv: Cups piekļuves žurnāla faili

en: Add Cups Access File...
lv: Pievienot Cups piekļuves failu...

en: Cups Page Log Files
lv: Cups lapu žurnāla faili

en: Add Cups Page File...
lv: Pievienot Cups lapu failu...

en: Cups PDF Log Files
lv: Cups PDF žurnāla faili

en: Add Cups PDF File...
lv: Pievienot Cups PDF failu...

en: Display the Cups log.
lv: Rāda Cups žurnālu.

en: Displays the CUPS log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer.
lv: Parāda aktīvajā cilnē CUPS žurnālu. CUPS ir programma, kas pārvalda drukāšanu.

en: Printer
lv: Drukas iekārta

en: Job Id
lv: Darba ID

en: Page Number
lv: Lapas numurs

en: Num Copies
lv: Kopiju skaits

en: Job Billing
lv: Darba izmaksas

en: Printer:
lv: Drukas iekārta:

en: Job Id:
lv: Darba ID:

en: Page Number:
lv: Lapas numurs:

en: Num Copies:
lv: Kopiju skaits:

en: Job Billing:
lv: Darba izmaksas:

en: Cups Page Log
lv: Cups lapu žurnāls

en: Display the CUPS Page log.
lv: Rāda CUPS lapu žurnālu.

en: Displays the CUPS Page log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
lv: Parāda aktīvajā cilnē CUPS lapu žurnālu. CUPS ir programma, kas pārvalda drukāšanu. Šis žurnāls satur visus pieprasījumus CUPS iegultajam tīmekļa serverim (noklusēti: <i>http://localhost:631</i>).

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Cups PDF Log
lv: Cups PDF žurnāls

en: Display the CUPS PDF log.
lv: Rāda CUPS PDF žurnālu.

en: Displays the CUPS PDF log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
lv: Parāda aktīvajā cilnē CUPS PDF žurnālu. CUPS ir programma, kas pārvalda drukāšanu. Šis žurnāls satur visus pieprasījumus CUPS iegultajam tīmekļa serverim (noklusēti: <i>http://localhost:631</i>).

en: Daemons' Logs
lv: Dēmonu žurnāli

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Daemons' Logs</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Dēmonu žurnālus</b>.</p>

en: Display the daemons' logs.
lv: Rādīt dēmonu žurnālus.

en: Displays the daemons' logs in the current tab. The daemons are all processes launched in the background of the system. See this log if you want to know what occurs in the background of your system.
lv: Parāda akīvajā cilnē dēmonu žurnālus. Dēmoni ir visi sistēmas fona procesi. Apskatiet šos žurnālus, ja vēlaties zināt kas notiek sistēmā fonā.

en: Component
lv: Komponente

en: Component:
lv: Komponente:

en: Kernel Log
lv: Kodola žurnāls

en: Display the kernel log.
lv: Rādīt kodola žurnālu.

en: Displays the kernel log in the current tab. This log is only useful for users who want to know why the Kernel does not detect their hardware or what is the cause of the last <i>kernel panic/oops</i>.
lv: Parāda akīvajā cilnē kodola žurnālu. Šis žurnāls ļoti noder lietotājiem, kas vēlas zināt kāpēc kodols neatrod to aparatūru vai kāds ir iemesls pēdējām <i>kodola panikām vai problēmām</i>.

en: Log File
lv: Žurnāla fails

en: Open Location
lv: Atvērt vietu

en: Malformed URL. Unable to open this file.
lv: Nederīgs URL. Nevar atvērt šo failu.

en: Unable to open this file.
lv: Neizdevās atvērt šo failu.

en: Postfix Log
lv: Postfix žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Postfix Logs</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Postfix žurnālus</b>.</p>

en: Display the Postfix log.
lv: Rādīt postfix žurnālu.

en: Displays the Postfix log in the current tab. Postfix is the most known and used mail server in the Linux world.
lv: Parāda aktīvajā cilnē Postfix žurnālu. Postfix ir Linux pasaulē visizplatītākais e-pasta serveris.

en: Netbios Log
lv: Netbios žurnāls

en: Display the Netbios log.
lv: Rādīt Netbios žurnālu.

en: Displays the Netbios log in the current tab. Netbios is the file sharing protocol developed by Microsoft.
lv: Parāda aktīvajā cilnē Netbios žurnālu. Netbios ir Microsoft izstrādāts failu kopīgošanas protokols.

en: Samba Access Log
lv: Samba piekļuves žurnāls

en: Display the Samba Access log.
lv: Rādīt Samba piekļuves žurnālu.

