ksysguard - en to nl translation catalogue (203 entries)

[ctx: @title]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title]
en: Total Usage
nl: Totaal in gebruik

[ctx: @title, Short for 'Total Usage']
en: Usage
nl: Gebruik

[ctx: @title]
en: System Usage
nl: Gebruik door systeem

[ctx: @title, Short for 'System Usage']
en: System
nl: Systeem

[ctx: @title, Short for '%1 System Usage']
en: %1 System
nl: %1 systeem

[ctx: @title]
en: User Usage
nl: Gebruik van gebruiker

[ctx: @title, Short for 'User Usage']
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: @title, Short for '%1 User Usage']
en: %1 User
nl: %1 gebruiker

[ctx: @title]
en: Wait Usage
nl: Gebruik bij wachten

[ctx: @title, Short for 'Wait Load']
en: Wait
nl: Wachten

[ctx: @title, Short for '%1 Wait Load']
en: %1 Wait
nl: %1 wachten

[ctx: @title]
en: Current Frequency
nl: Huidige frequentie

[ctx: @info]
en: Current frequency of the CPU
nl: Huidige frequentie van de CPU

[ctx: @title]
en: Current Temperature
nl: Huidige temperatuur

[ctx: @title]
en: All
nl: Alles

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Frequency
nl: Maximum van CPU-frequentie

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Frequency']
en: Max Frequency
nl: Max frequentie

[ctx: @info]
en: Current maximum frequency between all CPUs
nl: Huidig maximum van frequentie tussen alle CPU's

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Frequency
nl: Minimum van CPU-frequentie

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Frequency']
en: Min Frequency
nl: Min frequentie

[ctx: @info]
en: Current minimum frequency between all CPUs
nl: Huidig minimum van frequentie tussen alle CPU's

[ctx: @title]
en: Average CPU Frequency
nl: Gemiddelde CPU-frequentie

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Frequency']
en: Average Frequency
nl: Gemiddelde frequentie

[ctx: @info]
en: Current average frequency between all CPUs
nl: Huidige gemiddelde frequentie tussen alle CPU's

[ctx: @title]
en: Maximum CPU Temperature
nl: Maximum CPU-temperatuur

[ctx: @title, Short for 'Maximum CPU Temperature']
en: Max Temperature
nl: Max temperatuur

[ctx: @title]
en: Minimum CPU Temperature
nl: Minimum CPU-temperatuur

[ctx: @title, Short for 'Minimum CPU Temperature']
en: Min Temperature
nl: Min temperatuur

[ctx: @title]
en: Average CPU Temperature
nl: Gemiddelde temperatuur van CPU

[ctx: @title, Short for 'Average CPU Temperature']
en: Average Temperature
nl: Gemiddelde temperatuur

[ctx: @title]
en: Number of CPUs
nl: Aantal CPU's

[ctx: @title, Short fort 'Number of CPUs']
en: CPUs
nl: CPU's

[ctx: @info]
en: Number of physical CPUs installed in the system
nl: Aantal fysieke CPU's geïnstalleerd in het systeem

[ctx: @title]
en: Number of Cores
nl: Aantal kernen

[ctx: @title, Short fort 'Number of Cores']
en: Cores
nl: Kernen

[ctx: @info]
en: Number of CPU cores across all physical CPUS
nl: Aantal fysieke CPU-kernen over alle fysieke CPU's

en: CPUs
nl: CPU's

[ctx: @title]
en: Core %1
nl: Kern %1

[ctx: @title]
en: CPU %1 Core %2
nl: CPU %1 kern %2

[ctx: @title]
en: Load Averages
nl: Gemiddelde belastingen

[ctx: @title]
en: Load average (1 minute)
nl: Gemiddelde belasting (1 min)

[ctx: @title]
en: Load average (5 minutes)
nl: Gemiddelde belasting (5 min)

[ctx: @title]
en: Load average (15 minute)
nl: Gemiddelde belasting (15 min)

[ctx: @title, Short for 'Load average (1 minute)]
en: Load average (1m)
nl: Gemiddelde belasting (1 min)

