ksystemlog - en to nl translation catalogue (436 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (StartupLogMode), group (KSystemLogGeneral)
en: Load this log mode at startup.
nl: Deze logmodus bij het opstarten laden.

note: i18n: ectx: label, entry (MaxLines), group (KSystemLogGeneral)
en: The log view line count limit.
nl: Het maximum aantal regels in de logweergave.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteDuplicatedLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the user wants to delete repeated log lines.
nl: Deze optie is waar als u dubbele logregels wilt verwijderen.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteProcessIdentifier), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the PID in the process column of the SystemLog is to be omitted.
nl: Deze optie is waar als u de PID in de proceskolom van SystemLog wilt weglaten.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorizeLogLines), group (KSystemLogGeneral)
en: Option is true if the log lines are to be colored depending on their log level.
nl: Deze optie is waar als u logregels van een kleur worden voorzien, afhankelijk van hun logniveau.

note: i18n: ectx: label, entry (TooltipEnabled), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the tooltips are enabled.
nl: Of het weergeven van tekstballonnen is geactiveerd.

note: i18n: ectx: label, entry (NewLinesDisplayed), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether new lines are displayed.
nl: Of nieuwe regels worden weergegeven.

note: i18n: ectx: label, entry (ToggleFilterBar), group (KSystemLogGeneral)
en: Whether the filter bar is shown.
nl: Of de filterbalk wordt weergegeven.

note: i18n: ectx: label, entry (DateFormat), group (KSystemLogGeneral)
en: The date format of log lines.
nl: De datumopmaak van logregels.

note: i18n: ectx: label, entry (SambaPaths), group (KSystemLogGeneral)
en: The Samba log file paths.
nl: Paden naar de logbestanden van Samba.

en: Settings
nl: Instellingen

en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
nl: Vo&rige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
nl: V&olgende

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: Log Line Details
nl: Details van logregels

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, DetailDialogBase)
en: This dialog displays detailed information about the currently selected log line.
nl: Deze dialoog toont gedetailleerde informatie over de geselecteerde logregel.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (text), widget (KTextEdit, message)
en: Message
nl: Bericht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: Icon
nl: Pictogram

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Main information
nl: Algemene informatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, previous)
en: Move to the previous line
nl: Ga naar de vorige regel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, previous)
en: Moves to the previous line. This button is deactivated if there is no previous log line.
nl: Gaat naar de vorige regel. Deze knop is inactief als er geen vorige logregel is.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Back
nl: &Terug

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, next)
en: Move to the next line
nl: Ga naar de volgende regel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, next)
en: Moves to the next line. This button is deactivated if there is no next log line.
nl: Gaat naar de volgende regel. Deze knop is inactief als er geen volgende logregel is.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Forward
nl: V&ooruit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close the Detail dialog.
nl: Sluit de dialoog met details.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, closeButton)
en: Closes this Detail dialog.
nl: Sluit deze dialoog met details.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: &Close
nl: Sl&uiten

en: This mode is unavailable because its log files do not exist.
nl: Deze modus is niet beschikbaar omdat zijn logbestanden not bestaan.

en: No Log Mode
nl: Geen logmodus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, startupModeGroupbox)
en: Startup
nl: Opstarten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startupModeLabel)
en: Load &this log mode at startup:
nl: &Deze logmodus bij het opstarten laden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode which is loaded by default at startup
nl: De logmodus die standaard geladen wordt bij het opstarten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, startupLogMode)
en: The log mode loaded by default at startup. Choose 'No Log Mode' if you do not want this to happen.
nl: De bij opstarten standaard geladen logmodus. Kies 'Geen logmodus' als u er geen wilt laden.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linesNumberGroupbox)
en: Log Lines List
nl: Lijst met logregels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maxLinesLabel)
en: &Maximum lines displayed:
nl: &Maximum aantal getoonde regels:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, maxLines)
en: Choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
nl: Kies het maximum aantal logregels dat zal worden weergegeven in de hoofdweergave.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, maxLines)
en: You can choose here the maximum number of log lines displayed in the main view.
nl: U kunt hier het maximum aantal logregels kiezen dat zal worden getoond in de hoofdweergave.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines <b>(may be slow)</b>.
nl: Selecteer deze optie als u dubbele logregels wilt verwijderen.<b>(kan traag zijn)</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Select this option if you want to delete duplicate log lines. <b>This option can slow log reading</b>.
nl: Selecteer deze optie als u dubbele logregels wilt verwijderen. <b>Deze optie kan het lezen van de logs vertragen.</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteDuplicatedLines)
en: Remove &duplicate log lines (may be slower)
nl: &Dubbele logregels verwijderen (mogelijk langzamer)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsGroupbox)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove process identifier from process name.
nl: Procesidentificatie uit procesnaam verwijderen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Select this option if you want to remove the process identifier from the process name. For example, the <b>Process</b> column may contain entries such as <i>cron<b>[3433]</b></i>. If this option is activated, the bold part will be removed.
nl: Selecteer deze optie om de procesidentificatie uit de procesnaam te verwijderen. Bijvoorbeeld, de <b>Proces</b>-kolom kan iets als <i>cron<b>[3433]</b></i>. Als deze optie ingeschakeld is zal het vetgedrukte gedeelte worden verwijderd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteProcessId)
en: Remove &identifier from process name
nl: Proces&identificatie uit procesnaam verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level.
nl: Deze optie maakt het mogelijk om de logregels van een kleur te voorzien, bepaald aan de hand van hun logniveau.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: This option allows log lines to be colored depending on their log level. For example, errors will be shown in red, warnings in orange, and so on. This will help you to see problems more easily.
nl: Deze optie maakt het mogelijk om de logregels van een kleur te voorzien, bepaald aan de hand van hun logniveau. Bijvoorbeeld, een foutmelding zal rood worden gekleurd, een waarschuwing oranje, ... Hierdoor ziet u sneller waar zich een probleem voordoet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, colorizeLogLines)
en: &Colored log lines
nl: Logregels van &kleur voorzien