en: Displays the Samba Access log in the current tab. This log mode allows you to see connections between your shares and remote hosts.
lv: Parāda aktīvajā cilnē Sama piekļuves žurnālu. Šis žurnāla režīms ļauj apskatīt savienojumus no jūsu kopīgojumiem uz attālinātiem datoriem.

en: Source File
lv: Avota fails

en: Function
lv: Funkcija

en: Line
lv: Rinda

en: Samba Log
lv: Samba žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show <b>Samba log</b>, <b>Samba Access log</b> and <b>Netbios log</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Samba žurnālu</b>, <b>Samba piekļuves žurnālu</b> un  <b>Netbios žurnālu</b>.</p>

en: Samba Log Files
lv: Samba žurnāla faili

en: Add Samba File...
lv: Pievienot Samba failu...

en: Samba Access Log Files
lv: Samba piekļuves žurnāla faili

en: Add Samba Access File...
lv: Pievienot Samba piekļuves failu...

en: Netbios Log Files
lv: Netbios žurnāla faili

en: Add Netbios File...
lv: Pievienot Netbios failu...

en: Source File:
lv: Avota fails:

en: Function:
lv: Funkcija:

en: Line:
lv: Rinda:

en: Display the Samba log.
lv: Rādīt Samba žurnālu.

en: Displays the Samba log in the current tab. Samba is the file sharing server which interacts with Microsoft Windows network.
lv: Parāda aktīvajā cilnē Sama žurnālu. Sama ir failu kopīgošanas serveris, kas spēj sadarboties ar Microsoft Windows tīkliem.

en: System Log
lv: Sistēmas žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>System logs</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>Sistēmas žurnālus</b>.</p>

en: Display the system log.
lv: Rādīt sistēmas žurnālu.

en: Displays the system log in the current tab. This log is generally used by non-specialized processes (like "sudo" or "fsck" commands)
lv: Aktīvajā cilnē parāda sistēmas žurnālu. Šo žurnālu parasti izmanto nepspecializēti procesi (piemēram, "sudo" un "fsck" komandas)

en: Probed
lv: Testēts

en: From config file
lv: No konfigurācijas faila

en: Default setting
lv: Noklusētais iestatījums

en: From command Line
lv: No komandrindas

en: Not implemented
lv: Nav realizēts

en: X.org Log
lv: X.org žurnāls

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>X.org log</b>.</p>
lv: <p>Šie faili tiks analizēti, lai parādītu <b>X.org žurnālu</b>.</p>

en: none
lv: nav

en: Display the X.org log.
lv: Rādīt X.org žurnālu.

en: Displays the X.org log in the current tab. X.org is the service which displays on screen your desktop and manage your graphical hardware. See this log if you want to know why you do not have 3D accelerations or why your input device is not recognized.
lv: Parāda aktīvajā cilnē X.org žurnālu. X.org ir serviss, kas zīmē jūsu darbvirmsmu uz ekrāna un pārvalda grafikas aparatūri. Aplūkojiet šo žurnālu, ja vēlaties zināt vai jums ir 3D paātrinātājs vai lai noskaidrotu kāpēc netiek atpazīta kāda ievades ierīce.

en: Program
lv: Programma

en: X Session Log
lv: X sesijas žurnāls

en: You can type or choose the X Session log file (example: <i>~/.xsession-errors</i>).
lv: Jūs varat ievadīt vai izvēlēties X sesijas žurnāla failu (piemēram: <i>~/.xsession-errors</i>).

en: You can type or choose here the X Session log file. This file will be analyzed when you select the <b>X Session log</b> menu. Generally, its name is <i>~/.xsession-errors</i>
lv: Jūs varat ievadīt izvēlēties X sesijas žurnāla failu. Šis fails tiks analizēts, kad izvēlaties <b>X sesijas žurnālu</b>. Parasti faila nosaukums ir <i>~/.xsession-errors</i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: X Session Log File
lv: X sesijas žurnāla fails

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Check this option to remove Xorg errors
lv: Atzīmējiet šo iespēju, lai izņemt Xorg kļūdas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Ignore Xorg errors
lv: Ignorēt Xorg kļūdas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xorgErrorsDescription)
en: <p><b>Note:</b> Check this option to remove X.org errors.</p><p style="margin-bottom:0px">The following lines will be ignored:</p>
lv: <p><b>Piezīme:</b> Ieslēdziet šo, lai izņemtu X.org kļūdas.</p><p style="margin-bottom:0px">Tiks ignorētas šādas rindas:</p>

en: Program:
lv: Programma:

en: Display the X Session log.
lv: Rādīt X sesijas žurnālu.

note: i18n("Last updated: %1.", KLocale::global()->formatTime(lastModification, true, false) ));
en: Last updated: %1.
lv: Pēdējoreiz atjaunināts: %1.

en: No Log
lv: Nav žurnāla