[ctx: @title, Short for 'Load average (5 minutes)]
en: Load average (5m)
nl: Gemiddelde belasting (5 min)

[ctx: @title, Short for 'Load average (15 minutes)]
en: Load average (15m)
nl: Gemiddelde belasting (15 min)

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 1 minute
nl: Aantal jobs in de uitvoeringswachtrij gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 5 minutes
nl: Aantal jobs in de uitvoeringswachtrij gemiddeld over 5 minuten

[ctx: @info]
en: Number of jobs in the run queue averaged over 15 minutes
nl: Aantal jobs in de uitvoeringswachtrij gemiddeld over 15 minuten

[ctx: @title]
en: Total Space
nl: Totale ruimte

[ctx: @title Short for 'Total Space']
en: Total
nl: Totaal

[ctx: @title]
en: Read Rate
nl: Leessnelheid

[ctx: @title Short for 'Read Rate']
en: Read
nl: Lezen

[ctx: @title]
en: Write Rate
nl: Schrijfsnelheid

[ctx: @title Short for 'Write Rate']
en: Write
nl: Schrijven

[ctx: @title]
en: Used Space
nl: Gebruikte ruimte

[ctx: @title Short for 'Used Space']
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: @title]
en: Free Space
nl: Vrije ruimte

[ctx: @title Short for 'Free Space']
en: Free
nl: Vrij

[ctx: @title]
en: Percentage Used
nl: Percentage gebruikt

[ctx: @title]
en: Percentage Free
nl: Percentage vrij

en: Disks
nl: Schijven

[ctx: @title]
en: All Disks
nl: Alle schijven

[ctx: @title, Short for `Percentage Free]
en: Free
nl: Vrij

[ctx: @title, Short for `Percentage Used]
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: @title]
en: All GPUs
nl: Alle GPU's

[ctx: @title]
en: All GPUs Usage
nl: Alle GPU's gebruiken

[ctx: @title Short for 'All GPUs Usage']
en: Usage
nl: Gebruik

[ctx: @title]
en: All GPUs Total Memory
nl: Totaal geheugen van alle GPU's

[ctx: @title Short for 'All GPUs Total Memory']
en: Total
nl: Totaal

[ctx: @title]
en: All GPUs Used Memory
nl: Gebruikt geheugen van alle GPU's

[ctx: @title Short for 'All GPUs Used Memory']
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: @title]
en: Usage
nl: Gebruik

[ctx: @title]
en: Total Video Memory
nl: Totaal videogeheugen

[ctx: @title Short for Total Video Memory]
en: Total
nl: Totaal

[ctx: @title]
en: Video Memory Used
nl: Gebruikt videogeheugen

[ctx: @title Short for Video Memory Used]
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: @title]
en: Frequency
nl: Frequentie

[ctx: @title]
en: Memory Frequency
nl: Frequentie van geheugen

[ctx: @title]
en: Temperature
nl: Temperatuur

[ctx: @title]
en: Power
nl: Energie

[ctx: @title]
en: Video Usage
nl: Videogebruik

en: Hardware Sensors
nl: Hardware-sensors

[ctx: @title]
en: Physical Memory
nl: Fysiek geheugen

[ctx: @title]
en: Swap Memory
nl: Wisselgeheugen

[ctx: @title]
en: Total Physical Memory
nl: Totaal fysiek geheugen

[ctx: @title, Short for 'Total Physical Memory']
en: Total
nl: Totaal

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory
nl: Gebruikt fysiek geheugen

[ctx: @title, Short for 'Used Physical Memory']
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: @title]
en: Used Physical Memory Percentage
nl: Percentage fysiek geheugen in gebruik

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory
nl: Beschikbaar fysiek geheugen

[ctx: @title, Short for 'Free Physical Memory']
en: Free
nl: Vrij

[ctx: @title]
en: Free Physical Memory Percentage
nl: Percentage vrij fysiek geheugen