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateFormatGroupbox)
en: Date Format
nl: Datumopmaak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatShortDate)
en: &Short date format
nl: Opmaak korte &datum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatLongDate)
en: &Long date format
nl: Opmaak &lange datum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, formatPreciseDate)
en: &Precise date format
nl: Opmaak &preciese datum

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
nl: &Venster

note: i18n: ectx: ToolBar (logToolBar)
en: Logs Toolbar
nl: Logbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Opening '%1'...
nl: '%1' wordt geopend...

en: Log file '%1' loaded successfully.
nl: Logbestand '%1' is succesvol geladen.

en: Log file '%1' has changed.
nl: Logbestand '%1' is gewijzigd.

en: None
nl: Geen

en: Debug
nl: Debuggen

en: Information
nl: Informatie

en: Notice
nl: Opmerking

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

en: Critical
nl: Kritiek

en: Alert
nl: Waarschuwing

en: Emergency
nl: Noodgeval

en: Log Level Printing
nl: Afdrukken van logniveau

en: Choose which log levels you wish to print in color.
nl: Kies welke logniveaus u in kleur wilt afdrukken.

en: Loading Progress...
nl: Voortgang laden...

en: Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Loading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
nl[0]: Laadt <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>)
nl[1]: Laadt <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 bestanden)

en: Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>) | Reloading <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 files)
nl[0]: Herlaadt <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>)
nl[1]: Herlaadt <b>%2</b>...<br /><i>%3</i> - (<b>%4</b>/%1 bestanden)

en: Loading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
nl: Laadt <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: Reloading <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>
nl: Herlaadt <b>%1</b>...<br /><i>%2</i>

en: This file is not valid. Please adjust it in the settings of KSystemLog.
nl: Dit bestand is ongeldig. Pas het even aan bij de instellingen van KSystemLog.

en: File Does Not Exist
nl: Bestand bestaat niet

en: The file '%1' does not exist.
nl: Bestand %1 bestaat niet.

en: Unable to uncompress the '%2' format of '%1'.
nl: Kon het '%2'-formaat van '%1' niet uitpakken.

en: Unable to Uncompress File
nl: Bestand kon niet worden uitgepakt

en: You do not have sufficient permissions to read '%1'.
nl: U hebt onvoldoende toegangsrechten voor het lezen van '%1'.

en: Insufficient Permissions
nl: Onvoldoende toegangsrechten

en: Loading log...
nl: Log wordt geladen...

en: Log successfully loaded.
nl: Log met succes geladen.

en: URL '%1' is not valid, skipping this URL.
nl: URL-adres %1 is ongeldig, dit URL-adres zal worden overgeslagen.

en: Date:
nl: Datum:

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Process:
nl: Proces:

en: Level:
nl: Niveau:

en: Original file:
nl: Oorspronkelijk bestand:

en: Here are my logs:
nl: Hier zijn mijn logbestanden:

en: You have selected too many lines. Please only select important log lines.
nl: U hebt teveel regels geselecteerd. Selecteer alleen de belangrijke logregels.

en: Too Many Lines Selected
nl: Teveel regels geselecteerd

en: Log Lines of my problem
nl: Logregels van mijn probleem

en: No items selected. Nothing copied to clipboard.
nl: Geen items geselecteerd. Er is niets naar het klembord gekopieerd.

en: 1 log line copied to clipboard. | %1 log lines copied to clipboard.
nl[0]: 1 logregel gekopieerd naar het klembord.
nl[1]: %1 logregels gekopieerd naar het klembord.

en: No items selected. Please select items to be able to save them.
nl: Geen items geselecteerd. Selecteer de items die u wilt opslaan.

en: Save selected log entries to...
nl: Geselecteerde log-items opslaan naar...

en: 1 log line saved to '%2'. | %1 log lines saved to '%2'.
nl[0]: 1 logregel opgeslagen naar '%2'.
nl[1]: %1 logregels opgeslagen naar '%2'.

en: Unable to save file '%1': Permission Denied.
nl: Bestand '%1' kon niet worden opgeslagen: toegang geweigerd.

en: Unable to save file.
nl: Kon het bestand niet opslaan.

en: Type your filter here
nl: Voer hier uw filter in

en: Allows you to only list items that match the content of this text.
nl: Hiermee laat u alleen de items weergeven die overeenkomen met de inhoud van deze tekst.

en: Enter your search here...
nl: Voer hier uw zoekterm in...

en: Select priorities
nl: Prioriteiten selecteren

en: Choose the filtered column here
nl: Kies hier de kolom die u wilt filteren

en: Allows you to apply the item filter only on the specified column here. "<i>All</i>" column means no specific filter.
nl: Hiermee kunt u het filter toepassen op de opgegeven kolom. "<i>Alles</i> betekent dat er geen specifiek filter gebruikt wordt.

en: All
nl: Alles

en: Reached end of list.
nl: Einde van de lijst bereikt.