[ctx: @title]
en: Application Memory
nl: Geheugen voor toepassingen

[ctx: @title, Short for 'Application Memory']
en: Application
nl: Toepassing

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
nl: Percentage geheugen voor toepassingen

[ctx: @title]
en: Cache Memory
nl: Cachegeheugen

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
nl: Percentage geheugen voor cache

[ctx: @title]
en: Buffer Memory
nl: Geheugen voor buffers

en: Amount of memory used for caching disk blocks
nl: Hoeveelheid geheugen gebruikt voor caching van blokken op schijf

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
nl: Percentage geheugen voor buffers

[ctx: @title]
en: Total Swap Memory
nl: Totaal aan wisselgeheugen

[ctx: @title, Short for 'Total Swap Memory']
en: Total
nl: Totaal

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory
nl: Gebruikt wisselgeheugen

[ctx: @title, Short for 'Used Swap Memory']
en: Used
nl: Gebruikt

[ctx: @title]
en: Used Swap Memory Percentage
nl: Percentage wisselgeheugen in gebruik

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory
nl: Vrij wisselgeheugen

[ctx: @title, Short for 'Free Swap Memory']
en: Free
nl: Vrij

[ctx: @title]
en: Free Swap Memory Percentage
nl: Percentage vrij wisselgeheugen

[ctx: @title]
en: Memory
nl: Geheugen

[ctx: @title]
en: All Network Devices
nl: Alle netwerkapparaten

[ctx: @title]
en: Download Rate
nl: Downloadsnelheid

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
nl: Downloaden

[ctx: @title]
en: Upload Rate
nl: Uploadsnelheid

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
nl: Uploaden

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
nl: Totaal gedownload

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
nl: Gedownload

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
nl: Totaal geüpload

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
nl: Geüpload

[ctx: @title]
en: Network Name
nl: Netwerknaam

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title]
en: Signal Strength
nl: Signaalsterkte

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
nl: Signaal

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
nl: IPv4-adres

[ctx: @title]
en: IPv4 Gateway
nl: IPv4 gateway

[ctx: @title Short of IPv4 Gateway]
en: IPv4 Gateway
nl: IPv4 gateway

[ctx: @title]
en: IPv4 Subnet Mask
nl: IPv4 subnetmasker

[ctx: @title Short of IPv4 Subnet Mask]
en: IPv4 Subnet Mask
nl: IPv4 subnetmasker

[ctx: @title]
en: IPv4 with Prefix Length
nl: IPv4 met netwerkmaskerlengte

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
nl: IPv6-adres

[ctx: @title]
en: IPv6 Gateway
nl: IPv6 gateway

[ctx: @title Short of IPv6 Gateway]
en: IPv6 Gateway
nl: IPv6 gateway

[ctx: @title]
en: IPv6 Subnet Mask
nl: IPv6 subnetmasker

[ctx: @title Short of IPv6 Subnet Mask]
en: IPv6 Subnet Mask
nl: IPv6 subnetmasker

[ctx: @title]
en: IPv6 with Prefix Length
nl: IPv6 met netwerkmaskerlengte

[ctx: @title]
en: Network Devices
nl: Netwerkapparaten

[ctx: @title]
en: Operating System
nl: Besturingssysteem

[ctx: @title]
en: Kernel Name
nl: Kernelnaam

[ctx: @title]
en: Kernel Version
nl: Kernel-versie

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
nl: Kernelnaam en versie

[ctx: @title]
en: System
nl: Systeem

[ctx: @title]
en: Hostname
nl: Hostnaam

[ctx: @title]
en: Operating System Name
nl: Naam van besturingss&ysteem

[ctx: @title]
en: Operating System Version
nl: Versie van besturingssysteem

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
nl: Naam en versie van besturingssysteem

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
nl: Besturingssysteemlogo

[ctx: @title]
en: Operating System URL
nl: Besturingssysteem-URL

[ctx: @title]
en: Uptime
nl: Tijd in bedrijf

[ctx: @title]
en: Qt Version
nl: Qt-versie

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
nl: KDE-Frameworks-versie

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
nl: KDE Plasma-versie

[ctx: @title]
en: Window System
nl: Venstersysteem

[ctx: @info]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @title]
en: Design Capacity
nl: Ontwerpcapaciteit

en: Amount of energy that the Battery was designed to hold
nl: Hoeveelheid op te slagen energie waarmee de batterij is ontworpen