en: Phrase not found.
nl: Uitdrukking niet gevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Find:
nl: Zoeken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, caseSensitive)
en: Match &case
nl: Hoofdletterge&voelig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, highlightAllButton)
en: &Highlight all
nl: Alles accent&ueren

note: i18n("<p>This is the main view of KSystemLog. It displays the last lines of the selected log. Please see the documentation to discovers the meaning of each icons and existing log.</p><p>Log lines in <b>bold</b> are the last added to the list.</p>"));
en: Date
nl: Datum

en: Display/Hide the '%1' column
nl: Kolom '%1' tonen/verbergen

en: The process '%1' crashed.
nl: Het proces '%1' is onverwacht beëindigd.

en: Process Crashed
nl: Proces gecrasht.

en: User
nl: Gebruiker

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Private Authentication
nl: Private authenticatie

en: Mail
nl: E-mail

en: News
nl: Nieuws

en: Unable to find the 'logger' command on your system. Please type 'logger' in a Konsole to determine whether this command is installed.
nl: Het commando 'logger' is niet gevonden op uw systeem. Typ a.u.b. 'logger' in Konsole om te bepalen of dit commando is geïnstalleerd.

en: Command not found
nl: Commando niet gevonden

en: The 'logger' command has not been properly exited.
nl: Het commando 'logger' is niet goed beëindigd.

en: Execution problem
nl: Fout bij uitvoeren

en: This file does not exist, please choose another.
nl: Het bestand bestaat niet. Kies een ander.

en: File not valid
nl: Bestand onjuist

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LoggerDialogBase)
en: Log Message
nl: Logbericht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, messageActivation)
en: &Message:
nl: &Bericht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileActivation)
en: &File content:
nl: &Bestandsinhoud:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Priority:
nl: &Prioriteit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Facility:
nl: &Faciliteit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useProcessIdentifier)
en: Log process &identifier
nl: Logproces&identificatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: Open the 'logger' command manual.
nl: Opent de handleiding van het commando 'logger'.

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, loggerManual)
en: This link opens the 'logger' command manual.
nl: Deze koppeling opent de handleiding van het commando 'logger'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loggerManual)
en: <a href="man:/logger">Logger Manual</a>
nl: <a href="man:/logger">Logger-handleiding</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: System Logs Viewer by KDE
nl: Systeemlogviewer door KDE

en: Do not hesitate to report bugs and problems to Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>
nl: Aarzel niet om programmafouten en problemen (in het Engels) te sturen aan Nicolas Ternisien <a href='mailto:nicolas.ternisien@gmail.com'>nicolas.ternisien@gmail.com</a>

en: Main developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Journald mode, bugfixes
nl: Journald-modus, reparaties van bugs

en: Log Printing
nl: Log afdrukken

en: Bug Fixing
nl: Repareren van bugs

en: Document to open.
nl: Te openen document.

[ctx: Total displayed lines]
en: 1 line. | %1 lines.
nl[0]: 1 regel.
nl[1]: %1 regels.

[ctx: Line not hidden by search / Total displayed lines]
en: 1 line / %2 total. | %1 lines / %2 total.
nl[0]: 1 regel / totaal %2.
nl[1]: %1 regels / totaal %2.

en: Resu&me
nl: Her&vatten

en: Resume the watching of the current log
nl: Ga verder met het volgen van de huidige log

en: Resumes the watching of the current log. This action is only available when the user has already paused the reading.
nl: Hervat het volgen van de huidige log. Deze actie is alleen beschikbaar als u het ontleden eerder hebt gepauzeerd.

en: S&top
nl: S&toppen

en: Pause the watching of the current log
nl: Pauzeer het volgen van de huidige log

en: Pauses the watching of the current log. This action is particularly useful when the system is writing too many lines to log files, causing KSystemLog to reload too frequently.
nl: Pauzeert het volgen van de huidige log. Dit is vooral handig als het systeem teveel regels naar de logbestanden schrijft, waardoor KSystemLog te vaak herlaadt.

[ctx: Newly created tab]
en: Empty Log
nl: Leeg log

en: Open a file in KSystemLog
nl: Bestand openen in KsystemLog

en: Opens a file in KSystemLog and displays its content in the current tab.
nl: Opent een bestand in KSystemlog en toont de inhoud ervan in het huidige tabblad.

en: &Print Selection...
nl: Selectie af&drukken...

en: Print the selection
nl: Druk de selectie af

en: Prints the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
nl: Drukt de selectie af. Selecteer de belangrijkste regels en klik op deze menuoptie om de selectie af te drukken.

en: &Print Preview Selection...
nl: Vooruitblikselectie af&drukken...

en: Print preview the selection
nl: Druk de vooruitblikselectie af

en: Prints preview the selection. Simply select the important lines and click on this menu entry to print the selection.
nl: Drukt de vooruitblikselectie af. Selecteer de belangrijkste regels en klik op deze menuoptie om de selectie af te drukken.

en: Save the selection to a file
nl: Selectie opslaan in een bestand

en: Saves the selection to a file. This action is useful if you want to create an attachment or a backup of a particular log.
nl: Slaat de selectie in een bestand op. Dit kunt u gebruiken om een bijlage of een reservekopie van een bepaald log aan te maken.

en: Quit KSystemLog
nl: KsystemLog afsluiten

en: Quits KSystemLog.
nl: Beëindigt KSystemlog.

en: Copy the selection to the clipboard
nl: Selectie kopiëren naar het klembord

en: Copies the selection to the clipboard. This action is useful if you want to paste the selection in a chat or an email.
nl: Kopieert de selectie naar het klembord. Dit kunt u gebruiken om de selectie naar een e-mailbericht of instant-messagingsgesprek te kopiëren.

en: Ex&pand All
nl: Alles &uitvouwen

en: Expand all categories
nl: Vouwt alle categorieën open

en: This action opens all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
nl: Dit opent alle hoofdcategorieën. Deze optie is alleen beschikbaar als er een optie is ingeschakeld in menu <b>Groeperen op</b>.