[ctx: @title]
en: Current Capacity
nl: Huidige capaciteit

en: Amount of energy that the battery can currently hold
nl: Hoeveelheid energie die de batterij nu kan opslaan

[ctx: @title]
en: Health
nl: Gezondheid

en: Percentage of the design capacity that the battery can hold
nl: Percentage van de ontwerpcapaciteit die de batterij kan opslaan

[ctx: @title]
en: Charge
nl: Belast

en: Amount of energy that the battery is currently holding
nl: Hoeveelheid energie die de batterij nu heeft opgeslagen

[ctx: @title]
en: Charge Percentage
nl: Percentage

en: Percentage of the current capacity that the battery is currently holding
nl: Percentage van de huidige capaciteit die de batterij nu heeft opgeslagen

[ctx: @title]
en: Charging Rate
nl: Snelheid van opladen

[ctx: @title]
en: Charging  Rate
nl: Snelheid van opladen

en: Power that the battery is being charged with (positive) or discharged (negative)
nl: Hoeveelheid energie waarmee de batterij wordt opgeladen (positief) of ontladen (negatief)

[ctx: @title]
en: Pressure
nl: Druk

[ctx: @title]
en: Memory Pressure
nl: Druk op geheugen

[ctx: @title]
en: Some (10 second average)
nl: Iets (10 seconden gemiddeld)

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemiddeld over 10 seconden

[ctx: @title]
en: Some (1 minute average)
nl: Iets (1 minuut gemiddeld)

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @title]
en: Some (5 minute average)
nl: Iets (5 minuten gemiddeld)

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemiddeld over 15 minuten

[ctx: @title]
en: Total Some Stall Time
nl: Totaal enig oponthoud

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
nl: Hoeveelheid tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemeten in microseconden

[ctx: @title]
en: Full (10 second average)
nl: Volledig (10 seconden gemiddeld)

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemiddeld over 10 seconden

[ctx: @title]
en: Full (1 minute average)
nl: Volledig (1 minuut gemiddeld)

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @title]
en: Full (5 minute average)
nl: Volledig (5 minuten gemiddeld)

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemiddeld over 15 minuten

[ctx: @title]
en: Total Full Stall Time
nl: Totaal tijd van volledig oponthoud

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
nl: Hoeveelheid tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemeten in microseconden

[ctx: @title]
en: CPU Pressure
nl: CPU-druk

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemiddeld over 10 seconden

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @info]
en: Percentage of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
nl: Percentage tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemiddeld over 5 minuten

[ctx: @info]
en: Amount of time that at least one task is stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
nl: Hoeveelheid tijd dat minstens een taak wordt opgehouden die wacht op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemeten in microseconden

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 10 seconds
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemiddeld over 10 seconden

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 1 minutes
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, averaged over 5 minutes
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemiddeld over 5 minuten

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available memory resources, measured in microseconds
nl: Hoeveelheid tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van geheugenbronnen, gemeten in microseconden

[ctx: @title]
en: IO Pressure
nl: IO-druk

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 10 seconds
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemiddeld over 10 seconden

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 1 minutes
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, averaged over 5 minutes
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemiddeld over 5 minuten

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available CPU resources, measured in microseconds
nl: Hoeveelheid tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van CPU-bronnen, gemeten in microseconden

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 10 seconds
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemiddeld over 10 seconden

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 1 minutes
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemiddeld over 1 minuut

[ctx: @info]
en: Percentage of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, averaged over 5 minutes
nl: Percentage tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemiddeld over 5 minuten

[ctx: @info]
en: Amount of time that all tasks are stalled waiting for available IO resources, measured in microseconds
nl: Hoeveelheid tijd dat alle taken worden opgehouden die wachten op beschikbaarheid van IO-bronnen, gemeten in microseconden