en: Col&lapse All
nl: Alles &invouwen

en: Collapse all categories
nl: Vouwt alle categorieën in

en: This action closes all main categories. This is enabled only if an option has been selected in the <b>Group By</b> menu.
nl: Dit sluit alle hoofdcategorieën. Deze optie is alleen beschikbaar als er een optie is ingeschakeld in menu <b>Groeperen op</b>.

en: &Email Selection...
nl: Selectie &e-mailen...

en: Send the selection by mail
nl: Verzend de selectie via e-mail

en: Sends the selection by mail. Simply select the important lines and click on this menu entry to send the selection to a friend or a mailing list.
nl: Verzendt de selectie via e-mail. Selecteer de belangrijkste regels en klik op deze menuoptie om de selectie naar een geadresseerde of mailinglist te sturen.

en: &Add Log Entry...
nl: Logitem t&oevoegen...

en: Add a log entry to the log system
nl: Voeg een logitem toe aan het logsysteem

en: This action will open a dialog which lets you send a message to the log system.
nl: Dit opent een dialoog waarin u een bericht aan het logsysteem kunt sturen.

en: Select all lines of the current log
nl: Alle regels in huidige log selecteren

en: Selects all lines of the current log. This action is useful if you want, for example, to save all the content of the current log in a file.
nl: Selecteert alle regels in het huidige log. Hiermee kunt u bijv. de complete inhoud van de huidige log in een bestand opslaan.

en: Show &Filter Bar
nl: &Filterbalk tonen

en: &New Tab
nl: &Nieuw tabblad

en: Create a new tab
nl: Nieuw tabblad aanmaken

en: Creates a new tab which can display another log.
nl: Maakt een nieuw tabblad aan dat een ander log kan tonen.

en: &Close Tab
nl: Tabblad s&luiten

en: Close the current tab
nl: Huidige tabblad sluiten

en: Closes the current tab.
nl: Sluit het huidige tabblad.

en: &Duplicate Tab
nl: Tabblad &dupliceren

en: Duplicate the current tab
nl: Maak een kopie van het huidige tabblad

en: Duplicates the current tab.
nl: Maakt een kopie van het huidige tabblad.

en: Move Tab &Left
nl: Tabblad naar &links

en: Move the current tab to the left
nl: Verplaats het huidige tabblad naar links

en: Moves the current tab to the left.
nl: Verplaatst het huidige tabblad naar links.

en: Move Tab &Right
nl: Tabblad naar &rechts

en: Move the current tab to the right
nl: Verplaats het huidige tabblad naar rechts

en: Moves the current tab to the right.
nl: Verplaatst het huidige tabblad naar rechts.

en: &Reload
nl: He&rladen

en: Reload the current log
nl: Huidige log opnieuw laden

en: Reloads the current log, if you want to be sure that the view is correctly updated.
nl: Herlaadt de huidige log. Voer deze handeling als u zeker wilt weten dat u de laatste gegevens in de log ziet.

en: Display details on the selected line
nl: Details over de geselecteerde regel tonen

en: Displays a dialog box which contains details on the selected line. You are able to navigate through the logs from this dialog box with the <b>Previous</b> and <b>Next</b> buttons.
nl: Toont een dialoogvenster met details over de geselecteerde regel. U kunt vanuit deze dialoog met de knoppen <b>Vorige</b> en <b>Volgende</b> navigeren door de logs.

en: &Enable Detailed Tooltips
nl: G&edetailleerde tekstballonnen activeren

en: Disable/Enable the tooltip on the current view
nl: Tekstballonnen in de huidige weergave activeren/deactiveren

en: Disables/Enables the tooltip displayed when the cursor hovers a log line.
nl: Activeert/deactiveert het weergeven van tekstballonnen met informatie. Deze ballonnen verschijnen als u met de muisaanwijzer over een logregel heen gaat.

en: &Scroll to New Lines
nl: Naar nieuwe regel&s gaan

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes
nl: Verschuift de weergave naar de nieuwe regels als de log wijzigt

en: Scrolls or not to the new lines when the log changes. Check this option if you do not want the application to scroll automatically at the bottom of the log each time it is refreshed.
nl: Schuift wel of niet naar de nieuwe regels als de log wijzigt. Selecteer deze optie als u niet wilt dat het programma naar het einde van de log gaat, telkens als deze wordt vernieuwd.

en: Services
nl: Diensten

en: Others
nl: Overig

en: Acpid Log
nl: Acpid-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Acpid log</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Acpid-log</b> te tonen.</p>

en: ACPI Log
nl: ACPI-log

en: Display the ACPI log.
nl: Toon de ACPI-log.

en: Displays the ACPI log in the current tab. ACPI is used to manage the hardware components of your computer, like notebook batteries, reset buttons...
nl: Toont de ACPI-log in het huidige tabblad. ACPI wordt gebruikt voor het beheren van de hardwarecomponenten van uw computer, zoals notebookaccu's, resetknoppen, etc...

en: Host Name
nl: Hostnaam

en: Response
nl: Antwoord

en: Bytes Sent
nl: Bytes verzonden

en: Agent Identity
nl: Agent-identiteit

en: HTTP Request
nl: HTTP-verzoek

en: URL
nl: URL-adres

en: Host Name:
nl: Hostnaam:

en: Identification:
nl: Identificatie:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: HTTP Response:
nl: HTTP-antwoord:

en: Bytes Sent:
nl: Bytes verzonden:

en: Agent Identity:
nl: Agent-identiteit:

en: HTTP Request:
nl: HTTP-verzoek:

en: Apache Access Log
nl: Apache-toegangslog

en: Display the Apache Access log.
nl: Toon de Apache-toegangslog.

en: Displays the Apache Access log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world. This log saves all requests performed by the Apache web server.
nl: Toont de toegangslog van Apache in het huidige tabblad. Apache is de meestgebruikte webserver ter wereld. Deze log bewaart alle verzoeken die door de Apache-webserver zijn afgehandeld.

en: Apache Log
nl: Apache-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Apache log</b> and the <b>Apache Access log</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Acpid-log</b> en de  <b>Apache-toegangslog</b> te tonen.</p>

en: Apache Log Files
nl: Apache-logbestanden

en: Add Apache File...
nl: Apache-bestand toevoegen...

en: Apache Access Log Files
nl: Apache-toegangslogbestanden

en: Add Apache Access File...
nl: Apache-toegangsbestand toevoegen...

en: Display the Apache log.
nl: Toon de Apache-log.

en: Displays the Apache log in the current tab. Apache is the main used Web server in the world.
nl: Toont de Apache-log in het huidige tabblad. Apache is de meestgebruikte webserver ter wereld.

en: Audit Log
nl: Audit-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Audit logs</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Audit-logs</b> te tonen.</p>

en: Display the audit log.
nl: Toon de audit-log.

en: Displays the audit log in the current tab. This log is generally used by non-specialized processes (like "sudo" or "fsck" commands)
nl: Toont de audit-log in het huidige tabblad. Deze log wordt over het algemeen gebruikt door niet-gespecialiseerde processen (zoals de commando's "sudo" of "fsck")

en: Authentication Log
nl: Authenticatielog

en: Log file does not exist. Mode will be unavailable.
nl: Logbestand bestaat niet. Modus zal niet beschikbaar zijn.

en: Authentication Log File
nl: Authenticatielogbestand

en: Authentication log file:
nl: Authenticatielogbestand:

en: You can type or choose the authentication log file (example: <i>/var/log/auth.log</i>).
nl: Type of selecteer het authenticatielogbestand (bijvoorbeeld: <i>/var/log/auth.log</i>).

en: You can type or choose here the authentication log file. This file will be analyzed when you select the <b>Authentication log</b> menu. Generally, its name is <i>/var/log/auth.log</i>
nl: Type of selecteer hier het authenticatielogbestand. Bij het selecteren van het <b>Authenticatielog</b> menu wordt dit bestand geanalyseerd. In het algemeen is de naam <i>/var/log/auth.log</i>

en: Display the authentication log.
nl: Toon de authenticatielog.

en: Displays the authentication log in the current tab. This log displays all logins made by each user of the system, and can help you to know if someone tried to crack your system.
nl: Toont de authenticatielog in het huidige tabblad. Deze log toont alle aanmeldingen die door elke gebruiker op dit systeem zijn gedaan en kan u helpen te achterhalen of iemand getracht heeft op uw systeem in te breken.

en: Some log files do not exist.
    If all log files are missing, this mode will be unavailable.
nl: Sommige logbestanden bestaan niet.
    Als alle logbestanden ontbreken, zal deze modus niet beschikbaar zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, description)
en: File List Description
nl: Bestandslijstbeschrijving

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesBox)
en: Log Files
nl: Logbestanden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Choose a new file</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kies een nieuw bestand</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, add)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Opens a dialog box to choose a new file to be added to the list.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Opent een dialoog waarin u een nieuw bestand om toe te voegen aan de lijst kunt uitkiezen.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: &Add File...
nl: Bestand &toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modify)
en: &Modify File...
nl: Bestand &wijzigen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Delete the current file(s)</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verwijder de huidige bestanden</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the files selected on the list.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verwijdert de in de lijst geselecteerde bestanden.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Alle bestanden verwijderen</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all the files on the list, even if they are not selected.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verwijder alle bestanden in de lijst, ook als deze niet zijn geselecteerd.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAll)
en: Rem&ove All
nl: &Alles verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move up the current file(s)</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verplaats de huidige bestanden omhoog</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files up in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verplaatst de geselecteerde bestanden omhoog in de lijst. Deze optie maakt het mogelijk om te bepalen welke bestanden <span style=" font-weight:600;">als eerste worden ingelezen</span> door KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, up)
en: Move &Up
nl: &Omhoog

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Move down the current file(s)</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verplaats de huidige bestanden omlaag</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves the selected files down in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verplaatst de geselecteerde bestanden omlaag in de lijst. Deze optie maakt het mogelijk om te bepalen welke bestanden <span style=" font-weight:600;">als laatste worden ingelezen</span> door KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, down)
en: Move &Down
nl: Om&laag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> wildcard to select multiple log files when adding files.</li></ul>
nl: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Opmerkingen:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Bestanden worden in de volgorde van deze lijst ingelezen.</li><li>Gecomprimeerde en platte-tekst-bestanden worden geaccepteerd.<i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Gebruik het jokerteken <b>'*'</b> om meerdere logbestanden te selecteren tijdens het toevoegen van bestanden.</li></ul>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of files used by this log type.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lijst met bestanden die door dit type log worden gebruikt.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, fileList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Here is a list of every file that will be read by KSystemLog to display the current log lines.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dit is een lijst van alle bestanden die zullen worden gelezen door KSystemLog om de huidige logregels te weergeven.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, fileList)
en: add
nl: toevoegen

en: '%1' is not a local file.
nl: '%1' is geen lokaal bestand.

en: File selection failed
nl: Bestandsselectie mislukt

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Log Files (*.log)
nl: Logbestanden (*.log)

en: Choose Log File
nl: Logbestand kiezen

en: The two arrays size are different, skipping the reading of log files.
nl: De grootte van twee arrays zijn verschillend. Het lezen van logbestanden wordt overgeslagen.

en: &Change Status...
nl: &Status wijzigen...

en: Change the level of the current file(s)
nl: Wijzig het niveau van de huidige bestanden

en: Changes the level of the current file(s). See KSystemLog documentation for more information about each log level.
nl: Wijzigt het niveau van de huidige bestanden. Zie de documentatie van KSystemLog voor meer informatie over elk logniveau.

en: The two arrays size are different, skipping the reading of generic paths.
nl: De grootte van twee arrays zijn verschillend. Het lezen van generieke paden wordt overgeslagen.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogLevelSelectionDialogBase)
en: Selecting File Type
nl: Bestandstype selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the type of this file:
nl: Selecteer het type voor dit bestand:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">List of existing log levels</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lijst met bestaande logniveaus</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, logLevelsList)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This is the list of all existing log levels. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Please select one of them to be used for the files selected on the list.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dit is de lijst met alle bestaande logniveaus. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Selecteer er een om te gebruiken voor de bestanden die in de lijst geselecteerd zijn.</p></body></html>

en: Some log files do not exist.
    Modes with missing log files will be unavailable.
nl: Sommige logbestanden bestaan niet.
    Modi met ontbrekende logbestanden zullen niet beschikbaar zijn.

en: No log file...
nl: Geen logbestand...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, remove)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Deletes the selected files of the list.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verwijdert de geselecteerde bestanden uit de lijst.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, removeAll)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Remove all files of the list, even if they are not selected.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verwijder alle bestanden uit de lijst, ook als deze niet zijn geselecteerd.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, up)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves up the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">in first</span> by KSystemLog.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verplaatst de geselecteerde bestanden omhoog in de lijst. Deze optie maakt het mogelijk om te bepalen welke bestanden <span style=" font-weight:600;">als eerste worden ingelezen</span> door KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, down)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Moves down the selected files in the list. This option allows the files to be read <span style=" font-weight:600;">at last</span> by KSystemLog.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Verplaatst de geselecteerde bestanden omlaag in de lijst. Deze optie maakt het mogelijk om te bepalen welke bestanden  <span style=" font-weight:600;">als laatste worden ingelezen</span> door KSystemLog.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notes)
en: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Notes:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Files are read using the order of this list.</li><li>Compressed and plain text files are accepted <i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Use the <b>'*'</b> joker to select multiple log files when adding files.</li></ul>
nl: <p style='margin-top:0px;margin-bottom:0px;'><b>Opmerkingen:</b></p><ul style='margin-top:0px'><li>Bestanden worden in de volgorde van deze lijst ingelezen.</li><li>Gecomprimeerde en platte-tekst-bestanden worden geaccepteerd.<i>(*.log, *.gz, *.bz2,...)</i>.</li><li>Gebruik het jokerteken <b>'*'</b> om meerdere logbestanden te selecteren tijdens het toevoegen van bestanden.</li></ul>

en: Process
nl: Proces

en: Command
nl: Commando

en: Cron Log
nl: Cron-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cron Logs</b> (i.e. planned tasks logs). <a href='man:/cron'>More information...</a></p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Cron-loggen</b> te tonen (oftewel geplande-taken-loggen). <a href='man:/cron'>Meer informatie...</a></p>

en: Enable Process Filtering
nl: Procesfiltering activeren

en: Only keeps lines which matches this process :
nl: Alleen overeenkomende regels met dit proces behouden :

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Display the planned tasks log (Cron log).
nl: Toon de geplande-taken-log (Cron-log).

en: Displays the planned tasks log in the current tab. Cron process is a program in charge of launching planned tasks on your system, like security checks, or auto-restarting of some services. Use this menu to see the recently launched processes.
nl: Toont de log van de geplande taken in het huidige tabblad. Cron-process is een programma dat geplande taken op uw systeem kan opstarten, zoals veiligheidscontroles of automatisch herstarten van sommige diensten. Gebruik dit menu om de laatstgestarte processen te bekijken.

en: Group
nl: Groep

en: IPP Operation
nl: IPP-operatie

en: IPP Status
nl: IPP-status

en: Cups Web Log
nl: CUPS-weblog

en: Display the CUPS Web Server Access log.
nl: Toon de CUPS Webserver-log.

en: Displays the CUPS Web Server Access log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
nl: Toont de log van de CUPS-webservertoegang in het huidige tabblad. CUPS is het programma dat het afdrukken beheert op uw computer. Deze log bewaart alle verzoeken die de ingebouwde webserver van CUPS heeft ontvangen (standaard: <i>http://localhost:631</i>).

en: New Log Level detected: Please send this log file to the KSystemLog developer to add it.
nl: Nieuw logniveau gevonden. Stuur dit logbestand naar de ontwikkelaar van KsystemLog zodat die het kan toevoegen aan het programma.

en: Cups Log
nl: Cups-log

en: Cups &amp; Cups Web Server Log
nl: Cups &amp; Cups Webserver-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Cups log</b> and the <b>Cups Web Access log</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Cups-log</b> en de <b>Cups Web-toegangslog</b> te tonen.</p>

en: Cups Log Files
nl: Cups-logbestanden

en: Add Cups File...
nl: Cups-bestand toevoegen...

en: Cups Access Log Files
nl: Cups-toegangslogbestanden

en: Add Cups Access File...
nl: Cups-toegangsbestand toevoegen...

en: Cups Page Log Files
nl: CUPS-page-logbestanden

en: Add Cups Page File...
nl: Cups-page-bestand toevoegen...

en: Cups PDF Log Files
nl: Cups PDF-logbestanden

en: Add Cups PDF File...
nl: Cups PDF-bestand toevoegen...

en: Display the Cups log.
nl: Toon de Cups-log.

en: Displays the CUPS log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer.
nl: Toont de CUPS-log in het huidige tabblad. CUPS is het programma dat het afdrukken beheert op uw computer.

en: Job Id
nl: Taak-id

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Num Copies
nl: Aantal kopieën

en: Job Billing
nl: Taakrekening

en: Job Id:
nl: Taak-id:

en: Page Number:
nl: Paginanummer:

en: Num Copies:
nl: Aantal kopieën:

en: Job Billing:
nl: Taakrekening:

en: Cups Page Log
nl: CUPS-page-log

en: Display the CUPS Page log.
nl: Toon de CUPS-page-log.

en: Displays the CUPS Page log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
nl: Toont de log van CUPS-page in het huidige tabblad. CUPS is het programma dat het afdrukken beheert op uw computer. Deze log bewaart alle verzoeken die de ingebouwde webserver van CUPS heeft ontvangen (standaard: <i>http://localhost:631</i>).

en: Message:
nl: Bericht:

en: Cups PDF Log
nl: Cups PDF-log

en: Display the CUPS PDF log.
nl: Toon de CUPS PDF-log.

en: Displays the CUPS PDF log in the current tab. CUPS is the program which manages printing on your computer. This log saves all requests performed to the CUPS embedded web server (default: <i>http://localhost:631</i>).
nl: Toont de log van CUPS-PDF in het huidige tabblad. CUPS is het programma dat het afdrukken beheert op uw computer. Deze log bewaart alle verzoeken die de ingebouwde webserver van CUPS heeft ontvangen (standaard: <i>http://localhost:631</i>).

en: Daemons' Logs
nl: Logs van daemons

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Daemons' Logs</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Logs van daemons</b> te tonen.</p>

en: Display the daemons' logs.
nl: Toon de logs van daemons

en: Displays the daemons' logs in the current tab. The daemons are all processes launched in the background of the system. See this log if you want to know what occurs in the background of your system.
nl: Toont de logs van daemons in het huidige tabblad. Deamons zijn processen die op de achtergrond zijn opgestart. Bekijk deze logs als u wilt weten wat er zich op de achtergrond van uw systeem plaatsvindt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, remoteJournalsListWidget)
en: Address
nl: Adres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, remoteJournalsListWidget)
en: Port
nl: Poort

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, httpsCheckBox)
en: Enable
nl: Inschakelen

en: Unit
nl: Eenheid

en: Journald Log
nl: Journald-log

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Add remote journal
nl: Journaal op afstand toevoegen

en: Modify remote journal
nl: Journaal op afstand wijzigen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxOptions)
en: Journald options
nl: Journald-opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, lastBootOnly)
en: Display log entries from current boot only
nl: Alleen log-items sinds de laatste start van het systeem tonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, entriesTypeComboBox)
en: Display all log entries
nl: Alle log-items tonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, entriesTypeComboBox)
en: Display log entries of processes of the current user
nl: Log-items van processen van de huidige gebruiker tonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, entriesTypeComboBox)
en: Display log entries of system services and the kernel
nl: Log-items van systeemservices en de kernel tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxRemoteJournals)
en: Remote journals
nl: Journalen op afstand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddressButton)
en: Add address
nl: Adres toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAddressButton)
en: Remove address
nl: Adres verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, modifyAddressButton)
en: Modify address
nl: Adres wijzigen

en: Local journal
nl: Lokaal journaal

en: All messages
nl: Alle berichten

en: Filter by systemd unit
nl: Op systemd-eenheid filteren

en: Filter by syslog identifier
nl: Op syslog-identifier filteren

en: Connect
nl: Verbinden

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Unit:
nl: Eenheid:

en: Reading journald entries...
nl: Journald items worden gelezen...

en: Journald entries loaded successfully.
nl: Journald items zijn succesvol geladen.

en: Display the Journald log.
nl: De journald-log tonen.

en: Displays the journald log in the current tab.
nl: Toont de journald-log in het huidige tabblad.

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connection error
nl: Verbindingsfout

en: Kernel Log
nl: Kernel-log

en: Display the kernel log.
nl: Toon de kernel-log.

en: Displays the kernel log in the current tab. This log is only useful for users who want to know why the Kernel does not detect their hardware or what is the cause of the last <i>kernel panic/oops</i>.
nl: Toont de kernel-log in het huidige tabblad. Deze log is alleen bruikbaar als u wilt weten waarom de kernel bepaalde hardware niet kan vinden of wat de oorzaak is van de laatste <i>kernel panic/oops</i>.

en: Log File
nl: Logbestand

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Malformed URL. Unable to open this file.
nl: Verkeerd gevormd URL-adres. Dit bestand kon niet worden geopend.

en: Unable to open this file.
nl: Dit bestand kon niet worden geopend.

en: Postfix Log
nl: Postfix-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>Postfix Logs</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Postfix-logs</b> te tonen.</p>

en: Display the Postfix log.
nl: Toon de Postfix-log.

en: Displays the Postfix log in the current tab. Postfix is the most known and used mail server in the Linux world.
nl: Toont de Postfix-log in het huidige tabblad. Postfix is de bekendste en meestgebruikte mailserver in de Linux-wereld.

en: Netbios Log
nl: Netbios-log

en: Display the Netbios log.
nl: Toon de Netbios-log.

en: Displays the Netbios log in the current tab. Netbios is the file sharing protocol developed by Microsoft.
nl: Toont de Netbios-log in het huidige tabblad. Netbios is een protocol, ontwikkeld door Microsoft, voor het delen van bestanden.

en: Samba Access Log
nl: Samba-toegangslog

en: Display the Samba Access log.
nl: Toon de Samba-toegangslog.

en: Displays the Samba Access log in the current tab. This log mode allows you to see connections between your shares and remote hosts.
nl: Toont de Samba-toegangslog in het huidige tabblad. In deze log ziet u alle verbindingen tussen uw gedeelde bronnen en externe hosts.

en: Source File
nl: Bronbestand

en: Function
nl: Functie

en: Line
nl: Regel

en: Samba Log
nl: Sambalog

en: <p>These files will be analyzed to show <b>Samba log</b>, <b>Samba Access log</b> and <b>Netbios log</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>Samba-log</b>, <b>Samba-toegangslog</b> en <b>Netbios-log</b> te tonen.</p>

en: Samba Log Files
nl: Samba-logbestanden

en: Add Samba File...
nl: Samba-bestand toevoegen...

en: Samba Access Log Files
nl: Samba-toegangslogbestanden

en: Add Samba Access File...
nl: Samba-toegangsbestand toevoegen...

en: Netbios Log Files
nl: Netbios-logbestanden

en: Add Netbios File...
nl: Netbios-bestand toevoegen...

en: Source File:
nl: Bronbestand:

en: Function:
nl: Functie:

en: Line:
nl: Regel:

en: Display the Samba log.
nl: Toon de Samba-log.

en: Displays the Samba log in the current tab. Samba is the file sharing server which interacts with Microsoft Windows network.
nl: Toont de Samba-log in het huidige tabblad. Samba wordt gebruikt voor het aanbieden van gedeelde bronnen in een Microsoft Windows-netwerk.

en: System Log
nl: Systeemlog

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>System logs</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>systeemlog</b> te tonen.</p>

en: Display the system log.
nl: Toon de systeemlog.

en: Displays the system log in the current tab. This log is generally used by non-specialized processes (like "sudo" or "fsck" commands)
nl: Toont de systeemlog in het huidige tabblad. Deze log wordt over het algemeen gebruikt door niet-gespecialiseerde processen (zoals de commando's "sudo" of "fsck")

en: Probed
nl: Opgespoord

en: From config file
nl: Van configuratiebestand

en: Default setting
nl: Standaard instelling

en: From command Line
nl: Van opdrachtregel

en: Not implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: X.org Log
nl: X.org-log

en: <p>These files will be analyzed to show the <b>X.org log</b>.</p>
nl: <p>Deze bestanden worden geanalyseerd om de <b>X.org-log</b> te tonen.</p>

en: none
nl: geen

en: Display the X.org log.
nl: Toon de X.org-log.

en: Displays the X.org log in the current tab. X.org is the service which displays on screen your desktop and manage your graphical hardware. See this log if you want to know why you do not have 3D accelerations or why your input device is not recognized.
nl: Toont de X.org-log in het huidige tabblad. X.org is de dienst die de grafische interface van uw systeem verzorgt en uw grafische hardware aanstuurt. Bekijk deze log als u wilt weten waarom u bijv. geen 3D-acceleratie hebt of waarom uw invoerapparaat niet wordt herkend.

en: Program
nl: Programma

en: X Session Log
nl: X-sessie-log

en: You can type or choose the X Session log file (example: <i>~/.xsession-errors</i>).
nl: Typ of selecteer het X-sessie-logbestand (bijvoorbeeld: <i>~/.xsession-errors</i>).

en: You can type or choose here the X Session log file. This file will be analyzed when you select the <b>X Session log</b> menu. Generally, its name is <i>~/.xsession-errors</i>
nl: Typ of selecteer hier het X-sessielogbestand. Bij het selecteren van het <b>X-sessie-log</b> menu wordt dit bestand geanalyseerd. In het algemeen is de naam <i>~/.xsession-errors</i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: X Session Log File
nl: X Session-logbestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Log file:
nl: &Logbestand:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Check this option to remove Xorg errors
nl: Selecteer deze optie om de foutmeldingen van Xorg te verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreXorgErrors)
en: Ignore Xorg errors
nl: Foutmeldingen van Xorg negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, xorgErrorsDescription)
en: <p><b>Note:</b> Check this option to remove X.org errors.</p><p style="margin-bottom:0px">The following lines will be ignored:</p>
nl: <p><b>Opmerking:</b> selecteer deze optie om de foutmeldingen van X.org te verwijderen.</p><p style="margin-bottom:0px">De volgende regels zullen worden genegeerd:</p>

en: Program:
nl: Programma:

en: Display the X Session log.
nl: Toon de X-session-log.

en: Displays the X Session log in the current tab. X Session log is the place where graphical programs write their output. See this log if you want to know why a program has crashed, or why your desktop environment (Plasma, Gnome, Unity, Xfce, LXQt, ...) has not started.
nl: Toont de X-sessionlog in het huidige tabblad. X-session-log is de plek waar grafische programma's hun uitvoer naar toe schrijven. Bekijk deze log als u wilt weten waarom een programma is gecrasht of waarom uw bureaubladomgeving (Plasma, Unity, Xfce, LXQt, ...) niet is opgestart.

note: i18n("Last updated: %1.", KLocale::global()->formatTime(lastModification, true, false) ));
en: Last updated: %1.
nl: Laatst bijgewerkt: %1.

en: No Log
nl: Geen log
